Hamileliğin 1. 2. ve 3. haftasında neler oluyor?

Hamileliğin ilk üç haftasında neler olur, erken gebelik belirtileri annenin hayatını nasıl etkiler?

1. HAFTA
Hamileliğin ilk 3 haftasında neler oluyor?

Hamileliğin ilk haftaları, biz tam olarak farkında olmasak bile yumurtalıklarda ve rahimde çok hızlı değişimlerin meydana geldiği zamanlardır. Hala kanınızdaki hamilelik hormonları yeterince yükselmediği için ancak 3. ve 4. haftalarda hamile olduğunuzu kesin olarak öğrenebileceksiniz.

 

Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi ile oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmemiz her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden hamilelik hesapları çoğu zaman kafa karıştırıcı gözükebilir. Genelde kullanılan yöntem, gebeliğin son adet tarihinize göre hesaplanmasıdır. Biz de hafta hafta gebelik ile ilgili bilgiler verirken bu hesaplama yöntemine göre vücudunuzda ve bebeğinizde gelişen değişimleri açıklayacağız.

 

Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi

 

Hamileliğin ilk haftalarında bebek gelişimi

Henüz haberinizin olmaması içinizde hiçbir şey olmadığı anlamına gelmez. Bu haftalarda hamileliğinizde tahminen en önemli olaylardan biri başlıyor: Emplantasyon! Yani bebeğiniz, hafta hafta anne karnında bebek gelişimi yolculuğuna başlamak için rahminize yerleşiyor.

 

Bir kere embriyo rahminize yerleştiğinde, küçük top hücreler ikiye bölünür. Bir parçası embriyoyu ve diğer parçası da plasentayı oluşturacaktır. (Plasenta: Bebeğinizin 7/24 besinlerini alacağı, bebeğin eşi olarak da bilinen, hamilelikte oluşan ve bebekle birlikte rahimden çıkarak görevini tamamlayan bir organdır.) Hamilelik hormonlarıyla beraber değişen metabolizmanız ve rahminiz birlikte çalışarak yeni oluşmaya başlayan embriyoya ve plasentaya oksijen ve besinleri taşıyacak olan sistemi oluşturmaya başlamıştır bile.

 

Plasenta fotoğrafları
+11
Hollandalı doğum fotoğrafçısı Marry Fermont, çektiği plasenta fotoğraflarıyla bu mucize organa dikkat çekiyor.

 

Hamileliğin 4. haftasına doğru, vücudunuz meşhur hamilelik hormonlarının ilk damlalarını üretmeye başlayacak. Bu hormonlar, hamileliğinizin ilerleyen haftalarında en belirgin hamilelik belirtilerini de göstermenizden sorumlu olacaklar. Hamilelik hormonu olarak bilinen hCG, aynı zamanda evde yaptığınız hamilelik testinizde artı simgesini görmenizi sağlayacak olan hormondur. Bu haftanın sonunda küçüğünüz yüzlerce mikroskobik hücre tarafından oluşturulmuş olacak.

 

 

Hamileliğin ilk haftalarında yaşanan belirtiler

Bu hafta bebeğiniz rahme yerleşmeye başladığından, yerleşme kanaması olarak bilinen lekelenme türü bir kanama görmeniz tamamen normaldir. Ayrıca kendinizi yorgun hissediyorsanız veya göğüsleriniz büyümeye başladıysa, bunlar da hamileliğinizin erken sinyalleri olarak kabul edilebilir. Yükselmeye başlayan östrojen ve progesteron hormonlarına bağlı olarak da ani ruh hali değişimleri yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Hamileliğin ilk belirtileri hakkında detaylı bilgi için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz:

 

Artan vücut sıcaklığı: Ovülasyon (yumurtlama) sürecine girerken vücut sıcaklığınız düşer, fakat ovülasyon tamamlandıktan sonra tekrar yükselir. Bu ısı değişiminin nedeni, aylık döngülerinizi düzenleyen östrojen ve progesteron hormonlarıdır. Döllenen yumurta, rahminize yerleşebilmek için belirli bir sıcaklığa ihtiyaç duyar ve hamilelikle birlikte yükselmeye başlayan hormonlar, vücudunuzdaki gerekli ısıyı üretebilmek için çalışmaya devam ederler.

 

Yumurta akı yoğunluğunda servikal mukoza (akıntı): Geçen hafta rahim mukozanız incelmişti ve bulutumsu bir görüntüye sahipti. Bu hafta ise çok ince, çok esnek ve şeffaf denebilecek ölçüde açık renkli; kısacası spermin yumurtaya doğru gelmesi için tüm yolculuk koşulları mükemmel.

 

Alt karın ağrısı (mittelschmerz): Her dört kadından biri acı veya alt karın bölgesinde yani yumurtlamanın olan tarafta bir dizi kramp hisseder. Yumurtalıklardan serbest bırakılan ve rahmen doğru yolculuğuna başlayan döllenmiş yumurta, bu hafif krampların sebebidir. 

 

Halsizlik, yorgunluk ve bulantı: Birçok anne adayı hamileliğin ilk haftalarında kendilerini çok halsiz hisseder. Vücudunuzda meydana gelen ve çok hızlı bir şekilde ilerleyecek olan değişimler göz önüne alındığında, böyle hissetmeniz tamamen normaldir. Fırsat buldukça dinlenmeye çalışın ve bulantıları engellemek için de sık sık ve küçük öğünler halinde yemek yemeyi deneyin.

 

Hamileliğin ilk haftalarında nelere dikkat etmek gerekir?

Hamilelikte spor yapmak her koşulda iyidir, hamileliğinizi daha rahat geçirmenizi sağlar ve hatta doğumunuzu da kolaylaştırır. Maratona hazırlanırmışcasına kendinizi zorlamadığınız sürece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde spor yapmaya devam etmenizde hiçbir sakınca yoktur.

 

Eğer doğum öncesi vitaminlere hala başlamadıysanız şimdi başlayın. Günde 400 mikrogram folik asit almanız çok önemli. Hap olarak tüketmek istemiyorsanız folik asit içeren besinleri  beslenmenize dahil edebilirsiniz. Gebelikte beslenmenizi nasıl düzenlemeniz gerektiğinden emin olamıyorsanız bir beslenme uzmanına / diyetisyene danışabileceğinizi unutmayın.

 

 

Hamilelik için öneriler ve doğurganlığı etkileyen gıdalar

 

Trimester nedir?

Hamileliğin başlangıcından itibaren olan süreç, genellikle hafta hafta ifade edilir. Halk dilinde çoğunlukla "9 ay" olarak bildiğimiz hamilelik süresi, aslında tıbben "40 hafta" olarak kabul edilir. Anne karnındaki bebeğin gelişimi çok ufak değişimlerle ve bazen de çok hızlı gerçekleştiğinden, haftalara bölünmüş bir hamilelik hesabı genelde daha kolaydır. Peki sık sık duyduğumuz ilk trimester, ikinci trimester gibi kavramlar tam olarak neyi ifade eder?

 

Bebeğin gelişimini 3 aşamada da sınıflandırabiliyoruz. 3 aylık bölümlerden oluşan bu evrelere "trimester" adı veriliyor. Birinci trimester ilk üç aylık dönemi, ikinci trimester ikinci üç aylık dönemi (4-5 ve 6. ayları) üçüncü trimester ise 7, 8 ve 9. ayları ifade eder.

 

Hamileliğin ilk haftalarına dair uzman görüşü:

Medicana International İstanbul Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehtap Derelioğlu hamileliğin 1. - 2. ve 3. haftasında vücuttaki değişimleri şöyle anlatıyor:

 

“Gebelikte ay takvimine göre 3. haftada kadının yumurta hücresi ile eşinin spermi birleşerek döllenme gerçekleşir. Döllenme olduktan sonra tek hücreli bir organizma oluşur. İlerleyen günlerde oluşan tek hücreli doku şekline gelir. Döllenme kadınların fallop tüpü dediğimiz bölgede oluşur. Fallop tüplerinin içinde bulunan minik tüy şeklindeki silialar düzenli olarak hareket ederek döllenmiş yumurtanın tüp içinden rahim içine taşınmasına yardımcı olur.

 

Döllenmenin 5. gününde blastosist adını verdiğimiz çok hücreli canlı doku rahim içinde kendi yuvalanma işlemini tamamlayacaktır. Fallop tüplerinde döllenmiş yumurta 7–10 günlük yolculuğunu tamamlayarak artık rahim içine geçer. Bu nedenle gebeliğin ultrasonografide tam tespit edilmesi biraz zaman alır, bu süreçte sabırlı olmak gerekir. Rahim içine yerleşmiş canlı doku büyüklüğü bu dönemde 0,1 mm dir. Yuvalanma döneminde bazen rahim duvarına yerleşim sırasında lekelenme tarzı açık renkli vajinal kanamalar izlenebilir.

 

Hamileliğin ilk ayında bedensel ve ruhsal olarak daha çok dinlenmeye ihtiyaç vardır. Annenin vücudunda meydana gelen birçok hormonal değişim annede hem fiziki yorgunluk hem de ruhsal gerginliğe neden olabilir. Yükselmeye başlayan gebelik hormonu annede halsizlik, yorgunluk ve bulantıyı tetikleyecektir.

 

 

Gebelik öncesinde eğer sigara, kafein ve alkol gibi alışkanlıklar varsa, gebelikte mutlaka bırakılmalıdır. Gebelik planlanmaya başlandığında bu alışkanlıklardan önceden vazgeçilmelidir. Beslenme konusunda öncelikle protein ağırlıklı beslenmeli ve vitaminlere de dikkat edilmelidir. Özellikle gebeliğin ilk 3 ayında folik asit kullanımına özen gösterilmelidir. Folik asit bebeğin-omurilik gelişimini destekleyen bir vitamindir. Gebelerde günlük alınma dozu 400 miligramdır. Bunun dışında beslenmede folik asit içeren gıdalar (bakliyatlar mercimek, fasulye, narenciye, ıspanak, brokoli, marul ve sakatatlar) tüketilebilir. Eğer anne adayı gebelik sırasında sigara kullanımına devam eder ise vücudun ihtiyacı olan folik asit miktarı da artacaktır. Planlanan gebeliklerde folik asidin gebelik öncesi 3. aydan itibaren başlanması uygundur.”

 

 

 

 

Hamilelik testi ne zaman yapılmalı?

 

Hamileliğin İlk Haftaları: Hamileliği İlk 3 Haftasında Neler Oluyor? Hamileliğin ilk üç haftasında neler olur, erken gebelik belirtileri annenin hayatını nasıl etkiler?
1. HAFTA
Facebook Yorumları
Yorumlar
606
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  11 Şubat 2020 Salı 13:05

  Adetim 5gun gecdi test yapdim azcik cizgi gorunuyor am a half agrilarim var bu normalmi

  Cevapla
 •  
  10 Ocak 2020 Cuma 20:40

  Adetim 16 gun gecikti.test yapdim azcik cizgi gozukuyor..ama bu gun kanaman var acaba hamilemiyim?cevaplayin lutfen...

  Cevapla
 •  
  10 Aralık 2019 Salı 23:11

  benim adetime 3 gun var ve 10 gundur midede eksime ve bel agrim cok goguslerim sisti gogus halkasini rengi degisti aceba gebelik belirtisimi olabilir bunlar

  Cevapla
 •  
  01 Aralık 2019 Pazar 22:50

  Ben adetime 10gün kala ara kanamam oldu sonra kahve renk akıntım oldu adetime 5gün kala kaşık arım oldu yumurlama dönemimi takip ediyorum bu belirtiler ne demek

  Cevapla
 •  
  05 Ekim 2019 Cumartesi 16:58

  Slm ben 17 eylul adet gordum kanamam kisa surdu 22 eylul korunmasiz iliskiye girdim bu gun 13. Gun test yaptim cikmadi hamile kalma olasiligim varmi?

  Cevapla
 •  
  28 Eylül 2019 Cumartesi 13:49

  Bnm adet yarin gösteriyor ama ben 4 gundur kasık ağrılarım oluyor dun aksam sadece sağ kasıklarım ağrıdı bacaklarım uyuşma oldu. simdi ise beyaz akıntı yoğun oluyor. Bunun nedeni hamilelik olabilir mi?

  Cevapla
 •  
  05 Eylül 2019 Perşembe 02:05

  Adetim 5gun gecikti ama hiç bir belirtim yok

  Cevapla
 •  
  30 Ağustos 2019 Cuma 04:00

  Benimde göğüs uçlarının etrafı koyulasti, 28 temmuz SAT gunumdu, 2 gün sonra bat günüm ,bizde müjdeli haberi bekliyoruz, hafif kanamalarımoluyor,lekelenmemde oldu , bakalım nolcak

  Cevapla
 •  
  18 Ağustos 2019 Pazar 23:53

  Benim de bulanıyor gebemiyim

  Cevapla
 •  
  17 Ağustos 2019 Cumartesi 04:47

  Hamileliğin ilk 4. Haftasında tek taraflı kasık agrisi normalmidir?

  Cevapla
 •  
  10 Ağustos 2019 Cumartesi 11:56

  Be de temmuzun 17 sinde adet gordum 21 de ciktim ama bu gun 1o agustis ve midem cok bulaniyor bas donmesi var ve halsizim

  Cevapla
 •  
  25 Temmuz 2019 Perşembe 14:16

  merhaba

  Cevapla
 •  
  21 Temmuz 2019 Pazar 07:10

  karınımın dıbınde hafıf yanma ve urek bulanma nedenı ne ola bılır

  Cevapla
 •  
  10 Haziran 2019 Pazartesi 14:17

  Merhaba iyi gunler efendim ben de sordugum sorulara cevap alabilirsem çok sevinirim simdiden tesekur ederim ilk hafta hamilelik belirtilerine gore bende de ayni sekilde adet hastalik gormedim tam 45 gün boyunce adetim gelmedi ve 45 gün sonrasinda adet hastaligi gordum bi anda düne kadar halsizlik

  Cevapla
 •  
  09 Haziran 2019 Pazar 23:29

  Ben 1 ay 10 günlük evliyim ayın 15.de adet gördüm adetim 4 gün sürdü sonra eşimle ilişkiye girdik şu an dada karın agrısı ve mide bulantısı var acaba bu hamilelik belirtisi midir

  Cevapla
 •  
  22 Nisan 2019 Pazartesi 10:36

  merhaba bu ay nisan ayıyının14 dünde olcaktım ama ayın 8kizinde eşimle birlikte oldum duş aldıktan sonra benden 1 2damla kan geldi böy5 gün devametti ayın 14 dü oldu normal kanama olduk gün acaba ben hamilemiyim bir cevap yazarmısınız bekliyorum

  Cevapla
 •  
  27 Nisan 2019 Cumartesi 02:42

  türkçe konuş ne diyorsun

 •  
  20 Mart 2019 Çarşamba 05:38

  Merhaba ben 20 günlük evliyim hamilelik belirtileri çok oluyor ama henüz tets yapmadım ve erken adet oldum hamileliyin ilk ayındı adet mümkünüdür ? cevaplarsanız sevinirim

  Cevapla
 •  
  18 Ekim 2019 Cuma 02:43

  sanmıyorum

 •  
  08 Mart 2019 Cuma 15:43

  Iyi gunler ben 27 yasindayim 3 yasinda bir oglum var ve suan 2nci hamileligim gozukuyor 4martta kan tahlilim 740,1 cikti ama kanamamda acik pembemsi kesem gozukmedi bilgi verirseniz cok sevinirim

  Cevapla
 •  
  17 Şubat 2019 Pazar 17:19

  3bucuk aylık hamileyim hala mıde bulantısı cekıyorum ne yapmam gerek

  Cevapla
 •  
  18 Ekim 2019 Cuma 02:43

  çok normal

 •  
  06 Şubat 2019 Çarşamba 23:48

  Bende mide yanması kas ağrıları ve çokta yorgunluk bide adet günüm gecikmiş acaba hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  25 Ocak 2019 Cuma 15:48

  Adet belirtilerim var ama ayrıca bas dönmesi de yasadim, midem bulanıyor ama kusamıyorum. Hamilelik olabilir mi ?

  Cevapla
 •  
  24 Ocak 2019 Perşembe 23:01

  Günlük folik asit miktarı için 400 miligramdır yazmışsınız. O mikrogram olacak çünkü zaten Folbiol gibi folik asit haplarının da 5 mg olduğunu görürsünüz. 400 mikrogram 0,4 miligrama denk geldiğinden, folik asit eksikliğinde verilen hapın mantıklı bir miligrama sahip oldğunu görebiliriz.

  Cevapla
 •  
  16 Ocak 2019 Çarşamba 22:14

  Misafir adet başlamadan önce baş dönmesi olurmu

  Cevapla
 •  
  10 Ocak 2019 Perşembe 01:32

  Gecen aay siyah sivi geldi benden adet degil hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  04 Aralık 2018 Salı 17:40

  16.11.2018 de adet oldum 20 bitti 21 eşimle birlikte oldum ama 1.12.2018 adet oldum yani 11gün sonra kanamam oldu acaba üstüne görmüş olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  10 Kasım 2018 Cumartesi 21:41

  Mide bulantısı var karsiklarimda ağrı var hamile olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2018 Pazartesi 13:28

  merhaba bayanlar cok merak ediyorum acaba gebelik varmı adetime bi hafta var miğdem bulanıyo agzımda acı tat var ve metalik gibi akıntım az ama sarı krem rengi yumurta akı halsizim cok duygusalım ayrıca sigarada kullanıyorum acaba etkilermi

 •  
  10 Kasım 2018 Cumartesi 17:36

  Adetim 5 gündü olmuyo gögüslerimdede cok agrı var dokunanda sanki yara gibidi hamileligimdən şüpheleniyorum sizce hamile ola bilirmiyim

  Cevapla
 •  
  05 Kasım 2018 Pazartesi 12:41

  Emine ben 5 gun oldu günüm geçti nolur cevap verin bulantim var halsizlik var hamile olabirmiyim

  Cevapla
 •  
  24 Eylül 2018 Pazartesi 08:15

  İnşallah isteyen her kese nasip olsun evlat. Bende 2 yıldır evliyim çocuğum yok ama biraz supeleniyorum İnşallah hamileyimdir

  Cevapla
 •  
  28 Eylül 2018 Cuma 12:46

  i̇nş allah gönlüne göre versin

 •  
  23 Eylül 2018 Pazar 14:54

  Adetim 15 gün geçti ve halanadır görmedim kadınlarımda bi ağrı var hafiften ama adet sancısı gibi değil idrar testi yapıyorum sonuç negatif çıkıyor salı günü hastaneye gideceğim sizce hamile olabilir mıyım

  Cevapla
 •  
  20 Ağustos 2018 Pazartesi 18:51

  Adet zamanım altı gün geçti ve bu süre içinde sitdetli kramp ve kasılma oluyor hamile olduğumdan supheleniyorum peki ağrı olması normal mi

  Cevapla
 •  
  07 Ağustos 2018 Salı 15:20

  Benim sirtim agriyor ce goguslerim de agirlasti damalarim belirgenlesiti Asuri derce de tatil çekiyor veya başka bisyler adetim de gecikti

  Cevapla
 •  
  28 Temmuz 2018 Cumartesi 13:05

  Adet tarıhıhını üc gun gecikti sadece gögüslerımde bir agrı var acaba hamılemıyım

  Cevapla
 •  
  02 Ağustos 2018 Perşembe 16:20

  kesin hamilesin

 •  
  18 Temmuz 2018 Çarşamba 21:43

  Merha 2havda belim ariyor acaba hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  02 Ağustos 2018 Perşembe 16:20

  bence seninki bel fıtığı

 •  
  28 Haziran 2018 Perşembe 13:59

  6 tin mayisn

  Cevapla
 •  
  14 Haziran 2018 Perşembe 20:52

  Merhabalar ben 16 mayısda adet gördüm normalde en fazla 28 güne kadar adet görmüş olmam veremiyordu ama olmadı neden acaba bilen varmi?

  Cevapla
 •  
  02 Ağustos 2018 Perşembe 16:20

  hayır bilmiyorum

 •  
  01 Haziran 2018 Cuma 17:35

  merhabalar. ben 30 nisanda adet gördüm ve halen olmadım. 4 gün geçti. test yaptım ıkıncı cizgi silik çıktı. aradan iki saat sonra tekrar test yaptım gene silik çıktı ama digerinden daha belirgindi. sizce hamile olabilirmiyim. ara ara kasık agrılarım oluyor. yardımcı olablirmisiniz..

  Cevapla
 •  
  25 Ekim 2019 Cuma 15:31

  silikte çıksa hamilesin demektir :)

 •  
  01 Mayıs 2018 Salı 20:44

  Bulantı iştah artması göğüslerde hassasiyet açık renkte alıntı bikac günde geciktim acaba.....

  Cevapla
 •  
  21 Nisan 2018 Cumartesi 18:34

  21 yasındayım ve 2 gün önce vajinamda bir kitle oldugunu farkettim ve bugün de pembe bir leke geldi nedeni nedir merak ediyorum lütfen biri cevaplabilir mi?

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2018 Perşembe 14:29

  yerleşme kanaması

 •  
  11 Nisan 2018 Çarşamba 11:35

  10 Martta adetim oldu bu ay olmadi 1gün geçti gebe ola bilirmiyim

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2018 Cuma 18:57

  Merabalar 24 martta korunmasiz birlikte.olduk esimle 2 gun sonra adet oldumm sizce noldu bana adetime cok vardi ? Gebemiyim

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2018 Cuma 12:04

  Merhabalar ben 12 haziran 2017 adet oldum 26 haziranda iğne yaptım şuan adet yarihene göre 39 hafta 4 günlük. Hamileyim

  Cevapla
 •  
  27 Şubat 2018 Salı 16:16

  Bende polikistik over var son adet günüm şubat 15 bir hafta oldu gibi midem bulamıyor ama kasik ağrım bide göğüslerime bir anda sancı giriyor midemde bi rahatsızlık hissediyorum hamile olabilir mi yim bi haftalik

  Cevapla
 •  
  26 Şubat 2018 Pazartesi 11:31

  Bende sadece bu leke geldi çok sinirli ve değişik davirlarim var gasilmalarda var sizce varmidir.

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2018 Cumartesi 17:37

  Adet dongum 45-50 gun arasi 30 yasindayim ve bebegim olsun istiyorum 3 yildir deniyoruz 1 dusugum var 7 ay once adetime daha 10 gun var mide bulantim ve minik minik kanamalarim oluyor spn birlikteligimiz 16 gun onceydi hamile olabilirmiyim bu kadar erken belirti olurmu

  Cevapla
 •  
  23 Şubat 2018 Cuma 23:22

  merhaba ben suzan konya da yaşıyorum anne olmayı çok istiyorum ama olmuyor bu sefer 19 günüm geçti hamilemiyine bilmiyorum idrar ve kan testi verdim ama negatif çıktı ben hiç düzensizlik olmazdı zaten tedavi göruyurum yumurta buyumuyormus bu seferde olmasa aşilama dediler sizce ne yapmalıyı

  Cevapla
 •  
  21 Şubat 2018 Çarşamba 15:54

  Adet günüm geçti hamile olduğumu nasıl anlarım

  Cevapla
 •  
  19 Mart 2018 Pazartesi 09:48

  hemen test yap

 •  
  04 Mayıs 2018 Cuma 18:19

  kanına baktırman gerek 1 gün bile geçsen çıkar gebelik kanda

 •  
  17 Aralık 2018 Pazartesi 15:25

  cahi̇l

 •  
  12 Şubat 2018 Pazartesi 13:53

  Bended bas donmesi mide bulantisi var bu nedemk

  Cevapla
 •  
  08 Şubat 2018 Perşembe 14:33

  Midem bulanıyor ama istifa edemiyorum halsizlik var

  Cevapla
 •  
  21 Ocak 2018 Pazar 00:36

  Ben normalde 29 Ben normalde 20 gun sonra adet oluyordum

  Cevapla
 •  
  19 Ocak 2018 Cuma 23:30

  2 ocakta adet oldum.adetlerim düzenlidir. 15 i yumurtlama günümdü. 14 ünden 17 sine kadar ilişkiye girdik eşimle. Bugün kan testi yaptırdım. Beta hcg 1.20 çıktı. Adetime 10 gün var. Sonuç kesin negatif midir ?

  Cevapla
 •  
  13 Ocak 2018 Cumartesi 12:56

  Yeni evliyim 3 hafta oldu hamilelik belirtileriyle karşılaşıyorum sizce eken olur mu bu belirtiler

  Cevapla
 •  
  10 Ocak 2018 Çarşamba 22:20

  Iyi gunler benim 8 aylık bir kızım var geçen ayın 26 adet oldu şimdi ise ayin 10 oldu hâlen olmadim ama korunuyorduk bir sefer icime akti ama test yaptim olmadım. Hamile olabilirimiyim

  Cevapla
 •  
  19 Ocak 2018 Cuma 18:33

  ola bilir hamilesin çünkü bende aynı senin durumdayım 8 aylık oglum var ve şimdide hamileyim korunmama rağmen

 •  
  08 Ocak 2018 Pazartesi 10:09

  27

  Cevapla
 •  
  28 Aralık 2017 Perşembe 15:19

  merhaba benim aralığın 10'nunda adetim bitti 15. esimle birlikte olduk fakat içime bosalmadi sadece icinede kaçmış olabilir dedi kaçtıysa hamile kalirmiyim bir haftadır kaşık agrim var?

  Cevapla
 •  
  19 Ocak 2018 Cuma 18:34

  doktora bir görün

 •  
  28 Aralık 2017 Perşembe 12:52

  atetimten 15 gün sonra pempe kanamam oldu hamile miyim cevap

  Cevapla
 •  
  25 Aralık 2017 Pazartesi 18:20

  merhaba ben 1.5 yıllık evliyim. eşimle bu zamana kadar korunduk fakat doğum kontrol hapı falan kullanmadım. eşim dışarı boşalıyordu hep. artık çocuk istiyoruz. aralık 11 de regl oldum 16 da bitti. 18nde eşimle birlikte oldum içime boşaldı aynı şekilde 20 ve 22 de beraber olduk. sizce hamile kalmış mıyımdır.

  Cevapla
 •  
  19 Ocak 2018 Cuma 18:35

  sabırlı ol belki ola bilirsin sabr et

 •  
  19 Aralık 2017 Salı 18:18

  berhaba bn bir haftadır akintim oluyor iki gundur de kasık ağırim var size hamile ola bilirmisin

  Cevapla
 •  
  17 Aralık 2017 Pazar 00:11

  Ben 15 yadinday 1 senedir cocugim olmuyor napmalym

  Cevapla
 •  
  25 Aralık 2017 Pazartesi 18:46

  daha sen çocuksun ne çocuğundan bahseden???

 •  
  26 Ağustos 2019 Pazartesi 14:57

  okula gitmelisin.........

 •  
  15 Aralık 2017 Cuma 20:00

  Merhaba. Daha hamile olup olmadigim belli degilse dis dolgusu yapila bilirmi. En son 29 kasim adetim basladi. Yumurtalamadan maksimum 1 hafta gecmistir. Eger hamilelik ihtimali varsa bu gunlerde disciye gitsem olur mu

  Cevapla
 •  
  08 Aralık 2017 Cuma 01:06

  merhaba ben figen adetim 6gundur gelmiyor test yaptim hamile deyilmisim kasiklarim ve belim cok agriyor bunun nedeni nedir sizce hemen cevap yazin lutfen

  Cevapla
 •  
  22 Haziran 2018 Cuma 09:41

  merhaba benimde adetim 12 gün gecikti. test negatif çıkmıştı. prolaktin hormonu yükseldiği için olamamıştı. doktorda pek rahattı , anlamsızca.sonrasında kendiliğinden adet oldum

 •  
  04 Aralık 2017 Pazartesi 16:17

  Merhaba benim adetim 12 gün gecikti normalde düzenli adet görüyorum ama bu sefer olamadım ve gebelik üzerine bazı belirtilerim var ama kan testi yaptırdım bişey çıkmadı doktorum kesinlikle ilaç içme biraz zaman geçsin adet olmazsan tekrar gelirsin dedi bunun nedeni ne olabilir hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  30 Kasım 2017 Perşembe 08:45

  Merhaba elif ben adet düzensizliği var bende adet olmadım acaba hamilemiyim göğsün sis ikisde ağrıyı sizliyolar karnında şişlik hissediyorum uyku isteği var halsiz oluyorm bazen karnım kasiklarim belim ve sırtım ağrıyor hamilemiyim acaba hemen cevap verir misiniz

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2017 Cuma 11:28

  geçen ay iki kez adet olbdum bu ay olmadım ve bugun tekrar oldum mıgdem bulanıyor kasıklarım karnım cok agrıyor unun sebebı ne olabılır

  Cevapla
 •  
  17 Kasım 2017 Cuma 17:21

  3 ekimde adet gördüm ve de 22ekimde tekrar gördüm karnımda kıpırtı var gibi acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  13 Kasım 2017 Pazartesi 15:31

  Merhaba ben tüp Bebek olduktan sonra ayaklarım ağrıyor Kasıklarım ağrıyo yapılan yatarken sağıma soluma dönüyorum kasığım rahatsız ediyor sizce nedir

  Cevapla
 •  
  11 Kasım 2017 Cumartesi 10:31

  mrblar benim reglime altı gün var ama ayaklarımda agrı kasıklarımda da sancı var midem de bulanıyor hamile olabilir miyim herhangi bi lekelenme yok

  Cevapla
 •  
  02 Kasım 2017 Perşembe 17:34

  19 eylulde adet oldum 13 gunum gecti kan testi yaptim gebelik testinde negatif cikmadi ne yapmaliyim

  Cevapla
 •  
  09 Ekim 2017 Pazartesi 22:03

  Merhaba ben 2 eylulda adet oldum bir günüm geçti kan testi yaptım pozitif çıktı kaç haftalık olur

  Cevapla
 •  
  19 Eylül 2017 Salı 21:18

  mrb ben hamile kalmak istemiyorum, ilk hafta gebeliği bitirmek için ne yapmalıyım?

  Cevapla
 •  
  13 Eylül 2017 Çarşamba 15:47

  reglm gecikiyor ve boşalmadan sadece sürtnmeyle ilişkiye girdm acaba hamilemiym psikolojm bozuluyo

  Cevapla
 •  
  12 Eylül 2017 Salı 00:26

  Merhaba benim 5 günüm var bulatim var baş ağrısı var karnımda hafi hafif sancılar var bunun nedeni ne olabilir

  Cevapla
 •  
  30 Ağustos 2017 Çarşamba 21:51

  merhaba adet gunume 7 gun var fakat iki gundur gogsum sızlıyor hafıf hafıf ve süt geliyoracaba hamılemıyım daha önce bu durumu yasayan oldumu teşekkürler

  Cevapla
 •  
  14 Ağustos 2017 Pazartesi 14:08

  Plasenta goruntusu midemi bulandirdi

  Cevapla
 •  
  30 Temmuz 2017 Pazar 10:45

  Hamilelik neyden oluyur

  Cevapla
 •  
  01 Temmuz 2017 Cumartesi 07:55

  Bir anne adayı bu siteyi merak edip okuyordur. En ufak bir görüntüden veya kokudan midesi bulanan bir anne adayı için hiç de hoş olmayan şu plesanta görüntüsü çok mide bulandirici ve gereksiz olmuş. Bizler anne olacağız doktor değil... artık bu yorumu dikkate alır ve kaldırmayı akil ederseniz ne âlâ

  Cevapla
 •  
  19 Temmuz 2017 Çarşamba 13:35

  katılıyorum, o resim çok gereksiz olmuş. bence de silinmeli o görüntü.

 •  
  26 Ekim 2017 Perşembe 16:37

  ama madem araştırıyorsunuz her ayrıntısıyla görmelisiniz bence sadece doktor olmamız gerekmiyor bunları görmemiz için tabi mide kaldırmıyor ama bu kadar tepki saçma olmuş

 •  
  15 Aralık 2017 Cuma 08:58

  kesinlikle size katılıyorum o mide bulandırıyo dediğiniz şeyi yani plesanta sizin olmuş yada olucak çocuğunuzun yaşama hayata tutunma büyüme gelişme ve doğmasında bile etrafında olucak bişey sizin onun nekadar büyük bir mucize olduğunu düşünmeniz gerekirken mide bulandırıcı demeniz gerçekten çok ayıp allah sizi yaratırken ayy mide bulandırıcı demedi ve sizinde böyle bir mucizeye bunu deme hakkınız yok....

 •  
  29 Haziran 2017 Perşembe 22:36

  Merabalar ben1haziran adet gurdum normalde benim 28 gündür hala olamadım sizce hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  22 Eylül 2017 Cuma 22:04

  tebrık ederım hamılesın...

 •  
  14 Haziran 2017 Çarşamba 15:16

  merhabalar mayıs ayında adet oldum o günden sonra hesaplarıma göre haziran ayının 8 veya 9 adet olmam gerekiyordu ve henüz olmadım. hamile olma ihtimali varmıdır

  Cevapla
 •  
  16 Haziran 2017 Cuma 10:28

  kan testi en iyisi

 •  
  07 Haziran 2017 Çarşamba 13:20

  0.81

  Cevapla
 •  
  06 Haziran 2017 Salı 06:37

  Selam qanamasi olan xanim siz hamile odiz mendede ele anlar olub

  Cevapla
 •  
  15 Mayıs 2017 Pazartesi 18:18

  Merhaba benim adetime 10 gün. Varken kanamam oldu ve az az oldu sonra gitti ve akıntım olmaya başladı alt karın bölgemde agrılar var ve bulantım var ama kusma gibi değil sürekli oturmak istiyorum kalkamıyorum acaba hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  05 Mayıs 2017 Cuma 11:50

  merhaba eşimle son adetimden 4 5 gün sonra iliskiye girdik ama dışa bosaldi bir haftadır adet belrtilermrm var ama adetim normal takvime göre 1 gun gecikti ciddi derecede uykusuzluk yasiyorum alt karin bolgemde ara ara siddetli agrilar oluyor kasiklarmda da bazen de belimde göğüslerde de siskinlik var ve çok üşüyorum anlamadm adet belirtileri mi hamilelkk belirtileri mi yardmci olur msnuz

  Cevapla
 •  
  02 Mayıs 2017 Salı 10:46

  Mrb bn 2 yillik evliyim ve bu ay adetim 6 gun gecti gogussiskinlik agrilar hafif morarmalar var ve bas donmesi jaasiri var ayni zamanda halsizlik cok fazla yerimden kalkamiyorumacaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  25 Mayıs 2017 Perşembe 09:39

  hamile olma ihtimaliniz yüksek, kokulara karşı duyarlılık var mı?

 •  
  02 Mayıs 2017 Salı 00:06

  merhaba bundan 2 ay önce nişanlım ile ilişkiye girdim geçen ay adet dönemimde aram aram az kanım geldi 3 gün sürdü sonra kesildi 2 gün sonra biraz daha akıntım oldu sonra hiç gelmedi test yaptım negatif çıktı bu ay ise adet olmadım ve 1 hafta geçti sürekli canım ekşi şeyler yemek istiyor normalde tatlıyı daha çok seven bir insandım sizce hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  02 Ekim 2017 Pazartesi 16:09

  hemen evlenmeli̇si̇ni̇z bence :d

 •  
  15 Nisan 2017 Cumartesi 10:56

  merhaba ben 12 gün önce nişanlım ile bi ilişkiye girdim ve bugun regli olmam gerek olmadım regli olmadan önce kasıklarım da ağrım olurdu olmuyor ve karnım da batmalar oluyor vajinamdan kanama yerine koyu sarı lekeler geliyor noluyor anlamadım gögsümde şişkinlik var lavoboya gidiyorum eskisine göre çok sık yardımcı olur musunuz

  Cevapla
 •  
  20 Nisan 2017 Perşembe 17:47

  bi̇raz daha sabredemedi̇n mi̇ ? yada yani̇ bi̇şeyler olduysa göze almişsin ki̇ yapmişsin ni̇ye korkuyosun şi̇mdi̇ ?

 •  
  25 Nisan 2017 Salı 11:51

  bende de bu buluntukar var acaba hamile olma ihtimali ne kadar

 •  
  25 Mayıs 2017 Perşembe 09:41

  hamile olma ihtimaliniz yüksek hemen test yapın

 •  
  25 Mayıs 2017 Perşembe 09:42

  test yapmadan önce sabahleyin kalktığnızdaki idrarı kullanın

 •  
  11 Nisan 2017 Salı 13:23

  merhaba adetım cok duzensız 4 nısanda 3 gun suren kahverengı lekelenmem oldu suanda basım cok donuyor ve kagısım batıyor kan verdıgımde negatıf cıkıyor hamıle olabılrmıyım veya ne zamn kesın sonuc alırıım kan vermek ıcın ?

  Cevapla
 •  
  20 Nisan 2017 Perşembe 17:48

  kan da bi̇r günlük bi̇le olsa çikiyor :)

 •  
  02 Nisan 2017 Pazar 19:36

  merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi

  Cevapla
 •  
  13 Nisan 2017 Perşembe 11:20

  ilk gebeliğim 8 haftalıkkken canlanmama sonucu sonlanmıştı. ikincisinin sonucu şu an 2.5 yaşında yaramaz bir çocuk :) merak etme birşey olmaz allah'ın izniyle..

 •  
  02 Nisan 2017 Pazar 19:36

  merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi

  Cevapla
 •  
  31 Mart 2017 Cuma 15:21

  merhaba, ben de hamile kalmaya çalışıyorum. bu ay yine regl oldum. 3 gün sürdü. ama 1 haftadır tuvalet ihtiyacım çok arttı, yumurtalıklarımda da sancı hissediyorum ara ara. 3 gün süren yerleşme kanaması oluabilir mi? ben de olmadığını düşünüyorum ama bi umut işte.

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2017 Pazar 15:52

  bendede aynı sekılde oldu acaba hamılemıyım

 •  
  22 Mart 2017 Çarşamba 22:02

  merhaba ben bir ay bir aylık evliyim. eşimle ilk günden beri çocuğumuz olsun diye uğraşıyoruz. bugun regl olmam lazım dı olmadım. ve uzun suredir belimde bacaklarımda kasık altında ve karın bölgesinde ara sıra batma seklinde ayrı oluyor. çalışmıyorum pek ev işi de yapmadığım halde surekli uyku halindeyim ve yorgunum.ara sıra midem bulanıyor. gögüslerimde biraz şişlik ve agrı var.acaba hamile miyim lütfen yardımcı olun :(

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2017 Perşembe 11:40

  kan testı yaptır benımde gunum gectı ıkı haftalık anneyım...kan tahlılı yaptır bence

 •  
  25 Mayıs 2017 Perşembe 09:43

  üşütmüş olabilirsiniz

 •  
  22 Mart 2017 Çarşamba 10:05

  Şimdi bende 8 günlülk hamileyim6 gündür giderek azalan kanamam hala devam ediyor 3 gün önce hcg111.2 cikti bebek ďüşmüş müdür

  Cevapla
 •  
  05 Nisan 2017 Çarşamba 15:09

  8 günlükken bebek teste cıkıyor mu. bende cok istıyorum adetım biteli bir hafta oldu

 •  
  18 Nisan 2017 Salı 09:32

  bu soruyu buradan sorarak vakit kaybı yaşayacağına acilen doktora gıtmenız onerılır

 •  
  06 Mart 2017 Pazartesi 10:28

  Pembe renkte kanamam var ama adet kanaması gibi degil sag alt karnimda sanci var 17 gundur kanamam devam ediyor gebelik testi yaptm negatif cikti hamile olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2017 Perşembe 17:46

  düşük yapmış olma i̇hti̇mali̇n çok yüksek.

 •  
  18 Nisan 2017 Salı 09:33

  neden doktora gıtmıyorsunuz?

 •  
  02 Mart 2017 Perşembe 10:10

  merhaba ben 5+2 gunlük hamileyim bel ve kasıklarımda agrı oluyor hemen geciyor normal midir acaba bün de dr gidecegim keseyi görmek için cok endiseliyim

  Cevapla
 •  
  23 Şubat 2017 Perşembe 00:42

  Lütfen sizden bir cevap bekliyorum

  Cevapla
 •  
  22 Şubat 2017 Çarşamba 16:22

  ilişkiye gireli 5gün oldu adetime 12 gün var karnim agrio midem blnio sizce ne olblr

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2017 Cumartesi 22:50

  Ocak ayının 21 de adet oldum eşimle çocuk istiyoruz daha 2 ci denememiz adet dönemime 2 gün var hamile olma şansım var mıdır?

  Cevapla
 •  
  29 Ocak 2017 Pazar 11:19

  6 gün gecikdim 7- ci günde aybawi oldum sizce hamileyem

  Cevapla
 •  
  27 Ocak 2017 Cuma 03:22

  men

  Cevapla
 •  
  21 Ocak 2017 Cumartesi 23:11

  mrb 5+6 haftalık gebeyim öcesinde 2 düşük var kanama odağı var dr usg de kese etrafında acaba nolacak şimdi

  Cevapla
 •  
  21 Ocak 2017 Cumartesi 11:40

  6 aylık evliyim 2 kez esim bosaldı icime 2 gun regl gecıktı sureklı wc ye gidiyorum vew bulantım cok oluyor ama regl olacak gıbı agrılarım var sızce hamılemıyım

  Cevapla
 •  
  03 Şubat 2017 Cuma 11:32

  hamilesin

 •  
  15 Mart 2017 Çarşamba 17:12

  hamilesin

 •  
  20 Ocak 2017 Cuma 19:10

  21aralik regl oldum 18 ocaktada regl oldum ama aksama azaldi regl sonra hcg testi yaptim 0.100 cikti sizce ne oluyor

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2017 Cuma 01:48

  İki ay önce düşük yaptım şimdi bulantı diken batmalar acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  15 Ocak 2017 Pazar 02:47

  Kasiklarimda çitti bir ağri var başim dönuyor aceba hamileyimi

  Cevapla
 •  
  09 Ocak 2017 Pazartesi 01:03

  beş aylık evliyim evliliğimin üçüncü ayında adetim gelmedi hamilelikte şüphelendik eşimle doktora gittik sağ yumurtalığımda kist çıktı 42 mm boyutunda illaç verdi doktor kullandım adetim iki aydır düzenli olarak geliyordu ama bu ay beş gün gecikti kabızlık şikayetim mide ekşimesi ve sabah kalktığımda mide bulantım var göğüslerimde büyüdü ama ağrı yok göğüslerimde acaba hamile miyim

  Cevapla
 •  
  16 Ocak 2017 Pazartesi 11:58

  bende de ayni şi̇kayetler var doktora gi̇tti̇ni̇z mi̇ acaba

 •  
  06 Ocak 2017 Cuma 21:22

  ş

  Cevapla
 •  
  06 Ocak 2017 Cuma 15:37

  hamileliğin başlangıcında ishal görülüyor mu acaba ?

  Cevapla
 •  
  03 Ocak 2017 Salı 19:46

  Mrb bn hamilelk belirtilerinin hepsini yasiyorm bugn kan testi yaptrdm 5,00 cıktı sizce hamilemiyim hamileysem ne kadrlk?

  Cevapla
 •  
  17 Ocak 2017 Salı 11:38

  tebri̇kler evet hami̇lesi̇ni̇z

 •  
  01 Ocak 2017 Pazar 22:13

  Ben su An adetim geçti dk başı lavibaya giriyorum ve sabah kaltgmda migdem bulanıyor ve iki gündür migde bulantim arttı ama bundan 2 hafta önce test yaptm negatif çıktı hamilemiyim acaba?

  Cevapla
 •  
  29 Aralık 2016 Perşembe 23:38

  Hamilesin

  Cevapla
 •  
  24 Aralık 2016 Cumartesi 00:11

  Mrb ben eşimle 2 hafta önce bir birliktelik yaşadım ve içime boşaldı 2 kez bu hafta biraz ruhhalim deyişik herşeye sinirlene biliyorum ve uyuyorum yorgunluk var üstüm de çalışan biri deyilim 3 gündür çok sık tuvalete çıkıyorum bazen gösümde ağrı oluyor sancı geçiyor bir de yanaklarım yanıyor hamile

  Cevapla
 •  
  23 Aralık 2016 Cuma 18:04

  Evleneli 1,5 ay oluyor hamile kalmak istemiyorum Eşimle ters ilişkiye girdik onun menisi geldi ancak ben vajenime gelmemesi için uzaklaştım gelip gelmediğinden emin Değilim ilişkiye gireli 3 gün oluyor midem bulanıyor bu bulantı hamile kalma psikolojisinden mi yoksa gerçekten hamilelik mi ?

  Cevapla
 •  
  03 Mayıs 2017 Çarşamba 11:14

  hamile kalmamak için böyle bir günaha girme allahin rahmeti̇ üzeri̇ni̇zden kalkti tövbe edi̇n hami̇le kalmak i̇stemi̇yorsan başka yöntemler deneyi̇n

 •  
  19 Aralık 2016 Pazartesi 19:55

  bilen varsa misafire cavab versin aynen Mende heleyem

  Cevapla
 •  
  16 Aralık 2016 Cuma 20:23

  merhaba acil yardıma ihtiyacım var! eşimle birliktelik yaşadık içime boşalma gibi bir durumu olmadı.reglim 3 gün gcikti,ama burada belirtilerden hiçbiri yok neredeyse.sadece alt karnımdabişey varmış gibi hissediyorum.regl gecikti sadece.hamilelik soz konusu olabilir mi?

  Cevapla
 •  
  15 Aralık 2016 Perşembe 11:30

  korunmasız ilişkiye girdik (boşalma filan olmadı) zevk suyunda hamile kalma şansım var mı? birde ilişkiden 2 hafta sonraki adetim zamanında başladı. sonraki ay adetim 1 gün gecikti ve hala başlamadı. sizce???

  Cevapla
 •  
  19 Aralık 2016 Pazartesi 05:47

  kesinlikle hamile degilsin

 •  
  20 Aralık 2016 Salı 17:34

  sadece zevk suyuyla hamile kalma ihtimali %1 ile %5 oranı gibi düşük bir ihtimaldir. yine de nasip kısmet bu işler. 1 hafta geciktiği halde hamile olmayan arkadaşlarımda var. strestende kaynaklı olabilir yada beklediğin için olmamış olabilirsin

 •  
  14 Aralık 2016 Çarşamba 22:12

  6 gun oncesine kadar bizde korunuyorduk ama prezervetiftin yirtik oldugunu sonradan farketim ve surekli belim ve kasiklarim agriyo ustelik goguslerim sis ve aciyo daha cok erken degilmi 6 gunde hamile kalabilrmiyim ve hemen bu kadar cabuk belirti verirmi

  Cevapla
 •  
  19 Aralık 2016 Pazartesi 05:48

  adet belirtileri var hamile degilsin

 •  
  12 Aralık 2016 Pazartesi 15:44

  bende hamileyim

  Cevapla
 •  
  09 Aralık 2016 Cuma 11:16

  merhaba, 25 kasıma regl oldum en son. doğurganlık dönemimin orta seviyede olduğu süre 3 aralıkta başladı.o gün eşimle birlikte olduk. yumurtlama günüm 8 aralıktı ve tekrar 7 aralıkta birlikte olduk.ertesi sabah uyandığımda belimde ve kasıklarımda hafif ağrı vardı. gün içinde bu ağrı şiddetlendi. karınımın alt bölgesine kadar indi. gece olduğunda mide bulantısı başladı. geç vakit bulantının akabinde şeffaf renkli sümüksü akıntım geldi. yumurtlama şilemi gerçekleşti sanıyorum. kasık ve bel ağrım hafif hafif fevam ediyor bugünde. 17-18 gün var daha hamile kalmış olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  19 Aralık 2016 Pazartesi 05:50

  hamile olabirsiniz

 •  
  01 Aralık 2016 Perşembe 18:46

  Merhaba ben daha 20 günlük evliyim ve bende sık sık idrara çıkma, kasıklarımda ağrı, üstümde bi halsizlik yorgunluk ve baş dönmelerim oluyor henüz daha regl günüme bir hafta var ama yumurta akı renginde akıntım yok. Kasıklarımda ufaktan sancılar oluyor acaba hamile olma ihtimalim var mıdır

  Cevapla
 •  
  24 Aralık 2016 Cumartesi 23:03

  büyük i̇hti̇mal .

 •  
  30 Kasım 2016 Çarşamba 09:49

  ben hamileyim reglimin üstünden 6 gün geçti kan testi yaptırdım beta hcg 87,58 çıktı bu değer çok mu düşük ?? cevaplarmısınız.

  Cevapla
 •  
  16 Aralık 2016 Cuma 15:17

  merhaba 2 gün sonra tekrar yaptırın 48 saat içerisinde kan 2 kat artış olması gerekir tekrar kan testi yaptırın

 •  
  22 Aralık 2016 Perşembe 11:45

  evet çok düşük bir kadın doğum doktoruna görününüz

 •  
  24 Aralık 2016 Cumartesi 23:03

  yeni̇ hami̇lesi̇ni̇z :)

 •  
  22 Kasım 2016 Salı 11:05

  merhabalar, ben 4 aylık evliyim bu ay reğlim 11 gün geçikti ve o süreçte 3 kez test yaptım evde fakat bütün gebelik belirtileri vardı negatif çıkıyordu . kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim o yüzden en sağlıklısı kan testi 1 saatinizi alıyor.

  Cevapla
 •  
  11 Kasım 2016 Cuma 01:12

  Eşim varikosel ameliyatı oldu ve proxeed plus ilacı kullandi hemen hamile kaldım ve 1.5 aylıkken düştü ve daha sonra olmadı

  Cevapla
 •  
  11 Kasım 2016 Cuma 00:48

  benim eşimde hamile sanırsam galiba heralde :)))

  Cevapla
 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 23:43

  5 ay dır korunmuyoruz ama yok

  Cevapla
 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 17:45

  Bende hamileyim

  Cevapla
 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 17:45

  Bende hamileyim

  Cevapla
 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 17:45

  Bende hamileyim

  Cevapla
 •  
  05 Kasım 2016 Cumartesi 14:47

  en son eylül 2de adet oldun kasım 5 oldu hala adet olmadım hamılemıyım acaba

  Cevapla
 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 00:08

  eğer adetin düzenliyse test yap kesinlikle doğru sonuç çıkacaktır.

 •  
  07 Kasım 2016 Pazartesi 15:03

  büyük i̇hti̇malle evet hami̇lesi̇n,kan testi̇ yaptir kesi̇neleşsi̇n :) tebri̇kler

 •  
  21 Ekim 2016 Cuma 17:24

  kan testi Yaptım 17.29cıktı bir haftalık dediler acaba doğrumudur

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2016 Perşembe 17:53

  Arkadaşlar en sağlıklısı kan tahlili yapmak

  Cevapla
 •  
  17 Kasım 2016 Perşembe 16:50

  evet

 •  
  19 Ekim 2016 Çarşamba 16:43

  merhaba adet günüm gecti ama kahverengi leke geldı hamılemıyım ?

  Cevapla
 •  
  15 Ekim 2016 Cumartesi 23:09

  bide akıntım çok yoğun geliyooo

  Cevapla
 •  
  15 Ekim 2016 Cumartesi 23:07

  en son eylülün 12 ve 13nde adet günüm geçti hastalanmadım kasık ağrısı sırt ağrısı ve göğüs uçlarım acıyo hamilemiyim ?

  Cevapla
 •  
  19 Ekim 2016 Çarşamba 15:33

  evet... ama yi̇nede bi̇r hastanede kanda hami̇leli̇k testi̇ yaptirmalisin.

 •  
  10 Ekim 2016 Pazartesi 11:15

  adet zamanım gelmedi ama göğüslerimde sizlaması şeklinde ağrı var ve uçlarında renk koyulaşması oldu acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  01 Ekim 2016 Cumartesi 09:34

  bende cok yakin zamanda hamile oldugumu oyrendim 5 il di evliyem yok idi bir mucize allahdan umidinizi kesmeyin

  Cevapla
 •  
  30 Eylül 2016 Cuma 08:00

  Meraba iyi gunler bende yaklaşık iki gündür sabah bulantısı oluyo bide aşırı yorgunluk uyku var hamilelik belirtilerine baktım bunlar hamileliğin ilk haftalarinda oluyormuş acaba ben hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  27 Eylül 2016 Salı 21:11

  Merhaba 3 hafta once iliskiye girdik esimle. Adet zamaninda ilk gun kanamam oldu ve 1. Gun kesildi. Fakat 5 gundur az az kahverengi akinti geliyor. Hamilemiyim acaba ? Nolur cvp verin

  Cevapla
 •  
  27 Eylül 2016 Salı 17:26

  merhaba ılskıden sonra 7 gun gecti ılk denmeydı sımdı ıdarar testı yaparsam cıkarmı gebelık varsa

  Cevapla
 •  
  19 Eylül 2016 Pazartesi 09:09

  Meraba ben esimle iliiskiye gireli 8gun oldu 3 gundur kasigim sag tarfinda ve karnimda sanci var arada midem bulaniyo hamile olabilirmiyim acil cvap verin ne olur

  Cevapla
 •  
  16 Eylül 2016 Cuma 13:30

  Merhaba ovulasyon döneminde ilişkiye girdim. 2 gün sonra kasıklarımda ağrı oluştu. 6 gün sonra kahverengi lekelenme oldu. Ama 7. Günü kanamam başladı. Normal adet kanaması gibiydi. Daha adet olmama bir hafta var. Hamile olabilir miyim?

  Cevapla
 •  
  05 Eylül 2016 Pazartesi 22:30

  Bir uzmana danışın

  Cevapla
 •  
  05 Eylül 2016 Pazartesi 20:49

  Mrb bende evlenelide 1 buçuk ay oldu ve ilk adetim cok agrılı oldum ve cok az aktı hamilelik brlirtilerine baktım ve böyle bişey yazıyodu ayrı belirtilerde var hamilemiyim acaba

  Cevapla
 •  
  30 Ağustos 2016 Salı 23:12

  Bb

  Cevapla
 •  
  30 Ağustos 2016 Salı 19:11

  Evleneli 1 buçuk ay oldu adet dönemim hariç her gün ilişkiye girdik ve esim icime bosaldi şimdi belirtilerin çoğu vr bnde vr aderim 2 gün gecikti negatif sonuçla karsilasrm sye korkuyrm test yapamyrm sizde hamilemym ?

  Cevapla
 •  
  05 Eylül 2016 Pazartesi 16:40

  oncelikle hayirlisi olsun, daha çok taze evlisin! nedir bu acelen ? korkma, bunun için ama soyle cevap vereyim, bazen hergun bosalsa bile tutmuyor, bazen bazi kadinlarda testlerde hemen çikmiyor, bende senin gibiydim, testte degil, kan tahlili ile ortaya çikiyordu gebe oldugum bence az daha sabret, bu iste stresten uzak durman sart !!

 •  
  24 Ağustos 2016 Çarşamba 06:56

  Son adet tarihim 30 temmuz.ilişkiye gireli 7 gün oldu.ancak eşim dışarı boşaldı.sonra tekrar devam ettik.dün pembe renkli leke geldi.hamile miyim? Çook acil cevap lütfen..

  Cevapla
 •  
  15 Eylül 2016 Perşembe 16:59

  ee hamilemiymissin?:)

 •  
  19 Ağustos 2016 Cuma 18:55

  Merhaba ben 1 ay once adet kanamam gecmeden evlendim ve simdi bu a adet kanamam gelmedi ve sabah uyandigimda basim donuyor bi de 2hafta once biraz kanama oldu gebelik testini yapdim negatif cikdi ben napacagim bilmiyorum bu hamilelik belirtilerimi

  Cevapla
 •  
  13 Ağustos 2016 Cumartesi 14:48

  Selamlar ben hamile oldugumu dusunuyorum fakat adetim daha gelmedi bu gun on ikinci gunum fakat kanamam oldu ara ara oluyor ama bu normalmi lutfen cevaplarmisiniz

  Cevapla
 •  
  08 Ağustos 2016 Pazartesi 03:27

  iyi gunler sizden yardim isteyecektim. ben 8 aydir evliyim ve bu arada calismalar yaptik simdi gecen reglim 14 temmuz idi . ama cocugumuz olmadi ve doktorumuza gidip durumu anlattik oda bizden bir kac test istedi. testlerin sonucundan olumsuz bi sebep cikarsa ben mahvolurum lutfen bize dua edin ve yapmamiz gerekenleri anlatirsanız cok sevınırım

  Cevapla
 •  
  06 Ağustos 2016 Cumartesi 01:04

  Ben iliskiye girmedim nişanlimla dini nikahimiz oldugu icin eşim ısrarıyla bi sevisme oldu ve vajinanin ùzerine bosaldi bosalinca ben hemwn kalkio sildim daha sonra gidip yıkadim hamile olmaktan korkuyorum adet gordum normal adet gordum zamnlardaki gibiydi ama sonra mide bulantisi basladi hamlemym?

  Cevapla
 •  
  03 Eylül 2016 Cumartesi 09:58

  değilsin psikolojiktir o

 •  
  03 Ağustos 2016 Çarşamba 23:03

  Allah Herkezin gönlüne göre versin inşallah

  Cevapla
 •  
  01 Ağustos 2016 Pazartesi 23:49

  selam, bende bes yildir evliyim ve hamile olmadigim icin duymadigim laf asagilama kalmamisti, son care tüp bebek denedik ve dün evde yaptigim testte hamile ciktim.. inanamadim bugün yine yaptim bugün dahada belirgin .. birde doktor kontrol edip sonucu iyi cikarsa , dünyann en mutlu insani olucam .. cünkü benim hamile kalmmam mucize, endoemtriose vardi üc kez ameliyat oldum ve ayrrica vaginismusum.. düsünün artik alllahim ol dedi ve oldu.. biraz umut

  Cevapla
 •  
  29 Temmuz 2016 Cuma 17:46

  arkadaşlar merhaba biz eşimle 5 yıldır uğraşiyorduk ama olmuyordu ocakta tüp bebek başvurusu yapıcaktık ve ben 2 gün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim umudunuz olsun umarım rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatır dualarım sizinle

  Cevapla
 •  
  28 Temmuz 2016 Perşembe 14:05

  Merhaba sadece dua edin allah buyuktur rahimdir ol deyince oluyor bende carezizim bekliyorum her seyi allaha bıraktım işallah tez zamanda hepimiz bebekleri alırız kucagimiza

  Cevapla
 •  
  26 Temmuz 2016 Salı 15:46

  Merhaba berfincim bende aynı senin gibi oldum bendede perde var dedi bende ameliyat oldum iki aydır

  Cevapla
 •  
  25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:34

  benimde 5gün geçti dün idrar yaptım negatif çıktı bugün kan verdim sonucu yarın alcam rabbim isteyen herkese nasip etsin

  Cevapla
 •  
  20 Temmuz 2016 Çarşamba 19:35

  merhaba. ben berfin herkesten dua bekliyorum. 4yıldır cocugm oluyor. ama düşük. yapiiyorum doktor perde var rahide dedi o yüzden dedi şimdi amiliyat oldum 2ay oldo şimdi hamile kalmak istiyurum benim gibi olubta hamile kalan varsa ne olur cevap versin

  Cevapla
 •  
  20 Temmuz 2016 Çarşamba 14:31

  Banada dua edin kizlar , Bu konu beni cok yipratiyor

  Cevapla
 •  
  20 Temmuz 2016 Çarşamba 12:05

  Ben bu 5 gundur adet sancisi geliyo bana ama bi turlu adet olamiyorum ayrica cok halsizim ve cis edemiyorum rahmim agriyo bacaklarim agriyo acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  25 Temmuz 2016 Pazartesi 20:39

  benimde 5gün geçti zaten beklediğim bişeydi adet günümden 1gün sonra test yaptım negatifti belki gec olurum dedım ama olmadım bugun kan testı verdım yarın alıcam bnmde cok sancım oluyo gogüzlerde dolgunluk uyku halsızlık vs yorumunu yapalı baya olmus merak ettim hamilemisin rabbim isteyen herkese nasip etsin

 •  
  13 Temmuz 2016 Çarşamba 20:31

  hamilelik testi yaptim cift cizgi cikti cok mutluyum sukurler olsun adetimide bir hafta gecmisti rabbim isteyen herkese nasip etsin

  Cevapla
 •  
  29 Haziran 2016 Çarşamba 16:36

  Adetimin bitiminden 10 gun sonra ince bir kan akıntısı yaşadım birde sag kasigima çok feci bir ağrı saplandı yaklaşık 1 gün sürdü bununla birlikte kuyruk sokumum ve omuriligimde de ağrı vardı ayrıca goguslerim de aşırı derecede ağrı ve şişkinlik var bebek istiyoruz folik ast basldm hamile miyimdir

  Cevapla
 •  
  18 Haziran 2016 Cumartesi 20:18

  Korkulacak birsey yok. ben 6 haftaliken 5 dr. gezdim. hepside bos gebelik deyip almak istediler keseyi. bir iki hafta daha beklemek istedigimi soyledim ve 7 hafta 4 gunlukken kalp atışını duydum. su an kızım 11 aylık. Allah kucaginiza almayi nasip etsinm

  Cevapla
 •  
  18 Haziran 2016 Cumartesi 03:48

  Adetim in zamanı üç gündür geçmiş hamilemiym kan testi yaptim negatifti

  Cevapla
 •  
  18 Haziran 2016 Cumartesi 03:16

  Bende test yaptim bugun pozitif cikti yarinda kanda test yspacagim goguslerde sislik ve adetinin gecikmesi yani ben hissettim adet olmiyacagimi sizdede ayni durum varsa bu bile bi mesaj! Ben 1 ay kullandim folik asit yani folbiol adinda vitamini ve bi ay icindede hamile kaldim sizlerede folbiol u

  Cevapla
 •  
  17 Haziran 2016 Cuma 10:15

  Benimde adet ile 4gün var hiç bir belirti yok aspirin ve kan hapı folbiol kullandım acaba var midir

  Cevapla
 •  
  16 Haziran 2016 Perşembe 12:43

  Adetim biteli 8 gün oldu 3 gün dür şiddetli göğüs ağrısı çekiyorum kasık ağrım oluyor adetime henüz 20 gün var

  Cevapla
 •  
  13 Haziran 2016 Pazartesi 21:09

  Kanka gebelik testi 5 haftalik gebelik gösteriyor bunun daha büyük olma ihtimali varmi

  Cevapla
 •  
  13 Haziran 2016 Pazartesi 12:04

  test yaptm 1 çizgi 1 yarım ne anlama gelır testte yardm edn

  Cevapla
 •  
  15 Haziran 2016 Çarşamba 07:26

  hafif silikse muhtemelen hamilesindir canım

 •  
  13 Temmuz 2016 Çarşamba 11:32

  hami̇le olduğun anlamina gelir

 •  
  12 Haziran 2016 Pazar 05:32

  Merhabalar ben mayis 8nde adet oldum haziran 5nde adet olmam gerekirdi ama hala olmadim karnimda kasik bolgemde 3 gundur hep agri var sizce hamilemiyim ?? Test daha yapmadim korkuyorum lutfen yardimci olurmusunuz ..

  Cevapla
 •  
  10 Haziran 2016 Cuma 13:24

  merhabalar. benim adetim 8 gün gecikti ve test yaptırdım.hamileyim fakat erken gebelik dedi doktor.ultrasında da görünmeyince tedirgin oldum.acaba bişey olur mu? ve ne kadar zaman sonra rahme yerleşir acaba?lütfen bana biraz moral verir misiniz?

  Cevapla
 •  
  01 Eylül 2017 Cuma 11:31

  8.haftaya kadar bekle yinede görünmezse boştur. bende 6haftalıkken anladım dr goremedi iki hafta bekledik doopler ultrosonda kalp atışı duyduk.

 •  
  07 Haziran 2016 Salı 16:43

  Arkadaşlar 4 gündür temizim. Eşimle birleşmemiz oldu. Ve dünden beri yatıyorum mide bulantısı, mide yanması ve halsizlik... Sizce hamile miyim? Hamile olma ihtimalim bu kadar çabuk gösterir mi kendini?

  Cevapla
 •  
  07 Haziran 2016 Salı 10:32

  İki gün önce test yaptım 13 gün gecikince iki çizgi çıktı ama biri bira silik çıktı bide alt karnımda ara ara ağrı giriyo hamileyim dir demi daha doktora gidemedim

  Cevapla
 •  
  10 Haziran 2016 Cuma 11:40

  %99 hamilesin tebrikler

 •  
  06 Haziran 2016 Pazartesi 08:57

  Benim adettime 6 gun kala kan testti yaptrdm 0.1 ckti szce hamile olabilrmiym cvp bekliyorum sabrsizm

  Cevapla
 •  
  08 Haziran 2016 Çarşamba 10:00

  değilsin

 •  
  06 Haziran 2016 Pazartesi 08:27

  gecen ayin yedisinde adet oldum ve tam bugun 31 gun oldu biteli ama adetim gelmedi yardimci olun lutfen

  Cevapla
 •  
  04 Haziran 2016 Cumartesi 08:24

  Mayisin, 4,und. Adet. Oldum. Mayisin. 7, de. Yikandim. Mayisin. 31. Adet. Olmadim. Acaba. Hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  03 Haziran 2016 Cuma 19:28

  Mayisin 24 agdet olmam gerekiyodu ve olmadim kan testi yaptim 27.45 cikti acaba hamilemiyim cevap bekliyorum tesekkurler

  Cevapla
 •  
  03 Haziran 2016 Cuma 13:30

  evet özlem hamilesin

  Cevapla
 •  
  02 Haziran 2016 Perşembe 19:07

  Slm. 3gun once kan verdm betahcg 42.4 cikti.yarin normalde adet olmam geerekio. Olucakmis gibide agrilarim var bu adetn belirtisimi yoksa gebeligin

  Cevapla
 •  
  02 Haziran 2016 Perşembe 18:57

  Yorumunuzu bu alana yazabilirsiniz. belim agriyo ara sira miğdem bulaniyo basim donuyo adetime 1hafta var acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  02 Haziran 2016 Perşembe 14:39

  Merhabalaar kan testi yaptim degerim 122.96 hamilemiyim ve adetim.yaklasik 7 gun gecti halsizlik yorgunlul bitkinlil ve kasiklarimda hafif agri var sanki karnima biri baski yapiyor bazi aksamlar mide bulantisi oluyor hamilemiyim sizce

  Cevapla
 •  
  01 Haziran 2016 Çarşamba 23:43

  Adetime daha iki hafta kadar var ama benden sürekli kahverengi leke geliyor acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  01 Haziran 2016 Çarşamba 12:41

  Buyuk ihtimalee evet hanim efendi hamilymissinjz

  Cevapla
 •  
  30 Mayıs 2016 Pazartesi 14:05

  3,5 haftadır adet olmuyorum.gögüslermde şişlik var. 1 hafta önce içimden 4 parmaklık bir parça düştü daha sonra şiddetli kasık agrıları kanamam başladı çocugum düşmüşmüdür?

  Cevapla
 •  
  30 Mayıs 2016 Pazartesi 03:08

  Beta hcg 63.05 hamile miyim acaba;)

  Cevapla
 •  
  28 Mayıs 2016 Cumartesi 09:30

  Adetım daha gecmedı ama merak ettım :) sureklı goguslerım kasıgım sol kasıkım sureklı agrıyor hıc boyle olmazdım ve cok bıtkınlestım 1bucuk yıllık evlıyım bebek ıstıyoruz varmıdır acaba lutfen cevap

  Cevapla
 •  
  26 Mayıs 2016 Perşembe 17:31

  Adetim bittikten sonra kasıt ağrılarım ve bel agrim başladı ayım yeni doldu aceba hamile olabilir mıyım

  Cevapla
 •  
  21 Mayıs 2016 Cumartesi 11:58

  Iyi günler benim adetim düzenli olarak her ay 28.gün olur bu ay 16 sında olmam gerekiyordu olmadım test yaptım sonuç alamadım tekrar denesem çıkarımi hamile olabilirmiyim acaba cok sik idrara cikiyorum

  Cevapla
 •  
  21 Mayıs 2016 Cumartesi 11:49

  Iyi günler benim duzunli olarak her ay olur 28 .gunde adetim olur bu ay 2 gün geçti test yaptım negatif çıktı ve şimdi 9 gün geçti hala renkli olmadım ve çok sık ıdrara cikiyrm tekrar test akşam cikarmi

  Cevapla
 •  
  21 Mayıs 2016 Cumartesi 10:51

  Günüm geçti sma siyah lekem var hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  15 Mayıs 2016 Pazar 14:32

  Iyi günler arkadaşlar benim adet günüm 19 nisan olub bende her zaman 5 gün ireli oluyor şimdi de 15 mayis testde de cikmiyor yani bu gün olackti yorumlarınızı bekliyorum lutfen bi şey yazin bana lutfffen

  Cevapla
 •  
  13 Mayıs 2016 Cuma 16:14

  Ben 44günlük evliyim hastalığım 13gun gecikti test yaptım pozitif çıktı ne yapmalıyım lütfen cevap

  Cevapla
 •  
  17 Mayıs 2016 Salı 20:13

  tebrikler hamilesiniz :)

 •  
  25 Mayıs 2016 Çarşamba 14:23

  tabikide doğurmalısın

 •  
  10 Mayıs 2016 Salı 13:16

  Merhana ben 1 yillik evliyim nisan ayinin 20 -si mesturasiya oldum simdi bende sirt agrıları bide baw dönmesi oluyor bunlar hamilelik beriltisi ola bilirmi? Lütfen cevaplıyın

  Cevapla
 •  
  08 Mayıs 2016 Pazar 13:48

  Merhaba şüpheli gebelik ne demektir kan tahlilinde öyle çıktığını döylefi doktor aynı zamanda kanamam oluyor

  Cevapla
 •  
  08 Mayıs 2016 Pazar 00:32

  Iyi geceler Merhaba bende nisan ayin 13 de klomen kullandim ve 14. Gün gittigimde doktorum bir yumurtam büyümüş ve kendiliğinden catlamaya baslamistir dedi sizce hamile olabilir miyim 4 gün falan var adetim ama sancılarım var çok üzülüyorum suan ya âdet olursam

  Cevapla
 •  
  08 Mayıs 2016 Pazar 00:27

  Slm benim adetim 17nissan oldu.ultra

  Cevapla
 •  
  07 Mayıs 2016 Cumartesi 21:14

  3 haftalik hamileyim kese gorunuyo 8 mm yalniz bos bu normal mi doktor haftaya belli olur dedi

  Cevapla
 •  
  03 Mayıs 2016 Salı 22:55

  Regalime 1 gun kaldi polikistik var bende hamile kalabilmek icin klomen kullandim ve sag tarafta bir yumurtam olustu bugun progesteron testim 8 cikti adet sancisi gibi cok sancim var 3 gun oncede asiri kasiklarimda baski ve gaz sancisi vardi acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  06 Mayıs 2016 Cuma 11:05

  muhtemelen hami̇lesi̇n

 •  
  28 Nisan 2016 Perşembe 21:21
 •  
  17 Nisan 2016 Pazar 17:45

  Benim regalime bir hafta var ama su gunlerde bir kac defa karnima krap girdi ve sirtim cok agiriyo sizce nedeni ne

  Cevapla
 •  
  23 Nisan 2016 Cumartesi 16:38

  ayn benimde olud ve kurtaj oludum 31 marta ve tekra bir afta sonra ilskiye girdik ve korundu k ama bu arilar bendede oludu neden

 •  
  12 Nisan 2016 Salı 12:14

  Ben 4 ay oldu evliyim çocuk istiyorum bende bazı belirtiler oluyor sizce hamile olurmuyum

  Cevapla
 •  
  10 Nisan 2016 Pazar 15:22

  Arkadaslar bende cinsel iliskiye girdikten 3 gün sonra falan mide bulantisi uykuya meyillilik yorgunluk istahsizlik oldu , esimle korunduk fakat yinede bir ihtimal diyorum sizce olabilir mi

  Cevapla
 •  
  29 Mart 2016 Salı 14:01

  En son onbeş gün önce eşimle iliskiye girdi o günden sonra sık idrar ve karın ağrım var birde hemen sinirleniyorum önüme kim gelirse kızıyorum sizce hamileliğin belirtisimidir bunlar

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2016 Pazar 22:59

  Ben 14 şubatta en son adet oldum 14 martta olmadım gebelik testi yaptırdım kandan oda261.04 cıktı sizce hamilemiyim ben özlem

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2016 Pazar 04:23

  Idrar bölgesinin yanmasi

  Cevapla
 •  
  26 Mart 2016 Cumartesi 19:22

  Regl olmama 1 hafta var beta hcg 2.83 prolaktin 69.26 hamilemiyim ?

  Cevapla
 •  
  26 Mart 2016 Cumartesi 18:45

  En son 21 subatta regli oldum ve hala olmadim uc tane test yaptim biri tam cizgi biri silik cikiyo kesim hamilemiyim sizce yoksa stresten gecikmiş olabilir miyim?

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2016 Çarşamba 16:34

  silik de çıksa hamilelik olarak değerlendirilmektedir, hemen bir hastanede bcg hormonu ölçtürürseniz anlaşılacaktır.

 •  
  24 Mart 2016 Perşembe 20:22

  Dikkatimi siz sadece doğa izin verdiği sürece cinsel hayata sahip oluyorsunuz kelimesi çekti hayır efendim biz Allâh in izniyle sahip oluyoruz.

  Cevapla
 •  
  26 Mart 2016 Cumartesi 13:12

  cok doğru

 •  
  15 Nisan 2016 Cuma 11:36

  doğa herkesin bildiği bir gerçektir efendim allah ise sadece müslümanların ;) ha tanrı derseniz de diğer tüm inanışların

 •  
  24 Mart 2016 Perşembe 15:25

  19 Mart regli tarihim çok az kanama öldü. Bu güne kadar kahve nokta leke var.21 Mart kanda 5,3 cikti.halen regli olmadım. Sizce gebemiyim

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2016 Çarşamba 16:14

  hamileyim ama cok agrim vr ve kc haftalik blmiyorum

  Cevapla
 •  
  21 Mart 2016 Pazartesi 22:21

  çüş nasıl becerdin yaratik

  Cevapla
 •  
  21 Mart 2016 Pazartesi 15:51

  Adetime 4 gün var ama gebelikle ilgili bütün belirtiler var hamile miyim sizce

  Cevapla
 •  
  18 Mart 2016 Cuma 18:06

  Sperm yuttum hamile kalirmiyimm ?

  Cevapla
 •  
  19 Mart 2016 Cumartesi 00:54

  hahahahah

 •  
  23 Mart 2016 Çarşamba 13:58

  evet hamile kalırsın hemen bir doktora git.

 •  
  01 Temmuz 2017 Cumartesi 11:08

  şaka misin :))))

 •  
  17 Mart 2016 Perşembe 11:31

  merhaba.adetimden 11 gun sonra hafif pembemsi bir akintim oldu su anda yok.fakat simdi kasik bolgemde genelde aksamlari agri kramp hissediyorum ve cok bebek istiyorum.test yaptirmak icin erken cunku daha once cok hayal kirikligina ugradim ama icim icimi kemiriyor.1,5 yilllk evliyim

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2016 Çarşamba 11:20

  Hamileligin 3 haftasindeyim goguslerimde agri var bu normalmi

  Cevapla
 •  
  14 Mart 2016 Pazartesi 23:23

  2 haftadır süt beyazı akıntım var ama diğer hamilelik belirtilerim yok adet günüme daha var bu beyaz akıntı neyden olur acil yardım

  Cevapla
 •  
  12 Mart 2016 Cumartesi 17:15

  Mrb adetim 10 gün gecikti ve bugün test yaptım evde 2 çizgi çıktı ama biri çok belirgin dgl di acsba hamilemiyim inş hamileyimdir çok istiyorum

  Cevapla
 •  
  13 Mart 2016 Pazar 15:18

  benımde aynıydı sonuç pozıtıf

 •  
  10 Mart 2016 Perşembe 11:47

  Merhaba bana acilen yanıt verebilecek olan biri varsa lütfen yazsın bende ne bayılma oldu şimdiye kadar nede kusma acaba hamilemiyim yoksa

  Cevapla
 •  
  08 Mart 2016 Salı 10:47

  Slm ben 8 aydır evliyim henüz günüme 15 gün var ama aşırı bir şekilde kasık ağrıları çekiyorum mide bulantısı meme hassasiyeti yorgunluk halsizlik daha pek çoğunu sayabilirim. Sürekli uyumak istiyorum acaba bunun hamilelikte bir ilgisi var mı yani olsa bile ki inş ama 1 2 günlük hamilelik bu normalm

  Cevapla
 •  
  04 Mart 2016 Cuma 23:36

  Mrb daha günüme bi kaç gün var hamile kalma ihtimalim var ama olmayadabilir iki üç gündür midem bulanıyor bulanmiyor ama kusamiyorum. Yani kafam karıştı olabilir mi acaba diye çok da yemek yemeye başladım herşeyi yiyesim geliyor ne hissedecegimi bilemiyorum durumum şüpheli ne dusunmeliyim ?

  Cevapla
 •  
  04 Mart 2016 Cuma 11:57

  şu an biri yada bir test çubuğu/kan tahlili bana "anne olacaksın" derse muhtemelen mutluluktan ağlarım. hamiye kalmak yada anne olmak öyle kolay bir şey değil anlamıyorum bu insanlar nasıl 1 defa biriyle beraber olup pat diye çocuk yapabiliyorlar??? ve genelde de yukarıda da yazanlardan anlaşıldığı üzere bu bebeği haketmeyen insanların başına bu geliyor. kimi ister bulamaz kimi bulur kıymetini bilmez. hayat işte.

  Cevapla
 •  
  03 Mart 2016 Perşembe 22:46

  Adetim 9 gün gecikti.hamile kalmak dan çok korkuyorum.

  Cevapla
 •  
  19 Eylül 2017 Salı 16:04

  korunacaktın o zaman

 •  
  02 Mart 2016 Çarşamba 10:51

  ilişkiye girdim hamile kalmaktan korkuyorum ailemden korkuyorum falan filan. ulan madem bu boku yiyosunuz sonucuna da katlanın.

  Cevapla
 •  
  29 Şubat 2016 Pazartesi 08:56

  Kizlar adetim 3 4 gun gecikti kasıklarımda agrı var korkuyorum hamilemiyim die bana yardim edin nasıl emin olcam doktora gitmek istemiyorum

  Cevapla
 •  
  28 Şubat 2016 Pazar 21:50

  Meraha ben hamileyim amma dokdorum bebeyin inkisafdan dayandiqini soyluyo aca tekrar inkisaf edermi

  Cevapla
 •  
  27 Şubat 2016 Cumartesi 16:29

  kızlar kahretsin ki ailemden gizli prezervatifle bir ilişki yaşadım bugün ilişkinin tam 25. günü adetime 3 4 gün var ama bir an önce oliym diye canım gidiyo ilişkiden sonra baktım spermler prezrvtfldeydi ama korkuyorum birşey olmuştur diye :( düşük hapları satılıyor mu eğer birşey olursa ne yapmalıyım bir de kendimi çok halsiz hissediyorum goguslerımde de karıncalanma hissi oluyo arada lütfen yardım edin :((

  Cevapla
 •  
  26 Şubat 2016 Cuma 13:12

  Bende üç haftalık hamileyim bel ağrısı ve karın ağrısı çok şidetli daha önceki hamileliğimdede aynı belirtiler vardı ama ne yazık ki boş kese çıktı bu da aynı şekilde olur mu acaba ?

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 14:34

  3 haftalik gebe olabilirim ama bu gelen kan pıhtısi da ne anlamadım korkuyorum

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 14:32

  Adetime 4 5 gün var düzenli seyreder normalde ama bu gun sanki damla şeklinde bi kan pıhtısi farkettim ama hiçbir kanama ve ağrı yada baska belirti yok normal gelen beyaz akıntı arasında oda gelmiş korktum acaba gebelik oluştu da böyle mi sonlaniyor diye çünkü eşimle çok istiyoruz aylardır yoktu çü

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 14:17

  meraba benim adetim 4 gün gecikti hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 14:14

  adetim 4 gün gecikti hamile olabilirmiyim test yapsam cıkarmı

  Cevapla
 •  
  25 Şubat 2016 Perşembe 00:23

  m

 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 13:01

  Merhaba ben dün kan testi yaptırdım ve sonuç 4 çıktı Dr tekrarlamaz 3 gün sonra dedi sizce hamilelik olabilirmi inşallah olsun nasıl cevap alırım

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 00:39

  Sağlık ocağında kan testi yapılıyordu

  Cevapla
 •  
  23 Şubat 2016 Salı 14:33

  2 ocak yumurtlama günümdü o günlerde eşimle ilişkiye girdik. yumurtlama günümden 3 -4 gün sonra kan testi yapmıştı doktor 2.8 çıkmıştı gebe değilsiniz dediler. yalnız 16 ocakta adet oldum. normalde 3 gün sürerdü 6 gün sürdü adetim. şimdide belimde bir ağrı uykusuzluk ve baş ağrısı çekiyorum. hamile olabilirmiyim?

  Cevapla
 •  
  23 Şubat 2016 Salı 14:29

  Adetim gecikeli 8 gün oldu test yaptım 2once negatif çıktı kaşık ve bel ağrım mide yanmam yanısıra göğüs hassasiyeti var hamile olabilirmiyim kendimi öyle hissediyorum

  Cevapla
 •  
  22 Şubat 2016 Pazartesi 10:45

  Adeti geciken neden test yapmak yerine buraya sorar anlamam

  Cevapla
 •  
  19 Şubat 2016 Cuma 16:09

  merhaba benimde adetim 2 gün gecikti,çok bulantı ve kusma hissi var kasıklarımda ağrı 4 gün önce falan oldu ama şuan yok..hamile olabilr miyim ,

  Cevapla
 •  
  19 Şubat 2016 Cuma 12:52

  Bütün hamilelik belirtileri var ayrıca karnimda segerme var 5 gundur acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2016 Perşembe 06:20

  Bende bugun ogrendinhamileyim dunyalar benim oldu allah herkese nasip etsin bu mutlulugu

  Cevapla
 •  
  17 Şubat 2016 Çarşamba 15:41

  Bende ocak28de adet gordum adetim bittikten sinra esimle iliskiye girdik ve 1haftadir geceleri ve gunduzleri midem bulaniyor basim agriyor halim yok yanlarim belim agriyo sizce hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2016 Perşembe 18:40

  adet gördükten sonra hamile kalma riski yüksek yinede doktora görün

 •  
  16 Şubat 2016 Salı 16:00

  Bugün evde test yaptım çift çizgi çıktı hamilemiyimdir

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2016 Perşembe 18:41

  hamilesin demektir

 •  
  14 Şubat 2016 Pazar 18:51

  Selam ben 6 aydir evliyim. Hamile kalmak istiyorum bu bir haftadir hep idrara cok cikyorum belimde cok agryor adetime 3gun kalmis acba hamilemiyim nolur cevap verin

  Cevapla
 •  
  23 Şubat 2016 Salı 12:53

  bence git hemen test al evde yap benim adetime 4 gün vardı ama test yaptım çıktı sende dene

 •  
  13 Şubat 2016 Cumartesi 10:07

  Bir haftadır günüm geçti ve sürekli agrym olyo bir gün tk kanama gördüm sizce hamilemym

  Cevapla
 •  
  13 Şubat 2016 Cumartesi 09:37

  Benim çok sancim olyo

  Cevapla
 •  
  12 Şubat 2016 Cuma 16:17

  Hic bir belirti olmadigi halde kanama agri olmadan hamile olabilme ihtimali var mi

  Cevapla
 •  
  09 Şubat 2016 Salı 02:13

  Benim bu ay adet 3 gün gecikti sonra geldi çok geldi ve normalde 5 gün sürerdi bu üç gün geldi açık kırmızı idi adet bittikten sonra ilişkiye grdim ve hala adet agrisi gibi ağrı çekiyorum ve yumurta akı gibi içinde kahverengi çizgisi vardı ikincisi normal yumurta akı gibiydi hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  05 Şubat 2016 Cuma 01:40

  Mrb en son 31 aralıkta adet gordum günüm de geçti tüm hamilelik belirtileri var ama evde test yaptm negatif çıktı acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  11 Şubat 2016 Perşembe 10:03

  hamilemiyim

 •  
  05 Şubat 2016 Cuma 01:37

  Mrb en son adet tarihim 31 aralık adet günüm geçti 1 haftadır midem bulanıyor butun hamilelik belirtileri var ama evde test yaptm negatif çıktı acaba hamile olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  03 Şubat 2016 Çarşamba 14:55

  Bn 7 aylik evliyim agdet olmama 7 gun var 2 ay once dogum kontrol hapini biraktim hamile kalmak istiyorum belim agriyo kasiklarimda agri var migdem bulaniyo acaba hamilemiyim sizce cnku cok istiyoruz

  Cevapla
 •  
  01 Şubat 2016 Pazartesi 16:18

  Selam ben 22ocakda adetim oldu 4gun cekdi eşimle 5ci gunde yatdim simdi belim ve karnim agri var lutfen cevab verin

  Cevapla
 •  
  31 Ocak 2016 Pazar 19:57

  Soru detayları: Erkek arkadaşımla birlikte olduk ertesi gün vajinama baktığımda kan pıhtısı vardı ilişkiye girdiğimizde kan gelmedi bende bu pıhtıyı yeni gördüm daha önce oluk olmadığını bilmiyorum lütfen yardım edin

  Cevapla
 •  
  31 Ocak 2016 Pazar 19:46

  Merhaba 4 aylik evliyim hic korunmadik bu ay ovulasyon gunumden sonra 1-2 gun akintim kesildi sonra beyaz akintim ve sag kasigim agrimaya devam etti 5-6 gun sonra gogusumde hassasiyet, agri ve uyusma basladi acaba hamile olabilir miyim?

  Cevapla
 •  
  29 Ocak 2016 Cuma 22:10

  18yasindayim ve 9 aydlik evliyik surekli uykum geliyor istahim artti tek bi tarafimda kasik agrisi oluyo goguslerimde gerginlesme var ama adet olmama 5 veya 6 gun var sizce hamilemiyim ?

  Cevapla
 •  
  26 Ocak 2016 Salı 07:17

  Merhaba

  Cevapla
 •  
  25 Ocak 2016 Pazartesi 19:16

  Ben 7 aylık evliyim korunmuyoruz ocağın 1inde regl oldum 30 günde bir oluyorum yumurtalama günüm ayın 17 siydi korunmasız haftada 3-4 defa ilişkiye giriyoruz ve bu aralar iştahim kapandı bazı yemek kokularında midem bulanıyor ishal de oldum kasık Ağrı'larım da var sizce hamile olabilirim ?

  Cevapla
 •  
  25 Ocak 2016 Pazartesi 03:01

  salam 24 yasim var 1 ildi evliyem iki uc gundu Narahatam halsizam yorgun kimiyem uzamax istiyirem yerimnen duranda basim cox yox biraz firanir kusmax istiyirem ama kusa bilmirem biraz dosderimde sanci olur dayanir birde yumurtalixda sanci olur kecir hamilelik ola biler?

  Cevapla
 •  
  23 Ocak 2016 Cumartesi 08:21

  Mrblar ben 9 aylik evliyim ve bu ay rejil gunum 1 gun gecmisti oylesine test yaptim iki cozgi cikti inanmadim bi tane daha yaptim yine iki cikti buna iki gun oluyo simdi gecelri gunduzleri kasik agrisindan duramiyrm gouslerim falan siste degil yada ben farketmyrm sizce hamilemiyim hala inanamiyrm

  Cevapla
 •  
  25 Ocak 2016 Pazartesi 14:11

  gi̇t kan testi̇ yaptir

 •  
  27 Ocak 2016 Çarşamba 16:14

  gebelik testleri pozitif çıkınca yanılma payı olmuyor %99 hamilesin tebrikler :)

 •  
  22 Ocak 2016 Cuma 11:45

  Ben üç aylık evliyim bir ay once bir hamile kadında olabilecek tüm belirtiler vardı bende göğsümde ağrı aşırı duygu değişikliği aserme bulantı sonra uç günlük kanama oldum ama adet kanaması. Değild.KaRnimda sancı fazla yuruyemiyordum sancidan şiddetli bir sancı.değildi ama yinede rahatsız oluyordum

  Cevapla
 •  
  22 Ocak 2016 Cuma 11:08

  benim adetim ayin 25 de ama sabahlari migde bulantim halsizlik ve asiri uyuma ihtiyaci ve devamli yesillik yeme istegi. ve idrarimda cok koyu beyaz akintim oluyor sizce hamilemiyim lutfen cvp bekliyorum

  Cevapla
 •  
  21 Ocak 2016 Perşembe 10:00

  Selam ben 2,5 aylık evliyim ve çocuk düşünüyoruz. Adet günüm bundan iki hafta önceydi ve şuan kasık ağrım kokusuz akıntı göğüslerinde hafif büyüme olduğunu hissettim sizce hamile miyim

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2016 Çarşamba 20:09

  Adetinden 2 gün öncesine kadar test yaptırMan daha sağlıklı sonuç verecektir ama 2 gün daha bekleyip adetininin geçikmesini beklemenin tavsiye ederim biz kadınlar biraz sabırsıziz

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2016 Çarşamba 11:47

  Belki hamilesinizdir başka belirtileriniz de var mi

  Cevapla
 •  
  19 Ocak 2016 Salı 19:24

  Bnm kasıklarım ağrıyor ıkı gundur sizce neden

  Cevapla
 •  
  14 Ocak 2016 Perşembe 23:58

  Geçen ay kimyasal düşük yaptim bu ay yine aynı belirtileri yani kasık ağrısı karnimda sürekli bir patırtı telaş halsizlik adetten kaç gün önce kan testi yaparsam çıkar düşmemesi için ilaç kullanmam gerekiyor yardım lütfen

  Cevapla
 •  
  13 Ocak 2016 Çarşamba 22:23

  En kisa ne zaman da öğrenilebilir ki ya acaba 15 gun sonra falan ogrenebilir miyim sizce. Benim Karnım agriyo ve hamile gibiyim ve agrim cok derin agriyo sizce ne yapmaliyim

  Cevapla
 •  
  13 Ocak 2016 Çarşamba 21:23

  Üzgünüm aynısını bende yasadım önce pembe akıntı sonra kahve sonra Ağrı'lar sonra adet olur gibi ağrılı kanamalar sonuç düşük

  Cevapla
 •  
  11 Ocak 2016 Pazartesi 00:04

  Benden yeşilimsi bir akuntı var sebebi nedir 1 buçuk aylık hamileymiş sebebini merak ediyorum

  Cevapla
 •  
  09 Ocak 2016 Cumartesi 13:15

  Aynilaro bende de var korkmayin yukaridaki bilgiler zaten dogru oldugunu.var oldugunu soyluyor daha kucuk

  Cevapla
 •  
  05 Ocak 2016 Salı 19:55

  Bana yardım edin!! Doktorumdan hamile olduğumu öğreneli 15 gün oldu gebe olduğumu çok erken öğrendim sadece kanda çıkıyordu. Yarın kontrole gidicem ama bugün pembe akıntım oldu sonra kahve bi akıntı geldi ve hafif ağrı var kadık bölgesiinde. Bebeğime bişey olmaz dimi normal midir bu sizce???

  Cevapla
 •  
  02 Ocak 2016 Cumartesi 22:35

  Benim adetin 4gun gecikti 3kere evde test yaptım bi 20dakika sonra ucundede cokk acikk bi pembe çıktı acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  06 Ocak 2016 Çarşamba 14:55

  evet hami̇lesi̇ni̇z..i̇lk çi̇zgi̇ net i̇ki̇nci̇ çi̇zgi̇ si̇li̇k pembe renkli̇ i̇se gebeli̇k vardir demekti̇r.hayirli olsun

 •  
  02 Ocak 2016 Cumartesi 21:30

  mrb beta hcg 183 çıktı sanırım 2 haftalık hamileyim.fakat ara sıra rahimde kısa süreli ağrım oluyor.bu normalmidir.

  Cevapla
 •  
  31 Aralık 2015 Perşembe 11:31

  Erken adet görüyorsanız çıkar bence deneyin ben yaptım pozitif çıktı allah isteyen herkese versin

  Cevapla
 •  
  31 Aralık 2015 Perşembe 00:52

  Acaba hamile miyim

  Cevapla
 •  
  31 Aralık 2015 Perşembe 00:50

  Benim bu ayın 7 sinde adetim başladı 7 gün sürdü. Ve sonra 1 hafta sonra yine adet oldum 2 gün sürdü az ve kahverengiydi ilk defa böyle oluyo suandada göğüslerin ağrıyı kasiklari ağrıyı

  Cevapla
 •  
  02 Ocak 2016 Cumartesi 19:52

  diş gebeli̇k olma i̇hti̇mali̇n yüksek hemen doktora gi̇tmeli̇si̇n ben yaşadim geç kalma

 •  
  29 Aralık 2015 Salı 20:11

  Slm benim sol kasık agrı bel agrım halsizlik ve karın agrı var günüm 30 aralık acaba ne zaman test de çıkar gebelik

  Cevapla
 •  
  30 Aralık 2015 Çarşamba 18:34

  2gun daha bekleyebılırsın

 •  
  29 Aralık 2015 Salı 10:17

  Bi sorum olacak yumurta boyutu kac cm olmali

  Cevapla
 •  
  25 Aralık 2015 Cuma 22:00

  Antidepresyon depsanilacikullanirkenhamilekaldim napalım

  Cevapla
 •  
  25 Aralık 2015 Cuma 18:14

  Kasık bölgemde bazen hafif bi kramp griyor ve adetimi 23üne olmam gerekiyordu 19una oldum ve 1 buçuk gün srdü Ve başım ağrıyor

  Cevapla
 •  
  23 Aralık 2015 Çarşamba 23:38

  Ben test etdim hamilelik bildirmir.ama xestelenmedim bu ne ola biler?

  Cevapla
 •  
  23 Aralık 2015 Çarşamba 20:33

  Bel agrim ve karin agrim cok hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  20 Aralık 2015 Pazar 09:45

  Bende hamileyim beyaz akintim var acaba normal mi

  Cevapla
 •  
  20 Aralık 2015 Pazar 09:28

  Betanin 6 cikmasi hamilelik belirtisi icerirmi

  Cevapla
 •  
  18 Aralık 2015 Cuma 22:15

  Ewet hamilesin silik cizgi cikmasi bunu gstrrio

  Cevapla
 •  
  18 Aralık 2015 Cuma 15:45

  Benimde 5 gūnūm gecti biri net kirmizi diye ride silik kirmizi cikti acaba hamikleyim

  Cevapla
 •  
  18 Aralık 2015 Cuma 01:42

  İlişkiden 5 veya 6 gün sonra hamilelil belirtisi kendını gösterirmi cünki bel agrısı bacak agrısı ve sıkca idrara cıkıyorum vede bulantılarım var acaba piskolojıkmı yoksa ola bilir bi belirtimi cok merak edıyoruö

  Cevapla
 •  
  17 Aralık 2015 Perşembe 13:38

  Iliskiye girdikten ertesi gün regl oldum ilk iki gün normal kanamam oldu ama 3 cu gün damla damla pembemsi lekelenmelerim oldu iki gun devam etti ikinci haftamdayim ve agrim var ve ara ara bulaniorum hamile kalmış olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  16 Aralık 2015 Çarşamba 14:38

  Benim de 4 aralikta adet olmam gerekirdi olmadim test yaptim pozitif aceba kaç haftadir hamileyim

  Cevapla
 •  
  15 Aralık 2015 Salı 22:34

  22 kasımda adet olmam gerekiyordu ve 22 gün gecikmisti sonra da baslarda pembemsi bi leke geldi , sonradan kanama ya dönüştü , sizce hamile miyim ?

  Cevapla
 •  
  14 Aralık 2015 Pazartesi 23:24

  Bende hamile olduğumu doktorumdan öğrendim 1.5 aylık olmuş ama ben farkında değildim taki doktorum söylene kadar

  Cevapla
 •  
  13 Aralık 2015 Pazar 21:44

  Bnde gebeydim ilk haftasinda dusuk yaptim adet oldum koyu kanla kahve rengi leke geldi ve doktora gittim dusuk yaptigim soylendi

  Cevapla
 •  
  09 Aralık 2015 Çarşamba 23:50

  3 haftalık hamileyim ve gerçekten ben birisinin annesi olacagım. Beklenmedik gebelik

  Cevapla
 •  
  09 Aralık 2015 Çarşamba 20:05

  Ya birsey soracagım ben kan testi icin kan verdim sonra kahverengi bi kanamam oldu az bise ve kan testinde birsey cikmadi sonra 10 gun sonra pembe ve koyu kirmizi kan geldi bu ne demek oluyo basina gelen varsa lutfen cvp yazsin

  Cevapla
 •  
  08 Aralık 2015 Salı 23:20

  Slm bende hamileligimin ilk haftasında dayım baş arilarim kusmalarim çok şiddetli bel ve karın arilarim çok

  Cevapla
 •  
  08 Aralık 2015 Salı 21:33

  Bende tam 5 test yaptim bendede positiv cikti cok karnim agriyo insallah bende hamileyimdir

  Cevapla
 •  
  07 Aralık 2015 Pazartesi 23:24

  Henuz adet gunum gecmedi ama karnimin sağ tarafinda kalp atışları gibi birseyler hissediyorum ne olabilir acaba bilen varmı eyer hamileysemde iki hafta falan olacak

  Cevapla
 •  
  07 Aralık 2015 Pazartesi 22:54

  slm bende hamileligin ilk haftasındayım baş dönmem mide bulantısı oluyo kusamıyorum gzl Erim kararıyor ilk hamilelik neden õylesiniz oluyorum

  Cevapla
 •  
  07 Aralık 2015 Pazartesi 01:36

  Slm iki boş gebelik geçirdim 1 kasımda adet oldum bu gün 7 aralık test yaptım pozitif çıktı inşallah gene hayal kırıklığına oğramayız

  Cevapla
 •  
  04 Aralık 2015 Cuma 19:31

  Bu kez olacak galiba. Insallah

  Cevapla
 •  
  04 Aralık 2015 Cuma 00:28

  Ben henuz cok heyecanli ve saskinim cunku gunumun gecmesine,ragmen bir hafta sonra test yapmak istiyorum sizce dogrumu insallah hayirli bir gebelikle karsilasirim

  Cevapla
 •  
  02 Aralık 2015 Çarşamba 20:53

  Hamile olup olmadığımı bilmiyorum ama çok halsizlik var ve karnım yirtiliyormus gibi bir his var

  Cevapla
 •  
  02 Aralık 2015 Çarşamba 12:46

  Merhaba . Benim akintim mide bulantilarim ama kusma olmadi vucut sicakligim yuksek . Istahim artti . Goguslerimde buyume var . Ve adetimde gecikti hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  30 Kasım 2015 Pazartesi 00:40

  Bende hamile olduğum halde adet gordum şimdi 3 haftalık hamileyim...

  Cevapla
 •  
  30 Kasım 2015 Pazartesi 00:40

  Bende hamile olduğum halde adet gordum şimdi 3 haftalık hamileyim...

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2015 Pazar 22:59

  Merhaba benim adetime bir hafta var ama karnimda şişkinlik ve ağrılarım var hamile miyim

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2015 Pazar 22:59

  Merhaba benim adetime bir hafta var ama karnimda şişkinlik ve ağrılarım var hamile miyim

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2015 Pazar 20:33

  Bende bu ay korunmayi bıraktık ama 2. Haftadayim çok midem bulanıyor

  Cevapla
 •  
  29 Kasım 2015 Pazar 11:41

  Mrhaba adetime daha 9gun var ama sanki adet gorcekmisim gibi 1haftadir kasiklarimda basimda agri var hamile olabilirmyim evde yapilan testle belli olurmu

  Cevapla
 •  
  25 Kasım 2015 Çarşamba 16:56

  Mrb ya ben 3 aylık evlim sorekli modem bulaniyor bu ay da fazla ama adet görüyorum acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2015 Salı 23:51

  Hamilelik belirtileri nelerdir kizlar yardimci olabilirmisinz

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2015 Salı 23:30

  Bnm adetime 3 gun kaldi bazen kasiklarim karnim aciyo ama bulanti falan yok hamile olabilir miyim lutfen yarcimci olur musunuz

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2015 Salı 14:27

  Adetime daha 10 gun var.gobeyimin altinda agri hiss etdim.acaba hamile ola bilirmiyim? 2 senelik evliyim cok istiyiruz ama olmuyir. lutfen dua etdiyinizde bu tanimadiginiz kardesiniz icinde dua etseniz . Allah razi olsun hepinizden onceden .

  Cevapla
 •  
  23 Kasım 2015 Pazartesi 22:38

  Bende bi bebek kaybettım dıger bebegımdede aynı lekelenme yasamıstım ;( sımdı tekrar adetımden once lekelenme geldı hemen gıttım kan testı yaptrdım ama hc bırsey cıkmadı bgunde adetımın baslangıcı bilmiyorum dua gerek gbi okuyan herkes dua edebılırmı Rabbım nasıp etsın bı tane hayrlı ewlat tşkler

  Cevapla
 •  
  23 Kasım 2015 Pazartesi 18:35

  Adetim 2gün gecikti ve bel ağrılarım oluyor sizce hamile olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  22 Kasım 2015 Pazar 15:23

  asidi mide bulantim var kusma derecesinde hatta. Karın alt bölgemde çok agriyor. Gecen ay adet olmadim agri kesici icmistm ondamdr dedim bu ayda gecikti acaba hamilemiym

  Cevapla
 •  
  20 Kasım 2015 Cuma 21:21

  Adetim gecikti ama belirtiler yok hamilemiyim acaba

  Cevapla
 •  
  20 Kasım 2015 Cuma 17:30

  ya lütfen acil yardım dün hastaneye gittim miyde bulantım baş dönmem sabah saat 7 den gece dokuza kadar devam etti kan testi yaptırdım beta hcg 18 çıktı acaba hamile miyim evet çok yüksek ihtimalle hamilesin benim değerim 57. 3 haftalık hamileyim bugün doktora gittim seninki çok daha minnak ;)

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2015 Perşembe 20:03

  Ben de 3 haftalik hamileyim.Allah her kese saglikla kucagina almayi kismet etsin

  Cevapla
 •  
  16 Kasım 2015 Pazartesi 11:48

  bugun hamilelik testi yaptlm 3 hafta gecti adetim gelmedi

  Cevapla
 •  
  12 Kasım 2015 Perşembe 19:28

  Ya lütfen acil yardım dün hastaneye gittim miyde bulantım baş dönmem sabah saat 7 den gece dokuza kadar devam etti kan testi yaptırdım beta hcg 18 çıktı acaba hamile miyim

  Cevapla
 •  
  08 Kasım 2015 Pazar 23:52

  Dün soluk renkte damla damla kanamam oldu adetimede 2 hafta var ara sira kasik agrimda var bugunde krem renginde akintim var neden acaba bi fikri olan varmı?

  Cevapla
 •  
  04 Kasım 2015 Çarşamba 14:58

  Halsizlik ve kanama var ama az geliyor

  Cevapla
 •  
  03 Kasım 2015 Salı 23:42

  Hgs testi yaptırdım 0.125 acaba hamile mıyım

  Cevapla
 •  
  29 Ekim 2015 Perşembe 09:22

  Adetime iki hafta var ve karnimin alti kasiklarim belim çok agriyo midemde yanmada var hamilelik testi yapsam acaba cikar mi

  Cevapla
 •  
  27 Ekim 2015 Salı 09:37

  Adetim in 10 gunundeyim belim ve kasık ağrım çok gebelik testi yaptır sam hamileysem gebelik belli olur mu

  Cevapla
 •  
  27 Ekim 2015 Salı 07:19

  Adetime 6 gün var ama ara ara belim ağrıyor midem ekşiyor gaz oluyor bide. Sizce hamilemiyim lütfen cevap istiyorum :)

  Cevapla
 •  
  26 Ekim 2015 Pazartesi 15:04

  Hamilemiyim deyilmiyim bilmiyorum ama cnm surekli biseyler istiyo adet gunume dort gun var

  Cevapla
 •  
  06 Ekim 2015 Salı 23:18

  Slm ben felek çiftçi bende 20 eylül de adet oldum sekiz gün sürdü bu dukuz gündür karnımda sertlik var bide sabah bulantılarım var biraz da güğüslerim ağrıyor yoksa hmilemiyim ne olur ban cevap verin bide bekliyeyim mi

  Cevapla
 •  
  26 Eylül 2015 Cumartesi 09:13

  Iyi gunler ben daha çok yeni öğrendim hamile olduğumu ve kasiklerim çok ağrıyor neden olabilir bilgi verirseniz sevinitim

  Cevapla
 •  
  07 Eylül 2015 Pazartesi 01:18

  Slm herkese iyi geceler.8 ay önce düşük yaptım.hiç bir belirti yoktu.sadece baş dönmesi ve bel ağrım vardı.adetim geçince evde test yaptım .pozitif çıktı.bir hafta sonra doktora gittim.6 haftaya yakın hamileligin demisti.8 hafta sebebi belli olmadan bebeğimin gelişimi durmuştu.karnimda olmuştu.

  Cevapla
 •  
  06 Eylül 2015 Pazar 10:47

  merhaba kızlar dr a gittim rahim duvarın kalınlaşmış dedi sizce bu gebelikle ilgili olabilirmi

  Cevapla
 •  
  05 Eylül 2015 Cumartesi 10:13

  Merhaba bende 08.05.2015 tarihinde adet oldum ama bu ay olmadim dun karnimda bir elma büyüklüğünde sert birşey hissettim sağ taraftaydiacaba hamile miyim yardim bekliyom

  Cevapla
 •  
  03 Eylül 2015 Perşembe 20:37

  Slm ben bir bucuk yildir evliyim esim cocuk icin cok baski yapiyo psikolojim bozuldu bebekle kafayi yedim adetim heer bittiginde acaba hamile miyim diye dusunuyorum kasiklarimda agri var yorgun ve halsizlik var ne olur dualrinizi esirgemeyin allah isteyen herkese nasip etsin :'(

  Cevapla
 •  
  23 Ağustos 2015 Pazar 12:34

  Kızlar idrar testi yaptim hamilelik var çıktı sonuç doktora gittim doktor ultrasondo bisey göremedim dedi kan tahlili istedi bunda da gebelik çıktı ama bebek neden g ozukmemis olabilir ki eğer hamileysem su an 6 hafta 3 günlük hamileyim

  Cevapla
 •  
  22 Ağustos 2015 Cumartesi 15:51

  merhaba 3 agustos sat,ım 10 agustodta eşimle beraber oldum ve 4 yıldır korunuyorduk bu sefer korunmadık. ilk hamileliğimde olduğu gibi ağzımda metalik tat ve çamur gibi ayrıca sağ kasığımın üstünde hafif ağrı var gögüslerimde şişkinlik veakıntım şeffaf yumurtaakı şeklinde 2ww hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  14 Ağustos 2015 Cuma 15:17

  Hamileliyin ilk gununden nasil belli olur lutfen bir cevap

  Cevapla
 •  
  14 Ağustos 2015 Cuma 14:40

  Merhaba,ben eşimle tam bir hafta önce ilişkiye girdim,bende spiral olduğu için içime boşaldı.adetime henüz 16 gün var fakat akıntım çok fazla,ve 3 gündür açık pembe şekilde akıntm var,bugün ise kahverengiye dönüşmüş.hamile olma ihtimalim nedir?çok tedirginim,yardimci olurmusunuz ? Teşekkürler..

  Cevapla
 •  
  10 Ağustos 2015 Pazartesi 11:03

  Merhaba ben bir hafta ünce sevgilimle beraber oldum hatta en az iki kere içine boşaldım ama daha 9 gün oldu hamile kalmasını çok istiyorum şu anda sadece sarı akıntısı var adetine daha 1hafta var nasıl anlıyacaz hamile olup olmadığını ikimizde çok merak ediyoru

  Cevapla
 •  
  05 Ağustos 2015 Çarşamba 22:09

  Ya sevgilimle adetimin 3.günü ilişkiye girdik ve kizligim bozuk değildi vajinal temas olmadı olduysa bile 2 defa dir dışarı boşaldı zaten ama Pedi më bişey bulaştı mi hamile kalirmiyim diye korkuyorum

  Cevapla
 •  
  28 Temmuz 2015 Salı 11:18

  Ben dilek dün kan testi yaptırdım kan testinde 4885 çıktı doktor hamilesin dedi çok sevindim ama adetim gecikeli 5 gün oldu 5 günde belli oluyormuki

  Cevapla
 •  
  27 Temmuz 2015 Pazartesi 23:04

  Ya ben deliricem heralde hamile olup olmadığımi bilmiyorum adetime daha 5 gün var ve bu kasikta batma ve kramp tan yuruyemez haldeyim napicam bilmiyorum doktora gidip üzülmekte istemiyorum ; (

  Cevapla
 •  
  20 Temmuz 2015 Pazartesi 08:43

  adetim gecikti ama sadece mide bulantısı var ne yersem çıkartıyorum test yapmayada korkuyorum olumsuz sonuç alırsam diye bana bi bilgi verin kızlar ne yapmalıyım

  Cevapla
 •  
  17 Temmuz 2015 Cuma 02:54

  Kan testi sonucu 540 cikti benimde 2 haftalik hamisim

  Cevapla
 •  
  30 Haziran 2015 Salı 18:55

  ben de bugün tahlil yaptırdım beta hcg 62.62.1 çıktı şükür hamileyim galiba

  Cevapla
 •  
  25 Haziran 2015 Perşembe 13:10

  selam,ben kan analizi verdim,1,00 cikdi hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  09 Haziran 2015 Salı 00:41

  bu ay adet olmam gerek ti olmadim test yaptim ve hamileyim bu cocugu cok istiyorum ama evli degilim sevgilimde baska yolu yok diyo kafayi yemek üzereyim

  Cevapla
 •  
  30 Mayıs 2015 Cumartesi 01:03

  benim adet günüm 4. mayıs

  Cevapla
 •  
  29 Mayıs 2015 Cuma 17:07

  bende bugun adet olmam gerekiyordu ama olmadım. kasıklarımda tek taraflı kramp seklinde ağrı var bel agrim ve göğüs hassasiyetim var inşallah hamileyimdir. :-(

  Cevapla
 •  
  27 Mayıs 2015 Çarşamba 18:22

  bugün adet olmam gerekio ama olmadı daha. hamilemiyim acaba sırtım ve karnmda da ağrı var. evde test yapsam yarn doğru çıkarmı acaba?

  Cevapla
 •  
  27 Mayıs 2015 Çarşamba 16:26

  merhabalar 24 nisanda adet oldum. normalde 24 mayısta olmam gerekti. ve bugün doktorda kan testi yaptırdım. hamile kalmışım. sık idrar , ellerimin şişmesi , uyku , gögüslerimin şişmesi gibi durumlar yaşadım. rabbim isteyen herkese versin.

  Cevapla
 •  
  17 Mayıs 2015 Pazar 22:46

  en son 21 nisanda adet gördüm kendimi çok kötü hissexiyorum bu siralar acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  15 Mayıs 2015 Cuma 23:00

  2 haftalık gebelık belli olur mu ya

  Cevapla
 •  
  08 Mayıs 2015 Cuma 15:54

  en son 13 nisanda adet oldum.kendimi hamile hissediyorum umarım hamileyimdir.idrar testi yapsam cikir mi sonuc

  Cevapla
 •  
  08 Mayıs 2015 Cuma 00:58

  allahım ya adetime 5 gün var kendimi hamile gibi hissediyorum çok güzel bir şey allajım bana nasip eder ve isteyen herkese inşallah biz sevgilim şe hergün beraber olduk inş olur sağ kasığımda ağrı ve vajınamda ıslaklıklar var

  Cevapla
 •  
  06 Mayıs 2015 Çarşamba 17:41

  06 May 2015 Wednesday 17:40 merhaba ben en son mart 14 de adet oldun nisanda olmadım sadece 1-2 tamla koyu kahverengi bir leke geldi dünde test yaptım silik çıktı doktora gittim kan testinde var çıktı ama ben geçen hafta antibiyotik ve soğuk algınlığı kullanmıştım bebeğe bir şey olur mu

  Cevapla
 •  
  06 Mayıs 2015 Çarşamba 17:40

  merhaba ben en son mart 14 de adet oldun nisanda olmadım sadece 1-2 tamla koyu kahverengi bir leke geldi dünde test yaptım silik çıktı doktora gittim kan testinde var çıktı ama ben geçen hafta antibiyotik ve soğuk algınlığı kullanmıştım bebeğe bir şey olur mu

  Cevapla
 •  
  28 Nisan 2015 Salı 22:52

  ben 4 haftalik hamileyim karnimda ve belimde cok agri var neden

  Cevapla
 •  
  28 Nisan 2015 Salı 19:20

  rb klomen ilac kulandim.doktor tavsiyesiyle ve ustunden tam bugun 11 gun gecti nasil belirtiler olabilir hamillelik icin

  Cevapla
 •  
  26 Nisan 2015 Pazar 21:31

  s l m ben martin29 da son adet tarihim iki gün önce idrar testi yaptım çıktı ama bugün havrengi akıntı geldi neden olabilir lütfen yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 •  
  26 Nisan 2015 Pazar 15:43

  arkadaşlar gebelik kan testinde 0 öıkıyo bir günlük gebelıkler bile cıkar

  Cevapla
 •  
  26 Nisan 2015 Pazar 12:33

  hocam mrhba ben mart ayının 1 inde görmüştüm adetimi ama bu ay pedim iki damla bir dahagörmedim cok istifra ediyorum sol kasıgımda ağrı var bazen bu hamilelik olabilirmi

  Cevapla
 •  
  23 Nisan 2015 Perşembe 20:26

  her sabah mide bulantisi var ne olabilir acaba

  Cevapla
 •  
  23 Nisan 2015 Perşembe 20:24

  herkese slm benim esimdede kanini test yaptilar ama hamilelik bulamadilar daha iki hafta oluyor ltf cevap yazin kac günde belli olabilir

  Cevapla
 •  
  23 Nisan 2015 Perşembe 13:00

  benimde adetime 7 gun var sol kasığımda ağrı var belime doğru oturup kalkarken zorlanıyorum hamile miyim değil miyim anlayamıyorum adetim gecikirse test yapacağım nasip kısmet inşallah hayırlısı olur.

  Cevapla
 •  
  21 Nisan 2015 Salı 12:05

  bnmde silik çıkmştı ultrasyonda dr bktı gebelk yok dedi sonra kanda gebelk testi yaptk dun ogrendim daha cok yeniymiş hamileymişim allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.

  Cevapla
 •  
  20 Nisan 2015 Pazartesi 22:38

  ıkı cızgı varsa hersekılde hamılesınız emın olmak ıcın bekleyıp tekrar test yapabılırsınız ama evde yapılan testler ınsanı yanıltmıyr

  Cevapla
 •  
  20 Nisan 2015 Pazartesi 19:54

  bendeistiyorum ve bugün kan testi yaptirdim sonuç yarin hayirlisi

  Cevapla
 •  
  19 Nisan 2015 Pazar 18:37

  bende test yaptım silik bir çizgi var ama tam net emin olamadık ben de anne olmak istiyorum sizler gibi

  Cevapla
 •  
  18 Nisan 2015 Cumartesi 15:55

  bende cok istiyorum

  Cevapla
 •  
  18 Nisan 2015 Cumartesi 13:51

  salam ben martın 15ı adet oldum.. test yapdım bır cızgı tund hat bırı acıq hıc bılnımıyen hat cıkdı bu neyı bıldırıyor

  Cevapla
 •  
  17 Nisan 2015 Cuma 15:13

  16 mart son regl dönemimdi korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kalmışım dün mutlu haberi aldım umarım hersey çok güzel olur rabbim herkese nasip etsın ınsallah....

  Cevapla
 •  
  17 Nisan 2015 Cuma 13:59

  reglime 6 gün kala ikinci çizgi silik çıktı. beş gün kala yine sonuç aynıydı. kan tahlilimde hamile olduğum anlaşıldı. allah herkese sağlıklı evlat nasip etsin :)

  Cevapla
 •  
  16 Nisan 2015 Perşembe 06:58

  bende martin 19 adet oldum 15 nisanda tahlil yaptim silik bi cizgi cikti emin olamadim kan testi ysptirdim evet hamileydim allah herkeze nasip etsin

  Cevapla
 •  
  10 Nisan 2015 Cuma 18:34

  evet folik asit icin doktora gitmenize gerek yok

  Cevapla
 •  
  09 Nisan 2015 Perşembe 23:21

  selam kızlar 18 martta adet gördum 27 mart 1 nisan yumurtlama tarihim 6 nisanda kan testi yaptirdim negatif çıktı ama adetimden buyana göğûslerim halabuyuk ve agriyor nisanin 10 da test yapsam pozitif cikarmi

  Cevapla
 •  
  07 Nisan 2015 Salı 11:20

  merhaba kizlar bende bebek istiyorum.3aydir evliyim.ama ilk iki ay hamile kalmadim urek bulantim her defasinda cokdu,goguslerim wiwmiwdi fakat adet gordum,wimdi yine urek bulantim var koku hassasiyyetim hic yok.hic acikmiyorum,ancak yimek vaktinde yiyiyorum,bi tek karnimda agri var on tarafda .halsizim.bi weyi tawimak istedigimde agirlawmiw gibi hiss ediyorum kendimi.sonuncu defa 13martda adet gordum.wimdi bir haftam var gecikmem icin.sizce ben hamilemiyim???

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2015 Pazartesi 21:21

  arkadaslar bende 3 gün önce test yaptım pozitif çıktı çarşamba doktora gidip herşeysin yolunda olup olmadığını ögrneecegim inşallah

  Cevapla
 •  
  04 Nisan 2015 Cumartesi 23:58

  ben 22 subattan beri gormuyorum bugun gebelik testi yaptim pozitif cikti pazartesi kan testi yaptiricam bende cok istiyorum acaba gercekten hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  04 Nisan 2015 Cumartesi 11:00

  folik asit ilaçları doktora gitmedende eczaneden alınabilirmi acaba herhangi bi zararı olurmu gebeliğe çünkü sanırım henüz iki haftalık gebeyimde.

  Cevapla
 •  
  04 Nisan 2015 Cumartesi 09:08

  yorumunuzu bu alana yazabilirsiniz.31 martta tüp bebek yaptık ve ancak 11 nisanda öğrennicez tutup tutmadığını zaman geçmiyor çok heycanlıyım :(

  Cevapla
 •  
  01 Nisan 2015 Çarşamba 21:38

  allahim herkese nasip etsin o mükemmel duyguyu ben bugün öğrendim hamile olduğumu ve o kadar çok sevindimki çocuk başka bi duygu esimde çok sevindi ve benda 17 yaşındayım ama çocuk çok istiyorum 5 aylikta ewliyim:::))))

  Cevapla
 •  
  31 Mart 2015 Salı 22:20

  Merhaba. Size icimin rahatlamasi icin bi soru sormak istiyorm yanitsiz birakmazsaniz sevinirim.ve simdiden tesekkur ediyorm ben 10martta adet oldm 4gun suruyor duzenli 27-28gunde adet olurum aksamaz hic yumurtlama tarihim 24marta denk geliyo ve ben 21-22martta beraberlik yasadm geri cekilme yöntemi kullandik ama net hatirlamiyorm icime bosalmada gerceklesmis olabilir sizce hamile kalma olasiligim nedir ?

  Cevapla
 •  
  30 Mart 2015 Pazartesi 01:36

  adetimden 2 gün önce eşimle birlikte olduk ve korunmadık. acaba gebe kalma ihtimalim ne olabilir?

  Cevapla
 •  
  29 Mart 2015 Pazar 13:52

  aynı şeyler bende de 3gündü oluyor.bu gün test yapdım bi şey çıkmadı

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2015 Cuma 13:33

  1 bucuk sene once 5 aylik dusuk ikizler dogurdum cok uzgundum resmen hayat uzerime yikilmisti,1 bucuk yildirda cocuk istiyoruz fakat klomen serephone incir sogan kurleri ne fayda bi turlu bekledigimiz sonuc gelmiyordu en son 17 subatta adet oldum subat 28 cekiyordu ve klomen icip sonkez deneyip rahim filmi cektiricektim amaa cok sukurki rabbime idrar kan testi sonuclari olumluyduu hamileyimm ama ultrasyonda goremedik daha rabbim bu yolda kimseyi yarim birakmasin isteuen herkese nasip etsin coksukur

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2015 Cuma 09:21

  benimde ayni 17 subat son adetim 3 kez test yaptim pozitif cikti tahminim 3 hafta 3gunluk allah biranonce saglikli bi sekilde kucagimiza almak nasip etsin

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2015 Cuma 08:37

  cvp bekliyorum

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2015 Cuma 08:28

  ya ben 3 hafta once kirunmasiz ustuste 2 kere iliski yasadim adetimde 4 gun gecti ve goguslerim cok aciyorrr tasiyamiyorum adetten oncede olurdu ayirt edemiyorum hamilemiyim acaba

  Cevapla
 •  
  25 Mart 2015 Çarşamba 07:31

  arkadaslar subat 28 cekiyordu adet gunlerinizi iyi hesaplamaniz gerekir mesela benim adet tarihin 17 subatti yumurta catlatma hapi klomen kullanmaya basladm adetimin 5.gunu ve 2 martta ovitrelle vuruldm 17 subattan bu yana adet olmadm 3 tane idrar testi yaptm pozitif cikti bugun kontrole gidip kan testi yaptircam cok mutluyuz eşimle 8 aydir bebegimiz olmuyordu son adet tarihinden hesaplarsam 5 hafta 1gunluk hamile. 2marttan hesaplarsak 3hafta 2 gunluk hamile cikiyorum isteyen herkese nasip etsin rabbim.

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2015 Pazartesi 16:22

  ama neden cevap vermiyorsunuz?

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2015 Pazartesi 13:18

  arkadaslar benim son adet günüm 15 şubatti.bu ayin 7sinde doktorum hamile olmadığımı söyledi 10 gün içinde olursun dedi ama olmadım.dün test yaptım pozitif cikti acaba kullandığım ilaçlar bebeği etkilemismidir.ne olur yardimci olun çok zor durumdayim:(((

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2015 Pazartesi 12:34

  merhaba; adetime 7 gün var ve sol kasigimda 2 gündür sürekli agri ve batma var. cok çabuk yorulmaya basladim hamilemiyimdir?

  Cevapla
 •  
  23 Mart 2015 Pazartesi 02:19

  tahminime göre hamileyim diodum 1 gunum gecti test yaptım hamileyim;))

  Cevapla
 •  
  20 Mart 2015 Cuma 12:54

  aynı belirtiler bendede var. test yaptım ama negatif, adetin gecikmesi gerekiyormus. ben hamile olduguma inaniyorum 2. tecrubeme göre.

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2015 Pazartesi 22:18

  merhaba ben ben 2 yada 3gun kahverengi lekelenme yaşadım ve sonra kırmızı kan geldi sizce hamilemiyim. mide bulantısı baş ağrısı ve göbek ve kasiklarda kasilma var

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2015 Pazartesi 19:10

  meraba ben 10 aylık evliyim 23 şubatta regl limi oldum.suan aşırı migde bulantım var ve ağzıma acı şu geliyor. kasık ve belde ağrı cok.aniden ayağa kalkınca başım dönüyor sık idrara çıkıyorum .ve cok çabuk açıkıyorum. hep uyumak istiyorum . ve regl limi 6 gün kldi sizce test yapsam cikarmi .... nolur bana yardımcı olun...

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2015 Pazartesi 12:37

  çift rahim var ve 2 senedir cocuk bekliyorum ::(

  Cevapla
 •  
  16 Mart 2015 Pazartesi 00:56

  merhaba arkadaşlar bebek düsünüyoruz ve adet günüm 18 matt fakat 5 gün oldu adet sancısı gibi ağrılarım normalde olmazdı ve göbegim ve basenlerim sisdi sizce hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  13 Mart 2015 Cuma 09:34

  selam arkadaslar bir haftalik gebeym asri dercede bulantm ve istahsizligm var ac yatiyorm ac kalkiyorum bi oneriniz varmi

  Cevapla
 •  
  11 Mart 2015 Çarşamba 19:41

  merhaba arkadaşlar biz bir bebek düşünüyoruz adetim normalde her ay aynı günde oluyordu fakat bu ay 3 gün geçti bende son zamanlarda aşırı yorgunluk uyku isteği ve yemekten sonra hafif bulantılar var arada kasıklarımda kasılmalar var göğüslerimde hassasiyet var sizce hamilelik testi yapmalı mıyım ?

  Cevapla
 •  
  11 Mart 2015 Çarşamba 16:41

  hamile miyim diye soran tüm arkadaşlar adetime 11 gün kala sabah ilk idrar ile gebelik testi yaptım ve sonuç çok hafif pozitif çıktı ertesi günde kan tahlilim 17 b-hcg değeri verdi. merakınızı bu şekilde kesin giderebilirsiniz. önemli olan sabah ilk idrar ile test yapmak ;)

  Cevapla
 •  
  09 Mart 2015 Pazartesi 23:09

  hamilesin

  Cevapla
 •  
  04 Mart 2015 Çarşamba 10:05

  ben seda bizde bebek istiyoruz adetime 3 gün var ağrısı kaşık larim belimde ağrı hamile olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  02 Mart 2015 Pazartesi 11:53

  mrb ben mehtap klomen ilc kulandim ve iiki gunde bir iliski yaptik hala devam bazen esimin akintisi disariya cikiyor sirtuztunde bile cikiyor neden cikiyor bilmiyorum ama sizce hamilemiyim cok merak ediyorum lutfen yardim istoyorum sizden

  Cevapla
 •  
  28 Şubat 2015 Cumartesi 18:08

  merhabalar ben ceyda eşimle döllenme zamanında ilişkiye girdik ama içime boşanmanın gecrçenlerdede yazmıştım 7 subat adet gordum 21 subat ta döllenme zamanında birlikte olduk içime boşanmadı adetime daha var aşağıda yazdığım gibi belirtiler var bugünde birlikte olduk kalcama boşandı sizce hamile olabirmiyim

  Cevapla
 •  
  27 Şubat 2015 Cuma 22:08

  yasadığım ıkı doğum tecrubesıne gore hamilesın

  Cevapla
 •  
  27 Şubat 2015 Cuma 20:48

  merhaba ben bir buçuk yıllık evliyim ve bebek istiyoruz adetime bir hafta var fakat bende son günlerde kasıklarımda ağrı mide bulantısı baş dönmesi çok yoğun akıntı halsizlik ve duygusal değişiklikler var sizce hamile olabilir miyim ve hamilelik testi ne zaman doğru sonuç verir ? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim..

  Cevapla
 •  
  27 Şubat 2015 Cuma 12:44

  ben mehtap 20ysindayim bebek istiyiruz doktora gitim klomen ilac verdi kulandim simdi adetimin 16gunde adetimin yaklasmasi ben hamilemiyim cok merak ediyorum bu ilaci kulandiktan sonra karnim ve sirtim cok sidetli yanma var bebek beliryileri nelerdir

  Cevapla
 •  
  26 Şubat 2015 Perşembe 21:23

  hamilesin

  Cevapla
 •  
  25 Şubat 2015 Çarşamba 22:43

  selam aleykum arkadaslar benimde gynlrim gecti bnim cık asrı bel agrısı vardı kasklrda agrıı fln iste sancımda vardı evde test yaptınm cıkmdı hastaneye gıdıp test yaotım cok sukur iki haftalı hamileyşm dahada sancm var devam edıyr cok kotu ama yni bnde oyle basladım ins sizde hamile kalırsunız cok guzel bi duuygy herkese tafsiye ederi

  Cevapla
 •  
  25 Şubat 2015 Çarşamba 20:47

  ben adetimden 12 gun once oldum ama adet gibi degildi hafif hafif kan geldi ve simdi sol kasigim agriyo goguslerim agriyo surekli yemek yiyorum ve idrara cikiyorum 7 aylik evliyim aceba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  24 Şubat 2015 Salı 20:39

  merhaba ben subatin 7 de adet gordum esimle 21 subatta iliskiye girdik dollenme zamanimdi icime bosalmadi ama bayabi icimde durdu simdide gogusumde buyume asiri yorgunluk uyuma istegi var adetime var daha sizce hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  22 Şubat 2015 Pazar 17:06

  slm arkadaslar benimde sol kasigmda yanma var acab hamilemiyim yarin adet olmam gerekiyor ama hapda kulandim duphaston diye bekliyorum isti ayni regel olacakmis gibiyim ama bilmiyorum rabbim hayirlisini versin

  Cevapla
 •  
  21 Şubat 2015 Cumartesi 17:17

  3 haftalık gebelikte annedeki değişimler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 •  
  18 Şubat 2015 Çarşamba 15:45

  spraili cikarali nerdeyse 2 ay olucak gecen ay kalmadm bu ay bekliyoruz ins yasim 33 3 cocigu istiyoruz 9 yil sprail ile korundum acaba hamile ne zaman kalirim

  Cevapla
 •  
  17 Şubat 2015 Salı 12:41

  5 haftalik hamileyim ve agrilarim var acaba normal mi. allahım herkese nasip etsin

  Cevapla
 •  
  17 Şubat 2015 Salı 07:30

  mrb arkadaş lar ben geçen ay düşük hastaligım biteli 15 gün oldu 15 gündür midem nulanıyo kendimi çok yorgun hissediyorum hassasiyetlik var bazı şeylerden tiksiniyorum acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  16 Şubat 2015 Pazartesi 20:30

  merhabalar arkadaslar bende bir yillik evliyim ve bi hebegimiz olsun cok 7stiyoruz en son 20 ocakta adet oldum test yaptim ama negatif goguslerim sisti belim cok agriyo ve hastada olmadim hamile olabilirmiyim cok istiyorum

  Cevapla
 •  
  16 Şubat 2015 Pazartesi 14:46

  ben 24 ocakta kimyasal düşük yaptım. düşük sonrasında korunmadık ve ovülasyon testi yaptım. şimdi belimde ağrı var ve göğüslerimde hafif ağrıyor. yeni adet tarihim eğer 24 şubat ise daha adetime 8 gün var benim merak ettiğim belirtiler bu kadar kısa bir zamanda kendini belli eder mi yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 •  
  16 Şubat 2015 Pazartesi 13:53

  ben en son 19 ocakta hastalandım. 11 şubatta eşimle ilişkiye girdim. bugunde adet oldum hamile olma şansım ne kadardır.. teşekkürler

  Cevapla
 •  
  12 Şubat 2015 Perşembe 15:21

  ben test yaptım fakat sonra aynı şekilde adet kanamam olmaya başladı şimdi hamile miyim ? degil miyim?

  Cevapla
 •  
  12 Şubat 2015 Perşembe 00:44

  allah çocuğu olmay herkese sağlıklı çocuklar versin inşallah

  Cevapla
 •  
  12 Şubat 2015 Perşembe 00:32

  hamileyim galiba uc hafta oldu ıkinci cocugum olucak

  Cevapla
 •  
  10 Şubat 2015 Salı 00:23

  bende çok istiyorum ha mile olmayın ne olur dua edin benimle için ve olmayanlar.

  Cevapla
 •  
  09 Şubat 2015 Pazartesi 11:30

  hamile kalmak istiyorum adetime daha var ama beyaz bir akıntı ve kaşıklarım agriyor ara arada migdem bulniyor sizce hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  06 Şubat 2015 Cuma 11:28

  merhaba bende adet gunum 18 ocaqdaydi ikinci adet gunume hele var. ama qasiq nahiyemde birden agri baslayir ve herden belimde agrilar var ola bilirmi hamileyim... allahim insallah hamileyim

  Cevapla
 •  
  05 Şubat 2015 Perşembe 21:53

  merhaba bayanlar 16 ocakta adet oldum aderime6 gun var dis agrisi çekiyorum antibiyotik ismem lazim hamile olup olmadaigimi cabucak nasil ogrene bilirim acil

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2015 Çarşamba 21:02

  ben de hamileyim:)inshallah allahim bu duyquyu her kese yashatir.

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2015 Çarşamba 18:18

  selam ben ocak 13 te afet oldum 27 şubatta kahverengş kanamam oldu bu 2 gün sürdü.bu günde beyaz kremi akıntı var tüm bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2015 Çarşamba 16:37

  bende bugün öğrendim hamile olduğumu umarım aynı mutluluğu sizde yaşarsınız.

  Cevapla
 •  
  04 Şubat 2015 Çarşamba 11:20

  bugun hasta olmam gerekiyor normalde.eczaneden gebelik testi alsam hamile olup olmadığımı öğrenebilirmiyim.

  Cevapla
 •  
  31 Ocak 2015 Cumartesi 13:56

  insallah hamilesindir bende ayni duygular icindeyim :)

  Cevapla
 •  
  29 Ocak 2015 Perşembe 15:58

  allah isteyen herkese nasip eder insallah bu duyguyu insallah banada arkadas lutfen dua edin insallah bu ay hamileyimdir adetime iki gun kaldi ama gecmek bilmiyo insallah hamileyimdir

  Cevapla
 •  
  27 Ocak 2015 Salı 21:01

  salam hamileliyin 1/2 hefdeliyinde dusuk risqi olur dusukluk bas verdoyi zaman hansi elametler olur

  Cevapla
 •  
  26 Ocak 2015 Pazartesi 20:10

  slm ben ilk bebegimi kaybettim doktorlar yarım sene korunmamı söylediler. bende 7 ay haplan korundum artık bıraktım 10.01.2015 den beri eşîmle bebek planlıyoruz karnımda agrılar oluyor ve midem de bulanıyor yediğim yemeklerden pek tat alamıyorum ağzımın içi acımsı gibi ama daha günümün gelmesine iki hafta var sizce hamilemiyimdir

  Cevapla
 •  
  26 Ocak 2015 Pazartesi 14:43

  slm nasılsın ıyımıdınzzzz

  Cevapla
 •  
  26 Ocak 2015 Pazartesi 14:41

  iyi gunler ben dusuk yapdim 25 aralik 2 hafta gecdi doktora gittim bana hemen hamile kalirsin dedi bizde okey dedik calismalara basladik 10 ocakda basladik 2 hafta gecttı sızce hamılemıyım...

  Cevapla
 •  
  23 Ocak 2015 Cuma 14:50

  evet

  Cevapla
 •  
  22 Ocak 2015 Perşembe 00:41

  altkarın bölgesinde agrı var ve asırı stres yapıyorum adet zamanım gecti sizce hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  22 Ocak 2015 Perşembe 00:40

  22 gundur adet olamıyorum sizce hamilemiyim ve kasıklarda agrıma var

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2015 Salı 08:07

  Evet hamileyim test yapthrdım

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2015 Salı 00:12

  selam iki hafta once hamilelik testi yaptim pozitif cikti adette gormedim kesin hamileyim ama skrmak istedigim atesim ve karin agrilarim var bunun sebebi nedir.

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2015 Salı 00:10

  yok cnm bunlar son 3.4 gün kala daha siddetli oluyr

  Cevapla
 •  
  20 Ocak 2015 Salı 00:07

  yk henüz degilsin bu agrilar 3 gün kala cok siddetli oluyor bende byle cünkü

  Cevapla
 •  
  17 Ocak 2015 Cumartesi 19:52

  mrb aşılama yaptırdım 15 gün oldu ve iki gündür aşırı beyaz peynirimsi akıntım var hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  17 Ocak 2015 Cumartesi 15:24

  merhaba.benim adet gunume 14 gun var.belimde ve bacaklarimda agrilar var.bir de basim surekli agriyor.hamile ola bilirmiyim sizce?

  Cevapla
 •  
  13 Ocak 2015 Salı 20:39

  merhaba benim adet tarihime 12 gun var ve bel agrim bacaklarimin agrisi cok oluyor icim bulaniyor ama kusacak kadar bulantim yok karnimda siskinlik var ve gögüs uclarim dokununca aciyor . sizce hamile olabilir miyim ?

  Cevapla
 •  
  08 Ocak 2015 Perşembe 02:02

  merhaba bir kiz cocugu annesiyim ve ikinciyi istiyoruz buu ay belli olucak kasiklarim da agri yok ama hapşurunca agri giriyo belim agriyo birde beyaz kokusuz akintim var sizce hamilemiyim tst yaptirmak istemiyorum :(

  Cevapla
 •  
  07 Ocak 2015 Çarşamba 16:55

  slm ben normalde 23 de adet olurdum 28 ekimde adet oldum en son simdi 4 ocak mide bulantisi falan yok ama belim arada olmak sartiyla kasiklarim ariyo ve gogus arti gogus uclarim cok agriyo fakat test yaptirmaya korkuorum ya hamile degilsem uzulmek istemiyorum sizce bbu tarz belirtileri olan varmiydi hamile olup

  Cevapla
 •  
  07 Ocak 2015 Çarşamba 14:17

  ben 6 aylik evliyim.hamile deyilim.ama bu ay bi seyler olacagina inaniyorum.insallah olur.bazi belirtiler var bende

  Cevapla
 •  
  07 Ocak 2015 Çarşamba 13:18

  benim mide bulantım sabahları çok oluyo normalden daha erken uykum geliyo ve sabah çok zor uyanabiliyorum bazı kokularda ise midem çok bulanıyo ama adet ile ilgili bi sorunum yok hamile olabilir miyim ?

  Cevapla
 •  
  04 Ocak 2015 Pazar 18:44

  slm ben en son 2 aralikta adet gordum henuz adet gormedim birde goguslerimde hafif agri ve buyume var ve surekli bel agrisi var acaba hamilemiyimdir??

  Cevapla
 •  
  03 Ocak 2015 Cumartesi 19:06

  slm ben ekim ayının sonlarında ilişkiye girdim eşim boşalacağı zaman çekildi yinede tam emin değil kasım ayının yirmilerinde adet gördüm aralık ayında adet görmedim ocak ayının ikisinde adet gordum ama kanamam normal gelmiyor bana hamile olabilir miyim ?

  Cevapla
 •  
  02 Ocak 2015 Cuma 06:30

  hamileyim uç haftalık ama çamurumsu lekem var korkuyorum normal mi acaba:(

  Cevapla
 •  
  31 Aralık 2014 Çarşamba 13:55

  ben 15 aralikta catlatma ignesi oldum acaba hamile kalma olasiligim be kadar

  Cevapla
 •  
  27 Aralık 2014 Cumartesi 23:41

  kan testim 77.89 çıktı pozitif yazıyor hamile miyim

  Cevapla
 •  
  27 Aralık 2014 Cumartesi 08:26

  benim adetime12gunvar ama kasikve karnimda cok agri veakintim cok var

  Cevapla
 •  
  24 Aralık 2014 Çarşamba 19:31

  merhaba benimde adetim 3 gün gecikti. bugun test aldım yarı silik pozitif çıktı on dk durdu sonra tamamen kayboldu. iki haftadır aşırı kasık ağrm var ve nette hep belirtilerde kasık ağrısı yazıo acaba haile miyim çok merak ediyorum

  Cevapla
 •  
  20 Aralık 2014 Cumartesi 17:03

  slm arkadaslar

  Cevapla
 •  
  20 Aralık 2014 Cumartesi 16:57

  gecen ayın 20 son adet zamanım gunume daha var ama hamılelık ten supelenıyordum ama testte cıkmadı gunume daha 1 bucuk hafta kaldı mıde bulantısı bas donmesı asırı sınır terleme yorulma asırı uyku halı basladı hastahaneye gıtım kan tahlılınde hamıle cıktım kanda 2 haftalık hamılelık ama doktorum ıse 3 4 hafta lık hamılesın dedı. anlayamadım hangısı.

  Cevapla
 •  
  18 Aralık 2014 Perşembe 10:12

  merhaba ben 1 hafta once adet oldum ama normal adetim gibi degildi cok az geldu ve bitti. aetim baslamadan once mide bulantsi varfi hafiften adetim bittikten sonrada mide bulantisi kusma.istegi arada kusma bas donmesi tansiyon dusuklugu bas agrisi sigaradan igrenme bazi kokulardan tiksinme goguslerde agri hassasiyet uyku sorunu vardi bugun test yaptim eczaneden aldigim idrar testiyle ama sonuc negatif cikti. sizce yorumu ne olabilir bu yasadiklarimin.

  Cevapla
 •  
  18 Aralık 2014 Perşembe 02:23

  mrb ben nişanlısı a ilişkiye girdim içine boşaldı ama 2 haftadnym bi arı bi sızı hisetmdm ardındn hemen hap aldım hamilemym sizce

  Cevapla
 •  
  17 Aralık 2014 Çarşamba 20:09

  sevgilimle ilişkiye girdim içime boşaldı yaklaşık 3dk üstümden kalkmadı dışta vajinanın yikadim ama dişini ertesi sabah hap alcaktim hamile kalmayım diye ama ben sabah kanama oldum ne olduğunu anlamadım hamilemiyim degilmiyim anlamadım cvp yazar misiniz

  Cevapla
 •  
  17 Aralık 2014 Çarşamba 18:55

  benim iki gün önce beta hcg 26,96 idi bugun71036 hamıle mıyımdır

  Cevapla
 •  
  15 Aralık 2014 Pazartesi 00:02

  eyvah beaaa sorulara bak burcunu da yazsayddın doğurmayın olm siz evlada yazık

  Cevapla
 •  
  14 Aralık 2014 Pazar 23:40

  bnm 40 gunum gecti adet duzenm de vardi ama her ey 35 gundr bir oluydum bu ay olmadim bnm bitane oglum var onu emziriyrum brbucuk yasnda adet belirtiside yok ama hamilemiym cok merak ediyrum cevaplasanz sevinirm

  Cevapla
 •  
  13 Aralık 2014 Cumartesi 00:07

  hocam ben sevgilimle ilişkiye girdim ama öyle çok olmadi sadece sevişmek ve sonra onun menisi benim ustume boşaldı yani kızlık zarim. açılmadı ama üstten o zevkten ustume bosaldi. hamile olma riskim varmı...???

  Cevapla
 •  
  12 Aralık 2014 Cuma 21:57

  meraba ben 2 buçuk aylık evliyim ve eşimle adeten çıkar çıkmaz beraber olduk ve şu an adetime 1hafta var ve ayrıca sürekli mide bul antım karın ağrı m ve kas ıçokk ağrım bi de kokulardan çok rahatsız oluym sizce hamile olabilir mıyım

  Cevapla
 •  
  11 Aralık 2014 Perşembe 15:35

  meraba ben 4 aylık evliyim canım eksi erik istio hamilemiyim acaba?

  Cevapla
 •  
  10 Aralık 2014 Çarşamba 08:18

  hocam ben iki aydıraydır korumasız iliskiye giriyorum ewliyim çocuk istiyoruz adetimin besinci gununden duzenli ilişkiye giriyoruz belim de agrılar olustu acaba hmilemiyim tesekurlertesekurler simdiden

  Cevapla
 •  
  09 Aralık 2014 Salı 23:05

  selam benim adet gunumnen 5 gun kecib test yapmisam 2 xett gelib amma mene azca kan lekesi deyin lutfen cevab verin

  Cevapla
 •  
  09 Aralık 2014 Salı 21:49

  bizde bikmiyoruz keşke cvb veren olsa

  Cevapla
 •  
  04 Aralık 2014 Perşembe 15:43

  selam ben gebe olabilirmiyim

  Cevapla
 •  
  04 Aralık 2014 Perşembe 15:42

  selam

  Cevapla
 •  
  03 Aralık 2014 Çarşamba 14:39

  mrhb benim adet olmama adet olmama 4 gün war bulantım karın ağrılarım yogunluk halsizlik we iştahım war acaba hamile miyim?

  Cevapla
 •  
  02 Aralık 2014 Salı 15:53

  mrb ben evliyim ve dogum kontrol hapi kullaniyordum yanliz son regl den sonra esim korundugu icin ben korunmadm son regl tarihine yaklask bir hafta kaldi ve iki gundur bi bulantı ve hafif bas dönmeleri hissediyorm ve korkuyorm acaba hamile kalabilme ihtimalim nedir yoksa cok düşündüğüm icin psikolojik men mi oyle hissediyorm anlam veremiyorm lutfen acil cvp verir misinz...

  Cevapla
 •  
  28 Kasım 2014 Cuma 20:58

  meraba ben 2 yıllık evlıyım gecen ay sonunda adetım geldi bitti ve 1 hafta snra kasık bölgemde ağrı oldu ve büyüdü gibi bulantıda var hamilemiyimdir

  Cevapla
 •  
  27 Kasım 2014 Perşembe 11:46

  selam benim adet olmama 1 haft a kar var ama yureyim bulaniyo acaba hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  26 Kasım 2014 Çarşamba 15:53

  mrb ben adetim bi hafta gectikten snra kanama oldu ama kan cok acik renkte ve pihtilasmis kan parcacigi vardi. et gibi biseydi ama et deildi. parcacikta buyuktu. bi iki saat kanama dvm etti durdu sizce dusuk yapmis olabilir miyim

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2014 Pazartesi 15:22

  yymurtlama donemimde eşimle iliskiye girdim yarın adet günüm vücut sıcaklığında artış var karın altı bölgemde hafif hafif bir haftadır süren kasılmalar oldu. . hamilemiyim

  Cevapla
 •  
  24 Kasım 2014 Pazartesi 15:16

  slm arkadaslar acaba hamilemiyim benim adetim kesik kesik geliyor acaba ustemi kaldim cok fazla akintilar gelup gityor 2 gun oldu basliyali ara ara gelyor ve geciyor dun gebelikctesti yaptim negatif cikti daha erkenmi yoksa

  Cevapla
 •  
  23 Kasım 2014 Pazar 22:53

  mrb.ben 29 ekimde adetten bittim kask ağrım 1-2 kere de midem bulandı ve su anda da rahimm de ağrı var ama adettime 1 hafta var sizce hamile miyimdir???? lütfn cevap verin .s

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2014 Çarşamba 22:44

  hamilesin

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2014 Çarşamba 21:41

  ama var .ama korkuyorum

  Cevapla
 •  
  18 Kasım 2014 Salı 07:25

  ılk bir haftalık hamilelikde ne gibi belirdiler oluyo cvp verseniz sevinirim

  Cevapla
 •  
  17 Kasım 2014 Pazartesi 22:07

  men 5 gunluk hamileyem daha dogrusu bilmirem 5 gunluk vaxtimdan kecib test eledim 2 qirmizi oldu bu ne demekdi

  Cevapla
 •  
  14 Kasım 2014 Cuma 09:31

  hamilemiyim bilbilmiyorum ama bir gece sanki yureyimde bir bebek var ve haraket ediyor bu belirti bilirmi ayrica o gecisin adetim bitmisti

  Cevapla
 •  
  13 Kasım 2014 Perşembe 17:23

  beta hcg testim 6.39 referans ilk haftada 5-50 arası yani??? sizce bayanlar

  Cevapla
 •  
  13 Kasım 2014 Perşembe 11:18

  akadaslar merhaba. bn daha cok yeni hamileyim 2, 5 haftalik.bzde bebek istiyorduk 9 aydir korunmuyoduk cok sukur suan hamileyim. ınsallah sagsalim saglikla onu kucagima alirim. rabbim herkese buguzel duyguyu tattirsin. bnm normalde bugun adet olmam lazim fakat bnde tiksinme baslafi bnde duramadim idrar testi yaptim iki tane yaptım ikisisndede ikinci cizgi belli belirsizdi. k verdim dun sonuc aldim şükür allahıma ki 2, 5 haftalik olmus

  Cevapla
 •  
  13 Kasım 2014 Perşembe 09:44

  ben de anne olmak istiyorum bebeğimi kucağima almak her ay adet ğünlerimin geçmesini bekliyorum adet olduğumda çok uzülüyorum allah büyük insaallah rabbim istiyen herkese nasib eder olnuyorsada napak olekmi

  Cevapla
 •  
  06 Kasım 2014 Perşembe 16:02

  bende yaklaşık iki senedir bekliyorum umarım bu ay bende hamileyimdir.kasık ağrısı bendede var. sağ tarafta.adetime 4 gün var.dua edelim inşallah allah isteyen herkese nasip etsin.

  Cevapla
 •  
  06 Kasım 2014 Perşembe 16:01

  herkez değil herkes, s ile yazılır

  Cevapla
 •  
  05 Kasım 2014 Çarşamba 12:50

  adet günüm nerdeyse iki hafta oluyor geçiliyor acaba hamilemiyim yardımcı olun lütfen

  Cevapla
 •  
  04 Kasım 2014 Salı 17:44

  benimde adetime 13 gün var fakat kasıklarım acayip ağrıyo ve sabah uyandığımda midem bulanıyo çok aacaba hamilemiyim bilmiyorum bu ay ovulasyon testinde erken yumurtladım baktım inşallah olurya çok istiyorum neolur dua edin allahım büyük inşallah olur arabaya bindiğimde bile midem bulanıyo bel ağrımda çok

  Cevapla
 •  
  30 Ekim 2014 Perşembe 14:21

  bende ikinci cocuguma hamile oldugumu ögrendim bugun cok mutluyum benimde daha cok yeni 1 hafta yada 10 günlluk falanmıs

  Cevapla
 •  
  26 Ekim 2014 Pazar 00:13

  1 ay 12 vunluk evliyiz ve hamileyim allah isteyen herkeze versin

  Cevapla
 •  
  25 Ekim 2014 Cumartesi 22:28

  arkadaşlar bende bebeğimin olmasını çok istiyorum bi tane düşk yaptm ve çok üzgünüm bugün adet günümdü olmadım daha aceba idrar testini kaç gün sonra yapsam net çıkar kafam karışık siz nasıl duygular hissetiniz hamileyken nerden anladınız

  Cevapla
 •  
  22 Ekim 2014 Çarşamba 21:36

  bu gün erken gebeliği belli eden test aldım ve sonuç pozitif çıktı diğer testler hemen belli etmiyor ama bu test 15 tl ve 10 günde olsa belli ediyor tavsiye ederim çok karışık duygular içindeyim eşim sevinçten uçuyo çok duygusalım ve bir kaç gündür sabah bulantı ve ağzıma acı su geliyordu rabbim isteyen herkeze versin inş

  Cevapla
 •  
  22 Ekim 2014 Çarşamba 20:00

  bende de 4 5 gündür kaşık ağrısı ve baş ağrısı var.2 gündür de midem bulanıyor.eger hasta olmaz isem inşaallah hamileyimmi dir.2aydir bebek istiyoruz rabbim inşallah çok aratmaz eğer hamile isem 10 gun sonra burda yazarim

  Cevapla
 •  
  22 Ekim 2014 Çarşamba 12:41

  bende anne olmak istiyorum ve benimde gününe az kaldi bana da dua etmenizi istiyorum dilerim allah tan bizim ve bizim gibi cocok isteyenler allah im nasip etsin inşallah asilinda bende hissediyorum hamileliği ama test yapmadan sevinmevinmek istemiyorum korkuyorum uzulurumdiye allah büyük inşallah allah bu ay bos cikarmaz tek dileğim

  Cevapla
 •  
  21 Ekim 2014 Salı 06:57

  off kasığimda hafif batma var hafif mide bulantım var sizce hamilelik belirtisi mi biri bana yardim etsin :(

  Cevapla
 •  
  21 Ekim 2014 Salı 04:54

  adetime 4 gün vardı idrar testinden cift cizgi cikti.:) hayırlısı olsun..allah herkezin gönlune gore versin

  Cevapla
 •  
  19 Ekim 2014 Pazar 10:14

  ewet inşallah bende 3uncu haftasına girdim hamileligimin 6.haftasına kadar yinede çok sabırsizlaniyorum inşallah rabbim tamamina erdirir isteyen herkese de bu duyguyu tattirir inşallah

  Cevapla
 •  
  17 Ekim 2014 Cuma 13:29

  bende gebe kalmayı bekliyorum dua niza ihtiyacım var

  Cevapla
 •  
  12 Ekim 2014 Pazar 13:41

  arkadaslar hamile kalinca ilk iki hafta fiziksel bi belirti hissediliyo mu

  Cevapla

İlginizi çekebilecek diğer haberler
 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön