13-17 Kasım haftalık burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

13-17 Kasım haftasında burçları neler bekliyor?

Bu haftabaşı gökyüzünde 2 olumlu gezegenin kavuşumuyla ilişkilerimizde keyif, neşe, bolluk ortaya çıkacak. Önemli ilişkiler devreye girerken, maddi konularda abartılı ve müsrifçe davranışlar ortaya çıkabilir. İlişkilerimizden fayda görebiliriz. Kendimizi mutlu, iyimser, şanslı ve yaratıcı hissedebiliriz. İlişkilerimizde var olan sahiplenme, kıskançlık, yönlendirme gibi duygularımız bu pazartesi iş başında olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Ortak parasal işlerinizde güzel haberler alabilir, partnerinizin hayatındaki güzel gelişmelere siz de ortak olabilirsiniz. Bu dönemde göreceğiniz rüyalar hayatınızda etkili olabilir. Bu haftabaşı iş hayatınızda bazı alacağınız haberler moralinizi hemen aşağıya çekmesin.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mutluluğunuzu arttıracak aktiviteler içine girebilirsiniz. Sevdiğinizden gelecek teklifler veya karşınıza gelecek özel projeler haftabaşınızı verimli kılabilir. Başkalarının parasal sorumluluklarına bugün çok takılmayın.

 

İkizler Burcu: Bu Pazartesi işinize olan aşkınız artacağı gibi günlük rutin düzeninizde de bir takım keyifler ortaya çıkabilir. Önemli bir iş teklifi sizi mutlu ederken, yemeye, içmeye olan meyiliniz yüksek olacak. Bir yandan da sağlığınızda güzel haberler devrede.

 

Yengeç Burcu: Aşk hayatınızda oldukça keyifli, yoğun ve derin temaslar altındasınız. Bir bebek haberi alabilirsiniz. İlişkilerinizdeki keyif, mutluluk sıkıntı yaşadığınız alanlardaki problemleri çabuk aşmanıza neden olabilir. Bu haftabaşı iş hayatınızdaki duygusal sorunlar kolay aşılacak.

 

Aslan Burcu: Bu hafabaşı aile hayatınızda bereket, bolluk, güzel ilişkileriniz devreye giriyor. Bir anlamda zorlandığınız konuları irdeleyerek güzel ilişki çözümlerine kavuşabilirsiniz. Bir ev fırsatı karşınıza gelebilir. Maddi konularda harcamalarınızı öğleden sonra kontrolde tutun.

 

Başak Burcu: Bu haftabaşı karşınıza çıkacak olan iletişim fırsatları, yüzünüzü güzel bir şekilde güldürecek. Reklam, satış, pazarlama, network alanlarında güzel teklifler alabilir, yakın çevrenizdeki insanların hayatında da güzel gelişmelere ve şanslara şahit olabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bu haftabaşı parasal konularda güzel kazançlar ve güzel teklifler devreye girmeye başlıyor. İlişkiler size doğru bir şekilde para kazandıracak ve bu ilişkilerinizi iyi bir şekilde kullanacaksınız. Güzel bir teklif karşınıza geldiğinde güne başlarken yaşadığınız isteksizlikler geride kalacak.

 

Akrep Burcu: Gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak, sosyalleşmek, bu haftabaşı sizi çok mutlu edecek. Özel ilişkilerinizin, parasal durumunuza olumlu yansıması söz konusu. Sıkıntı ve sorunlarınızı üzerinizden atacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar size yardımcı olabilirler.

Yay Burcu: Bu haftabaşı geri planda durulacak işlerinizde güzel gelişmelerle ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizle olmak, insanlara yardım etmek manevi anlamda size çok iyi gelecek. Kendinizle ve ruhunuzla olan bağlantınızı kuvvetlendiriyorsunuz. İş konularında duyacaklarınıza çok takılmayın.

 

Oğlak Burcu: Sosyal çevrenizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan çok güzel fırsatlar ve şanslar yakalayacaksınız. Aşk hayatınızda şans rügarı sizin yönünüzden eserken, dostluklarınızın sizin için açacağı kapılar bu hafta etkili olabilir. Gelecek planlarınızı hızlandırıyorsunuz.

 

Kova Burcu: Bu Pazartesi göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer ve iş alanlarınızda şansı, keyfi ve mutluluğu deneyimleyebilirsiniz. Partnerinizin ailesiyle olan bağlantılarınız kuvvetleniyor, iş alanlarınızdan da gelecek güzel teklifler ayağınızı yerden kesebilir.

 

Balık Burcu: Bu haftabaşı dış ortamlardan, uzaklardan gelecek harika bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Çok güzel bir iş teklifi, çok güzel bir oluşumla karşılaşacaksınız.  Seyahat, medya, hukuki yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konularında şansınız çok yüksek. Kariyer adımlarınız hızlanıyor.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön