14 Ocak günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

14 Ocak günlük burç yorumunuz

Bu Pazar, her zamanki günlük rutinlerimizin dışında hareket edebiliriz. Bazı durumlarda sinirli ve kışkırtıcı olmamaya özen gösterelim. İnsanları dinlemeden tavır almayalım. Gün içinde beynimiz huzursuz olabilir. Kafamız yine de çözüme yönelik çalışacak.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Alacak verecek işlerinizi ödemelerinizi halletmeye çalışın. Gün içinde farklı ve değişik yerlerde bulunabilirsiniz. Bazı davranışlarınız iş alanlarınızda zorlanmanıza neden olabilir. Kolay sıkılabilir ve çalışıyorsanız iş alanlarınızda sinirli olabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bu Pazar uzaklarda bulunuyorsanız, seyahatteyseniz veya dış ortamlarda bulunacaksınız sinirli ve tepkili davranmamaya özen gösterin. Kendinizi daha çok yapmanız gerekenlere verebilirsiniz. Duygusal mesafelere dikkat edin.

 

İkizler Burcu: Bugün, tamamlamanız gereken işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bugün herhangi bir yere gittiğinizde fazla harcama yaparsanız dikkatli olun, sinirli etkiler altındasınız. Maddi konulara mantıkla ve soğukkkanlı bir şekilde yaklaşmalısınız.

 

Yengeç Burcu: Kalabalık ortamlarda ve toplum önünde sevdiğiniz insana karşı kolay tepki verebilir ve sinirli olabilirsiniz. Yine eşinizin ailesiyle bazı konularda anlaşmazlıklar olabilir. Etrafınıza duygusal olarak mesafeli davranacaksınız.

 

Aslan Burcu: Bu birkaç gün daha çok günlük işlerinizle uğraşabilirsiniz. Bu Pazar aile hayatınızda yapılması gerekenleri halledin. Seyahatte, dış ortamlarda veya uzak yerlerde sinirli tavırlarınız ön planda olabilir. Herşeyi daha rahat halletmeye çalışın.

 

Başak Burcu: Bugün aşk konuşmalarınız ön planda olacak, onunla ilişkinizdeki sorunlara çözüm bulmak için güzel bir gün. Birbirinize karşı inatlaşmazsanız herşey çok güzel olabilir. Aranızdaki gerilimleri iyi kontrol etmelisiniz. Çocuğunuza karşı anlayışla yaklaşın.

 

Terazi Burcu: Özel hayatınızda bazı sinirli davranışlar içinde olabilirsiniz. Bu özellikle sevdiğiniz insanın davranışlarından ve değişkenliğinden kaynaklanabilir. Bu Pazar dinlenmeye özen gösterin. Aile hayatınızda halledilmesi gerekenlere odaklanın.

 

Akrep Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla konuşmalarınıza dikkat edin. Bugün onlarla çözüme yönelik adım atabilirsiniz yalnız sağlığınızda ve işlerinizdeki değişimler iletişiminizi bugün zorlayabilir, sinirle tepki vermeyin.

 

Yay Burcu: Bugün  biraz isteksiz olabilir, bazı konuları kafanıza gereğinden fazla takabilirsiniz. Eğlence hayatınıza yapacağınız harcamalar sonradan sinirinizi bozabilir. Maddi konulara vereceğiniz tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu: Sosyal ortamlarınız ve çevreniz aktifken hayata farklı gözlerle bakacaksınız. Hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Ailenizdeki insanlara karşı bugün sinirli ve agresif olmamaya özen gösterin. Ortam değişiklikleri isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Bu aralar çok düşünüyor ve devamlı üretiyorsunuz. Bir yandan da rahatsız edilmek istemiyor olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar bunu anlamazlarsa hemen tepki göstermeyin. Yakın çevrenize karşı daha anlayışla hareket etmelisiniz.

 

Balık Burcu: Hayatınızdaki parasal değişimler sizi en çok çevre alanlarınızda zorluyor ve sinirli kılıyor. insanlar durumunuzun farkında olmayabilirler, onlara hemen kızmayın ve bu Pazar tepkilerinizi kontrol edin. Değişikliklerden hoşlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön