Ocak ayı Kova burcu yorumu

Ocak ayına her konuda isteksiz olarak başlıyorsunuz sevgili Kovalar...

Ocak ayı Kova burcu yorumu

Ocak ayına her konuda isteksiz olarak başlıyorsunuz. Şu an kozadan çıkmaya hazırlanan kelebekler gibi kendi zamanınızı beklemeye almış gibisiniz. Enerji düşüklüğü, istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir.

 

9 Ocak'ta oluşan dolunay sizin iş, hizmet alanlarınızda oluşuyor. Bu birkaç gün işiniz konusunda hassaslıklar yaşayabilir, bu alanlarda önemli sonuçlara erişebilirsiniz.

 

14 Ocak itibarıyla Venüs para alanlarınıza kaymaya başlıyor. Üç hafta boyunca parasal konularda güzel ve şanslı etkiler altında olabilirsiniz. Ticaret ve satış işleriyle uğraşanlar için harika bir süreç olabilir. Parayı elinizde tutmak zor olacağından, harcamalarınızda da artışlar görülebilir. Güzel olan her şeyi almak isteyebilirsiniz.

 

15-20 Ocak tarihleri parasal kazanımlarınız yüksek olabilir.

 

21 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçecek. Bir ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak.  Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak , dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak. Artık planlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

23 Ocak ve sonrası artık sizin döneminiz başlıyor. Kişisel istek ve planlarınız için, başlangıçlarınız için bu tarih sonrası 15 gün rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

 

24 Ocak'ta Mars ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Kariyerinizde, satış, pazarlama işlerinizde, banka alanlarınızda, vergi konularında ve kredi alımlarında bu tarih sonrası 14 Nisan'a kadar dikkatli adımlar atmanız gerekecek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön