Hamileliğin ilk haftaları, biz tam olarak farkında olmasak bile yumurtalıklarda ve rahimde çok hızlı değişimlerin meydana geldiği zamanlardır. Hala kanınızdaki hamilelik hormonları yeterince yükselmediği için ancak 3. ve 4. haftalarda hamile olduğunuzu kesin olarak öğrenebileceksiniz.


Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi ile oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmemiz her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden hamilelik hesapları çoğu zaman kafa karıştırıcı gözükebilir. Genelde kullanılan yöntem, gebeliğin son adet tarihinize göre hesaplanmasıdır. Biz de hafta hafta gebelik ile ilgili bilgiler verirken bu hesaplama yöntemine göre vücudunuzda ve bebeğinizde gelişen değişimleri açıklayacağız.


Anne karnında hafta hafta bebek gelişimi


Hamileliğin ilk haftalarında bebek gelişimi

Henüz haberinizin olmaması içinizde hiçbir şey olmadığı anlamına gelmez. Bu haftalarda hamileliğinizde tahminen en önemli olaylardan biri başlıyor: Emplantasyon! Yani bebeğiniz, hafta hafta anne karnında bebek gelişimi yolculuğuna başlamak için rahminize yerleşiyor.


Bir kere embriyo rahminize yerleştiğinde, küçük top hücreler ikiye bölünür. Bir parçası embriyoyu ve diğer parçası da plasentayı oluşturacaktır. (Plasenta: Bebeğinizin 7/24 besinlerini alacağı, bebeğin eşi olarak da bilinen, hamilelikte oluşan ve bebekle birlikte rahimden çıkarak görevini tamamlayan bir organdır.) Hamilelik hormonlarıyla beraber değişen metabolizmanız ve rahminiz birlikte çalışarak yeni oluşmaya başlayan embriyoya ve plasentaya oksijen ve besinleri taşıyacak olan sistemi oluşturmaya başlamıştır bile.


Hamileliğin 4. haftasına doğru, vücudunuz meşhur hamilelik hormonlarının ilk damlalarını üretmeye başlayacak. Bu hormonlar, hamileliğinizin ilerleyen haftalarında en belirgin hamilelik belirtilerini de göstermenizden sorumlu olacaklar. Hamilelik hormonu olarak bilinen hCG, aynı zamanda evde yaptığınız hamilelik testinizde artı simgesini görmenizi sağlayacak olan hormondur. Bu haftanın sonunda küçüğünüz yüzlerce mikroskobik hücre tarafından oluşturulmuş olacak.Hamileliğin ilk haftalarında yaşanan belirtiler

Bu hafta bebeğiniz rahme yerleşmeye başladığından, yerleşme kanaması olarak bilinen lekelenme türü bir kanama görmeniz tamamen normaldir. Ayrıca kendinizi yorgun hissediyorsanız veya göğüsleriniz büyümeye başladıysa, bunlar da hamileliğinizin erken sinyalleri olarak kabul edilebilir. Yükselmeye başlayan östrojen ve progesteron hormonlarına bağlı olarak da ani ruh hali değişimleri yaşamaya başlayabilirsiniz.


Hamileliğin ilk belirtileri hakkında detaylı bilgi için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz:Artan vücut sıcaklığı: Ovülasyon (yumurtlama) sürecine girerken vücut sıcaklığınız düşer, fakat ovülasyon tamamlandıktan sonra tekrar yükselir. Bu ısı değişiminin nedeni, aylık döngülerinizi düzenleyen östrojen ve progesteron hormonlarıdır. Döllenen yumurta, rahminize yerleşebilmek için belirli bir sıcaklığa ihtiyaç duyar ve hamilelikle birlikte yükselmeye başlayan hormonlar, vücudunuzdaki gerekli ısıyı üretebilmek için çalışmaya devam ederler.

Yumurta akı yoğunluğunda servikal mukoza (akıntı): Geçen hafta rahim mukozanız incelmişti ve bulutumsu bir görüntüye sahipti. Bu hafta ise çok ince, çok esnek ve şeffaf denebilecek ölçüde açık renkli; kısacası spermin yumurtaya doğru gelmesi için tüm yolculuk koşulları mükemmel.

Alt karın ağrısı (mittelschmerz): Her dört kadından biri acı veya alt karın bölgesinde yani yumurtlamanın olan tarafta bir dizi kramp hisseder. Yumurtalıklardan serbest bırakılan ve rahmen doğru yolculuğuna başlayan döllenmiş yumurta, bu hafif krampların sebebidir.


Halsizlik, yorgunluk ve bulantı: Birçok anne adayı hamileliğin ilk haftalarında kendilerini çok halsiz hisseder. Vücudunuzda meydana gelen ve çok hızlı bir şekilde ilerleyecek olan değişimler göz önüne alındığında, böyle hissetmeniz tamamen normaldir. Fırsat buldukça dinlenmeye çalışın ve bulantıları engellemek için de sık sık ve küçük öğünler halinde yemek yemeyi deneyin.

Hamileliğin ilk haftalarında nelere dikkat etmek gerekir?

Hamilelikte spor yapmak her koşulda iyidir, hamileliğinizi daha rahat geçirmenizi sağlar ve hatta doğumunuzu da kolaylaştırır. Maratona hazırlanırmışcasına kendinizi zorlamadığınız sürece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde spor yapmaya devam etmenizde hiçbir sakınca yoktur.


Eğer doğum öncesi vitaminlere hala başlamadıysanız şimdi başlayın. Günde 400 mikrogram folik asit almanız çok önemli. Hap olarak tüketmek istemiyorsanız folik asit içeren besinleri beslenmenize dahil edebilirsiniz. Gebelikte beslenmenizi nasıl düzenlemeniz gerektiğinden emin olamıyorsanız bir beslenme uzmanına / diyetisyene danışabileceğinizi unutmayın.Hamilelik için öneriler ve doğurganlığı etkileyen gıdalarTrimester nedir?

Hamileliğin başlangıcından itibaren olan süreç, genellikle hafta hafta ifade edilir. Halk dilinde çoğunlukla "9 ay" olarak bildiğimiz hamilelik süresi, aslında tıbben "40 hafta" olarak kabul edilir. Anne karnındaki bebeğin gelişimi çok ufak değişimlerle ve bazen de çok hızlı gerçekleştiğinden, haftalara bölünmüş bir hamilelik hesabı genelde daha kolaydır. Peki sık sık duyduğumuz ilk trimester, ikinci trimester gibi kavramlar tam olarak neyi ifade eder?


Bebeğin gelişimini 3 aşamada da sınıflandırabiliyoruz. 3 aylık bölümlerden oluşan bu evrelere "trimester" adı veriliyor. Birinci trimester ilk üç aylık dönemi, ikinci trimester ikinci üç aylık dönemi (4-5 ve 6. ayları) üçüncü trimester ise 7, 8 ve 9. ayları ifade eder.


Hamileliğin ilk haftalarına dair uzman görüşü:

Medicana International İstanbul Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehtap Derelioğlu hamileliğin 1. - 2. ve 3. haftasında vücuttaki değişimleri şöyle anlatıyor:


“Gebelikte ay takvimine göre 3. haftada kadının yumurta hücresi ile eşinin spermi birleşerek döllenme gerçekleşir. Döllenme olduktan sonra tek hücreli bir organizma oluşur. İlerleyen günlerde oluşan tek hücreli doku şekline gelir. Döllenme kadınların fallop tüpü dediğimiz bölgede oluşur. Fallop tüplerinin içinde bulunan minik tüy şeklindeki silialar düzenli olarak hareket ederek döllenmiş yumurtanın tüp içinden rahim içine taşınmasına yardımcı olur.


Döllenmenin 5. gününde blastosist adını verdiğimiz çok hücreli canlı doku rahim içinde kendi yuvalanma işlemini tamamlayacaktır. Fallop tüplerinde döllenmiş yumurta 7–10 günlük yolculuğunu tamamlayarak artık rahim içine geçer. Bu nedenle gebeliğin ultrasonografide tam tespit edilmesi biraz zaman alır, bu süreçte sabırlı olmak gerekir. Rahim içine yerleşmiş canlı doku büyüklüğü bu dönemde 0,1 mm dir. Yuvalanma döneminde bazen rahim duvarına yerleşim sırasında lekelenme tarzı açık renkli vajinal kanamalar izlenebilir.


Hamileliğin ilk ayında bedensel ve ruhsal olarak daha çok dinlenmeye ihtiyaç vardır. Annenin vücudunda meydana gelen birçok hormonal değişim annede hem fiziki yorgunluk hem de ruhsal gerginliğe neden olabilir. Yükselmeye başlayan gebelik hormonu annede halsizlik, yorgunluk ve bulantıyı tetikleyecektir.Gebelik öncesinde eğer sigara, kafein ve alkol gibi alışkanlıklar varsa, gebelikte mutlaka bırakılmalıdır. Gebelik planlanmaya başlandığında bu alışkanlıklardan önceden vazgeçilmelidir. Beslenme konusunda öncelikle protein ağırlıklı beslenmeli ve vitaminlere de dikkat edilmelidir. Özellikle gebeliğin ilk 3 ayında folik asit kullanımına özen gösterilmelidir. Folik asit bebeğin-omurilik gelişimini destekleyen bir vitamindir. Gebelerde günlük alınma dozu 400 miligramdır. Bunun dışında beslenmede folik asit içeren gıdalar (bakliyatlar mercimek, fasulye, narenciye, ıspanak, brokoli, marul ve sakatatlar) tüketilebilir. Eğer anne adayı gebelik sırasında sigara kullanımına devam eder ise vücudun ihtiyacı olan folik asit miktarı da artacaktır. Planlanan gebeliklerde folik asidin gebelik öncesi 3. aydan itibaren başlanması uygundur.”
Hamilelik testi ne zaman yapılmalı?Facebook Yorumları

YORUMLAR

Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!
Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 15 gün geciktim kaldıklarında ve göğüslerinde batma hissi birde halsizlik var sizce ben hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba arkadaşlar benim 10 gün gecikmiş acaba Ben hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 9 gün oldu adet görmedim Ama kasıklarım ağrıyor ve bazen basım dönüyor yorgun hissediyorum bazen kendimi ve midem bulanıyormuş gibi hissediyorum Ama bulanmıyor ve göğüs uçlarım ağrıyor ama her test yaptığımda negatif çıkıyor ne demek oluyor bu lütfen cevap verin ???????????? hamilemiyim olmak istiyorum da.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben 11 haftalik hamileyim bekimin tek tarafi ve kalcama vuran bi agri var ve arada kasklara vuran bi agri var neden olabili korkmam gereken bisi varmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb adetim 5 gün gecikti test yaptım bsey çıkmadi beklemem mi gerek hamilelik testini yapmak icn
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bacak agrisi bacak uyusmasi zizlamasi hamilelik belirtisimi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Korona oldum belim ağrıyor akıntım var hamile olabilir miyim acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 10gunden fazla vardı ve karsiklarimda ağrı sık sık idrara çıkmam vardı Adetime 5gun kala ilk gün sadece hafif kahve rengi akıntı oldu ertesi güne kadar bisey gelmedi 2gun biraz oldum 3gunde pek olmadım 4gunden sonra çok az Bi leke oldu daha olmadım bisey karsiklarimda ağrı ve idrara çıkmaya devam ediyorum sizce hamilelik varmidir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim hcg 347.50 cıktı doktorum hamilesin dedi ama.aşırı ağrılar oluyor bende bide adetim 2 gün tek geçti böyle yaşayan oldu mu acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben eşimle ilişkiye giremiyorum ne yapmam gerekir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bebek olmuyor neden
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben Ağustos 15 de regli oldum ve bugün başka bir neden için gittiğim kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktor rahim duvarı kalınlaşmış dedi acaba hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben Ağustos 15 de regli oldum ve bugün başka bir neden için gittiğim kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktor rahim duvarı kalınlaşmış dedi acaba hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde bas dinme mide bulatsi bid ebel agrsi falan var ilk kizmada yasadim aynsi acbah hamile olabilirmyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Yanmam var karın agrısı akıntı yanma sürekli var ağrım var gebe olabilirmiyim adet gecikmem var cinsel ilişkiden sonrada yanma var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetin 11gunundeyim beş kez ilişki yaşadım hamile kalirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 12 gun oldu günüm geciyor test yaptim evde negatif cikti ama oyle sancim falanda yok kan testi versem cikarmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim çok düzenli normalde bu ay bı hafta geçti ins hamileyim dir ama kasiklarimdKi ağrı çok fazla
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde kaşık ağrım ve bel ağrım var acaba ilk hafta oluyormu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetim 17 gündür geçio idrar testim negatif kan verdim daha sonuç çıkmadı sizce hamilelik varmidir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bebek isteyen bayanlar ilk olarak çok düşünmek hiç iyi degil kendenizi unutun Allaha sığının ummadığın bir anda oluveriyor
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde kasiklarimda ağri var acaba gebelik varmidir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 2 gün gecikti normalde gezikme olmaz. Kramplarım oluyo ve hafif isal hali var folik asit kullanıyorum. Test yapıyorum tek çizgi çıkıyo
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir İlişkiden kaaç gün sonra hamilelik testi yapılmalıdır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim de 2 gün adet gördüm şuan karnimin altında ağrım var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb evde test yptim 3 tür silik cizgi cikiyor ve adetten 6 gun gecti hamilelik varmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 6 gün gecti beta hcg 180,3 Cikti doktorum daha sonucları görmedi gebelik varmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim biteli 2gün oldu ama kasıklarımda ağrı rahmime aniden ağrı oluyor bide baş ağrısı bunun sebebi nedir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben yaklaşık bir buçuk aylık evliyim bende son iki gündür mide bulantısı oluyor ama kusamiyorum ayrıca ilişki esnasında karnımın alt kısmı ağrı yor bunun sebebi nedir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetime 1 hafta varken sancılarım başladı ve adet tarihime 3 gün kala kahverengi akintim oldu sonra kesildi bugün tam 30. Gun adetim yok ama agrım çok nedendir?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamile olduğunu yeni ogrendim bel ağrım kaşık ağrım ve vajinada batmam var normalmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet sancısı var midem yaniyo basım ağrıyor uykumda çok var halsizlik ne den acaba lütfen yardım edin cvp ver in
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet sancısı var midem yaniyo basım ağrıyor uykumda çok var halsizlik ne den acaba lütfen yardım edin cvp ver in
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 1.5 yıldır evliyim bebeğimiz olmadı hala cok istiyoruz psikolojik olarak kötü etkileniyorum sürekli aglıyorum acaba bu tetikliyor mu kalmamayı rabim nasip etsin artık cok mutsuzum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 4 gundur kahverengı lekelenmem var adet gınumden 2gun once basladı test yaptım pozıtıf ama akıntım devam exıyo kahvedengı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir yorumu yapan kişiyialkisliyorim Siz kafayı yemişsiniz buraya hamile miyim diye soranlar.. bence siz zaten hamile kalmayın üremeyin yazık..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde son adet tarihim 16 şubattı ve adet olmadim adet olmama yakın asim ile korunmasız ilişkiye girdim idrar ve kan testi yaptım çıkmadı ama çok kötü sırt karin ve bacak ağrılarım var sizce nedendir bilgisi olan varmı?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ağızda çamur tadı var acaba neden
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim beta sonucum bi yuksek bi düşük cikiyor pskolojim alt ust oldu hep uyku halim var ve alt karin bolgem ariyor
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim adrt olmama 3 gun vaf ama 10gunden beri hem sag hem sol kasiklarim agirio hafif bel agirisi da var ustelik sinirli ve duygusal olmusum acaba hamilemiyimdir?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim gogus uclarimda karama var vu su geliyi 1ayi ikigun gectiyi bugun kan gelmye basldi aksma az az geldi normelmidir hamikemiyim degimiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Siz kafayı yemişsiniz buraya hamile miyim diye soranlar.. bence siz zaten hamile kalmayın üremeyin yazık..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 1 gün var adet sancim genelde oliyudu simdi yok kendimi cok halsiz ve yorgun buliyum mide bulantisi yasiyum acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir adetim 3 gun geçti belim çok agiryo test yaptım pozitif hamileyim ama bel ve karın ağrısı mahvetti beni bu normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetıme 1 gun var beyaz adetim var hamılemıyım basımda ağrıyor midemde bulunacak gıbı oluyor hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 13 gün gecikti ve kan tahlili yaptırdim gebelik yok dedi doktorum şuan 15 gün oldu ve daha adet olmadım ne yapmalıyım acaba kanda çıkmamis olabilrmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba! Benimde bayadır kasıklarımda ağrı var hamilelik hissi var ama evde test yaptım 2 defa tek çizgi çıktı hamilelik hisleri var belkide yanılıyorum dur ????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kasıklarımda ve bacaklarımda agrı uyuşma sızlama var hamilelik belirtisi olabilirmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Geri çekilme yöntemi ile kornuyordum fakat adetim gecikti kasigimda ise bir ağrı inşallah korktuğum başıma gelmemiştir rabbim isteyenlere versin benim zaman i değil daha
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 23 yanvar aybaşı olmuşdum 28 qurtarmışam 1fevraldan 18 fevrala qədər qarmarite görə müalicə eletdrmisem 7 13 16 fevral cinsi əlaqədə olmuşuq vurdurdugum iynələrin içində gentamisin ampulasi kalsikanad c vitamini var idi aybaşını 3 gün gecikdirdim kafam karıştı sizce hamilemiyim?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 1 Şubat'ta adet olmam gerekirken bugün 23 Şubat sağ kasigimda ağrı var ve geçen hafta sadece biraz kahverengi leke gördüm gormedim sizce hamilelik varmı ayın 17 sinde kan verdim doktor gebelik yok dedi tekrar kan vereyim mi ne zmn vermem lazim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Tam olarak ilişkiye girmedik nişanlım la ama nedense çok tedirginim normalde genel olarak halsizim kansızlığım olduğu için birde reglim gecikti küçük bir ihtimal ama tedirginim bu durumda olan varmı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim bir gün gecikti ama karnım belim sırtım çok ağrıyor test kaptım ikinci çizgi hafif belli oluyor sizce hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende gecen ay siprailimi cikardim bu ayda surekli sol yanim agriyo ucuncu hafta oldu belimde ara ara cok agriyo basimda donuyo adetime 15 gun var sizce hamilemiyim cevap yazarmisiniz teşekkürler
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Aşırı mide bulantım var başım da da geçmeyen bir ağrı 10 gündür bu şekildeyim göbeğimde bir hassasiyet var gibi hissediyorum sizce ☺️☺️
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir arkadaşlar öncelikle iki haftalık hamilelik kanda ve idrarda çıkmıyor 1hafta önce yapılışında benim çıkmadı bir hafta sonra yaptırdım da bebeğim 3haftalikti
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bu gun adetgunum olmadim sol kasigimda batma ve sanci var hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hastaligima 1 hafta var ama adet olacak gibi hissediyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir HCG değerim 655,7 çıktı hamileyim karın ve sırt ağrım var normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime10 gün varmide bulantılarım vekasık ağrım var hafif. Gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Acaba erken olabirmi. Kan testi mi yapmam gerekiyor.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetim 8 gün gecikdi ve kasıklarımda ara ara agri var ama karın altında agırlık var gibi agrı ve ara ara sancı oluyor ve belim ve sırtım cok agriyor kokulara cok hassas oldum ve dün acık kahve rengi leke geldi kesildi bir kere bugun se kırmızı geldi bir kere kesildi acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime10 gün varmide bulantılarım vekasık ağrım var hafif. Gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Acaba erken olabirmi. Kan testi mi yapmam gerekiyor.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Boşverin burda ne durumda olduğunuzu yazmayı da gidin doktora. Herkes de hamilelik durumu farklı seyredebilir...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben idrar testi yaptım ve 2. Cizgi silik cikti sabah 5 de kalkıp cikolata yiyorum ve ilişki esnasında kasiklarimda batma oluyor gün içerisinde de kasigimda afri oluyor Hamile miyim acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim ara ara kasık ağrılarm oluyo ve ilişki esnasında kırmp giriyor bacaklarma bide bel agrım oluyor adet sancısı gibi sizce hamilemiyim inşallah olurum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetim 5 gün gecikti göğüs uçlarında ağrılarım var ve kasıklarda adet sancısı gibi bir sancı var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 2 gün gecikti ama tek kasıkta ağrı var acaba hasta mı olacam yoksa hamile miyim :(
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 2 gün War ama karın ağrım war
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim 8 gündür adet günüm geçiyor ama bi belirti yok yani sizce hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet olduktan sonra ilişkiye girmedim. Adet olalım 10 günü gecti ama migde bulantım, karın agrım, baş agrım var. Hamilemiyim acaba bu durumu yaşadınımı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Rahim filmi cekinmenizi oneririm olmiyablarin ben çektiğim. Ay hemen hamile kaldim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 10 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var yaklaşık 4 yıldır korunmuyoruz eşim de bende çok istiyoruz bir tane daha bebeğimiz olmasını ama 4 yıldır hüsran bu ay adetime 17gun var göğüslerimde agri sık sık da idrara çıkıyorum bide ilişkide kasiklarim da batma oluyor bu kadar erken belirti olmayacağına eminim ama yine de ümit ediyorum böyle bisey başına gelen var mı bu kadar erken belirti vermez belki ama ne bileyim içimden çıkaramıyorum aceba neden başına böyle bisey gelen varsa yazabilir mi başına böyle bisey gelen varsa yazın lütfen ve Dua edin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 5 gün var belli hafif den kasıklarım ağrıyı belim ağrıyor ve 2 ay önce düşük yapmıştım bel neden ağrır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 13 Kasım son adet tarihim kan testi idrar testi yaptık negatif çıktı ne yapmalıyım bundan önceki gebeliğimde geç anlaşıldı hatta cekap bile yaptım gözükmedi iki gün sonra evde idrar testinde belli oldu . bilgi alabilirmiyim şimdiden teşekkürler.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben iki gün önce hamile olduğumu öğrendim bugün doktora gittim daha çok yeni üç haftalık diye tahmin edildi ara ara kanamam oldu şuan bile ağrım var doktorum bunların normal olduğunu söyledi korkulacak birşey yokmuş önce pembe leke gördüm sonra kahverengi yerleşme kanıymış ve ara ara devam edicek hem ağrılarım hem kanamam iki hafta ilişki yasaklandı ama herşey yolunda her kadında farklı gözlemleniyor bacak ağrısı sırt ağrısı kasık ağrısı bunlar normal sadece yoğun kan görürseniz tehlike onun dışında olanlar hormonların değişimi ve çocuğun rahme yerleşmesiyle alakalı rabbim herkese...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben dün test yaptım adetimin gecikmesi ve belli başlı sebeplerden dolayı pozitif çıktı test ama çok aşırı bacaklarım da sancılarım var ayakta duramıyorum karnımda sanci ve ağrılar oluyor normalmi pazar günü ve pandemi süreci içinde olduğumuz için pazartesi gününü bekliyorum bu bacak ağrısı şiddeti normalmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim şuan kese gözükmüyor dedi ama hamileliğin 3.haftasndym galiba tam .kasıklarda agrm çok normal midir acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kizlar sol kasığımda ağrı var beyaz nazende bulanık akıntım var adetim on gün gecikti evde test yaptım sonuç negatif sizce hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Evliyim ve korunmuyoruz adetim 1 hafta önce bitti ve 2 günden beri kasıklarım ve belim agrio ayriyetten sık sık lavaboya gidiyorun hamile kalma ihtimalim olmuş olabilir mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Evliyim ve korunmuyoruz adetim 1 hafta önce bitti ve 2 günden beri kasıklarım ve belim agrio ayriyetten sık sık lavaboya gidiyorun hamile kalma ihtimalim olmuş olabilir mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir İyi gunler. Benim adetime daha 3 gün var ama karnimda sanci oluyor arada bir. Bide akintim var sizce hamile miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetim 4 gün gecikti ve belinde sırtlarımda çok ağrılar var bugünde pembe ve sümüksü bir akıntım geldi acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Yorum yazanlar umarım hamile değilsinizdir lütfen üremeden ıq testi yaptırın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 2 gün gecikti belim agtiyo arada basım donuyo acaba hamile miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Allah'ım çok komik sorular var burda doktora gidip test yaptırmak bu kadar zor olamaz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrhb benim adet gunum gecti 5 ci gunu arada karin agrisi arada da sanci oluyo bugun sebebi gebelik midir test yapmalimiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende 5 aylık evliyim ve hamile kalmak istyrm her ay sonu uzuntlye gecrdim smdi adetm normal de bir gün kalmış yani yarın ama bendede göğüs ye büyüme ve kasık ağrım vede baş ağrısı halsizlik aşırı var bu yandan umut ediyorum ama bir yandan etmiyorum dua edrmsnz çok endslym ve umarm vardr benmde bir bebegm çok istyrm ???????? veletler var ama ynede insan üzülmemek için umut etmyr çok kötü brsey çocuğunuz varsa kıymet bilin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende test yaptım testim açık pembe çizgi oldu bugün randevu aldım hamileyim herhalde
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim bu gün 7. gün olacak henüz kan gelmedi gebelik testi 4 gün yaptım negatif çıktı. Acaba kan testi yaptırsam mı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben test yaptım negatif çıktı ve adet dönemimin üzerinden 6 gün geçti sizce hamile olabilir miyim sırt ve karın sancılarım oluyor çok yemek yiyorum lütfen cevap verir misiniz ne kadar süre sonra test yapıyım doğru sonuç için
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben test yaptım negatif çıktı ve adet dönemimin üzerinden 6 gün geçti sizce hamile olabilir miyim sırt ve karın sancılarım oluyor çok yemek yiyorum lütfen cevap verir misiniz ne kadar süre sonra test yapıyım doğru sonuç için
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • gamzetarik150314@gmail.com Merhaba 3 aylık evliyim ilk ay korunduk 2 ay hap kullanmaya başladım fakat 15 gündür hap kullanmıyorum. Ay başından beri kanamam geliyor koyu renkte ilaçtan dolayı. İlacı bıraktıktan sonra 4 5 gün normal şekilde kanamam geldi ve şu an gelmiyor korunmuyoruzda hamile olma ihtimalim ne kadar yüksektir adet olduğum için testte yapmadım. Mide bulantılarım var hamile olma ihtimalim var mıdır acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim kan testim 58.74 çıktı kaç haftalık hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adete 6 gün kala karın ve kasık ağrısı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde adetim 8 gün gecikti ayrıca kasık ağrım çok var sizce hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben 5 hafta 4 günlük hamileyim covid oldum bel ağrım çok sizce normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hissedebilirsiniz aslında ben hissediyordum goguslerimde hassaslasma olmuştu artık rahat rahat üstüne dokanamiyordum yatamiyordum sürekli uyumak istiyordum ayrıca hareketlerim çok degismisti çok çabuk sinirleniyor tepki veriyordum adetiniz geciktiyse test yapın eğer iki çizgi varsa hamilesiniz eğer çizginin biri açık pembe ise yine hamilesiniz sadece yeni olduğunu gösterir benim canım sürekli biseyler istiyordu ama ne istediğini hayla bulamıyorum ya öyle bişey ki aserme deyil mesela yiyorum yiyorum çok güzel keyif alıyorum sonra bu deyil diyorum ne istediğimi bende bilmiyorum ama sürekli...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • eylultulayozyurt14@gmail.com Benim adetime 9 gün var test yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan verdim negatif ama belirtilerim var kasik ağrım mide bulantım bazen yemek yemek istemiyorum igreniyorum falan baş dönmesi bulantı gosulerin büyümesi acaba diyorum ilk haftam değeri çıkmadimi kanda
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba kan tahlilim 717 çıktı kaç haftalık hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim adetim 1hafta kaldı biraz karnım şişmiş sizce hamile miyim cevap bekliyom
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 4 gün kala kanamam oldu 4. Gün kahverengi akıntım oldu geçti 10 gün falan sonra idrar testi yaptım negatif şuan kasık ağrım ve bel ağrım var ama neden bilmiyorum hamile olmadan önce bunları yaşayan var mı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hocam ben ikinci gebelik yaşıyorum ama ilk gebelikte sezeryen olmuştum şuan ikinci gebelikte ağrılarım var iki aylık şuan
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Regl 9 gün kala kahverengi ve pembe lekelememoldu durdu sizce gebelik belirtisimi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 2 haftalık hamileyim sol yanim ağrıyor normal mi hocam
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 2 gün var ve ovulasyon döneminde eşimle beraber olduk karnımın altında aralıklarla ağrı oluyor ve aşırı gaz oluyor göğüslerim de çok şiş sizce hamilemiyim hamilelik testini yapsam doğru sonuç verir mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende 19 eylülde adet oldum adetimde gecikti kasıklarda agrım var gögüs te şişkin lik varacaba hamilemiyim lütfen cevap verin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Btg değerim 50 500 cıktı hamile miyim acaba yoksa degilmi anladım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 2 haftalık hamileyim bel ve karın ağrım çok var ve kahverengi lekeler görüyorum sizce bu normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Arkadaslar merhaba ben epilepsi hastasıyım ve troıdım var 1 senedir evliyim 5 aydır bebek sahibi olmak ıstyrum ama olamadım ıkı aydır yumurtlama takvimini uyguladım adetıme 3 gun var ama 15 gundur fln takvımıuyguladıgımdan beri kasıklarımda ara ara hafıf sancı oluyor sag ve sol kasıgımdada arada belimde agrı oluyor bazen sırt kısmım cok agryor karnımda sıslık ve kabızlık var goguslerımde takvimi uyguladıktan sonra acıma olmustu su an o kadr acıma yok takvimi uyguladıktan sonra bı sure beyaz koyu bı kıvamda akıntı geldı sonra kesildi sarımsı renkte akıntı geliyor cok baş agrım var ama bir...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim 2 günüm geçmiş ama bnim akıntim hic yok acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 18 gün geçti test yaptım negatif çıktı 5 tlik testten belim kasık agrım var ayaklarda yanma gece tuvalete sık cıkma oluyor hamilelik belirtisi iş acaba cevap bekliyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba regl öncesi test yaptırdım 27 cıktı ıkı gun sonra 42 doktor yavas ılerliyo dedi sizce neden öle olur :(((
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Neden
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben bir aylık evliyim 10 gündür adetim geçikmiş ne anlama geliyor sizce
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb kan tahlili yaptırdım sonuç z–33cıktı eylülün 27siydi hamilemizim sizce ve midemde ağrı yanma ve sürekli istifra ediyorum cevaplarsanız sevinirim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim sağ kasıkta ara ara ağrı oluyor ceviz büyüklüğünde bişey var gibi acaba neden
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Sancı oluyorum ama adet olmuyorum hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet gecikti ve göğüsler ucu ve kenarı kahverengilerdi ara ara kasik ağrıyo
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetten 5 gün önce oldu ve 5 gün sonra adet oldum veadetim biteli 2 gün oldu ve dünden beri belim çok agırıyor sizce hamilelik belirtisi mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba hanimlar ben 1 bucuk aylik evliyim evlendigimden beri henuz adet kanamam olmadi gunude geciyor geceler son 3 gundur kasiklarimda agrilar dolasmakta basim agriyor ve asiri uyku derdim var uykudan kalkamiyorum okadarki uyumak istiyorum Ve canim hep biseyler cekiyor eczaneden aldigim testlerde hepsi tek cizgi acaba benim hamile olma ihtimalim var yardimci olursaniz sevinirim tesekurler..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kan testi yaptır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kan testi yaptırın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba hanimlar ben 1 bucuk aylik evliyim evlendigimden beri henuz adet kanamam olmadi gunude geciyor geceler son 3 gundur kasiklarimda agrilar dolasmakta basim agriyor ve asiri uyku derdim var uykudan kalkamiyorum okadarki uyumak istiyorum Ve canim hep biseyler cekiyor eczaneden aldigim testlerde hepsi tek cizgi acaba benim hamile olma ihtimalim var yardimci olursaniz sevinirim tesekurler..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde her ay 26 deil 27 ci günü mutlaka adet olmam gerekiyodu 2 3 gün geçti
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Selam
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ne kadar saçma sorular soruyorsunuz. Medyum mu bu adamlar nereden bilsin hamile olup olmadığınızı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba,benim adetime 5 gün var ama bundan 6 gün önce bir kanama oldu açık kırmızı şeklinde. iki gündür kasıklarım çok ağrıyor, göğüslerim de ağrıyor ve kokulardan rahatsız oluyorum.Test yaptım negatif çıktı acaba normal regl belirtileri mi bunlar yoksa hamilelik mi? iyi günler.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba. Iki hafta önce adet oldum bittim . Geçen hafta sevgilimle ilişkiye girdim . 9 gün oldu ve dün karin ağrısı çektim aşırı bir vajinal akintim var su gibi . Göbek deliğinin sağ ve sol taraflarına küçük kramplar ve ağrılar oluyor . Halsiz ve yorgunum baş dönmem var ve aşırı baş ağrısı var . Ve sürekli sinirliyim mide bulantısı da var kasik ağrısı da . Daha 10 gün oldu hamilemiyim? Bu kadar erken belli oluyor mu ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir İnşallah sevgilin sana nikah kıyar..!
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Meraba benim adet gunum 15 gün gecikti evde test yaptım pozitif sonuç vermedi hamile olma ihtimalim varmı?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Meraba benim adet gunum 15 gün gecikti evde test yaptım pozitif sonuç vermedi hamile olma ihtimalim varmı?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kan test yaptirdim 26.6 cikti doktor hamile olabilirsin dedi varmi acaba agrilarim belirtilerimde cok var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetten 2 gün sonra ilişkiye girdim eşimle 1hafta sonra gögüslerimde ağrı sol kasığımda ağrı sırtımın sol tarafında ağrı halsizlik ve duygusallık var yardımcı olabilir isiniz adetime daha var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba! Bnım adetım 3 gun gecıktı tes yaptımm pozıtıf cıktı hamıle olabılırmıyıö
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Yumurtlamanın dorukta oldugum gunlerdeyim bel ve kasık ağrısı ve aşırı gaz var yemek yedikten sonra tekrar midem gurulduyor hamile olma ihtimali var mıdır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrbalar bende karsıklsrim.felaket agriyo adet sancısı gibi bel.agrisi baş agrisi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba benin iki gun var kasıklarım cok ağrıyor belim cok aryuk test yapdım iki çiz ckdı hamlyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Eylül'ün 1 de adet oldum ve sonra klomen ve yumurta büyütme tozu kullandım ayın 11 de ovitrlle çatlatma iğnesi vurundum adetime 4 gün var ve midem bulanıyor canım birşeyler istiyor belim ağrıyor yoğun bir şekilde aceba hamilemiyimdir lütfen cevap yazın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Iyi günler bende polip vardı 3 4 tane ama büyük değilmiş ama rahimin önündeymiş ve yumurtaligimin bı tarafında çikolata kisti var oda büyük değil acaba hamile kalabilir miyim çok ama çok istiyoruz eşimle adadetime 7 gün var başına gelen yada bilen varsa lütfen bana bi ufakta olsa bişey soyleyebilirmi çok caresizim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim sol kasigimda çok agrım oluyor belim ağrıyor sürekli uyuyorum halsizlik var acaba hamilemiyim adetim 2 gün gecikti test yapsam çıkar mı ne zmn test yapmalıyım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba . Benimde adetim 4 gün gecikti ama bel ve sırt ağrım çok . Kasıklarım ağrıyor . Adet olck gbi Ağrı. Çekiyorum . Migdem de yanma var. Sizce hamilemym ??
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Arkadaşlar bende polikistik over vardı ayın 1inde bir tane yumurtam gelişti ve çatlatma iğnesi yaptırdım 14. Günde test yaptım silik çıktı kan değerlerim de şuan hamile gibiyim 1.5 yıldır bekliyorduk yarın tekrar beta testi yaptiricam çok fazla kasık ağrısı oldu kabızlık ve meme uçları çok agriyodu bı kere de mide bulantısı oldu şimdilik belirtilerin bunlar inşallah Allah isteyen herkese nasip eder başka belirtilerin olursa yine yazarım iyi gunler
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kanında. Neden. Yok. Körünüyor.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Meraba benimde adetimin son günü 6 eylülde ama bugun sabahtan beri kaşıklarım agriyo idrara çıkıyorum sürekli adetimde yeni bitti hamileriyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim belim çok agriyo ve sol kasığımda ara ara sancı oluyo 10 gündür . sırtım agriyo ve göğüslerim şişti dokunamiyorum çok istiyorum acaba hamile miyim ❣️
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Meraba arkadaslar benimde bir sorum var cevaplamanizi bekliyorum yaklaşık bir yıldır adet olmuyorum 4 atdirda evliyim iki gün önce biraz lekelenme oldu açık renk ve şeffaf bir ağrım ise biraz kasıklarımda oluyor ara ara bunun sebebi nedir şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 4 gündur gecmeyen bir bel agrim var adetime daha 15 gun var bazen kasiklarda agri oluyor meme uclarim biraz aciyo cok diyil ve idrara fazla cikiyorum hamilemiyim simditest yapsam dogru cikarmi ve gecen ay cok koyu renkte adet kanamasi yasadim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 9gündür adet olmuyorum test yptim pozitif çıktı bebegim kac günlük olur sizce bebeğim varmidr adet tarihim düzenli oluyordu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Muhtemelen 4.ila 5 haftalıktir uzman bir doktora görün dış gebelikte olabiliyor
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 9gündür adet olmuyorum test yptim pozitif çıktı bebegim kac günlük olur sizce bebeğim varmidr adet tarihim düzenli oluyordu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 10 günüm var addet olmama test yapsam çıkar mı Belirtilerim çok var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde adetim bırgun gectı sol kasıgım arıyor vajınamda sıcaklık akıntı sut gıbı rengi acaba hamile iyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim de regl tarihim 1 gun geçti ve regl olacak gibi agrım var göğüslerim çok dolgun ve hassalasti umarım hamileyimdir benim gibibelirtileri olupta hamile kalan var mı adet olacakmışım gibi sandım var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde aynı şekilde ne yaptınız
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 10 gün varken sabah yataktan kalkarken ani hızlıca kalktm ve kasığımda keskin ağrı hissettim sırtıma kadar vurdu ağrı nefesimi kesti sanki gecti hemen ama gebelik belirtisi olablrmi acaba hamile hissetmiyorum baskada belirti yok suanda 9 gün var hafif gerginlik azda ağrı var sağ kaskta
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet günü bekle gecikirse test yaparsin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 4 gunum gecti kasiklarimda dolgunluk var ve mide bulantim cok var kusamiyorum ama 2 gunum gecince test yaptim nefatif cikti halada geciyo 4. Gunum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim ilki haftalarda karnım baya şişti bir şey olurmu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde 3 günüm geçti adet olmama iki gün vardı test yaptım ikinci çizgi saç teli kadar ince acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamilesin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhabalar eger ikinci cizgi silik pembemsiyse buyuk ihtimal hamile olabilirsin daha ynidir yinede emin olmk icin adetinin gecmesini oneririm adetin 1 gun gctikden snra sabah ac karnina testi yapabilirsin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Büyük ihtimalle bence kan testi yaptr garanti olsun tebrikler Allah kucana almayı nasib etsn:))
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Evet
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Meraba iyi günler azcik kanama şeklinde lekelenme oldu renglime de beş gün var idrar tahlili yapsam cikarmi yada bu normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetime 10 gün var belim kasıklarım çok ağrıyor korunmuyoruz çok istiyorum rabbim inşallah hamileyimdir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb 3 gün önce test yaptım pozitif çıktı çok kötü bel ağrım ve küçük karın ağrım var hem sağ hem sol tarafa sancılar baskın yapıyor adım adım atmakta zorlanıyorum ilk hamileliğim bunların olması normalmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Evet.normal
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben 5haftalik hamileyim ve kasikla bel agrim var doktorum uzun yol yurume ani oturup kalkmana dikkatet dedi allahim korusun kotu bisey olmadan kucagimiza almayi nasip etsin hepimizin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Normal ilk olduğu için bende öyleydim ????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 11 gün günüm geçti adet olmadim 9 .cu gunde test yaptim çıkmadı geç dolleenme olabilir mi acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Olabilir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Saçma soru soruyonuz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Oncelikle herkese merhabalar 2.hamileligim adetlerim duzenlidir her ikisinde de 4,5 gun adetim gecikmeden test yapmadim eczaneden 5 liralik test ile pozitif oldugunu ogrendim.kimi arjadaslar belim agriyor kasigim agriyor hamilemiyim gibi sorular sormus beklenen adet gununde ayni adete benser sancilar yasiyorsunuz buraz daha fazla bel agrisi oluyor ayrica kimi mide bulantisi falan yazmis mide bulantisi hemen olmuyor genelikle 6,7.haftalarda oluyor.sadece erken gebelik bulgularinda birtakim hormonlar degisiyor her iki gebeligimde de bir turli gece uyuyamazdim birinci gebeligimde de agiz suyum...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ağız suyum derken
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende 8 aydır uğraşıyorum hamile kalmak için inş bu ay hamileyimdir ????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetine 5gun var bel ağrısı ve kasık ağrım var hamilemiyim yoksa adet sendromumu bilgi verebilirmisiniz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde 10 gün var sık sık idrara çıkıyorum hafif lekelenmeli kan geldi 2 kere ve kasıklarımda aşırı ağrı var karnım da adet olacak gibi ağrıyor inşallah hamileyimdir????❤️
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende aynı durumdayım adetime 8 gün var merakla bekliyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 5 tl lik testlerden almayın ben erken gebelik testi alıp yaptım 3 haftalik hamileyim sol kasigimda ağrı oluyordu kramp gibi gogsum ağrıdı dokunurken falan hatta yürürken bile .en son damla damla kanamam geldi onuda şans eseri fark ettim lavaboda genital bolgenizi pecete ile silerken bakın ben baktım sans eseri o da yoksa ancak 2 hafta sonra falan anlardim.ve test yaparken çizgiye dikkatli bakın biri tam çıkarken diğeri silik bir şekilde oluyor tam belli olmuyor gözden kaçırmayın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamileyim karnım agrıyo hafif kanamam var test yaptım pozitif cıktı nedir acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bazı hamilelikler de oluyor insandan insana fark ediyo
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Burnum ağrıyor neden acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kapıyamı çarptın :))))
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benimde kasığımda batmalar var halsizlik var miğde ağrım var edetim geçmek üzere acaba. Hamilemiyim ve sırtım çok agriyo
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba, adetten 14 gün sonra birliktelik yaşadım. Yumurtlama günüme denk geldi. Şuanda 12 gün geçti üzerinden. Karnım ve belim sanki adet olmuşum gibi ağrıyor. Kasıkta ara ara batma oluyor. Adetimede 3 gün var. Akıntım silik kahve ve biraz kokulu. Hamile olma olasılığı varmı? Lütfen bana yardımcı olun....
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kesin sonuç için adetini bekle gecikirse üçüncü gün belli olur test yaptır. Bende öyleyim insallah hamilesindir canım. ????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kokulu olmaması lazm hamilelk varsa
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhsabalar ben hamile degilim ama siddetli kasik agrisi cekiyorum acaba hamilemi kalicam oyuzden mi agriyor?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetmiden 3 gun gecikti ama adet olmadin evde gebelik testi yaptim negatif cikti ama cok gazim var bide ishal kasik agrmda cok olurdu test yaptim negatif cikti bu durumu yaşayan varmi hamilelik belirtsimi bnmki
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Şaka gibisiniz ????yemin ederim Yok böyle bişey günü geçenler orası burası ağrıyanlar biz nerden bilelim hamilemisiniz doktormuyuz doktor olsak bile boş boş yorumlari okuyarak anlayamayız ???? .eczaneye gidip beş liralık testlerden alıyorsunuz çift çizgi çıkarsa hamile oluyorsunuz tek çizgi çıkarsa hamile olmuyorsunuz kapiş ????????????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kesinlikle sana katılıyorum. İnsan o kadar heyecanlı oluyor ki her seferinde en küçük şeyi bile hamileliğe yoruyor. Yaşamayan bilmez
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Biraz anlayisli olun lütfen bir günün bile gecikmesi bizim için ne kadar büyük bir umut olduğunu anlamiyorsunuz galiba içimizi yiyip bitiren sorularla birimize sorarak rahatliyoruz biz biliyoruz biz doktor degiliz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Çeken bilir derler ya canım sen çekmedin heralde ama allah cektirmesin????
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ha ha ha çok komik. İnsanlar o kadar çok bekliyor ve istiyor ki nerden nasıl yardım alacaklarını şaşırıyor herşeyi acaba hamile miyim diye bahane ediyor. Bunu yasamayan anlamaz. Allah kimseye de yaşatmasın. O yüzden sus
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba regl im 1 hafta gecikti kasıklarım ve belim çok ağrıyor sol kasığım daha kötü ve sık sık idrara çıkasım geliyor akıntım çok var acaba nedeni ne olabilir?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Inşallah hamilesinizdir banada dua edin lütfen
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 1 hafta gecikti kasıklarım ve belim çok ağrıyor sol kasığım daha kötü ve sık sık idrara çıkasım geliyor akıntım çok var acaba nedeni ne olabilir?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Yorumları okuyorum ve bazılarına şaka heralde diyorum şaka mısınız kizlar
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir En son 9 mayısta adet oldum bu ay 3 gün gecikti hiç bi belirti yok sadece ara ara hafif kasık agrisi gibi oluyor siskinlik var karnimda hamile olabikirmiyim sizce ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Sol kasığımda bişey var gibi sanki arada kaslarım ağrıyor çok halsiz düşüyorum ishal oldum adetime bir hafta var hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamileliğimin 4.haftasi ve kaşık ağrısı ve karnimda sancı var neden acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende 4.cü haftadayım kaşık ve karın ağrım var ama bulantım yok sizde bulantı oluyormu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhabalar ben adetim geçmedi ama sol kasıkta ceviz varmış gibi hissediyorum ve gazım var çıkarırken sol kasıkta ağrı oluyor hamile miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhabalar ben adetim geçmedi ama sol kasıkta ceviz varmış gibi hissediyorum ve gazım var çıkarırken sol kasıkta ağrı oluyor hamile miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benimde bi hafta oldu adetimin bitini ama karnım alt kısmı çok ağrlar başladı bazende sırtıma voruyor bide midemde yanma lar oluyor acaba bunun sebebi ne
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Slm benim de adetim gecikiyur bazen bi ayı gidiyum tekrar düşüyum aset bunun cevap bı nedir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Slm benim de adetim gecikiyur bazen bi ayı gidiyum tekrar düşüyum aset bunun cevap bı nedir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba adetim 6 gündür geçikti çok mide bulantım ve ağrım var testyaptım pozitif çıktı acaba ben hamilemiyim?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Pozitifse ewet
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben mayısın 12sinde ilişkiye girdim adetim gecikti hala olmadım test yaptım 10gun geçtikten sonra ilişkiden Bisey çıkmadı adetim neden gecikmistir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 10 gündür oldu reglim gecikti test yaptım t çizgisi silik çıktı ve kasiklarimda çok ağrı var hamilemiyimdir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 10 gündür oldu reglim gecikti test yaptım t çizgisi silik çıktı ve kasiklarimda çok ağrı var hamilemiyimdir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 2 haziranda kahverengi leke geldi 7 gun surdu bu kahverengi leke bir hafta bitikten sorna dier hafta ic camasirim temiz kaldi 3 hafta da tekrar leke olmaya basladi 9 gundur hala leke var Ben tam bir adet kirmizi kanamam olmdi vede boyle leke leke gunler ce hatlarlarca lekem olmazdi ne olur yardimci olun neden oldu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bende aynı durumu yaşadım dün
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 1 hafta daha bekle test yap
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Predictor diye bir test var genelde doğru sonuç veriyor onu deneyin bence.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 6 gün gecikti mide bulantısı kasığımda hafif Bi ağrı bazende batma hissi oluyor dün gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben Nisan 16sı adet gördüm suan da 3 gün geciktim karnimda ağrı oluyor bide yorgunluk var hamile miyim acaba 4 aydır deniyoruz inşallah bu sefer olmustur
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet bittikten 1-2 gün içinnde yumurtalama görülebilirmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kadınların ağrıyor adetim üç gün var hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Karnim agriyo neden
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 5gun gecdi test yapdim azcik cizgi gorunuyor am a half agrilarim var bu normalmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 16 gun gecikti.test yapdim azcik cizgi gozukuyor..ama bu gun kanaman var acaba hamilemiyim?cevaplayin lutfen...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir benim adetime 3 gun var ve 10 gundur midede eksime ve bel agrim cok goguslerim sisti gogus halkasini rengi degisti aceba gebelik belirtisimi olabilir bunlar
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben adetime 10gün kala ara kanamam oldu sonra kahve renk akıntım oldu adetime 5gün kala kaşık arım oldu yumurlama dönemimi takip ediyorum bu belirtiler ne demek
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Slm ben 17 eylul adet gordum kanamam kisa surdu 22 eylul korunmasiz iliskiye girdim bu gun 13. Gun test yaptim cikmadi hamile kalma olasiligim varmi?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bnm adet yarin gösteriyor ama ben 4 gundur kasık ağrılarım oluyor dun aksam sadece sağ kasıklarım ağrıdı bacaklarım uyuşma oldu. simdi ise beyaz akıntı yoğun oluyor. Bunun nedeni hamilelik olabilir mi?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 5gun gecikti ama hiç bir belirtim yok
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benimde göğüs uçlarının etrafı koyulasti, 28 temmuz SAT gunumdu, 2 gün sonra bat günüm ,bizde müjdeli haberi bekliyoruz, hafif kanamalarımoluyor,lekelenmemde oldu , bakalım nolcak
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim de bulanıyor gebemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamileliğin ilk 4. Haftasında tek taraflı kasık agrisi normalmidir?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Be de temmuzun 17 sinde adet gordum 21 de ciktim ama bu gun 1o agustis ve midem cok bulaniyor bas donmesi var ve halsizim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir karınımın dıbınde hafıf yanma ve urek bulanma nedenı ne ola bılır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba iyi gunler efendim ben de sordugum sorulara cevap alabilirsem çok sevinirim simdiden tesekur ederim ilk hafta hamilelik belirtilerine gore bende de ayni sekilde adet hastalik gormedim tam 45 gün boyunce adetim gelmedi ve 45 gün sonrasinda adet hastaligi gordum bi anda düne kadar halsizlik
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben 1 ay 10 günlük evliyim ayın 15.de adet gördüm adetim 4 gün sürdü sonra eşimle ilişkiye girdik şu an dada karın agrısı ve mide bulantısı var acaba bu hamilelik belirtisi midir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba bu ay nisan ayıyının14 dünde olcaktım ama ayın 8kizinde eşimle birlikte oldum duş aldıktan sonra benden 1 2damla kan geldi böy5 gün devametti ayın 14 dü oldu normal kanama olduk gün acaba ben hamilemiyim bir cevap yazarmısınız bekliyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim iki günüm geçti ana kasik agrım çok mide bulantim var adet sancısı gibi cekiyorum akıntı geliyor neden ilabilir test yapsam erkenmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir türkçe konuş ne diyorsun
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben 20 günlük evliyim hamilelik belirtileri çok oluyor ama henüz tets yapmadım ve erken adet oldum hamileliyin ilk ayındı adet mümkünüdür ? cevaplarsanız sevinirim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir sanmıyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Iyi gunler ben 27 yasindayim 3 yasinda bir oglum var ve suan 2nci hamileligim gozukuyor 4martta kan tahlilim 740,1 cikti ama kanamamda acik pembemsi kesem gozukmedi bilgi verirseniz cok sevinirim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 3bucuk aylık hamileyim hala mıde bulantısı cekıyorum ne yapmam gerek
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir çok normal
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende mide yanması kas ağrıları ve çokta yorgunluk bide adet günüm gecikmiş acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet belirtilerim var ama ayrıca bas dönmesi de yasadim, midem bulanıyor ama kusamıyorum. Hamilelik olabilir mi ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Günlük folik asit miktarı için 400 miligramdır yazmışsınız. O mikrogram olacak çünkü zaten Folbiol gibi folik asit haplarının da 5 mg olduğunu görürsünüz. 400 mikrogram 0,4 miligrama denk geldiğinden, folik asit eksikliğinde verilen hapın mantıklı bir miligrama sahip oldğunu görebiliriz.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Misafir adet başlamadan önce baş dönmesi olurmu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Gecen aay siyah sivi geldi benden adet degil hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 16.11.2018 de adet oldum 20 bitti 21 eşimle birlikte oldum ama 1.12.2018 adet oldum yani 11gün sonra kanamam oldu acaba üstüne görmüş olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mide bulantısı var karsiklarimda ağrı var hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba bayanlar cok merak ediyorum acaba gebelik varmı adetime bi hafta var miğdem bulanıyo agzımda acı tat var ve metalik gibi akıntım az ama sarı krem rengi yumurta akı halsizim cok duygusalım ayrıca sigarada kullanıyorum acaba etkilermi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 5 gündü olmuyo gögüslerimdede cok agrı var dokunanda sanki yara gibidi hamileligimdən şüpheleniyorum sizce hamile ola bilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Emine ben 5 gun oldu günüm geçti nolur cevap verin bulantim var halsizlik var hamile olabirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir İnşallah isteyen her kese nasip olsun evlat. Bende 2 yıldır evliyim çocuğum yok ama biraz supeleniyorum İnşallah hamileyimdir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir i̇nş allah gönlüne göre versin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adetim 15 gün geçti ve halanadır görmedim kadınlarımda bi ağrı var hafiften ama adet sancısı gibi değil idrar testi yapıyorum sonuç negatif çıkıyor salı günü hastaneye gideceğim sizce hamile olabilir mıyım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet zamanım altı gün geçti ve bu süre içinde sitdetli kramp ve kasılma oluyor hamile olduğumdan supheleniyorum peki ağrı olması normal mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Benim sirtim agriyor ce goguslerim de agirlasti damalarim belirgenlesiti Asuri derce de tatil çekiyor veya başka bisyler adetim de gecikti
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet tarıhıhını üc gun gecikti sadece gögüslerımde bir agrı var acaba hamılemıyım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 22 gun gecikdi adetim,spiralleyim acaba hamilə oola bilirmiyim,hec hamile olmadim 4 yildir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kesin hamilesin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merha 2havda belim ariyor acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bence seninki bel fıtığı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 6 tin mayisn
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhabalar ben 16 mayısda adet gördüm normalde en fazla 28 güne kadar adet görmüş olmam veremiyordu ama olmadı neden acaba bilen varmi?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hayır bilmiyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhabalar. ben 30 nisanda adet gördüm ve halen olmadım. 4 gün geçti. test yaptım ıkıncı cizgi silik çıktı. aradan iki saat sonra tekrar test yaptım gene silik çıktı ama digerinden daha belirgindi. sizce hamile olabilirmiyim. ara ara kasık agrılarım oluyor. yardımcı olablirmisiniz..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir silikte çıksa hamilesin demektir :)
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bulantı iştah artması göğüslerde hassasiyet açık renkte alıntı bikac günde geciktim acaba.....
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 21 yasındayım ve 2 gün önce vajinamda bir kitle oldugunu farkettim ve bugün de pembe bir leke geldi nedeni nedir merak ediyorum lütfen biri cevaplabilir mi?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir yerleşme kanaması
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 10 Martta adetim oldu bu ay olmadi 1gün geçti gebe ola bilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merabalar 24 martta korunmasiz birlikte.olduk esimle 2 gun sonra adet oldumm sizce noldu bana adetime cok vardi ? Gebemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhabalar ben 12 haziran 2017 adet oldum 26 haziranda iğne yaptım şuan adet yarihene göre 39 hafta 4 günlük. Hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende polikistik over var son adet günüm şubat 15 bir hafta oldu gibi midem bulamıyor ama kasik ağrım bide göğüslerime bir anda sancı giriyor midemde bi rahatsızlık hissediyorum hamile olabilir mi yim bi haftalik
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bende sadece bu leke geldi çok sinirli ve değişik davirlarim var gasilmalarda var sizce varmidir.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet dongum 45-50 gun arasi 30 yasindayim ve bebegim olsun istiyorum 3 yildir deniyoruz 1 dusugum var 7 ay once adetime daha 10 gun var mide bulantim ve minik minik kanamalarim oluyor spn birlikteligimiz 16 gun onceydi hamile olabilirmiyim bu kadar erken belirti olurmu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben suzan konya da yaşıyorum anne olmayı çok istiyorum ama olmuyor bu sefer 19 günüm geçti hamilemiyine bilmiyorum idrar ve kan testi verdim ama negatif çıktı ben hiç düzensizlik olmazdı zaten tedavi göruyurum yumurta buyumuyormus bu seferde olmasa aşilama dediler sizce ne yapmalıyı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Adet günüm geçti hamile olduğumu nasıl anlarım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hemen test yap
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kanına baktırman gerek 1 gün bile geçsen çıkar gebelik kanda
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir cahi̇l
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bended bas donmesi mide bulantisi var bu nedemk
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Midem bulanıyor ama istifa edemiyorum halsizlik var
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben normalde 29 Ben normalde 20 gun sonra adet oluyordum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 2 ocakta adet oldum.adetlerim düzenlidir. 15 i yumurtlama günümdü. 14 ünden 17 sine kadar ilişkiye girdik eşimle. Bugün kan testi yaptırdım. Beta hcg 1.20 çıktı. Adetime 10 gün var. Sonuç kesin negatif midir ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Yeni evliyim 3 hafta oldu hamilelik belirtileriyle karşılaşıyorum sizce eken olur mu bu belirtiler
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Iyi gunler benim 8 aylık bir kızım var geçen ayın 26 adet oldu şimdi ise ayin 10 oldu hâlen olmadim ama korunuyorduk bir sefer icime akti ama test yaptim olmadım. Hamile olabilirimiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ola bilir hamilesin çünkü bende aynı senin durumdayım 8 aylık oglum var ve şimdide hamileyim korunmama rağmen
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 27
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba benim aralığın 10'nunda adetim bitti 15. esimle birlikte olduk fakat içime bosalmadi sadece icinede kaçmış olabilir dedi kaçtıysa hamile kalirmiyim bir haftadır kaşık agrim var?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir doktora bir görün
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir atetimten 15 gün sonra pempe kanamam oldu hamile miyim cevap
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben 1.5 yıllık evliyim. eşimle bu zamana kadar korunduk fakat doğum kontrol hapı falan kullanmadım. eşim dışarı boşalıyordu hep. artık çocuk istiyoruz. aralık 11 de regl oldum 16 da bitti. 18nde eşimle birlikte oldum içime boşaldı aynı şekilde 20 ve 22 de beraber olduk. sizce hamile kalmış mıyımdır.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir sabırlı ol belki ola bilirsin sabr et
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir berhaba bn bir haftadır akintim oluyor iki gundur de kasık ağırim var size hamile ola bilirmisin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben 15 yadinday 1 senedir cocugim olmuyor napmalym
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir daha sen çocuksun ne çocuğundan bahseden???
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir okula gitmelisin.........
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba. Daha hamile olup olmadigim belli degilse dis dolgusu yapila bilirmi. En son 29 kasim adetim basladi. Yumurtalamadan maksimum 1 hafta gecmistir. Eger hamilelik ihtimali varsa bu gunlerde disciye gitsem olur mu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben figen adetim 6gundur gelmiyor test yaptim hamile deyilmisim kasiklarim ve belim cok agriyor bunun nedeni nedir sizce hemen cevap yazin lutfen
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba benimde adetim 12 gün gecikti. test negatif çıkmıştı. prolaktin hormonu yükseldiği için olamamıştı. doktorda pek rahattı , anlamsızca.sonrasında kendiliğinden adet oldum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim adetim 12 gün gecikti normalde düzenli adet görüyorum ama bu sefer olamadım ve gebelik üzerine bazı belirtilerim var ama kan testi yaptırdım bişey çıkmadı doktorum kesinlikle ilaç içme biraz zaman geçsin adet olmazsan tekrar gelirsin dedi bunun nedeni ne olabilir hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba elif ben adet düzensizliği var bende adet olmadım acaba hamilemiyim göğsün sis ikisde ağrıyı sizliyolar karnında şişlik hissediyorum uyku isteği var halsiz oluyorm bazen karnım kasiklarim belim ve sırtım ağrıyor hamilemiyim acaba hemen cevap verir misiniz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir geçen ay iki kez adet olbdum bu ay olmadım ve bugun tekrar oldum mıgdem bulanıyor kasıklarım karnım cok agrıyor unun sebebı ne olabılır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 3 ekimde adet gördüm ve de 22ekimde tekrar gördüm karnımda kıpırtı var gibi acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben tüp Bebek olduktan sonra ayaklarım ağrıyor Kasıklarım ağrıyo yapılan yatarken sağıma soluma dönüyorum kasığım rahatsız ediyor sizce nedir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir mrblar benim reglime altı gün var ama ayaklarımda agrı kasıklarımda da sancı var midem de bulanıyor hamile olabilir miyim herhangi bi lekelenme yok
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 19 eylulde adet oldum 13 gunum gecti kan testi yaptim gebelik testinde negatif cikmadi ne yapmaliyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben 2 eylulda adet oldum bir günüm geçti kan testi yaptım pozitif çıktı kaç haftalık olur
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir mrb ben hamile kalmak istemiyorum, ilk hafta gebeliği bitirmek için ne yapmalıyım?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir reglm gecikiyor ve boşalmadan sadece sürtnmeyle ilişkiye girdm acaba hamilemiym psikolojm bozuluyo
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim 5 günüm var bulatim var baş ağrısı var karnımda hafi hafif sancılar var bunun nedeni ne olabilir
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba adet gunume 7 gun var fakat iki gundur gogsum sızlıyor hafıf hafıf ve süt geliyoracaba hamılemıyım daha önce bu durumu yasayan oldumu teşekkürler
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Plasenta goruntusu midemi bulandirdi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamilelik neyden oluyur
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Bir anne adayı bu siteyi merak edip okuyordur. En ufak bir görüntüden veya kokudan midesi bulanan bir anne adayı için hiç de hoş olmayan şu plesanta görüntüsü çok mide bulandirici ve gereksiz olmuş. Bizler anne olacağız doktor değil... artık bu yorumu dikkate alır ve kaldırmayı akil ederseniz ne âlâ
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir katılıyorum, o resim çok gereksiz olmuş. bence de silinmeli o görüntü.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ama madem araştırıyorsunuz her ayrıntısıyla görmelisiniz bence sadece doktor olmamız gerekmiyor bunları görmemiz için tabi mide kaldırmıyor ama bu kadar tepki saçma olmuş
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kesinlikle size katılıyorum o mide bulandırıyo dediğiniz şeyi yani plesanta sizin olmuş yada olucak çocuğunuzun yaşama hayata tutunma büyüme gelişme ve doğmasında bile etrafında olucak bişey sizin onun nekadar büyük bir mucize olduğunu düşünmeniz gerekirken mide bulandırıcı demeniz gerçekten çok ayıp allah sizi yaratırken ayy mide bulandırıcı demedi ve sizinde böyle bir mucizeye bunu deme hakkınız yok....
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merabalar ben1haziran adet gurdum normalde benim 28 gündür hala olamadım sizce hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir tebrık ederım hamılesın...
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhabalar mayıs ayında adet oldum o günden sonra hesaplarıma göre haziran ayının 8 veya 9 adet olmam gerekiyordu ve henüz olmadım. hamile olma ihtimali varmıdır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kan testi en iyisi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 0.81
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Selam qanamasi olan xanim siz hamile odiz mendede ele anlar olub
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba benim adetime 10 gün. Varken kanamam oldu ve az az oldu sonra gitti ve akıntım olmaya başladı alt karın bölgemde agrılar var ve bulantım var ama kusma gibi değil sürekli oturmak istiyorum kalkamıyorum acaba hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba eşimle son adetimden 4 5 gün sonra iliskiye girdik ama dışa bosaldi bir haftadır adet belrtilermrm var ama adetim normal takvime göre 1 gun gecikti ciddi derecede uykusuzluk yasiyorum alt karin bolgemde ara ara siddetli agrilar oluyor kasiklarmda da bazen de belimde göğüslerde de siskinlik var ve çok üşüyorum anlamadm adet belirtileri mi hamilelkk belirtileri mi yardmci olur msnuz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb bn 2 yillik evliyim ve bu ay adetim 6 gun gecti gogussiskinlik agrilar hafif morarmalar var ve bas donmesi jaasiri var ayni zamanda halsizlik cok fazla yerimden kalkamiyorumacaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamile olma ihtimaliniz yüksek, kokulara karşı duyarlılık var mı?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba bundan 2 ay önce nişanlım ile ilişkiye girdim geçen ay adet dönemimde aram aram az kanım geldi 3 gün sürdü sonra kesildi 2 gün sonra biraz daha akıntım oldu sonra hiç gelmedi test yaptım negatif çıktı bu ay ise adet olmadım ve 1 hafta geçti sürekli canım ekşi şeyler yemek istiyor normalde tatlıyı daha çok seven bir insandım sizce hamile olabilirmiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hemen evlenmeli̇si̇ni̇z bence :d
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben 12 gün önce nişanlım ile bi ilişkiye girdim ve bugun regli olmam gerek olmadım regli olmadan önce kasıklarım da ağrım olurdu olmuyor ve karnım da batmalar oluyor vajinamdan kanama yerine koyu sarı lekeler geliyor noluyor anlamadım gögsümde şişkinlik var lavoboya gidiyorum eskisine göre çok sık yardımcı olur musunuz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bi̇raz daha sabredemedi̇n mi̇ ? yada yani̇ bi̇şeyler olduysa göze almişsin ki̇ yapmişsin ni̇ye korkuyosun şi̇mdi̇ ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bende de bu buluntukar var acaba hamile olma ihtimali ne kadar
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamile olma ihtimaliniz yüksek hemen test yapın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir test yapmadan önce sabahleyin kalktığnızdaki idrarı kullanın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba adetım cok duzensız 4 nısanda 3 gun suren kahverengı lekelenmem oldu suanda basım cok donuyor ve kagısım batıyor kan verdıgımde negatıf cıkıyor hamıle olabılrmıyım veya ne zamn kesın sonuc alırıım kan vermek ıcın ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kan da bi̇r günlük bi̇le olsa çikiyor :)
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ilk gebeliğim 8 haftalıkkken canlanmama sonucu sonlanmıştı. ikincisinin sonucu şu an 2.5 yaşında yaramaz bir çocuk :) merak etme birşey olmaz allah'ın izniyle..
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba benim 8 ay önce bir gebeligim oldu 2.ayında gelişmediği için aldırdım şimdi tekrar hamileyim 6 haftalık şuanlik bi sorun yok ama ilk gebeligim gibi olur die çok korkuyorum benim gibi olupta ikinci Gebeligini saglikli geçiren var mi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba, ben de hamile kalmaya çalışıyorum. bu ay yine regl oldum. 3 gün sürdü. ama 1 haftadır tuvalet ihtiyacım çok arttı, yumurtalıklarımda da sancı hissediyorum ara ara. 3 gün süren yerleşme kanaması oluabilir mi? ben de olmadığını düşünüyorum ama bi umut işte.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bendede aynı sekılde oldu acaba hamılemıyım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben bir ay bir aylık evliyim. eşimle ilk günden beri çocuğumuz olsun diye uğraşıyoruz. bugun regl olmam lazım dı olmadım. ve uzun suredir belimde bacaklarımda kasık altında ve karın bölgesinde ara sıra batma seklinde ayrı oluyor. çalışmıyorum pek ev işi de yapmadığım halde surekli uyku halindeyim ve yorgunum.ara sıra midem bulanıyor. gögüslerimde biraz şişlik ve agrı var.acaba hamile miyim lütfen yardımcı olun :(
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kan testı yaptır benımde gunum gectı ıkı haftalık anneyım...kan tahlılı yaptır bence
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir üşütmüş olabilirsiniz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Şimdi bende 8 günlülk hamileyim6 gündür giderek azalan kanamam hala devam ediyor 3 gün önce hcg111.2 cikti bebek ďüşmüş müdür
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 8 günlükken bebek teste cıkıyor mu. bende cok istıyorum adetım biteli bir hafta oldu
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bu soruyu buradan sorarak vakit kaybı yaşayacağına acilen doktora gıtmenız onerılır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Pembe renkte kanamam var ama adet kanaması gibi degil sag alt karnimda sanci var 17 gundur kanamam devam ediyor gebelik testi yaptm negatif cikti hamile olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir düşük yapmış olma i̇hti̇mali̇n çok yüksek.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir neden doktora gıtmıyorsunuz?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba ben 5+2 gunlük hamileyim bel ve kasıklarımda agrı oluyor hemen geciyor normal midir acaba bün de dr gidecegim keseyi görmek için cok endiseliyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Lütfen sizden bir cevap bekliyorum
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ilişkiye gireli 5gün oldu adetime 12 gün var karnim agrio midem blnio sizce ne olblr
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ocak ayının 21 de adet oldum eşimle çocuk istiyoruz daha 2 ci denememiz adet dönemime 2 gün var hamile olma şansım var mıdır?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 6 gün gecikdim 7- ci günde aybawi oldum sizce hamileyem
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir men
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir mrb 5+6 haftalık gebeyim öcesinde 2 düşük var kanama odağı var dr usg de kese etrafında acaba nolacak şimdi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 6 aylık evliyim 2 kez esim bosaldı icime 2 gun regl gecıktı sureklı wc ye gidiyorum vew bulantım cok oluyor ama regl olacak gıbı agrılarım var sızce hamılemıyım
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamilesin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamilesin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 21aralik regl oldum 18 ocaktada regl oldum ama aksama azaldi regl sonra hcg testi yaptim 0.100 cikti sizce ne oluyor
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir İki ay önce düşük yaptım şimdi bulantı diken batmalar acaba hamilemiyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Kasiklarimda çitti bir ağri var başim dönuyor aceba hamileyimi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir beş aylık evliyim evliliğimin üçüncü ayında adetim gelmedi hamilelikte şüphelendik eşimle doktora gittik sağ yumurtalığımda kist çıktı 42 mm boyutunda illaç verdi doktor kullandım adetim iki aydır düzenli olarak geliyordu ama bu ay beş gün gecikti kabızlık şikayetim mide ekşimesi ve sabah kalktığımda mide bulantım var göğüslerimde büyüdü ama ağrı yok göğüslerimde acaba hamile miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bende de ayni şi̇kayetler var doktora gi̇tti̇ni̇z mi̇ acaba
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ş
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamileliğin başlangıcında ishal görülüyor mu acaba ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb bn hamilelk belirtilerinin hepsini yasiyorm bugn kan testi yaptrdm 5,00 cıktı sizce hamilemiyim hamileysem ne kadrlk?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir tebri̇kler evet hami̇lesi̇ni̇z
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Ben su An adetim geçti dk başı lavibaya giriyorum ve sabah kaltgmda migdem bulanıyor ve iki gündür migde bulantim arttı ama bundan 2 hafta önce test yaptm negatif çıktı hamilemiyim acaba?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Hamilesin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Mrb ben eşimle 2 hafta önce bir birliktelik yaşadım ve içime boşaldı 2 kez bu hafta biraz ruhhalim deyişik herşeye sinirlene biliyorum ve uyuyorum yorgunluk var üstüm de çalışan biri deyilim 3 gündür çok sık tuvalete çıkıyorum bazen gösümde ağrı oluyor sancı geçiyor bir de yanaklarım yanıyor hamile
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Evleneli 1,5 ay oluyor hamile kalmak istemiyorum Eşimle ters ilişkiye girdik onun menisi geldi ancak ben vajenime gelmemesi için uzaklaştım gelip gelmediğinden emin Değilim ilişkiye gireli 3 gün oluyor midem bulanıyor bu bulantı hamile kalma psikolojisinden mi yoksa gerçekten hamilelik mi ?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamile kalmamak için böyle bir günaha girme allahin rahmeti̇ üzeri̇ni̇zden kalkti tövbe edi̇n hami̇le kalmak i̇stemi̇yorsan başka yöntemler deneyi̇n
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bilen varsa misafire cavab versin aynen Mende heleyem
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba acil yardıma ihtiyacım var! eşimle birliktelik yaşadık içime boşalma gibi bir durumu olmadı.reglim 3 gün gcikti,ama burada belirtilerden hiçbiri yok neredeyse.sadece alt karnımdabişey varmış gibi hissediyorum.regl gecikti sadece.hamilelik soz konusu olabilir mi?
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir korunmasız ilişkiye girdik (boşalma filan olmadı) zevk suyunda hamile kalma şansım var mı? birde ilişkiden 2 hafta sonraki adetim zamanında başladı. sonraki ay adetim 1 gün gecikti ve hala başlamadı. sizce???
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir kesinlikle hamile degilsin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir sadece zevk suyuyla hamile kalma ihtimali %1 ile %5 oranı gibi düşük bir ihtimaldir. yine de nasip kısmet bu işler. 1 hafta geciktiği halde hamile olmayan arkadaşlarımda var. strestende kaynaklı olabilir yada beklediğin için olmamış olabilirsin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 6 gun oncesine kadar bizde korunuyorduk ama prezervetiftin yirtik oldugunu sonradan farketim ve surekli belim ve kasiklarim agriyo ustelik goguslerim sis ve aciyo daha cok erken degilmi 6 gunde hamile kalabilrmiyim ve hemen bu kadar cabuk belirti verirmi
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir adet belirtileri var hamile degilsin
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir bende hamileyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba, 25 kasıma regl oldum en son. doğurganlık dönemimin orta seviyede olduğu süre 3 aralıkta başladı.o gün eşimle birlikte olduk. yumurtlama günüm 8 aralıktı ve tekrar 7 aralıkta birlikte olduk.ertesi sabah uyandığımda belimde ve kasıklarımda hafif ağrı vardı. gün içinde bu ağrı şiddetlendi. karınımın alt bölgesine kadar indi. gece olduğunda mide bulantısı başladı. geç vakit bulantının akabinde şeffaf renkli sümüksü akıntım geldi. yumurtlama şilemi gerçekleşti sanıyorum. kasık ve bel ağrım hafif hafif fevam ediyor bugünde. 17-18 gün var daha hamile kalmış olabilir miyim
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir hamile olabirsiniz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Merhaba ben daha 20 günlük evliyim ve bende sık sık idrara çıkma, kasıklarımda ağrı, üstümde bi halsizlik yorgunluk ve baş dönmelerim oluyor henüz daha regl günüme bir hafta var ama yumurta akı renginde akıntım yok. Kasıklarımda ufaktan sancılar oluyor acaba hamile olma ihtimalim var mıdır
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir büyük i̇hti̇mal .
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir ben hamileyim reglimin üstünden 6 gün geçti kan testi yaptırdım beta hcg 87,58 çıktı bu değer çok mu düşük ?? cevaplarmısınız.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhaba 2 gün sonra tekrar yaptırın 48 saat içerisinde kan 2 kat artış olması gerekir tekrar kan testi yaptırın
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir evet çok düşük bir kadın doğum doktoruna görününüz
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir yeni̇ hami̇lesi̇ni̇z :)
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir merhabalar, ben 4 aylık evliyim bu ay reğlim 11 gün geçikti ve o süreçte 3 kez test yaptım evde fakat bütün gebelik belirtileri vardı negatif çıkıyordu . kan testi yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim o yüzden en sağlıklısı kan testi 1 saatinizi alıyor.
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir Eşim varikosel ameliyatı oldu ve proxeed plus ilacı kullandi hemen hamile kaldım ve 1.5 aylıkken düştü ve daha sonra olmadı
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir benim eşimde hamile sanırsam galiba heralde :)))
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir 5 ay dır korunmuyoruz ama yok
  CEVAPLA
  Yorum yazmak için üyelik girişi yapmalısınız.
 • Misafir