26 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

26 Ekim günlük burç yorumunuz

Bugün Ay Boğa burcunda ilerlerken Jüpiter ile görünümde olacak. Daha iyisini yaratma arzusu, başarmak için gerekli motivasyon söz konusu. Bedensel ihtiyaçlar, tatlar ve hazlar ön planda. Sade ve somut hedefler önemli. Yüksek beklentiler gerginliğe yol açar. Olaylar karşısında tepkisel davranabiliriz. Gün boyu dolaşım rahatsızlıkları, yüksek tansiyona karşı tedbirli olmak gerekebilir. Ay akşam saatlerinde İkizler burcuna geçerek Güney Ay düğümü ile görünüm yapacak. Hesaplaşmalar, son sözü söyleme ihtiyacı olabilir. Huzur bozan koşullardan kaçınmakta fayda var.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Beyaz

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Karizmatik Koçlar bugün içsel kuvvetiniz fazla. Eş, partner konularında beklediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz. İnatlaşmak zarar verir. Borç alacak konularında riske girmeyin. Eğitim ve sanat konularıyla meşgul olabilirsiniz.

 

Boğa: Huzurlu doğasını etrafa yansıtan Boğalar, bugün iyi bir dinleyicisiniz. Sevdikleriniz huzurunuzdan faydalanmak için vakit geçirmek isteyebilir. Bedensel konular, özbakım işleri sizi meşgul edecektir.

 

İkizler: Çekici ve analitik İkizler bugün sağlığınıza dikkat edin. Gün boyu yüksek beklentiler içinde olup yorulabilirsiniz. Önemli işleri günün ikinci yarısında yapmak fayda sağlar. Gün içinde kararsızlık, ani duygusal değişimler olası.

 

Yengeç: Motivasyon kaynağı ailesi olan Yengeçler için sevdikleriyle sohbet keyif verecektir. Gün boyu inatlaşmaktan, kırılıp çekingen davranmaktan kaçınmak önemli. Hafta sonu için evde davet planları yapmak size haftanın yorgunluğunu unutturacaktır.

 

Aslan: Konforuna düşkün Aslanlar, işler planlandığı gibi ilerlediyse, kutlama zamanı. Yatırımlardan sonuç alabilirsiniz. Alışageldiğiniz zevklerinizi biraz kenara bırakıp, yeni yerler ve tatlar deneyebilirsiniz. 

 

Başak: Arzularını erteleyen Başaklar için bugün neşe ve yaratıcılık imkanları var. İletişim beceriniz sayesinde günü verimli geçirebilirsiniz. Rutinden çıkmaya, yeni tatlar denemeye ihtiyaç duyuyorsanız bugün koşullar elverişli.

 

Terazi: Hayatın ritmini anlayan Teraziler gün boyu yüksek beklentiler nedeniyle kendinizi ve etrafı yorabilirsiniz. Yaşamın içinde ve ritmi yakalayarak ilerlemek, haz almak için uygun koşullar yaratın. Sergi, açılış, konser konularında imkanlarınız iyi.

 

Akrep: Dünyanın gizlerini araştıran Akrepler, gün boyu merak ve şüpheniz yüksek olacaktır. Meraklarınızın kısmen de olsa vücut bulduğu insanlar, filmler, kitaplar önünüze düşebilir. Gün boyu son sözü söyleme ihtiyacınız yüksek olacaktır.

 

Yay: Aktif olmayı seven Yaylar, gün boyu sağlık konuları, sizi kısıtlayan durumlar söz konusu. Biraz rahatlamak için hayatın içinde olup fikir alışverişlerinde bulunmakta fayda var. Akşam saatlerinde gelişen sohbet imkanları sizi mutlu edecektir.

 

Oğlak: Dengesini azimle koruyan Oğlaklar, bugün güçlü sosyal ilişkiler vasıtasıyla, önemli işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Eğitim ve aile konularında gelişmeler olası. Epeydir bekleyen konular hızla sonuca ulaşacaktır.

 

Kova: Eğitime önem veren Kovalar, bugün yeni konular ilginizi çekebilir. Haz veren faaliyetlerle meşgul olabilirsiniz. Bedeninizi kış boyu koruyacak beslenme önerilerini okuyup öğrenebilirsiniz. Gün boyu sağlığınız hassas.

 

Balık: Hassas ve değişken Balıklar, bugün yakın çevrenizden gelen teklifler sizi harekete geçirebilir. Gözlemde kalıp olayların akışını anlarken size uygun konularda girişken olmak önemli. Günü verimli geçirmek için yeni tatlı tarifleri deneyebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön