2012 Yengeç Burcu yıllık burç yorumu

2012 Yengeç burçları için nasıl bir yıl olacak?

2012 Yengeç Burcu yıllık burç yorumu

Jüpiter, 11 Haziran'a kadar size sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda şanslar sunmaya başlayacak. Sosyal çevrenizden faydalanacak, yeni insanlarla tanışacak, yeni kuracağınız arkadaşlık ve çevreden en güzel şekilde fayda sağlayacaksınız. İşten elde edeceğiniz gelirlerinizde artış görülecek, geleceğinize harika yatırımlar yapacaksınız. 11 Haziran'dan sonra ise, neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak ve sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Geçen sene olduğu gibi bu yılda, ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz devam ediyor. Tamamıyla kendi hayatınıza odaklanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişe ve kuruntulardan kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı. 5 Ekim sonrası artık Satürn sizin aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda gezinmeye başlayacak. Bu dönem sonrası iki buçuk yıl boyunca aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Yaratıcılığınız ve kendinizi ifade de biraz sorunlar oluşabilir. Çocuklarınız varsa onların hayatıyla ilgili önemli kararlar ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Bu süreç içerisinde aşkı artık daha ciddi algılayacaksınız sevgili Yengeçler…

 

Ocak ayı özel hayatınızın, ilişkilerinizin ve evliliğinizin yoğunluğuyla başlayabilir. Bu ay sevdiğiniz insanın hayatına göre kararlar almak ve uygulamak durumunda kalabilirsiniz. 24 Ocak'ta gerilemeye başlayacak olan Mars, sizin kariyer evinizin yöneticisi olduğundan, 14 Nisan'a kadar kariyer ve iş alanlarınızda, özellikle satışa, reklama, pazarlama, yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir.

 

8 Şubat itibariyle iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor.  Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. 10 Şubat ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir.

 

Mart ayı güneşten de aldığınız güzel enerjilerle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak, yine yeni plan ve projeler bu dönem ortaya koyulabilir. 12 Mart'ta gerileyen Merkür,  iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizde temkinli hareket etmenin size kazandıracağını anlatıyor.

 

Nisan ve mayıs aylarında sosyal çevreniz aktif olacak. Bu dönem, iş arkadaşlarınızdan ve yeni çevrenizden istediğiniz şekilde faydalanabileceksiniz.

 

20 Mayıs'ta sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek olan bu tutulma, beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Parasal konularda bu tutulma yakınları dikkatli adımlar atmalısınız. Kendinizde gereken gücü bulmakta zorlanabilirsiniz. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara, astım, akciğer rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanız gerekebilir.

 

15 Temmuz'daki Merkür gerilemesi sizin para alanlarınızda gerçekleşecek. Parasal konularda temkinli adım atmak, çok önemli alışverişlerde ve ticari anlaşmalarda bulunmamak en doğrusu. Maddi konulardaki beklentilerinizi çok yüksek tutmayın. Yaptığınız işlerin karşılığını görmek istediğiniz için bu alanlarda sabırsız davranışlar içerisine girebilirsiniz.4 Temmuz itibarıyla artık enerjinizi ailenize ve yuvanıza yönlendirebileceksiniz. Evinizin güvenliği ve ihtiyaçları daha fazla önem kazanmaya başlıyor. 17 Temmuz civarı özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde birtakım zorlanmalar ve sorunlar ortaya çıkabilir. 19 Temmuz'daki Yeni Ay adeta sizi parlatacak. Artık kendiniz ve girişimleriniz için adeta harekete geçmeye başlıyor olacaksınız.

 

Ağustos başı parasal konularda yine şanslı etkiler altındasınız. Bu birkaç gün yapılması gerekenlere odaklanın ve bütçe planlamalarınızı gözden geçirin. 7 Ağustos sonrası aile hayatınızda ilişkileriniz konusunda artık rahatlamaya başlayacaksınız. 15 Eğustos özel hayatınızda sevdiğiniz insandan baskı görebileceğiniz ve bu baskıya tepki vereceğiniz bir gün olabilir.

Eylül başı satış, pazarlama, reklam, yayıncılık ve iletişim alanlarınızda güzel etkiler altındasınız. Bu alandaki başlangıç ve uygulamalarınızı 22 Eylül'den sonra yapmaya çalışın. 18 Eylül sonrası aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar ve geri çekilmeler geride kalmaya başlıyor. Artık kendinizi aşkla ilgili konularda çekingen hissetmeyeceksiniz.

 

5 Ekim'de hem Merkür'ün hem Satürn'ün aşk evinize geçmesi, bu dönem sonrası aşk hayatınızı artık ciddiye alacağınızın ve bu konularda önemli sorumlulukların gündeme geleceğinin göstergesi olabilir. Bu tarihe yakın günlerde tanışacağınız bir insanla ciddi ve istikrarlı, biraz da sorumluluk üstleneceğiniz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yine çocuğunuzla veya çocuklarınızın hayatıyla ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlenmeye hazır olacaksınız.

 

21 Kasım ve sonrası işleriniz, uğraşılması gereken konulara odaklı olacaksınız. Artık kimliğinizi işinizde ortaya koymak isteyeceksiniz. İş yaptıkça ve hizmet verdikçe kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

 

16 Aralık iş ilişkileriniz ve yapılacaklar konusunda kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir dönem içerisine giriş yapıyorsunuz. Ay sonuna doğru ortaklaşa iş konuları devreye girmeye başlıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön