Hamileliğin ilk haftaları, biz tam olarak farkında olmasak bile yumurtalıklarda ve rahimde çok hızlı değişimlerin meydana geldiği zamanlardır. Hala kanınızdaki hamilelik hormonları yeterince yükselmediği için ancak 3. ve 4. haftalarda hamile olduğunuzu kesin olarak öğrenebileceksiniz.


Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi ile oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmemiz her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden hamilelik hesapları çoğu zaman kafa karıştırıcı gözükebilir. Genelde kullanılan yöntem, gebeliğin son adet tarihinize göre hesaplanmasıdır. Biz de hafta hafta gebelik ile ilgili bilgiler verirken bu hesaplama yöntemine göre vücudunuzda ve bebeğinizde gelişen değişimleri açıklayacağız.


Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi


Hamileliğin ilk haftalarında bebek gelişimi

Henüz haberinizin olmaması içinizde hiçbir şey olmadığı anlamına gelmez. Bu haftalarda hamileliğinizde tahminen en önemli olaylardan biri başlıyor: Emplantasyon! Yani bebeğiniz, hafta hafta anne karnında bebek gelişimi yolculuğuna başlamak için rahminize yerleşiyor.


Bir kere embriyo rahminize yerleştiğinde, küçük top hücreler ikiye bölünür. Bir parçası embriyoyu ve diğer parçası da plasentayı oluşturacaktır. (Plasenta: Bebeğinizin 7/24 besinlerini alacağı, bebeğin eşi olarak da bilinen, hamilelikte oluşan ve bebekle birlikte rahimden çıkarak görevini tamamlayan bir organdır.) Hamilelik hormonlarıyla beraber değişen metabolizmanız ve rahminiz birlikte çalışarak yeni oluşmaya başlayan embriyoya ve plasentaya oksijen ve besinleri taşıyacak olan sistemi oluşturmaya başlamıştır bile.Hamileliğin 4. haftasına doğru, vücudunuz meşhur hamilelik hormonlarının ilk damlalarını üretmeye başlayacak. Bu hormonlar, hamileliğinizin ilerleyen haftalarında en belirgin hamilelik belirtilerini de göstermenizden sorumlu olacaklar. Hamilelik hormonu olarak bilinen hCG, aynı zamanda evde yaptığınız hamilelik testinizde artı simgesini görmenizi sağlayacak olan hormondur. Bu haftanın sonunda küçüğünüz yüzlerce mikroskobik hücre tarafından oluşturulmuş olacak.Hamileliğin ilk haftalarında yaşanan belirtiler

Bu hafta bebeğiniz rahme yerleşmeye başladığından, yerleşme kanaması olarak bilinen lekelenme türü bir kanama görmeniz tamamen normaldir. Ayrıca kendinizi yorgun hissediyorsanız veya göğüsleriniz büyümeye başladıysa, bunlar da hamileliğinizin erken sinyalleri olarak kabul edilebilir. Yükselmeye başlayan östrojen ve progesteron hormonlarına bağlı olarak da ani ruh hali değişimleri yaşamaya başlayabilirsiniz.


Hamileliğin ilk belirtileri hakkında detaylı bilgi için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz:


Artan vücut sıcaklığı: Ovülasyon (yumurtlama) sürecine girerken vücut sıcaklığınız düşer, fakat ovülasyon tamamlandıktan sonra tekrar yükselir. Bu ısı değişiminin nedeni, aylık döngülerinizi düzenleyen östrojen ve progesteron hormonlarıdır. Döllenen yumurta, rahminize yerleşebilmek için belirli bir sıcaklığa ihtiyaç duyar ve hamilelikle birlikte yükselmeye başlayan hormonlar, vücudunuzdaki gerekli ısıyı üretebilmek için çalışmaya devam ederler.

Yumurta akı yoğunluğunda servikal mukoza (akıntı): Geçen hafta rahim mukozanız incelmişti ve bulutumsu bir görüntüye sahipti. Bu hafta ise çok ince, çok esnek ve şeffaf denebilecek ölçüde açık renkli; kısacası spermin yumurtaya doğru gelmesi için tüm yolculuk koşulları mükemmel.

Alt karın ağrısı (mittelschmerz): Her dört kadından biri acı veya alt karın bölgesinde yani yumurtlamanın olan tarafta bir dizi kramp hisseder. Yumurtalıklardan serbest bırakılan ve rahmen doğru yolculuğuna başlayan döllenmiş yumurta, bu hafif krampların sebebidir.


Halsizlik, yorgunluk ve bulantı: Birçok anne adayı hamileliğin ilk haftalarında kendilerini çok halsiz hisseder. Vücudunuzda meydana gelen ve çok hızlı bir şekilde ilerleyecek olan değişimler göz önüne alındığında, böyle hissetmeniz tamamen normaldir. Fırsat buldukça dinlenmeye çalışın ve bulantıları engellemek için de sık sık ve küçük öğünler halinde yemek yemeyi deneyin.

Hamileliğin ilk haftalarında nelere dikkat etmek gerekir?

Hamilelikte spor yapmak her koşulda iyidir, hamileliğinizi daha rahat geçirmenizi sağlar ve hatta doğumunuzu da kolaylaştırır. Maratona hazırlanırmışcasına kendinizi zorlamadığınız sürece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde spor yapmaya devam etmenizde hiçbir sakınca yoktur.


Eğer doğum öncesi vitaminlere hala başlamadıysanız şimdi başlayın. Günde 400 mikrogram folik asit almanız çok önemli. Hap olarak tüketmek istemiyorsanız folik asit içeren besinleri beslenmenize dahil edebilirsiniz. Gebelikte beslenmenizi nasıl düzenlemeniz gerektiğinden emin olamıyorsanız bir beslenme uzmanına / diyetisyene danışabileceğinizi unutmayın.Hamilelik için öneriler ve doğurganlığı etkileyen gıdalar


Trimester nedir?

Hamileliğin başlangıcından itibaren olan süreç, genellikle hafta hafta ifade edilir. Halk dilinde çoğunlukla "9 ay" olarak bildiğimiz hamilelik süresi, aslında tıbben "40 hafta" olarak kabul edilir. Anne karnındaki bebeğin gelişimi çok ufak değişimlerle ve bazen de çok hızlı gerçekleştiğinden, haftalara bölünmüş bir hamilelik hesabı genelde daha kolaydır. Peki sık sık duyduğumuz ilk trimester, ikinci trimester gibi kavramlar tam olarak neyi ifade eder?


Bebeğin gelişimini 3 aşamada da sınıflandırabiliyoruz. 3 aylık bölümlerden oluşan bu evrelere "trimester" adı veriliyor. Birinci trimester ilk üç aylık dönemi, ikinci trimester ikinci üç aylık dönemi (4-5 ve 6. ayları) üçüncü trimester ise 7, 8 ve 9. ayları ifade eder.


Hamileliğin ilk haftalarına dair uzman görüşü:

Medicana International İstanbul Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehtap Derelioğlu hamileliğin 1. - 2. ve 3. haftasında vücuttaki değişimleri şöyle anlatıyor:


“Gebelikte ay takvimine göre 3. haftada kadının yumurta hücresi ile eşinin spermi birleşerek döllenme gerçekleşir. Döllenme olduktan sonra tek hücreli bir organizma oluşur. İlerleyen günlerde oluşan tek hücreli doku şekline gelir. Döllenme kadınların fallop tüpü dediğimiz bölgede oluşur. Fallop tüplerinin içinde bulunan minik tüy şeklindeki silialar düzenli olarak hareket ederek döllenmiş yumurtanın tüp içinden rahim içine taşınmasına yardımcı olur.


Döllenmenin 5. gününde blastosist adını verdiğimiz çok hücreli canlı doku rahim içinde kendi yuvalanma işlemini tamamlayacaktır. Fallop tüplerinde döllenmiş yumurta 7–10 günlük yolculuğunu tamamlayarak artık rahim içine geçer. Bu nedenle gebeliğin ultrasonografide tam tespit edilmesi biraz zaman alır, bu süreçte sabırlı olmak gerekir. Rahim içine yerleşmiş canlı doku büyüklüğü bu dönemde 0,1 mm dir. Yuvalanma döneminde bazen rahim duvarına yerleşim sırasında lekelenme tarzı açık renkli vajinal kanamalar izlenebilir.


Hamileliğin ilk ayında bedensel ve ruhsal olarak daha çok dinlenmeye ihtiyaç vardır. Annenin vücudunda meydana gelen birçok hormonal değişim annede hem fiziki yorgunluk hem de ruhsal gerginliğe neden olabilir. Yükselmeye başlayan gebelik hormonu annede halsizlik, yorgunluk ve bulantıyı tetikleyecektir.Gebelik öncesinde eğer sigara, kafein ve alkol gibi alışkanlıklar varsa, gebelikte mutlaka bırakılmalıdır. Gebelik planlanmaya başlandığında bu alışkanlıklardan önceden vazgeçilmelidir. Beslenme konusunda öncelikle protein ağırlıklı beslenmeli ve vitaminlere de dikkat edilmelidir. Özellikle gebeliğin ilk 3 ayında folik asit kullanımına özen gösterilmelidir. Folik asit bebeğin-omurilik gelişimini destekleyen bir vitamindir. Gebelerde günlük alınma dozu 400 miligramdır. Bunun dışında beslenmede folik asit içeren gıdalar (bakliyatlar mercimek, fasulye, narenciye, ıspanak, brokoli, marul ve sakatatlar) tüketilebilir. Eğer anne adayı gebelik sırasında sigara kullanımına devam eder ise vücudun ihtiyacı olan folik asit miktarı da artacaktır. Planlanan gebeliklerde folik asidin gebelik öncesi 3. aydan itibaren başlanması uygundur.”
Hamilelik testi ne zaman yapılmalı?


Facebook Yorumları

YORUMLAR

Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!
 • Misafir Kan test yaptirdim 26.6 cikti doktor hamile olabilirsin dedi varmi acaba agrilarim belirtilerimde cok var
  CEVAPLA
 • Misafir Adetten 2 gün sonra ilişkiye girdim eşimle 1hafta sonra gögüslerimde ağrı sol kasığımda ağrı sırtımın sol tarafında ağrı halsizlik ve duygusallık var yardımcı olabilir isiniz adetime daha var
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba! Bnım adetım 3 gun gecıktı tes yaptımm pozıtıf cıktı hamıle olabılırmıyıö
  CEVAPLA
 • Misafir Yumurtlamanın dorukta oldugum gunlerdeyim bel ve kasık ağrısı ve aşırı gaz var yemek yedikten sonra tekrar midem gurulduyor hamile olma ihtimali var mıdır
  CEVAPLA
 • Misafir Mrbalar bende karsıklsrim.felaket agriyo adet sancısı gibi bel.agrisi baş agrisi
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benin iki gun var kasıklarım cok ağrıyor belim cok aryuk test yapdım iki çiz ckdı hamlyim
  CEVAPLA
 • Misafir Eylül'ün 1 de adet oldum ve sonra klomen ve yumurta büyütme tozu kullandım ayın 11 de ovitrlle çatlatma iğnesi vurundum adetime 4 gün var ve midem bulanıyor canım birşeyler istiyor belim ağrıyor yoğun bir şekilde aceba hamilemiyimdir lütfen cevap yazın
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi günler bende polip vardı 3 4 tane ama büyük değilmiş ama rahimin önündeymiş ve yumurtaligimin bı tarafında çikolata kisti var oda büyük değil acaba hamile kalabilir miyim çok ama çok istiyoruz eşimle adadetime 7 gün var başına gelen yada bilen varsa lütfen bana bi ufakta olsa bişey soyleyebilirmi çok caresizim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benim sol kasigimda çok agrım oluyor belim ağrıyor sürekli uyuyorum halsizlik var acaba hamilemiyim adetim 2 gün gecikti test yapsam çıkar mı ne zmn test yapmalıyım
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba . Benimde adetim 4 gün gecikti ama bel ve sırt ağrım çok . Kasıklarım ağrıyor . Adet olck gbi Ağrı. Çekiyorum . Migdem de yanma var. Sizce hamilemym ??
  CEVAPLA
 • Misafir Arkadaşlar bende polikistik over vardı ayın 1inde bir tane yumurtam gelişti ve çatlatma iğnesi yaptırdım 14. Günde test yaptım silik çıktı kan değerlerim de şuan hamile gibiyim 1.5 yıldır bekliyorduk yarın tekrar beta testi yaptiricam çok fazla kasık ağrısı oldu kabızlık ve meme uçları çok agriyodu bı kere de mide bulantısı oldu şimdilik belirtilerin bunlar inşallah Allah isteyen herkese nasip eder başka belirtilerin olursa yine yazarım iyi gunler
  CEVAPLA
 • Misafir Kanında. Neden. Yok. Körünüyor.
  CEVAPLA
 • Misafir Meraba benimde adetimin son günü 6 eylülde ama bugun sabahtan beri kaşıklarım agriyo idrara çıkıyorum sürekli adetimde yeni bitti hamileriyim
  CEVAPLA
 • Misafir Benim belim çok agriyo ve sol kasığımda ara ara sancı oluyo 10 gündür . sırtım agriyo ve göğüslerim şişti dokunamiyorum çok istiyorum acaba hamile miyim ❣️
  CEVAPLA
 • Misafir Meraba arkadaslar benimde bir sorum var cevaplamanizi bekliyorum yaklaşık bir yıldır adet olmuyorum 4 atdirda evliyim iki gün önce biraz lekelenme oldu açık renk ve şeffaf bir ağrım ise biraz kasıklarımda oluyor ara ara bunun sebebi nedir şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için????
  CEVAPLA
 • Misafir 4 gündur gecmeyen bir bel agrim var adetime daha 15 gun var bazen kasiklarda agri oluyor meme uclarim biraz aciyo cok diyil ve idrara fazla cikiyorum hamilemiyim simditest yapsam dogru cikarmi ve gecen ay cok koyu renkte adet kanamasi yasadim
  CEVAPLA
 • Misafir 9gündür adet olmuyorum test yptim pozitif çıktı bebegim kac günlük olur sizce bebeğim varmidr adet tarihim düzenli oluyordu
  CEVAPLA
 • Misafir Muhtemelen 4.ila 5 haftalıktir uzman bir doktora görün dış gebelikte olabiliyor
  CEVAPLA
 • Misafir 9gündür adet olmuyorum test yptim pozitif çıktı bebegim kac günlük olur sizce bebeğim varmidr adet tarihim düzenli oluyordu
  CEVAPLA
 • Misafir 10 günüm var addet olmama test yapsam çıkar mı Belirtilerim çok var
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde adetim bırgun gectı sol kasıgım arıyor vajınamda sıcaklık akıntı sut gıbı rengi acaba hamile iyim
  CEVAPLA
 • Misafir Benim de regl tarihim 1 gun geçti ve regl olacak gibi agrım var göğüslerim çok dolgun ve hassalasti umarım hamileyimdir benim gibibelirtileri olupta hamile kalan var mı adet olacakmışım gibi sandım var
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde aynı şekilde ne yaptınız
  CEVAPLA
 • Misafir Adetime 10 gün varken sabah yataktan kalkarken ani hızlıca kalktm ve kasığımda keskin ağrı hissettim sırtıma kadar vurdu ağrı nefesimi kesti sanki gecti hemen ama gebelik belirtisi olablrmi acaba hamile hissetmiyorum baskada belirti yok suanda 9 gün var hafif gerginlik azda ağrı var sağ kaskta
  CEVAPLA
 • Misafir Adet günü bekle gecikirse test yaparsin
  CEVAPLA
 • Misafir 4 gunum gecti kasiklarimda dolgunluk var ve mide bulantim cok var kusamiyorum ama 2 gunum gecince test yaptim nefatif cikti halada geciyo 4. Gunum
  CEVAPLA
 • Misafir Benim ilki haftalarda karnım baya şişti bir şey olurmu
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde 3 günüm geçti adet olmama iki gün vardı test yaptım ikinci çizgi saç teli kadar ince acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar eger ikinci cizgi silik pembemsiyse buyuk ihtimal hamile olabilirsin daha ynidir yinede emin olmk icin adetinin gecmesini oneririm adetin 1 gun gctikden snra sabah ac karnina testi yapabilirsin
  CEVAPLA
 • Misafir Büyük ihtimalle bence kan testi yaptr garanti olsun tebrikler Allah kucana almayı nasib etsn:))
  CEVAPLA
 • Misafir Evet
  CEVAPLA
 • Misafir Meraba iyi günler azcik kanama şeklinde lekelenme oldu renglime de beş gün var idrar tahlili yapsam cikarmi yada bu normal mi
  CEVAPLA
 • Misafir Adetime 10 gün var belim kasıklarım çok ağrıyor korunmuyoruz çok istiyorum rabbim inşallah hamileyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb 3 gün önce test yaptım pozitif çıktı çok kötü bel ağrım ve küçük karın ağrım var hem sağ hem sol tarafa sancılar baskın yapıyor adım adım atmakta zorlanıyorum ilk hamileliğim bunların olması normalmi
  CEVAPLA
 • Misafir Evet.normal
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 5haftalik hamileyim ve kasikla bel agrim var doktorum uzun yol yurume ani oturup kalkmana dikkatet dedi allahim korusun kotu bisey olmadan kucagimiza almayi nasip etsin hepimizin
  CEVAPLA
 • Misafir Normal ilk olduğu için bende öyleydim ????
  CEVAPLA
 • Misafir 11 gün günüm geçti adet olmadim 9 .cu gunde test yaptim çıkmadı geç dolleenme olabilir mi acaba
  CEVAPLA
 • Misafir Olabilir
  CEVAPLA
 • Misafir Saçma soru soruyonuz
  CEVAPLA
 • Misafir ????
  CEVAPLA
 • Misafir Oncelikle herkese merhabalar 2.hamileligim adetlerim duzenlidir her ikisinde de 4,5 gun adetim gecikmeden test yapmadim eczaneden 5 liralik test ile pozitif oldugunu ogrendim.kimi arjadaslar belim agriyor kasigim agriyor hamilemiyim gibi sorular sormus beklenen adet gununde ayni adete benser sancilar yasiyorsunuz buraz daha fazla bel agrisi oluyor ayrica kimi mide bulantisi falan yazmis mide bulantisi hemen olmuyor genelikle 6,7.haftalarda oluyor.sadece erken gebelik bulgularinda birtakim hormonlar degisiyor her iki gebeligimde de bir turli gece uyuyamazdim birinci gebeligimde de agiz suyum...
  CEVAPLA
 • Misafir Ağız suyum derken
  CEVAPLA
 • Misafir Bende 8 aydır uğraşıyorum hamile kalmak için inş bu ay hamileyimdir ????
  CEVAPLA
 • Misafir Adetine 5gun var bel ağrısı ve kasık ağrım var hamilemiyim yoksa adet sendromumu bilgi verebilirmisiniz
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde 10 gün var sık sık idrara çıkıyorum hafif lekelenmeli kan geldi 2 kere ve kasıklarımda aşırı ağrı var karnım da adet olacak gibi ağrıyor inşallah hamileyimdir????❤️
  CEVAPLA
 • Misafir Bende aynı durumdayım adetime 8 gün var merakla bekliyorum
  CEVAPLA
 • Misafir 5 tl lik testlerden almayın ben erken gebelik testi alıp yaptım 3 haftalik hamileyim sol kasigimda ağrı oluyordu kramp gibi gogsum ağrıdı dokunurken falan hatta yürürken bile .en son damla damla kanamam geldi onuda şans eseri fark ettim lavaboda genital bolgenizi pecete ile silerken bakın ben baktım sans eseri o da yoksa ancak 2 hafta sonra falan anlardim.ve test yaparken çizgiye dikkatli bakın biri tam çıkarken diğeri silik bir şekilde oluyor tam belli olmuyor gözden kaçırmayın
  CEVAPLA
 • Misafir Hamileyim karnım agrıyo hafif kanamam var test yaptım pozitif cıktı nedir acaba
  CEVAPLA
 • Misafir Bazı hamilelikler de oluyor insandan insana fark ediyo
  CEVAPLA
 • Misafir Burnum ağrıyor neden acaba
  CEVAPLA
 • Misafir Kapıyamı çarptın :))))
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benimde kasığımda batmalar var halsizlik var miğde ağrım var edetim geçmek üzere acaba. Hamilemiyim ve sırtım çok agriyo
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba, adetten 14 gün sonra birliktelik yaşadım. Yumurtlama günüme denk geldi. Şuanda 12 gün geçti üzerinden. Karnım ve belim sanki adet olmuşum gibi ağrıyor. Kasıkta ara ara batma oluyor. Adetimede 3 gün var. Akıntım silik kahve ve biraz kokulu. Hamile olma olasılığı varmı? Lütfen bana yardımcı olun....
  CEVAPLA
 • Misafir Kesin sonuç için adetini bekle gecikirse üçüncü gün belli olur test yaptır. Bende öyleyim insallah hamilesindir canım. ????
  CEVAPLA
 • Misafir Kokulu olmaması lazm hamilelk varsa
  CEVAPLA
 • Misafir Merhsabalar ben hamile degilim ama siddetli kasik agrisi cekiyorum acaba hamilemi kalicam oyuzden mi agriyor?
  CEVAPLA
 • Misafir Adetmiden 3 gun gecikti ama adet olmadin evde gebelik testi yaptim negatif cikti ama cok gazim var bide ishal kasik agrmda cok olurdu test yaptim negatif cikti bu durumu yaşayan varmi hamilelik belirtsimi bnmki
  CEVAPLA
 • Misafir Şaka gibisiniz ????yemin ederim Yok böyle bişey günü geçenler orası burası ağrıyanlar biz nerden bilelim hamilemisiniz doktormuyuz doktor olsak bile boş boş yorumlari okuyarak anlayamayız ???? .eczaneye gidip beş liralık testlerden alıyorsunuz çift çizgi çıkarsa hamile oluyorsunuz tek çizgi çıkarsa hamile olmuyorsunuz kapiş ????????????
  CEVAPLA
 • Misafir Kesinlikle sana katılıyorum. İnsan o kadar heyecanlı oluyor ki her seferinde en küçük şeyi bile hamileliğe yoruyor. Yaşamayan bilmez
  CEVAPLA
 • Misafir Biraz anlayisli olun lütfen bir günün bile gecikmesi bizim için ne kadar büyük bir umut olduğunu anlamiyorsunuz galiba içimizi yiyip bitiren sorularla birimize sorarak rahatliyoruz biz biliyoruz biz doktor degiliz
  CEVAPLA
 • Misafir Çeken bilir derler ya canım sen çekmedin heralde ama allah cektirmesin????
  CEVAPLA
 • Misafir Ha ha ha çok komik. İnsanlar o kadar çok bekliyor ve istiyor ki nerden nasıl yardım alacaklarını şaşırıyor herşeyi acaba hamile miyim diye bahane ediyor. Bunu yasamayan anlamaz. Allah kimseye de yaşatmasın. O yüzden sus
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba regl im 1 hafta gecikti kasıklarım ve belim çok ağrıyor sol kasığım daha kötü ve sık sık idrara çıkasım geliyor akıntım çok var acaba nedeni ne olabilir?
  CEVAPLA
 • Misafir Inşallah hamilesinizdir banada dua edin lütfen
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 1 hafta gecikti kasıklarım ve belim çok ağrıyor sol kasığım daha kötü ve sık sık idrara çıkasım geliyor akıntım çok var acaba nedeni ne olabilir?
  CEVAPLA
 • Misafir Yorumları okuyorum ve bazılarına şaka heralde diyorum şaka mısınız kizlar
  CEVAPLA
 • Misafir En son 9 mayısta adet oldum bu ay 3 gün gecikti hiç bi belirti yok sadece ara ara hafif kasık agrisi gibi oluyor siskinlik var karnimda hamile olabikirmiyim sizce ?
  CEVAPLA
 • Misafir Sol kasığımda bişey var gibi sanki arada kaslarım ağrıyor çok halsiz düşüyorum ishal oldum adetime bir hafta var hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Hamileliğimin 4.haftasi ve kaşık ağrısı ve karnimda sancı var neden acaba
  CEVAPLA
 • Misafir Bende 4.cü haftadayım kaşık ve karın ağrım var ama bulantım yok sizde bulantı oluyormu
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar ben adetim geçmedi ama sol kasıkta ceviz varmış gibi hissediyorum ve gazım var çıkarırken sol kasıkta ağrı oluyor hamile miyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar ben adetim geçmedi ama sol kasıkta ceviz varmış gibi hissediyorum ve gazım var çıkarırken sol kasıkta ağrı oluyor hamile miyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benimde bi hafta oldu adetimin bitini ama karnım alt kısmı çok ağrlar başladı bazende sırtıma voruyor bide midemde yanma lar oluyor acaba bunun sebebi ne
  CEVAPLA
 • Misafir Slm benim de adetim gecikiyur bazen bi ayı gidiyum tekrar düşüyum aset bunun cevap bı nedir
  CEVAPLA
 • Misafir Slm benim de adetim gecikiyur bazen bi ayı gidiyum tekrar düşüyum aset bunun cevap bı nedir
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba adetim 6 gündür geçikti çok mide bulantım ve ağrım var testyaptım pozitif çıktı acaba ben hamilemiyim?
  CEVAPLA
 • Misafir Pozitifse ewet
  CEVAPLA
 • Misafir Ben mayısın 12sinde ilişkiye girdim adetim gecikti hala olmadım test yaptım 10gun geçtikten sonra ilişkiden Bisey çıkmadı adetim neden gecikmistir
  CEVAPLA
 • Misafir 10 gündür oldu reglim gecikti test yaptım t çizgisi silik çıktı ve kasiklarimda çok ağrı var hamilemiyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir 10 gündür oldu reglim gecikti test yaptım t çizgisi silik çıktı ve kasiklarimda çok ağrı var hamilemiyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir 2 haziranda kahverengi leke geldi 7 gun surdu bu kahverengi leke bir hafta bitikten sorna dier hafta ic camasirim temiz kaldi 3 hafta da tekrar leke olmaya basladi 9 gundur hala leke var Ben tam bir adet kirmizi kanamam olmdi vede boyle leke leke gunler ce hatlarlarca lekem olmazdi ne olur yardimci olun neden oldu
  CEVAPLA
 • Misafir bende aynı durumu yaşadım dün
  CEVAPLA
 • Misafir 1 hafta daha bekle test yap
  CEVAPLA
 • Misafir Predictor diye bir test var genelde doğru sonuç veriyor onu deneyin bence.
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 6 gün gecikti mide bulantısı kasığımda hafif Bi ağrı bazende batma hissi oluyor dün gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi
  CEVAPLA
 • Misafir Ben Nisan 16sı adet gördüm suan da 3 gün geciktim karnimda ağrı oluyor bide yorgunluk var hamile miyim acaba 4 aydır deniyoruz inşallah bu sefer olmustur
  CEVAPLA
 • Misafir Adet bittikten 1-2 gün içinnde yumurtalama görülebilirmi
  CEVAPLA
 • Misafir Kadınların ağrıyor adetim üç gün var hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Karnim agriyo neden
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 5gun gecdi test yapdim azcik cizgi gorunuyor am a half agrilarim var bu normalmi
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 16 gun gecikti.test yapdim azcik cizgi gozukuyor..ama bu gun kanaman var acaba hamilemiyim?cevaplayin lutfen...
  CEVAPLA
 • Misafir benim adetime 3 gun var ve 10 gundur midede eksime ve bel agrim cok goguslerim sisti gogus halkasini rengi degisti aceba gebelik belirtisimi olabilir bunlar
  CEVAPLA
 • Misafir Ben adetime 10gün kala ara kanamam oldu sonra kahve renk akıntım oldu adetime 5gün kala kaşık arım oldu yumurlama dönemimi takip ediyorum bu belirtiler ne demek
  CEVAPLA
 • Misafir Slm ben 17 eylul adet gordum kanamam kisa surdu 22 eylul korunmasiz iliskiye girdim bu gun 13. Gun test yaptim cikmadi hamile kalma olasiligim varmi?
  CEVAPLA
 • Misafir Bnm adet yarin gösteriyor ama ben 4 gundur kasık ağrılarım oluyor dun aksam sadece sağ kasıklarım ağrıdı bacaklarım uyuşma oldu. simdi ise beyaz akıntı yoğun oluyor. Bunun nedeni hamilelik olabilir mi?
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 5gun gecikti ama hiç bir belirtim yok
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde göğüs uçlarının etrafı koyulasti, 28 temmuz SAT gunumdu, 2 gün sonra bat günüm ,bizde müjdeli haberi bekliyoruz, hafif kanamalarımoluyor,lekelenmemde oldu , bakalım nolcak
  CEVAPLA
 • Misafir Benim de bulanıyor gebemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Hamileliğin ilk 4. Haftasında tek taraflı kasık agrisi normalmidir?
  CEVAPLA
 • Misafir Be de temmuzun 17 sinde adet gordum 21 de ciktim ama bu gun 1o agustis ve midem cok bulaniyor bas donmesi var ve halsizim
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba
  CEVAPLA
 • Misafir karınımın dıbınde hafıf yanma ve urek bulanma nedenı ne ola bılır
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba iyi gunler efendim ben de sordugum sorulara cevap alabilirsem çok sevinirim simdiden tesekur ederim ilk hafta hamilelik belirtilerine gore bende de ayni sekilde adet hastalik gormedim tam 45 gün boyunce adetim gelmedi ve 45 gün sonrasinda adet hastaligi gordum bi anda düne kadar halsizlik
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 1 ay 10 günlük evliyim ayın 15.de adet gördüm adetim 4 gün sürdü sonra eşimle ilişkiye girdik şu an dada karın agrısı ve mide bulantısı var acaba bu hamilelik belirtisi midir
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba bu ay nisan ayıyının14 dünde olcaktım ama ayın 8kizinde eşimle birlikte oldum duş aldıktan sonra benden 1 2damla kan geldi böy5 gün devametti ayın 14 dü oldu normal kanama olduk gün acaba ben hamilemiyim bir cevap yazarmısınız bekliyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Benim iki günüm geçti ana kasik agrım çok mide bulantim var adet sancısı gibi cekiyorum akıntı geliyor neden ilabilir test yapsam erkenmi
  CEVAPLA
 • Misafir türkçe konuş ne diyorsun
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben 20 günlük evliyim hamilelik belirtileri çok oluyor ama henüz tets yapmadım ve erken adet oldum hamileliyin ilk ayındı adet mümkünüdür ? cevaplarsanız sevinirim
  CEVAPLA
 • Misafir sanmıyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi gunler ben 27 yasindayim 3 yasinda bir oglum var ve suan 2nci hamileligim gozukuyor 4martta kan tahlilim 740,1 cikti ama kanamamda acik pembemsi kesem gozukmedi bilgi verirseniz cok sevinirim
  CEVAPLA
 • Misafir 3bucuk aylık hamileyim hala mıde bulantısı cekıyorum ne yapmam gerek
  CEVAPLA
 • Misafir çok normal
  CEVAPLA
 • Misafir Bende mide yanması kas ağrıları ve çokta yorgunluk bide adet günüm gecikmiş acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Adet belirtilerim var ama ayrıca bas dönmesi de yasadim, midem bulanıyor ama kusamıyorum. Hamilelik olabilir mi ?
  CEVAPLA
 • Misafir Günlük folik asit miktarı için 400 miligramdır yazmışsınız. O mikrogram olacak çünkü zaten Folbiol gibi folik asit haplarının da 5 mg olduğunu görürsünüz. 400 mikrogram 0,4 miligrama denk geldiğinden, folik asit eksikliğinde verilen hapın mantıklı bir miligrama sahip oldğunu görebiliriz.
  CEVAPLA
 • Misafir Misafir adet başlamadan önce baş dönmesi olurmu
  CEVAPLA
 • Misafir Gecen aay siyah sivi geldi benden adet degil hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir 16.11.2018 de adet oldum 20 bitti 21 eşimle birlikte oldum ama 1.12.2018 adet oldum yani 11gün sonra kanamam oldu acaba üstüne görmüş olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Mide bulantısı var karsiklarimda ağrı var hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba bayanlar cok merak ediyorum acaba gebelik varmı adetime bi hafta var miğdem bulanıyo agzımda acı tat var ve metalik gibi akıntım az ama sarı krem rengi yumurta akı halsizim cok duygusalım ayrıca sigarada kullanıyorum acaba etkilermi
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 5 gündü olmuyo gögüslerimdede cok agrı var dokunanda sanki yara gibidi hamileligimdən şüpheleniyorum sizce hamile ola bilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Emine ben 5 gun oldu günüm geçti nolur cevap verin bulantim var halsizlik var hamile olabirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir İnşallah isteyen her kese nasip olsun evlat. Bende 2 yıldır evliyim çocuğum yok ama biraz supeleniyorum İnşallah hamileyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir i̇nş allah gönlüne göre versin
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 15 gün geçti ve halanadır görmedim kadınlarımda bi ağrı var hafiften ama adet sancısı gibi değil idrar testi yapıyorum sonuç negatif çıkıyor salı günü hastaneye gideceğim sizce hamile olabilir mıyım
  CEVAPLA
 • Misafir Adet zamanım altı gün geçti ve bu süre içinde sitdetli kramp ve kasılma oluyor hamile olduğumdan supheleniyorum peki ağrı olması normal mi
  CEVAPLA
 • Misafir Benim sirtim agriyor ce goguslerim de agirlasti damalarim belirgenlesiti Asuri derce de tatil çekiyor veya başka bisyler adetim de gecikti
  CEVAPLA
 • Misafir Adet tarıhıhını üc gun gecikti sadece gögüslerımde bir agrı var acaba hamılemıyım
  CEVAPLA
 • Misafir 22 gun gecikdi adetim,spiralleyim acaba hamilə oola bilirmiyim,hec hamile olmadim 4 yildir
  CEVAPLA
 • Misafir kesin hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir Merha 2havda belim ariyor acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir bence seninki bel fıtığı
  CEVAPLA
 • Misafir 6 tin mayisn
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar ben 16 mayısda adet gördüm normalde en fazla 28 güne kadar adet görmüş olmam veremiyordu ama olmadı neden acaba bilen varmi?
  CEVAPLA
 • Misafir hayır bilmiyorum
  CEVAPLA
 • Misafir merhabalar. ben 30 nisanda adet gördüm ve halen olmadım. 4 gün geçti. test yaptım ıkıncı cizgi silik çıktı. aradan iki saat sonra tekrar test yaptım gene silik çıktı ama digerinden daha belirgindi. sizce hamile olabilirmiyim. ara ara kasık agrılarım oluyor. yardımcı olablirmisiniz..
  CEVAPLA
 • Misafir silikte çıksa hamilesin demektir :)
  CEVAPLA
 • Misafir Bulantı iştah artması göğüslerde hassasiyet açık renkte alıntı bikac günde geciktim acaba.....
  CEVAPLA
 • Misafir 21 yasındayım ve 2 gün önce vajinamda bir kitle oldugunu farkettim ve bugün de pembe bir leke geldi nedeni nedir merak ediyorum lütfen biri cevaplabilir mi?
  CEVAPLA
 • Misafir yerleşme kanaması
  CEVAPLA
 • Misafir 10 Martta adetim oldu bu ay olmadi 1gün geçti gebe ola bilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merabalar 24 martta korunmasiz birlikte.olduk esimle 2 gun sonra adet oldumm sizce noldu bana adetime cok vardi ? Gebemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar ben 12 haziran 2017 adet oldum 26 haziranda iğne yaptım şuan adet yarihene göre 39 hafta 4 günlük. Hamileyim
  CEVAPLA
 • Misafir Bende polikistik over var son adet günüm şubat 15 bir hafta oldu gibi midem bulamıyor ama kasik ağrım bide göğüslerime bir anda sancı giriyor midemde bi rahatsızlık hissediyorum hamile olabilir mi yim bi haftalik
  CEVAPLA
 • Misafir Bende sadece bu leke geldi çok sinirli ve değişik davirlarim var gasilmalarda var sizce varmidir.
  CEVAPLA
 • Misafir Adet dongum 45-50 gun arasi 30 yasindayim ve bebegim olsun istiyorum 3 yildir deniyoruz 1 dusugum var 7 ay once adetime daha 10 gun var mide bulantim ve minik minik kanamalarim oluyor spn birlikteligimiz 16 gun onceydi hamile olabilirmiyim bu kadar erken belirti olurmu
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben suzan konya da yaşıyorum anne olmayı çok istiyorum ama olmuyor bu sefer 19 günüm geçti hamilemiyine bilmiyorum idrar ve kan testi verdim ama negatif çıktı ben hiç düzensizlik olmazdı zaten tedavi göruyurum yumurta buyumuyormus bu seferde olmasa aşilama dediler sizce ne yapmalıyı
  CEVAPLA
 • Misafir Adet günüm geçti hamile olduğumu nasıl anlarım
  CEVAPLA
 • Misafir hemen test yap
  CEVAPLA
 • Misafir kanına baktırman gerek 1 gün bile geçsen çıkar gebelik kanda
  CEVAPLA
 • Misafir cahi̇l
  CEVAPLA
 • Misafir Bended bas donmesi mide bulantisi var bu nedemk
  CEVAPLA
 • Misafir Midem bulanıyor ama istifa edemiyorum halsizlik var
  CEVAPLA
 • Misafir Ben normalde 29 Ben normalde 20 gun sonra adet oluyordum
  CEVAPLA
 • Misafir 2 ocakta adet oldum.adetlerim düzenlidir. 15 i yumurtlama günümdü. 14 ünden 17 sine kadar ilişkiye girdik eşimle. Bugün kan testi yaptırdım. Beta hcg 1.20 çıktı. Adetime 10 gün var. Sonuç kesin negatif midir ?
  CEVAPLA
 • Misafir Yeni evliyim 3 hafta oldu hamilelik belirtileriyle karşılaşıyorum sizce eken olur mu bu belirtiler
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi gunler benim 8 aylık bir kızım var geçen ayın 26 adet oldu şimdi ise ayin 10 oldu hâlen olmadim ama korunuyorduk bir sefer icime akti ama test yaptim olmadım. Hamile olabilirimiyim
  CEVAPLA
 • Misafir ola bilir hamilesin çünkü bende aynı senin durumdayım 8 aylık oglum var ve şimdide hamileyim korunmama rağmen
  CEVAPLA
 • Misafir 27
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benim aralığın 10'nunda adetim bitti 15. esimle birlikte olduk fakat içime bosalmadi sadece icinede kaçmış olabilir dedi kaçtıysa hamile kalirmiyim bir haftadır kaşık agrim var?
  CEVAPLA
 • Misafir doktora bir görün
  CEVAPLA
 • Misafir atetimten 15 gün sonra pempe kanamam oldu hamile miyim cevap
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben 1.5 yıllık evliyim. eşimle bu zamana kadar korunduk fakat doğum kontrol hapı falan kullanmadım. eşim dışarı boşalıyordu hep. artık çocuk istiyoruz. aralık 11 de regl oldum 16 da bitti. 18nde eşimle birlikte oldum içime boşaldı aynı şekilde 20 ve 22 de beraber olduk. sizce hamile kalmış mıyımdır.
  CEVAPLA
 • Misafir sabırlı ol belki ola bilirsin sabr et
  CEVAPLA
 • Misafir berhaba bn bir haftadır akintim oluyor iki gundur de kasık ağırim var size hamile ola bilirmisin
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 15 yadinday 1 senedir cocugim olmuyor napmalym
  CEVAPLA
 • Misafir daha sen çocuksun ne çocuğundan bahseden???
  CEVAPLA
 • Misafir okula gitmelisin.........
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba. Daha hamile olup olmadigim belli degilse dis dolgusu yapila bilirmi. En son 29 kasim adetim basladi. Yumurtalamadan maksimum 1 hafta gecmistir. Eger hamilelik ihtimali varsa bu gunlerde disciye gitsem olur mu
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben figen adetim 6gundur gelmiyor test yaptim hamile deyilmisim kasiklarim ve belim cok agriyor bunun nedeni nedir sizce hemen cevap yazin lutfen
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benimde adetim 12 gün gecikti. test negatif çıkmıştı. prolaktin hormonu yükseldiği için olamamıştı. doktorda pek rahattı , anlamsızca.sonrasında kendiliğinden adet oldum
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benim adetim 12 gün gecikti normalde düzenli adet görüyorum ama bu sefer olamadım ve gebelik üzerine bazı belirtilerim var ama kan testi yaptırdım bişey çıkmadı doktorum kesinlikle ilaç içme biraz zaman geçsin adet olmazsan tekrar gelirsin dedi bunun nedeni ne olabilir hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba elif ben adet düzensizliği var bende adet olmadım acaba hamilemiyim göğsün sis ikisde ağrıyı sizliyolar karnında şişlik hissediyorum uyku isteği var halsiz oluyorm bazen karnım kasiklarim belim ve sırtım ağrıyor hamilemiyim acaba hemen cevap verir misiniz
  CEVAPLA
 • Misafir geçen ay iki kez adet olbdum bu ay olmadım ve bugun tekrar oldum mıgdem bulanıyor kasıklarım karnım cok agrıyor unun sebebı ne olabılır
  CEVAPLA
 • Misafir 3 ekimde adet gördüm ve de 22ekimde tekrar gördüm karnımda kıpırtı var gibi acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben tüp Bebek olduktan sonra ayaklarım ağrıyor Kasıklarım ağrıyo yapılan yatarken sağıma soluma dönüyorum kasığım rahatsız ediyor sizce nedir
  CEVAPLA
 • Misafir mrblar benim reglime altı gün var ama ayaklarımda agrı kasıklarımda da sancı var midem de bulanıyor hamile olabilir miyim herhangi bi lekelenme yok
  CEVAPLA
 • Misafir 19 eylulde adet oldum 13 gunum gecti kan testi yaptim gebelik testinde negatif cikmadi ne yapmaliyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben 2 eylulda adet oldum bir günüm geçti kan testi yaptım pozitif çıktı kaç haftalık olur
  CEVAPLA
 • Misafir mrb ben hamile kalmak istemiyorum, ilk hafta gebeliği bitirmek için ne yapmalıyım?
  CEVAPLA
 • Misafir reglm gecikiyor ve boşalmadan sadece sürtnmeyle ilişkiye girdm acaba hamilemiym psikolojm bozuluyo
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benim 5 günüm var bulatim var baş ağrısı var karnımda hafi hafif sancılar var bunun nedeni ne olabilir
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba adet gunume 7 gun var fakat iki gundur gogsum sızlıyor hafıf hafıf ve süt geliyoracaba hamılemıyım daha önce bu durumu yasayan oldumu teşekkürler
  CEVAPLA
 • Misafir Plasenta goruntusu midemi bulandirdi
  CEVAPLA
 • Misafir Hamilelik neyden oluyur
  CEVAPLA
 • Misafir Bir anne adayı bu siteyi merak edip okuyordur. En ufak bir görüntüden veya kokudan midesi bulanan bir anne adayı için hiç de hoş olmayan şu plesanta görüntüsü çok mide bulandirici ve gereksiz olmuş. Bizler anne olacağız doktor değil... artık bu yorumu dikkate alır ve kaldırmayı akil ederseniz ne âlâ
  CEVAPLA
 • Misafir katılıyorum, o resim çok gereksiz olmuş. bence de silinmeli o görüntü.
  CEVAPLA
 • Misafir ama madem araştırıyorsunuz her ayrıntısıyla görmelisiniz bence sadece doktor olmamız gerekmiyor bunları görmemiz için tabi mide kaldırmıyor ama bu kadar tepki saçma olmuş
  CEVAPLA
 • Misafir kesinlikle size katılıyorum o mide bulandırıyo dediğiniz şeyi yani plesanta sizin olmuş yada olucak çocuğunuzun yaşama hayata tutunma büyüme gelişme ve doğmasında bile etrafında olucak bişey sizin onun nekadar büyük bir mucize olduğunu düşünmeniz gerekirken mide bulandırıcı demeniz gerçekten çok ayıp allah sizi yaratırken ayy mide bulandırıcı demedi ve sizinde böyle bir mucizeye bunu deme hakkınız yok....
  CEVAPLA
 • Misafir Merabalar ben1haziran adet gurdum normalde benim 28 gündür hala olamadım sizce hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir tebrık ederım hamılesın...
  CEVAPLA
 • Misafir merhabalar mayıs ayında adet oldum o günden sonra hesaplarıma göre haziran ayının 8 veya 9 adet olmam gerekiyordu ve henüz olmadım. hamile olma ihtimali varmıdır
  CEVAPLA
 • Misafir kan testi en iyisi
  CEVAPLA
 • Misafir 0.81
  CEVAPLA
 • Misafir Selam qanamasi olan xanim siz hamile odiz mendede ele anlar olub
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba benim adetime 10 gün. Varken kanamam oldu ve az az oldu sonra gitti ve akıntım olmaya başladı alt karın bölgemde agrılar var ve bulantım var ama kusma gibi değil sürekli oturmak istiyorum kalkamıyorum acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba eşimle son adetimden 4 5 gün sonra iliskiye girdik ama dışa bosaldi bir haftadır adet belrtilermrm var ama adetim normal takvime göre 1 gun gecikti ciddi derecede uykusuzluk yasiyorum alt karin bolgemde ara ara siddetli agrilar oluyor kasiklarmda da bazen de belimde göğüslerde de siskinlik var ve çok üşüyorum anlamadm adet belirtileri mi hamilelkk belirtileri mi yardmci olur msnuz
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb bn 2 yillik evliyim ve bu ay adetim 6 gun gecti gogussiskinlik agrilar hafif morarmalar var ve bas donmesi jaasiri var ayni zamanda halsizlik cok fazla yerimden kalkamiyorumacaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir hamile olma ihtimaliniz yüksek, kokulara karşı duyarlılık var mı?
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba bundan 2 ay önce nişanlım ile ilişkiye girdim geçen ay adet dönemimde aram aram az kanım geldi 3 gün sürdü sonra kesildi 2 gün sonra biraz daha akıntım oldu sonra hiç gelmedi test yaptım negatif çıktı bu ay ise adet olmadım ve 1 hafta geçti sürekli canım ekşi şeyler yemek istiyor normalde tatlıyı daha çok seven bir insandım sizce hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir hemen evlenmeli̇si̇ni̇z bence :d
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben 12 gün önce nişanlım ile bi ilişkiye girdim ve bugun regli olmam gerek olmadım regli olmadan önce kasıklarım da ağrım olurdu olmuyor ve karnım da batmalar oluyor vajinamdan kanama yerine koyu sarı lekeler geliyor noluyor anlamadım gögsümde şişkinlik var lavoboya gidiyorum eskisine göre çok sık yardımcı olur musunuz
  CEVAPLA
 • Misafir bi̇raz daha sabredemedi̇n mi̇ ? yada yani̇ bi̇şeyler olduysa göze almişsin ki̇ yapmişsin ni̇ye korkuyosun şi̇mdi̇ ?
  CEVAPLA
 • Misafir bende de bu buluntukar var acaba hamile olma ihtimali ne kadar
  CEVAPLA
 • Misafir hamile olma ihtimaliniz yüksek hemen test yapın
  CEVAPLA
 • Misafir test yapmadan önce sabahleyin kalktığnızdaki idrarı kullanın
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba adetım cok duzensız 4 nısanda 3 gun suren kahverengı lekelenmem oldu suanda basım cok donuyor ve kagısım batıyor kan verdıgımde negatıf cıkıyor hamıle olabılrmıyım veya ne zamn kesın sonuc alırıım kan vermek ıcın ?
  CEVAPLA
 • Misafir kan da bi̇r günlük bi̇le olsa çikiyor :)
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi
  CEVAPLA
 • Misafir ilk gebeliğim 8 haftalıkkken canlanmama sonucu sonlanmıştı. ikincisinin sonucu şu an 2.5 yaşında yaramaz bir çocuk :) merak etme birşey olmaz allah'ın izniyle..
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba, ben de hamile kalmaya çalışıyorum. bu ay yine regl oldum. 3 gün sürdü. ama 1 haftadır tuvalet ihtiyacım çok arttı, yumurtalıklarımda da sancı hissediyorum ara ara. 3 gün süren yerleşme kanaması oluabilir mi? ben de olmadığını düşünüyorum ama bi umut işte.
  CEVAPLA
 • Misafir bendede aynı sekılde oldu acaba hamılemıyım
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben bir ay bir aylık evliyim. eşimle ilk günden beri çocuğumuz olsun diye uğraşıyoruz. bugun regl olmam lazım dı olmadım. ve uzun suredir belimde bacaklarımda kasık altında ve karın bölgesinde ara sıra batma seklinde ayrı oluyor. çalışmıyorum pek ev işi de yapmadığım halde surekli uyku halindeyim ve yorgunum.ara sıra midem bulanıyor. gögüslerimde biraz şişlik ve agrı var.acaba hamile miyim lütfen yardımcı olun :(
  CEVAPLA
 • Misafir kan testı yaptır benımde gunum gectı ıkı haftalık anneyım...kan tahlılı yaptır bence
  CEVAPLA
 • Misafir üşütmüş olabilirsiniz
  CEVAPLA
 • Misafir Şimdi bende 8 günlülk hamileyim6 gündür giderek azalan kanamam hala devam ediyor 3 gün önce hcg111.2 cikti bebek ďüşmüş müdür
  CEVAPLA
 • Misafir 8 günlükken bebek teste cıkıyor mu. bende cok istıyorum adetım biteli bir hafta oldu
  CEVAPLA
 • Misafir bu soruyu buradan sorarak vakit kaybı yaşayacağına acilen doktora gıtmenız onerılır
  CEVAPLA
 • Misafir Pembe renkte kanamam var ama adet kanaması gibi degil sag alt karnimda sanci var 17 gundur kanamam devam ediyor gebelik testi yaptm negatif cikti hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
 • Misafir düşük yapmış olma i̇hti̇mali̇n çok yüksek.
  CEVAPLA
 • Misafir neden doktora gıtmıyorsunuz?
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ben 5+2 gunlük hamileyim bel ve kasıklarımda agrı oluyor hemen geciyor normal midir acaba bün de dr gidecegim keseyi görmek için cok endiseliyim
  CEVAPLA
 • Misafir Lütfen sizden bir cevap bekliyorum
  CEVAPLA
 • Misafir ilişkiye gireli 5gün oldu adetime 12 gün var karnim agrio midem blnio sizce ne olblr
  CEVAPLA
 • Misafir Ocak ayının 21 de adet oldum eşimle çocuk istiyoruz daha 2 ci denememiz adet dönemime 2 gün var hamile olma şansım var mıdır?
  CEVAPLA
 • Misafir 6 gün gecikdim 7- ci günde aybawi oldum sizce hamileyem
  CEVAPLA
 • Misafir men
  CEVAPLA
 • Misafir mrb 5+6 haftalık gebeyim öcesinde 2 düşük var kanama odağı var dr usg de kese etrafında acaba nolacak şimdi
  CEVAPLA
 • Misafir 6 aylık evliyim 2 kez esim bosaldı icime 2 gun regl gecıktı sureklı wc ye gidiyorum vew bulantım cok oluyor ama regl olacak gıbı agrılarım var sızce hamılemıyım
  CEVAPLA
 • Misafir hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir 21aralik regl oldum 18 ocaktada regl oldum ama aksama azaldi regl sonra hcg testi yaptim 0.100 cikti sizce ne oluyor
  CEVAPLA
 • Misafir İki ay önce düşük yaptım şimdi bulantı diken batmalar acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Kasiklarimda çitti bir ağri var başim dönuyor aceba hamileyimi
  CEVAPLA
 • Misafir beş aylık evliyim evliliğimin üçüncü ayında adetim gelmedi hamilelikte şüphelendik eşimle doktora gittik sağ yumurtalığımda kist çıktı 42 mm boyutunda illaç verdi doktor kullandım adetim iki aydır düzenli olarak geliyordu ama bu ay beş gün gecikti kabızlık şikayetim mide ekşimesi ve sabah kalktığımda mide bulantım var göğüslerimde büyüdü ama ağrı yok göğüslerimde acaba hamile miyim
  CEVAPLA
 • Misafir bende de ayni şi̇kayetler var doktora gi̇tti̇ni̇z mi̇ acaba
  CEVAPLA
 • Misafir ş
  CEVAPLA
 • Misafir hamileliğin başlangıcında ishal görülüyor mu acaba ?
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb bn hamilelk belirtilerinin hepsini yasiyorm bugn kan testi yaptrdm 5,00 cıktı sizce hamilemiyim hamileysem ne kadrlk?
  CEVAPLA
 • Misafir tebri̇kler evet hami̇lesi̇ni̇z
  CEVAPLA
 • Misafir Ben su An adetim geçti dk başı lavibaya giriyorum ve sabah kaltgmda migdem bulanıyor ve iki gündür migde bulantim arttı ama bundan 2 hafta önce test yaptm negatif çıktı hamilemiyim acaba?
  CEVAPLA
 • Misafir Hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb ben eşimle 2 hafta önce bir birliktelik yaşadım ve içime boşaldı 2 kez bu hafta biraz ruhhalim deyişik herşeye sinirlene biliyorum ve uyuyorum yorgunluk var üstüm de çalışan biri deyilim 3 gündür çok sık tuvalete çıkıyorum bazen gösümde ağrı oluyor sancı geçiyor bir de yanaklarım yanıyor hamile
  CEVAPLA
 • Misafir Evleneli 1,5 ay oluyor hamile kalmak istemiyorum Eşimle ters ilişkiye girdik onun menisi geldi ancak ben vajenime gelmemesi için uzaklaştım gelip gelmediğinden emin Değilim ilişkiye gireli 3 gün oluyor midem bulanıyor bu bulantı hamile kalma psikolojisinden mi yoksa gerçekten hamilelik mi ?
  CEVAPLA
 • Misafir hamile kalmamak için böyle bir günaha girme allahin rahmeti̇ üzeri̇ni̇zden kalkti tövbe edi̇n hami̇le kalmak i̇stemi̇yorsan başka yöntemler deneyi̇n
  CEVAPLA
 • Misafir bilen varsa misafire cavab versin aynen Mende heleyem
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba acil yardıma ihtiyacım var! eşimle birliktelik yaşadık içime boşalma gibi bir durumu olmadı.reglim 3 gün gcikti,ama burada belirtilerden hiçbiri yok neredeyse.sadece alt karnımdabişey varmış gibi hissediyorum.regl gecikti sadece.hamilelik soz konusu olabilir mi?
  CEVAPLA
 • Misafir korunmasız ilişkiye girdik (boşalma filan olmadı) zevk suyunda hamile kalma şansım var mı? birde ilişkiden 2 hafta sonraki adetim zamanında başladı. sonraki ay adetim 1 gün gecikti ve hala başlamadı. sizce???
  CEVAPLA
 • Misafir kesinlikle hamile degilsin
  CEVAPLA
 • Misafir sadece zevk suyuyla hamile kalma ihtimali %1 ile %5 oranı gibi düşük bir ihtimaldir. yine de nasip kısmet bu işler. 1 hafta geciktiği halde hamile olmayan arkadaşlarımda var. strestende kaynaklı olabilir yada beklediğin için olmamış olabilirsin
  CEVAPLA
 • Misafir 6 gun oncesine kadar bizde korunuyorduk ama prezervetiftin yirtik oldugunu sonradan farketim ve surekli belim ve kasiklarim agriyo ustelik goguslerim sis ve aciyo daha cok erken degilmi 6 gunde hamile kalabilrmiyim ve hemen bu kadar cabuk belirti verirmi
  CEVAPLA
 • Misafir adet belirtileri var hamile degilsin
  CEVAPLA
 • Misafir bende hamileyim
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba, 25 kasıma regl oldum en son. doğurganlık dönemimin orta seviyede olduğu süre 3 aralıkta başladı.o gün eşimle birlikte olduk. yumurtlama günüm 8 aralıktı ve tekrar 7 aralıkta birlikte olduk.ertesi sabah uyandığımda belimde ve kasıklarımda hafif ağrı vardı. gün içinde bu ağrı şiddetlendi. karınımın alt bölgesine kadar indi. gece olduğunda mide bulantısı başladı. geç vakit bulantının akabinde şeffaf renkli sümüksü akıntım geldi. yumurtlama şilemi gerçekleşti sanıyorum. kasık ve bel ağrım hafif hafif fevam ediyor bugünde. 17-18 gün var daha hamile kalmış olabilir miyim
  CEVAPLA
 • Misafir hamile olabirsiniz
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben daha 20 günlük evliyim ve bende sık sık idrara çıkma, kasıklarımda ağrı, üstümde bi halsizlik yorgunluk ve baş dönmelerim oluyor henüz daha regl günüme bir hafta var ama yumurta akı renginde akıntım yok. Kasıklarımda ufaktan sancılar oluyor acaba hamile olma ihtimalim var mıdır
  CEVAPLA
 • Misafir büyük i̇hti̇mal .
  CEVAPLA
 • Misafir ben hamileyim reglimin üstünden 6 gün geçti kan testi yaptırdım beta hcg 87,58 çıktı bu değer çok mu düşük ?? cevaplarmısınız.
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba 2 gün sonra tekrar yaptırın 48 saat içerisinde kan 2 kat artış olması gerekir tekrar kan testi yaptırın
  CEVAPLA
 • Misafir evet çok düşük bir kadın doğum doktoruna görününüz
  CEVAPLA
 • Misafir yeni̇ hami̇lesi̇ni̇z :)
  CEVAPLA
 • Misafir merhabalar, ben 4 aylık evliyim bu ay reğlim 11 gün geçikti ve o süreçte 3 kez test yaptım evde fakat bütün gebelik belirtileri vardı negatif çıkıyordu . kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim o yüzden en sağlıklısı kan testi 1 saatinizi alıyor.
  CEVAPLA
 • Misafir Eşim varikosel ameliyatı oldu ve proxeed plus ilacı kullandi hemen hamile kaldım ve 1.5 aylıkken düştü ve daha sonra olmadı
  CEVAPLA
 • Misafir benim eşimde hamile sanırsam galiba heralde :)))
  CEVAPLA
 • Misafir 5 ay dır korunmuyoruz ama yok
  CEVAPLA
 • Misafir Bende hamileyim
  CEVAPLA
 • Misafir Bende hamileyim
  CEVAPLA
 • Misafir Bende hamileyim
  CEVAPLA
 • Misafir en son eylül 2de adet oldun kasım 5 oldu hala adet olmadım hamılemıyım acaba
  CEVAPLA
 • Misafir eğer adetin düzenliyse test yap kesinlikle doğru sonuç çıkacaktır.
  CEVAPLA
 • Misafir büyük i̇hti̇malle evet hami̇lesi̇n,kan testi̇ yaptir kesi̇neleşsi̇n :) tebri̇kler
  CEVAPLA
 • Misafir kan testi Yaptım 17.29cıktı bir haftalık dediler acaba doğrumudur
  CEVAPLA
 • Misafir Arkadaşlar en sağlıklısı kan tahlili yapmak
  CEVAPLA
 • Misafir evet
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba adet günüm gecti ama kahverengi leke geldı hamılemıyım ?
  CEVAPLA
 • Misafir bide akıntım çok yoğun geliyooo
  CEVAPLA
 • Misafir en son eylülün 12 ve 13nde adet günüm geçti hastalanmadım kasık ağrısı sırt ağrısı ve göğüs uçlarım acıyo hamilemiyim ?
  CEVAPLA
 • Misafir evet... ama yi̇nede bi̇r hastanede kanda hami̇leli̇k testi̇ yaptirmalisin.
  CEVAPLA
 • Misafir adet zamanım gelmedi ama göğüslerimde sizlaması şeklinde ağrı var ve uçlarında renk koyulaşması oldu acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir bende cok yakin zamanda hamile oldugumu oyrendim 5 il di evliyem yok idi bir mucize allahdan umidinizi kesmeyin
  CEVAPLA
 • Misafir Meraba iyi gunler bende yaklaşık iki gündür sabah bulantısı oluyo bide aşırı yorgunluk uyku var hamilelik belirtilerine baktım bunlar hamileliğin ilk haftalarinda oluyormuş acaba ben hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba 3 hafta once iliskiye girdik esimle. Adet zamaninda ilk gun kanamam oldu ve 1. Gun kesildi. Fakat 5 gundur az az kahverengi akinti geliyor. Hamilemiyim acaba ? Nolur cvp verin
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba ılskıden sonra 7 gun gecti ılk denmeydı sımdı ıdarar testı yaparsam cıkarmı gebelık varsa
  CEVAPLA
 • Misafir Meraba ben esimle iliiskiye gireli 8gun oldu 3 gundur kasigim sag tarfinda ve karnimda sanci var arada midem bulaniyo hamile olabilirmiyim acil cvap verin ne olur
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ovulasyon döneminde ilişkiye girdim. 2 gün sonra kasıklarımda ağrı oluştu. 6 gün sonra kahverengi lekelenme oldu. Ama 7. Günü kanamam başladı. Normal adet kanaması gibiydi. Daha adet olmama bir hafta var. Hamile olabilir miyim?
  CEVAPLA
 • Misafir Bir uzmana danışın
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb bende evlenelide 1 buçuk ay oldu ve ilk adetim cok agrılı oldum ve cok az aktı hamilelik brlirtilerine baktım ve böyle bişey yazıyodu ayrı belirtilerde var hamilemiyim acaba
  CEVAPLA
 • Misafir Bb
  CEVAPLA
 • Misafir Evleneli 1 buçuk ay oldu adet dönemim hariç her gün ilişkiye girdik ve esim icime bosaldi şimdi belirtilerin çoğu vr bnde vr aderim 2 gün gecikti negatif sonuçla karsilasrm sye korkuyrm test yapamyrm sizde hamilemym ?
  CEVAPLA
 • Misafir oncelikle hayirlisi olsun, daha çok taze evlisin! nedir bu acelen ? korkma, bunun için ama soyle cevap vereyim, bazen hergun bosalsa bile tutmuyor, bazen bazi kadinlarda testlerde hemen çikmiyor, bende senin gibiydim, testte degil, kan tahlili ile ortaya çikiyordu gebe oldugum bence az daha sabret, bu iste stresten uzak durman sart !!
  CEVAPLA
 • Misafir Son adet tarihim 30 temmuz.ilişkiye gireli 7 gün oldu.ancak eşim dışarı boşaldı.sonra tekrar devam ettik.dün pembe renkli leke geldi.hamile miyim? Çook acil cevap lütfen..
  CEVAPLA
 • Misafir ee hamilemiymissin?:)
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben 1 ay once adet kanamam gecmeden evlendim ve simdi bu a adet kanamam gelmedi ve sabah uyandigimda basim donuyor bi de 2hafta once biraz kanama oldu gebelik testini yapdim negatif cikdi ben napacagim bilmiyorum bu hamilelik belirtilerimi
  CEVAPLA
 • Misafir Selamlar ben hamile oldugumu dusunuyorum fakat adetim daha gelmedi bu gun on ikinci gunum fakat kanamam oldu ara ara oluyor ama bu normalmi lutfen cevaplarmisiniz
  CEVAPLA
 • Misafir iyi gunler sizden yardim isteyecektim. ben 8 aydir evliyim ve bu arada calismalar yaptik simdi gecen reglim 14 temmuz idi . ama cocugumuz olmadi ve doktorumuza gidip durumu anlattik oda bizden bir kac test istedi. testlerin sonucundan olumsuz bi sebep cikarsa ben mahvolurum lutfen bize dua edin ve yapmamiz gerekenleri anlatirsanız cok sevınırım
  CEVAPLA
 • Misafir Ben iliskiye girmedim nişanlimla dini nikahimiz oldugu icin eşim ısrarıyla bi sevisme oldu ve vajinanin ùzerine bosaldi bosalinca ben hemwn kalkio sildim daha sonra gidip yıkadim hamile olmaktan korkuyorum adet gordum normal adet gordum zamnlardaki gibiydi ama sonra mide bulantisi basladi hamlemym?
  CEVAPLA
 • Misafir değilsin psikolojiktir o
  CEVAPLA
 • Misafir Allah Herkezin gönlüne göre versin inşallah
  CEVAPLA
 • Misafir selam, bende bes yildir evliyim ve hamile olmadigim icin duymadigim laf asagilama kalmamisti, son care tüp bebek denedik ve dün evde yaptigim testte hamile ciktim.. inanamadim bugün yine yaptim bugün dahada belirgin .. birde doktor kontrol edip sonucu iyi cikarsa , dünyann en mutlu insani olucam .. cünkü benim hamile kalmmam mucize, endoemtriose vardi üc kez ameliyat oldum ve ayrrica vaginismusum.. düsünün artik alllahim ol dedi ve oldu.. biraz umut
  CEVAPLA
 • Misafir arkadaşlar merhaba biz eşimle 5 yıldır uğraşiyorduk ama olmuyordu ocakta tüp bebek başvurusu yapıcaktık ve ben 2 gün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim umudunuz olsun umarım rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatır dualarım sizinle
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba sadece dua edin allah buyuktur rahimdir ol deyince oluyor bende carezizim bekliyorum her seyi allaha bıraktım işallah tez zamanda hepimiz bebekleri alırız kucagimiza
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba berfincim bende aynı senin gibi oldum bendede perde var dedi bende ameliyat oldum iki aydır
  CEVAPLA
 • Misafir benimde 5gün geçti dün idrar yaptım negatif çıktı bugün kan verdim sonucu yarın alcam rabbim isteyen herkese nasip etsin
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba. ben berfin herkesten dua bekliyorum. 4yıldır cocugm oluyor. ama düşük. yapiiyorum doktor perde var rahide dedi o yüzden dedi şimdi amiliyat oldum 2ay oldo şimdi hamile kalmak istiyurum benim gibi olubta hamile kalan varsa ne olur cevap versin
  CEVAPLA
 • Misafir Banada dua edin kizlar , Bu konu beni cok yipratiyor
  CEVAPLA
 • Misafir Ben bu 5 gundur adet sancisi geliyo bana ama bi turlu adet olamiyorum ayrica cok halsizim ve cis edemiyorum rahmim agriyo bacaklarim agriyo acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir benimde 5gün geçti zaten beklediğim bişeydi adet günümden 1gün sonra test yaptım negatifti belki gec olurum dedım ama olmadım bugun kan testı verdım yarın alıcam bnmde cok sancım oluyo gogüzlerde dolgunluk uyku halsızlık vs yorumunu yapalı baya olmus merak ettim hamilemisin rabbim isteyen herkese nasip etsin
  CEVAPLA
 • Misafir hamilelik testi yaptim cift cizgi cikti cok mutluyum sukurler olsun adetimide bir hafta gecmisti rabbim isteyen herkese nasip etsin
  CEVAPLA
 • Misafir Adetimin bitiminden 10 gun sonra ince bir kan akıntısı yaşadım birde sag kasigima çok feci bir ağrı saplandı yaklaşık 1 gün sürdü bununla birlikte kuyruk sokumum ve omuriligimde de ağrı vardı ayrıca goguslerim de aşırı derecede ağrı ve şişkinlik var bebek istiyoruz folik ast basldm hamile miyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir Korkulacak birsey yok. ben 6 haftaliken 5 dr. gezdim. hepside bos gebelik deyip almak istediler keseyi. bir iki hafta daha beklemek istedigimi soyledim ve 7 hafta 4 gunlukken kalp atışını duydum. su an kızım 11 aylık. Allah kucaginiza almayi nasip etsinm
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim in zamanı üç gündür geçmiş hamilemiym kan testi yaptim negatifti
  CEVAPLA
 • Misafir Bende test yaptim bugun pozitif cikti yarinda kanda test yspacagim goguslerde sislik ve adetinin gecikmesi yani ben hissettim adet olmiyacagimi sizdede ayni durum varsa bu bile bi mesaj! Ben 1 ay kullandim folik asit yani folbiol adinda vitamini ve bi ay icindede hamile kaldim sizlerede folbiol u
  CEVAPLA
 • Misafir Benimde adet ile 4gün var hiç bir belirti yok aspirin ve kan hapı folbiol kullandım acaba var midir
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim biteli 8 gün oldu 3 gün dür şiddetli göğüs ağrısı çekiyorum kasık ağrım oluyor adetime henüz 20 gün var
  CEVAPLA
 • Misafir Kanka gebelik testi 5 haftalik gebelik gösteriyor bunun daha büyük olma ihtimali varmi
  CEVAPLA
 • Misafir test yaptm 1 çizgi 1 yarım ne anlama gelır testte yardm edn
  CEVAPLA
 • Misafir hafif silikse muhtemelen hamilesindir canım
  CEVAPLA
 • Misafir hami̇le olduğun anlamina gelir
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalar ben mayis 8nde adet oldum haziran 5nde adet olmam gerekirdi ama hala olmadim karnimda kasik bolgemde 3 gundur hep agri var sizce hamilemiyim ?? Test daha yapmadim korkuyorum lutfen yardimci olurmusunuz ..
  CEVAPLA
 • Misafir merhabalar. benim adetim 8 gün gecikti ve test yaptırdım.hamileyim fakat erken gebelik dedi doktor.ultrasında da görünmeyince tedirgin oldum.acaba bişey olur mu? ve ne kadar zaman sonra rahme yerleşir acaba?lütfen bana biraz moral verir misiniz?
  CEVAPLA
 • Misafir 8.haftaya kadar bekle yinede görünmezse boştur. bende 6haftalıkken anladım dr goremedi iki hafta bekledik doopler ultrosonda kalp atışı duyduk.
  CEVAPLA
 • Misafir Arkadaşlar 4 gündür temizim. Eşimle birleşmemiz oldu. Ve dünden beri yatıyorum mide bulantısı, mide yanması ve halsizlik... Sizce hamile miyim? Hamile olma ihtimalim bu kadar çabuk gösterir mi kendini?
  CEVAPLA
 • Misafir İki gün önce test yaptım 13 gün gecikince iki çizgi çıktı ama biri bira silik çıktı bide alt karnımda ara ara ağrı giriyo hamileyim dir demi daha doktora gidemedim
  CEVAPLA
 • Misafir %99 hamilesin tebrikler
  CEVAPLA
 • Misafir Benim adettime 6 gun kala kan testti yaptrdm 0.1 ckti szce hamile olabilrmiym cvp bekliyorum sabrsizm
  CEVAPLA
 • Misafir değilsin
  CEVAPLA
 • Misafir gecen ayin yedisinde adet oldum ve tam bugun 31 gun oldu biteli ama adetim gelmedi yardimci olun lutfen
  CEVAPLA
 • Misafir Mayisin, 4,und. Adet. Oldum. Mayisin. 7, de. Yikandim. Mayisin. 31. Adet. Olmadim. Acaba. Hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Mayisin 24 agdet olmam gerekiyodu ve olmadim kan testi yaptim 27.45 cikti acaba hamilemiyim cevap bekliyorum tesekkurler
  CEVAPLA
 • Misafir evet özlem hamilesin
  CEVAPLA
 • Misafir Slm. 3gun once kan verdm betahcg 42.4 cikti.yarin normalde adet olmam geerekio. Olucakmis gibide agrilarim var bu adetn belirtisimi yoksa gebeligin
  CEVAPLA
 • Misafir Yorumunuzu bu alana yazabilirsiniz. belim agriyo ara sira miğdem bulaniyo basim donuyo adetime 1hafta var acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Merhabalaar kan testi yaptim degerim 122.96 hamilemiyim ve adetim.yaklasik 7 gun gecti halsizlik yorgunlul bitkinlil ve kasiklarimda hafif agri var sanki karnima biri baski yapiyor bazi aksamlar mide bulantisi oluyor hamilemiyim sizce
  CEVAPLA
 • Misafir Adetime daha iki hafta kadar var ama benden sürekli kahverengi leke geliyor acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Buyuk ihtimalee evet hanim efendi hamilymissinjz
  CEVAPLA
 • Misafir 3,5 haftadır adet olmuyorum.gögüslermde şişlik var. 1 hafta önce içimden 4 parmaklık bir parça düştü daha sonra şiddetli kasık agrıları kanamam başladı çocugum düşmüşmüdür?
  CEVAPLA
 • Misafir Beta hcg 63.05 hamile miyim acaba;)
  CEVAPLA
 • Misafir Adetım daha gecmedı ama merak ettım :) sureklı goguslerım kasıgım sol kasıkım sureklı agrıyor hıc boyle olmazdım ve cok bıtkınlestım 1bucuk yıllık evlıyım bebek ıstıyoruz varmıdır acaba lutfen cevap
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim bittikten sonra kasıt ağrılarım ve bel agrim başladı ayım yeni doldu aceba hamile olabilir mıyım
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi günler benim adetim düzenli olarak her ay 28.gün olur bu ay 16 sında olmam gerekiyordu olmadım test yaptım sonuç alamadım tekrar denesem çıkarımi hamile olabilirmiyim acaba cok sik idrara cikiyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi günler benim duzunli olarak her ay olur 28 .gunde adetim olur bu ay 2 gün geçti test yaptım negatif çıktı ve şimdi 9 gün geçti hala renkli olmadım ve çok sık ıdrara cikiyrm tekrar test akşam cikarmi
  CEVAPLA
 • Misafir Günüm geçti sma siyah lekem var hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi günler arkadaşlar benim adet günüm 19 nisan olub bende her zaman 5 gün ireli oluyor şimdi de 15 mayis testde de cikmiyor yani bu gün olackti yorumlarınızı bekliyorum lutfen bi şey yazin bana lutfffen
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 44günlük evliyim hastalığım 13gun gecikti test yaptım pozitif çıktı ne yapmalıyım lütfen cevap
  CEVAPLA
 • Misafir tebrikler hamilesiniz :)
  CEVAPLA
 • Misafir tabikide doğurmalısın
  CEVAPLA
 • Misafir Merhana ben 1 yillik evliyim nisan ayinin 20 -si mesturasiya oldum simdi bende sirt agrıları bide baw dönmesi oluyor bunlar hamilelik beriltisi ola bilirmi? Lütfen cevaplıyın
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba şüpheli gebelik ne demektir kan tahlilinde öyle çıktığını döylefi doktor aynı zamanda kanamam oluyor
  CEVAPLA
 • Misafir Iyi geceler Merhaba bende nisan ayin 13 de klomen kullandim ve 14. Gün gittigimde doktorum bir yumurtam büyümüş ve kendiliğinden catlamaya baslamistir dedi sizce hamile olabilir miyim 4 gün falan var adetim ama sancılarım var çok üzülüyorum suan ya âdet olursam
  CEVAPLA
 • Misafir Slm benim adetim 17nissan oldu.ultra
  CEVAPLA
 • Misafir 3 haftalik hamileyim kese gorunuyo 8 mm yalniz bos bu normal mi doktor haftaya belli olur dedi
  CEVAPLA
 • Misafir Regalime 1 gun kaldi polikistik var bende hamile kalabilmek icin klomen kullandim ve sag tarafta bir yumurtam olustu bugun progesteron testim 8 cikti adet sancisi gibi cok sancim var 3 gun oncede asiri kasiklarimda baski ve gaz sancisi vardi acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir muhtemelen hami̇lesi̇n
  CEVAPLA
 • Misafir H
  CEVAPLA
 • Misafir Benim regalime bir hafta var ama su gunlerde bir kac defa karnima krap girdi ve sirtim cok agiriyo sizce nedeni ne
  CEVAPLA
 • Misafir ayn benimde olud ve kurtaj oludum 31 marta ve tekra bir afta sonra ilskiye girdik ve korundu k ama bu arilar bendede oludu neden
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 4 ay oldu evliyim çocuk istiyorum bende bazı belirtiler oluyor sizce hamile olurmuyum
  CEVAPLA
 • Misafir Arkadaslar bende cinsel iliskiye girdikten 3 gün sonra falan mide bulantisi uykuya meyillilik yorgunluk istahsizlik oldu , esimle korunduk fakat yinede bir ihtimal diyorum sizce olabilir mi
  CEVAPLA
 • Misafir En son onbeş gün önce eşimle iliskiye girdi o günden sonra sık idrar ve karın ağrım var birde hemen sinirleniyorum önüme kim gelirse kızıyorum sizce hamileliğin belirtisimidir bunlar
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 14 şubatta en son adet oldum 14 martta olmadım gebelik testi yaptırdım kandan oda261.04 cıktı sizce hamilemiyim ben özlem
  CEVAPLA
 • Misafir Idrar bölgesinin yanmasi
  CEVAPLA
 • Misafir Regl olmama 1 hafta var beta hcg 2.83 prolaktin 69.26 hamilemiyim ?
  CEVAPLA
 • Misafir En son 21 subatta regli oldum ve hala olmadim uc tane test yaptim biri tam cizgi biri silik cikiyo kesim hamilemiyim sizce yoksa stresten gecikmiş olabilir miyim?
  CEVAPLA
 • Misafir silik de çıksa hamilelik olarak değerlendirilmektedir, hemen bir hastanede bcg hormonu ölçtürürseniz anlaşılacaktır.
  CEVAPLA
 • Misafir Dikkatimi siz sadece doğa izin verdiği sürece cinsel hayata sahip oluyorsunuz kelimesi çekti hayır efendim biz Allâh in izniyle sahip oluyoruz.
  CEVAPLA
 • Misafir cok doğru
  CEVAPLA
 • Misafir doğa herkesin bildiği bir gerçektir efendim allah ise sadece müslümanların ;) ha tanrı derseniz de diğer tüm inanışların
  CEVAPLA
 • Misafir 19 Mart regli tarihim çok az kanama öldü. Bu güne kadar kahve nokta leke var.21 Mart kanda 5,3 cikti.halen regli olmadım. Sizce gebemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir hamileyim ama cok agrim vr ve kc haftalik blmiyorum
  CEVAPLA
 • Misafir çüş nasıl becerdin yaratik
  CEVAPLA
 • Misafir Adetime 4 gün var ama gebelikle ilgili bütün belirtiler var hamile miyim sizce
  CEVAPLA
 • Misafir Sperm yuttum hamile kalirmiyimm ?
  CEVAPLA
 • Misafir hahahahah
  CEVAPLA
 • Misafir evet hamile kalırsın hemen bir doktora git.
  CEVAPLA
 • Misafir şaka misin :))))
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba.adetimden 11 gun sonra hafif pembemsi bir akintim oldu su anda yok.fakat simdi kasik bolgemde genelde aksamlari agri kramp hissediyorum ve cok bebek istiyorum.test yaptirmak icin erken cunku daha once cok hayal kirikligina ugradim ama icim icimi kemiriyor.1,5 yilllk evliyim
  CEVAPLA
 • Misafir Hamileligin 3 haftasindeyim goguslerimde agri var bu normalmi
  CEVAPLA
 • Misafir 2 haftadır süt beyazı akıntım var ama diğer hamilelik belirtilerim yok adet günüme daha var bu beyaz akıntı neyden olur acil yardım
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb adetim 10 gün gecikti ve bugün test yaptım evde 2 çizgi çıktı ama biri çok belirgin dgl di acsba hamilemiyim inş hamileyimdir çok istiyorum
  CEVAPLA
 • Misafir benımde aynıydı sonuç pozıtıf
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba bana acilen yanıt verebilecek olan biri varsa lütfen yazsın bende ne bayılma oldu şimdiye kadar nede kusma acaba hamilemiyim yoksa
  CEVAPLA
 • Misafir Slm ben 8 aydır evliyim henüz günüme 15 gün var ama aşırı bir şekilde kasık ağrıları çekiyorum mide bulantısı meme hassasiyeti yorgunluk halsizlik daha pek çoğunu sayabilirim. Sürekli uyumak istiyorum acaba bunun hamilelikte bir ilgisi var mı yani olsa bile ki inş ama 1 2 günlük hamilelik bu normalm
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb daha günüme bi kaç gün var hamile kalma ihtimalim var ama olmayadabilir iki üç gündür midem bulanıyor bulanmiyor ama kusamiyorum. Yani kafam karıştı olabilir mi acaba diye çok da yemek yemeye başladım herşeyi yiyesim geliyor ne hissedecegimi bilemiyorum durumum şüpheli ne dusunmeliyim ?
  CEVAPLA
 • Misafir şu an biri yada bir test çubuğu/kan tahlili bana "anne olacaksın" derse muhtemelen mutluluktan ağlarım. hamiye kalmak yada anne olmak öyle kolay bir şey değil anlamıyorum bu insanlar nasıl 1 defa biriyle beraber olup pat diye çocuk yapabiliyorlar??? ve genelde de yukarıda da yazanlardan anlaşıldığı üzere bu bebeği haketmeyen insanların başına bu geliyor. kimi ister bulamaz kimi bulur kıymetini bilmez. hayat işte.
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim 9 gün gecikti.hamile kalmak dan çok korkuyorum.
  CEVAPLA
 • Misafir korunacaktın o zaman
  CEVAPLA
 • Misafir ilişkiye girdim hamile kalmaktan korkuyorum ailemden korkuyorum falan filan. ulan madem bu boku yiyosunuz sonucuna da katlanın.
  CEVAPLA
 • Misafir Kizlar adetim 3 4 gun gecikti kasıklarımda agrı var korkuyorum hamilemiyim die bana yardim edin nasıl emin olcam doktora gitmek istemiyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Meraha ben hamileyim amma dokdorum bebeyin inkisafdan dayandiqini soyluyo aca tekrar inkisaf edermi
  CEVAPLA
 • Misafir kızlar kahretsin ki ailemden gizli prezervatifle bir ilişki yaşadım bugün ilişkinin tam 25. günü adetime 3 4 gün var ama bir an önce oliym diye canım gidiyo ilişkiden sonra baktım spermler prezrvtfldeydi ama korkuyorum birşey olmuştur diye :( düşük hapları satılıyor mu eğer birşey olursa ne yapmalıyım bir de kendimi çok halsiz hissediyorum goguslerımde de karıncalanma hissi oluyo arada lütfen yardım edin :((
  CEVAPLA
 • Misafir Bende üç haftalık hamileyim bel ağrısı ve karın ağrısı çok şidetli daha önceki hamileliğimdede aynı belirtiler vardı ama ne yazık ki boş kese çıktı bu da aynı şekilde olur mu acaba ?
  CEVAPLA
 • Misafir 3 haftalik gebe olabilirim ama bu gelen kan pıhtısi da ne anlamadım korkuyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Adetime 4 5 gün var düzenli seyreder normalde ama bu gun sanki damla şeklinde bi kan pıhtısi farkettim ama hiçbir kanama ve ağrı yada baska belirti yok normal gelen beyaz akıntı arasında oda gelmiş korktum acaba gebelik oluştu da böyle mi sonlaniyor diye çünkü eşimle çok istiyoruz aylardır yoktu çü
  CEVAPLA
 • Misafir meraba benim adetim 4 gün gecikti hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
 • Misafir adetim 4 gün gecikti hamile olabilirmiyim test yapsam cıkarmı
  CEVAPLA
 • Misafir m
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba ben dün kan testi yaptırdım ve sonuç 4 çıktı Dr tekrarlamaz 3 gün sonra dedi sizce hamilelik olabilirmi inşallah olsun nasıl cevap alırım
  CEVAPLA
 • Misafir Sağlık ocağında kan testi yapılıyordu
  CEVAPLA
 • Misafir 2 ocak yumurtlama günümdü o günlerde eşimle ilişkiye girdik. yumurtlama günümden 3 -4 gün sonra kan testi yapmıştı doktor 2.8 çıkmıştı gebe değilsiniz dediler. yalnız 16 ocakta adet oldum. normalde 3 gün sürerdü 6 gün sürdü adetim. şimdide belimde bir ağrı uykusuzluk ve baş ağrısı çekiyorum. hamile olabilirmiyim?
  CEVAPLA
 • Misafir Adetim gecikeli 8 gün oldu test yaptım 2once negatif çıktı kaşık ve bel ağrım mide yanmam yanısıra göğüs hassasiyeti var hamile olabilirmiyim kendimi öyle hissediyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Adeti geciken neden test yapmak yerine buraya sorar anlamam
  CEVAPLA
 • Misafir merhaba benimde adetim 2 gün gecikti,çok bulantı ve kusma hissi var kasıklarımda ağrı 4 gün önce falan oldu ama şuan yok..hamile olabilr miyim ,
  CEVAPLA
 • Misafir Bütün hamilelik belirtileri var ayrıca karnimda segerme var 5 gundur acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Bende bugun ogrendinhamileyim dunyalar benim oldu allah herkese nasip etsin bu mutlulugu
  CEVAPLA
 • Misafir Bende ocak28de adet gordum adetim bittikten sinra esimle iliskiye girdik ve 1haftadir geceleri ve gunduzleri midem bulaniyor basim agriyor halim yok yanlarim belim agriyo sizce hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir adet gördükten sonra hamile kalma riski yüksek yinede doktora görün
  CEVAPLA
 • Misafir Bugün evde test yaptım çift çizgi çıktı hamilemiyimdir
  CEVAPLA
 • Misafir hamilesin demektir
  CEVAPLA
 • Misafir Selam ben 6 aydir evliyim. Hamile kalmak istiyorum bu bir haftadir hep idrara cok cikyorum belimde cok agryor adetime 3gun kalmis acba hamilemiyim nolur cevap verin
  CEVAPLA
 • Misafir bence git hemen test al evde yap benim adetime 4 gün vardı ama test yaptım çıktı sende dene
  CEVAPLA
 • Misafir Bir haftadır günüm geçti ve sürekli agrym olyo bir gün tk kanama gördüm sizce hamilemym
  CEVAPLA
 • Misafir Benim çok sancim olyo
  CEVAPLA
 • Misafir Hic bir belirti olmadigi halde kanama agri olmadan hamile olabilme ihtimali var mi
  CEVAPLA
 • Misafir Benim bu ay adet 3 gün gecikti sonra geldi çok geldi ve normalde 5 gün sürerdi bu üç gün geldi açık kırmızı idi adet bittikten sonra ilişkiye grdim ve hala adet agrisi gibi ağrı çekiyorum ve yumurta akı gibi içinde kahverengi çizgisi vardı ikincisi normal yumurta akı gibiydi hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb en son 31 aralıkta adet gordum günüm de geçti tüm hamilelik belirtileri var ama evde test yaptm negatif çıktı acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir Mrb en son adet tarihim 31 aralık adet günüm geçti 1 haftadır midem bulanıyor butun hamilelik belirtileri var ama evde test yaptm negatif çıktı acaba hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
 • Misafir Bn 7 aylik evliyim agdet olmama 7 gun var 2 ay once dogum kontrol hapini biraktim hamile kalmak istiyorum belim agriyo kasiklarimda agri var migdem bulaniyo acaba hamilemiyim sizce cnku cok istiyoruz
  CEVAPLA
 • Misafir Selam ben 22ocakda adetim oldu 4gun cekdi eşimle 5ci gunde yatdim simdi belim ve karnim agri var lutfen cevab verin
  CEVAPLA
 • Misafir Soru detayları: Erkek arkadaşımla birlikte olduk ertesi gün vajinama baktığımda kan pıhtısı vardı ilişkiye girdiğimizde kan gelmedi bende bu pıhtıyı yeni gördüm daha önce oluk olmadığını bilmiyorum lütfen yardım edin
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba 4 aylik evliyim hic korunmadik bu ay ovulasyon gunumden sonra 1-2 gun akintim kesildi sonra beyaz akintim ve sag kasigim agrimaya devam etti 5-6 gun sonra gogusumde hassasiyet, agri ve uyusma basladi acaba hamile olabilir miyim?
  CEVAPLA
 • Misafir 18yasindayim ve 9 aydlik evliyik surekli uykum geliyor istahim artti tek bi tarafimda kasik agrisi oluyo goguslerimde gerginlesme var ama adet olmama 5 veya 6 gun var sizce hamilemiyim ?
  CEVAPLA
 • Misafir Merhaba
  CEVAPLA
 • Misafir Ben 7 aylık evliyim korunmuyoruz ocağın 1inde regl oldum 30 günde bir oluyorum yumurtalama günüm ayın 17 siydi korunmasız haftada 3-4 defa ilişkiye giriyoruz ve bu aralar iştahim kapandı bazı yemek kokularında midem bulanıyor ishal de oldum kasık Ağrı'larım da var sizce hamile olabilirim ?
  CEVAPLA
 • Misafir salam 24 yasim var 1 ildi evliyem iki uc gundu Narahatam halsizam yorgun kimiyem uzamax istiyirem yerimnen duranda basim cox yox biraz firanir kusmax istiyirem ama kusa bilmirem biraz dosderimde sanci olur dayanir birde yumurtalixda sanci olur kecir hamilelik ola biler?
  CEVAPLA
 • Misafir Mrblar ben 9 aylik evliyim ve bu ay rejil gunum 1 gun gecmisti oylesine test yaptim iki cozgi cikti inanmadim bi tane daha yaptim yine iki cikti buna iki gun oluyo simdi gecelri gunduzleri kasik agrisindan duramiyrm gouslerim falan siste degil yada ben farketmyrm sizce hamilemiyim hala inanamiyrm
  CEVAPLA
 • Misafir gi̇t kan testi̇ yaptir
  CEVAPLA
 • Misafir gebelik testleri pozitif çıkınca yanılma payı olmuyor %99 hamilesin tebrikler :)
  CEVAPLA
 • Misafir Ben üç aylık evliyim bir ay once bir hamile kadında olabilecek tüm belirtiler vardı bende göğsümde ağrı aşırı duygu değişikliği aserme bulantı sonra uç günlük kanama oldum ama adet kanaması. Değild.KaRnimda sancı fazla yuruyemiyordum sancidan şiddetli bir sancı.değildi ama yinede rahatsız oluyordum
  CEVAPLA
 • Misafir benim adetim ayin 25 de ama sabahlari migde bulantim halsizlik ve asiri uyuma ihtiyaci ve devamli yesillik yeme istegi. ve idrarimda cok koyu beyaz akintim oluyor sizce hamilemiyim lutfen cvp bekliyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Selam ben 2,5 aylık evliyim ve çocuk düşünüyoruz. Adet günüm bundan iki hafta önceydi ve şuan kasık ağrım kokusuz akıntı göğüslerinde hafif büyüme olduğunu hissettim sizce hamile miyim
  CEVAPLA
 • Misafir Adetinden 2 gün öncesine kadar test yaptırMan daha sağlıklı sonuç verecektir ama 2 gün daha bekleyip adetininin geçikmesini beklemenin tavsiye ederim biz kadınlar biraz sabırsıziz
  CEVAPLA
 • Misafir Belki hamilesinizdir başka belirtileriniz de var mi
  CEVAPLA
 • Misafir Bnm kasıklarım ağrıyor ıkı gundur sizce neden
  CEVAPLA
 • Misafir Geçen ay kimyasal düşük yaptim bu ay yine aynı belirtileri yani kasık ağrısı karnimda sürekli bir patırtı telaş halsizlik adetten kaç gün önce kan testi yaparsam çıkar düşmemesi için ilaç kullanmam gerekiyor yardım lütfen
  CEVAPLA
 • Misafir En kisa ne zaman da öğrenilebilir ki ya acaba 15 gun sonra falan ogrenebilir miyim sizce. Benim Karnım agriyo ve hamile gibiyim ve agrim cok derin agriyo sizce ne yapmaliyim
  CEVAPLA
 • Misafir Üzgünüm aynısını bende yasadım önce pembe akıntı sonra kahve sonra Ağrı'lar sonra adet olur gibi ağrılı kanamalar sonuç düşük
  CEVAPLA
 • Misafir Benden yeşilimsi bir akuntı var sebebi nedir 1 buçuk aylık hamileymiş sebebini merak ediyorum
  CEVAPLA
 • Misafir Aynilaro bende de var korkmayin yukaridaki bilgiler zaten dogru oldugunu.var oldugunu soyluyor daha kucuk
  CEVAPLA
 • Misafir Bana yardım edin!! Doktorumdan hamile olduğumu öğreneli 15 gün oldu gebe olduğumu çok erken öğrendim sadece kanda çıkıyordu. Yarın kontrole gidicem ama bugün pembe akıntım oldu sonra kahve bi akıntı geldi ve hafif ağrı var kadık bölgesiinde. Bebeğime bişey olmaz dimi normal midir bu sizce???
  CEVAPLA
 • Misafir Benim adetin 4gun gecikti 3kere evde test yaptım bi 20dakika sonra ucundede cokk acikk bi pembe çıktı acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
 • Misafir evet hami̇lesi̇ni̇z..i̇lk çi̇zgi̇ net i̇ki̇nci̇ çi̇zgi̇ si̇li̇k pembe renkli̇ i̇se gebeli̇k vardir demekti̇r.hayirli olsun
  CEVAPLA
 • Misafir mrb beta hcg 183 çıktı sanırım 2 haftalık hamileyim.fakat ara sıra rahimde kısa süreli ağrım oluyor.bu normalmidir.
  CEVAPLA
 • Misafir Erken adet görüyorsanız çıkar bence deneyin ben yaptım pozitif çıktı allah isteyen herkese versin
  CEVAPLA
 • Misafir Acaba hamile miyim
  CEVAPLA
 • Misafir Benim bu ayın 7 sinde adetim başladı 7 gün sürdü. Ve sonra 1 hafta sonra yine adet oldum 2 gün sürdü az ve kahverengiydi ilk defa böyle oluyo suandada göğüslerin ağrıyı kasiklari ağrıyı
  CEVAPLA
 • Misafir diş gebeli̇k olma i̇hti̇mali̇n yüksek hemen doktora gi̇tmeli̇si̇n ben yaşadim geç kalma
  CEVAPLA
 • Misafir Slm benim sol kasık agrı bel agrım halsizlik ve karın agrı var günüm 30 aralık acaba ne zaman test de çıkar gebelik
  CEVAPLA
 • Misafir 2gun daha bekleyebılırsın
  CEVAPLA