22 Nisan 2018 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Plüton geriliyor!

Bu pazar, Plüton gezegeni gerilemeye başlıyor. Güç kazandığımız, değiştiğimiz ve bizi dönüştüren olayların ardındaki sebepleri bulmak ve fark etmek anlamında içsel yolculuğumuzu başlatacağımız bir dönem olacak. Bu pazar akşam saatlerine kadar önemli işlerle uğraşmak yerine daha keyfe yönelik ortamlarda bulunmaya özen gösterelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Ailevi olayların öne çıkacağı bir gün olabilir. Sevdiklerinize karşı korumacı tavırlarınızla hareketedeceksiniz. Özel hayatınızdaki gelişmeler sizi duygusal olarak aşırı iyimser durumlar içine çekebilir. İş alanlarınızdaki olayları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Boğa Burcu: İletişiminizi hızlanırken arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizdeki olayların hayatınızdaki yönü netleştirmesi önem kazanabilir. Önemli gelişmeler kendinizi iyi hissettirirken, duygusal olarak iyimser olabilirsiniz. Ortak işlerinizi, planlarınızı gözden geçireceksiniz.

 

İkizler Burcu: Bu pazar maddi konulara odaklanabilirsiniz.Yaptığınız işlerde sahip olduklarınızın değerini bileceksiniz. Karşınıza gelecek koşullarla bugün rahat başedeceksiniz. Ortak parasal konularda yapılması gereken konuları, olayları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Yengeç Burcu: Bu pazar günü sizi desteklerken, kendi isteklerinize ve yapacaklarınıza ayrıca önem vereceksiniz. Aile hayatınızdan alacağınız güzel destekler var. Özel hayatınızda üzerinizde etkisi olan insanlarla olan bağlantılarınız gözden geçirilebilir.

 

Aslan Burcu: Bugün önemli işlerden uzak durmanız yerinde olabilir. Parasal konularda çevrenizle veya arkadaşlarınızla fikir birlikleri içine girebilirsiniz. İletişimsel işlerinizde değişik fırsatlara açıksınız ve iş hayatınızdaki gücünüzü doğru kullanıp kullanmadığınızı göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

 

Başak Burcu: Sosyal ortamlar ve arkadaşlık ilişkileriniz devrede olarak güne giriş yapacaksınız. İlişkileriniz konusunda hayatınızın paylaştığınız insandan göreceğiniz güzel yardımlar hayatınızı kolaylaştırabilir. Özel hayatınızı, çocuk ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bir süreç içindesiniz.

 

Terazi Burcu: Pazar gününüze kendinizi göstererek, kalabalık yerlerde bulunma isteğinizle başlayacaksınız. Hayatınızdaki önemli gelişmeler, aldığınız önemli bilgiler daha iyi hedefler belirlemenize neden olabilir. Aile hayatınızda olup bitenleri gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Akrep Burcu: Dış ortamlarda bulunmak ve bolca dolaşmak ruhunuza iyi gelecek. Eğitim hayatınızda bu birkaç gün bazı detaylar önünüze düşebilir. Hayatı farklı okuyacaksınız. İletişimsel işlerinizde bazı yavaşlamalar oluşursa nedenlerini iyice gözden geçirmeye çalışmalısınız.

 

Yay Burcu: Sosyal çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi artıracak planlarınızı onlarla paylaşacaksınız. Harcamalarınızı kontrol altına alın. Parasal işlerinizde sizi değiştiren, dönüştüren olaylara farklı gözlerle bakacağınız ve nedenleri farkedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

 

Oğlak Burcu: Güne ortaklı işleriniz ve özel hayatınız devrede olarak başlayacaksınız. Bugün sevdiklerinizden onay almak isterken bir yandan da kolay duygusal patlamalara açık olabilirsiniz. Kendinizi, hayatınızı, gücünüzü gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

 

Kova Burcu: Tamamlamanız gereken günlük işleriniz devrede olacak. Pazar gününüz yapılması gerekenlerle başlıyor. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı anlık çıkışlarınızı kontrol etmeye çalışın. Kendi iç gücünüzü gözden geçirmeniz gereken bir dönem.

 

Balık Burcu: Pazar gününüz aşkla, keyifli oluşumlarla başlıyor. Yakın çevrenizde olup biten konulara ve olaylara odaklandığınız bu dönem, maddi konularda başkalarından fikirler alabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileri gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön