29 Ocak - 3 Şubat 2018 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

29 Ocak - 3 Şubat haftası nasıl geçecek?

Haftaya Ay, Yengeç burcundayken evimize, yuvamıza ailemize, güvenliğimize odaklanarak başlıyoruz. Çarşamba günü öğleden sonra Aslan burcunda bir Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Aşk, çocuklar, eğlence, sanat, riskli konular, eğitmenlik, idarecilik, yönetim konularında hızlı ve beklenmedik kararlar altında olabiliriz. Aynı gün itibarıyla iletişimimizde bireysel, özgür, demokratik yönlerimiz öne çıkabilir. Sosyal çevremiz ve arkadaşlarımızla olan iletişimimiz önem kazanıyor. Hafta sonu bizi harekete geçirirken, müsrif ve lüks tüketimimiz artabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Duyacağınız bazı şeyler ailenizle beraber sizi destekleyen bazı kararlar almanıza neden olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan duygularınızı gizlememeye ve gayet açık olmaya çalışın. Yeni insanlarla bir araya gelmek sizi mutlu edebilir.

 

Boğa Burcu: Gününüze iletişim konularınız aktif olarak başlıyorsunuz. Sevdiklerinizle, akraba veya kardeşlerinizle yapacağınız organizasyonlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli görüşmeler altında olacaksınız.

 

İkizler Burcu: Bugün, daha somut ve elle tutulur işlerin peşinden gitmeye önem gösterebilirsiniz. Parasal konularda karşınıza gelen konuların sizi hemen aşağıya çekmesine izin vermeyin. Bugün yoğun iş görüşmeleriniz, farklı konu ve olaylar etrafında cereyan edebilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün, kişisel isteklerinize ulaşabilir, eviniz, ailenizle vakit harcamayı tercih edebilirsiniz. Önünüzdeki seçeneklerin fazla olması hangi yöne gitmeniz gerektiği konusunda sizi zorlayabilir. Maddi konularda sıkıntılarınızı alacağınız yardımlarla halledebileceksiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün, üzerinizde uyuşukluk hissedebilirsiniz. Dinlenmek ve sakin durmak güzel bir gün geçirmenize neden olacak. Dış ortamlardan alacağınız teklifleri kendinizi çok zorlamadan değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda huzurunuz yerinde.

 

Başak Burcu: Bugün, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapılacak planlar ve programlar devreye girmeye başlayacak. Geleceğe dair yapılacak akıllıca planlar uzun dönemde size kazandırabilir. İş hayatınızda hızlı ve güzel gelişmeler kapıda.

 

Terazi Burcu: Bugün, çalışıyorsanız sorumluluklarınız üzerinize yük olabilir yine de hayatınızı destekleyecek adımlar içerisine girebilirsiniz. Özel hayatınızda anlaşmazlıklarınızı tepkilerle değil, konuşarak ve ilgili olarak çözmeye çalışın.

 

Akrep Burcu: Bugün, farklı ortamlar ve insanlarla değişik planların içerisinde olacaksınız. İsteksiz ve sabırsız tutumlar akşam saatlerinde yoğun olabilir. Aile büyüklerinizle yapacağınız bazı konuşmalar geleceğinizle ilgili endişelerinizi yokedebilir.

 

Yay Burcu: Bugün, ortaklaşa para alanlarınıza yoğunlaşacak, kendi iç dünyanızla daha fazla haşır neşir olacaksınız. Arkadaşlarınızla evinizde yapılacak planlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlü tutacaksınız.

 

Oğlak Burcu: Sevdiğiniz insanla yapılacak güzel planlar, sizi keyiflendirebilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla da bir arada bulunabilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgelleriniz bu aralar fazla olmasına rağmen maddi konularda daha istikrarlısınız.

 

Kova Burcu: Çalışma koşullarınıza odaklanacak ve parasal konularda harcamaya meyilli olacaksınız. Özel hayatınızda bencilliğinizi ve kendinize düşkünlüğünüzü kontrol etmeye çalışın. Kendinize yapacağınız yatırımlar hızlanıyor.

 

Balık Burcu: Bugün, aşk hayatınız ve eğlence alanlarınız hareketlenmeye başlayacak. Kafanızı rahatlatmak ve biraz daha hayatın eğlenceli yanlarına odaklanmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğinizden güzel teklifler ve destekler almanız mümkün.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön