6 Şubat 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Akrep burcunda - Rüyalarınıza dikkat!

Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Medikal astrolojide Akrep burcu, üreme organları ve idrar yollarını temsil ettiğinden alt bölgelerin temizliğine ve sağlığına bu günlerde çok dikkat etmeliyiz. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Parasal konularda sevdiğiniz insanın sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Sezgileriniz doğru çalışacak. Sosyal ortamlarınızda anlaşmazlıklar olabilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sosyal çevrenizin güzel etkilerini üzerinizde hissedebilirsiniz. Başkalarının hayatına göre davranmak durumunda kalabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklara hazır olun.

 

İkizler Burcu: Bugün, tamamlamanız gereken işleriniz için harekete geçebilirsiniz. İşlerinizi keyifle toparlayacaksınız. Bir yandan normal günlük işleriniz, diğer yandan bulunmanız gereken ortamlar üzerinizde strese neden olmasın.

 

Yengeç Burcu: Bugün çocuğunuz veya aşkınızla ilgili konularda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Verimli yönlerinizi parasal işlerinizde kullanın. Ortaklaşa para durumunuzu gözden geçirecek ve planlar yapacaksınız. Yabancı yerlerden güzel haberler kapıda.

 

Aslan Burcu: Bu birkaç gün eviniz ve ailevi konular gündeminizde olacak. Aile ortamınızda yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Canınızı sıkan bazı şeyler, bugünden çok zevk almanızı engellese bile, alışveriş veya para harcama eğiliminiz yüksek olabilir.

 

Başak Burcu: Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizde onlara karşı fedakar ve anlayışlı hareket edeceksiniz. Yapmanız gereken günlük işlerinizi gözünüzde büyütmemeli, hareketlenmelisiniz, bugünün keyifli enerjisine yoğunlaşın.

 

Terazi Burcu: Bugün gün içinde, parasal konularda harcama isteğiniz yüksek olsa bile, kendinizi tutmanız gerekecek. Aile hayatınızda keyfiniz gayet yerinde olacak. Bu aralar yapmanız gerekenlerle ilgili konularda biraz tembel olabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün, kişisel istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket etmekle, ailenize karşı yapmanız gerekenler arasında kalabilirsiniz. Akraba veya kardeşlerinizden istediğiniz yardım ve desteği alabilirsiniz. Aşk sizi harekete geçirebilir.

 

Yay Burcu: Bugün biraz isteksiz olabilir, bazı konuları kafanıza gereğinden fazla takabilirsiniz.Yakın çevrenizdeki insanların kısa planları ve teklifleri gün içinde sizi yorabilir. Dinlenmeye ihtiyacınız var gibi hissediyorsunuz ve ailenizle keyfinizi arttırın.

 

Oğlak Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınız ve çevreniz aktif olacak. Katılacağınız davetler, organizasyonlar veya aktivitelerde sorumlulukları farkında olmadan üstlenebilirsiniz. Maddi konulara takılmayın ve yakın çevrenizle planlarınızı devreye sokun.

 

Kova Burcu: Bugün, göz önünde olmaktan keyif alacaksınız. İşinize yönelik sorumluluklarınız ve koşturmalarınız fazla olabilir. Düşündükleriniz gerçekleşiyor ve isteklerinizi ve beklentilerinizi tam anlamıyla gözden geçirmeyi unutmayın.

 

Balık Burcu: Bugün, seyahat, eğitime dayalı konular, dış ortamlar ve yerler daha fazla ön planda olacak. Değişik ortamlarda sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu pazar enerjinizi ve duygularınızı dengelemeye çalışın. Uzaklardan haberiniz var.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön