31 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

31 Aralık günlük burç yorumunuz

2017’nin son gününde Ay, İkizler burcunda dolaşıyor. Oldukça aktif ve hareketli olacağımız bugün kısa vadeli planlara yönelebiliriz. Sabah saatlerinde kararsızlıklarımız yüksek olurken, etrafımızla aynı fikirleri paylaşmak kolay olmayabilir. Gece saatleri itibarıyla hayata bakış açımız daha esnek ve rahat olacak. Herkese mutlu yıllar.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Yılbaşı gecesini yakın çevrenizde bulunan insanlarla ya da kısa vadeli programlar, yolculuklarla geçirebilirsiniz. Yılın son gününde iletişiminizi sağlam tutmalı, planlarınızı ve yapacaklarınızı sevdiklerinizle paylaşmalısınız, keyfinizi artırın.

 

Boğa Burcu: Yılbaşında maddi konular önem kazanıyor. Yakın çevrenizle yapacağınız planlarda harcamalarınız öne çıkabilir. Değişik ve farklı yerlerde olmak istiyorsunuz ama amacınız gittiğiniz yer değil, hayatı nasıl karşıladığınız olmalı.

 

İkizler Burcu: Yılbaşı gecesinde kendi istekleriniz ve beklentileriniz öne çıkacak. Kendinizi önemseyecek ve sevdiklerinizle planlar yapacaksınız. Maddi konuları kafanıza takmazsanız daha keyfi bol birgün sizi bekliyor olacak. Tadını çıkarın.

 

Yengeç Burcu: Yılbaşı gecesinde nostaljik etkiler altındasınız. Özel hayatınızdaki insanın, ailenizin fikirleri ve istekleri sizin isteklerinizin önüne geçebilir. Hızlı ve hareketli yönlerinizle bugünü aktif ve istediğiniz şekilde geçirebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Yılbaşı gecesi sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Değişik ve sizden farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu aralar kafanıza takılan sorunlardan kendinizi sıyırın ve keyfe odaklanın.

 

Başak Burcu: Yılbaşı gecesinde kalabalıklar arasında, toplum içinde, eşinizin ailesinin yer aldığı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu yılbaşında kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayata ciddiyetle yaklaştığınız bu dönemde kafanızı rahatlatmalısınız.

 

Terazi Burcu: Yılbaşı gecesi uzak yerlerde, farklı ve değişik insanlarla bir arada bulunabilirsiniz. Her ne kadar ailenizle vakit geçirmek isteseniz bile ya eviniz gibi gördüğünüz dış ortamlarda ya da daha az samimi olduğunuz insanları kendi evinizde ağırlayarak gecenizi geçirebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Yılbaşı gecesinde bulunacağınız dış ortamlarda parasal harcamalarınız önem kazanabilir. Güvenli olacağınız ve hissedeceğiniz yerlere öncelik vermeyi unutmayın. Hayata sıkıcı yaklaşımlarınızı yaşadığınız krizleri fırsata dönüştürerek atlatabilirsiniz.

 

Yay Burcu: Yılbaşı gecesinde sevdiğiniz insanla, kendi isteklerinizin dışında, diğer insanların istek ve beklentilerine göre hareket edebilirsiniz. Sevdiklerinizle olmak sizi mutlu edebilir. Geleceğinize yönelik güzel umutlar ve beklentiler altındasınız.

 

Oğlak Burcu: Yılbaşı gecesi, sevdiğiniz insanla planlar yapabilir, büyük planlardansa normal koşturmalarla yeniyılı karşılayabilirsiniz. Olayları çok fazla büyütmemeniz bu aralar en büyük ihtiyacınız ve bunu karşınıza gelecek olan fırsatlarla rahat yapacaksınız.

 

Kova Burcu: Yılbaşı gecesinde nerede olursanız olun hayata aşkla, keyifle bakacak, yeni yıl girişinde belki de piyangonun sahibi siz olacaksınız. Güzel dileklere ve konuşmalara ihtiyacınız olabilir, enerjinizi yukarıya taşıyacak yerlerde bulunun.

 

Balık Burcu: Yılbaşı gecesini evinizde, yuvanızda dostlarınız ve arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak istiyorsunuz ve güzel konuşmalarla istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biraz dinlenmeye ve rahatlamaya çalışmalısınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön