26 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün neler olacak?

Bugün ve yarın Ay, Koç burcunda dolaşıyor. Beyin sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Koç burcu baş, beyin, göz, saçları temsil ettiğinden baş ağrıları, migren, sinüs veya beyne kan hücumu bugünlerde etkili olabilir. Beslenmede protein günleri olduğundan bu günlerde protein ağırlıklı beslenmek vücudumuzun ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Özellikle sporla uğraşanların protein alımını ihmal etmemeleri gerekir. Genel anlamda, duyularımız fazlasıyla hassas olacağından kendimizi huzursuz ve gergin hissedebiliriz. Sakarlıklara, düşmelere ve çarpmalara dikkat edelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bu aralar seyahat etmeyi seviyorsunuz ve geleceğinize yönelik adımlarınız sizin için önemli. Bugün özgürlük duygunuz yüksek çalışabilir. Yine de işlerinizi kendi yöntemlerinizle halledecek ve istekle yolunuza devam edeceksiniz.

 

Boğa Burcu: Duygusal olarak alıngan ve geçmişe yönelik davranışlar sergileyebilirsiniz. Bir yandan da sezgileriniz iyi çalışacak ve size beklenmedik anlarda güzel sinyaller yollayabilir. İş alanlarınızda bugün tepkilerinizi kontrol etmelisiniz.

 

İkizler Burcu: Özel hayatınızda güzel gelişmeler içindesiniz ve katılınacak bir davette veya organizasyonda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kalbiniz boşsa hoş bir teklif oluşabilir. Sosyal ortamlarda hayatınızdaki kişiyle anlayışınız yüksek olacak.

 

Yengeç Burcu: Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda, kalabalık yerlerde işlerinizi çabucak halletmek isteyebilirsiniz. Yalnız özel yaşantınızda takıntılı hareket etmeniz de mümkün. Paylaşımlarınızı ve iletişiminizi bugün artırmaya çalışın.

 

Aslan Burcu: Bugün daha sosyal, kendi ideallerinize ve yapacaklarınıza yönelik bir gün yaşayabilirsiniz.Tanımadığınız insanlarla, değişik yerlerde olmak sizi harekete geçiriyor. Zihinsel konularla çok meşgulsünüz ve söyleyecek çok şeyiniz var.

 

Başak Burcu: Aile ortamlarınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz ve bir yandan da aileniz için parasal harcamalarda bulunacaksınız. Maddi konular bu aralar sizi çok çabuk harekete geçiriyor. Aşk hayatınızda takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız.

 

Terazi Burcu: Bugün özel hayatınıza ve ilişkilerinize önem vereceksiniz. Ev hayatınızda bazı konuşmalar kafanıza takılabilir, olayları çok büyütmeyin. Yakın çevrenizle beraber yapmayı düşündüğünüz güzel planlar, programlar devrede olablir.

 

Akrep Burcu: Yapamadığınız veya tamamlayamadığınız işler için çevrenizi suçlamaktan vazgeçin ve sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yakın çevrenizle yapacağınız veya yaptığınız konuşmaları gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir.

 

Yay Burcu: Aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor, kendinizde eğlenceli yönlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Yalnız aşk hayatınıza ve keyfinize bu kadar önem vermeniz, bir yandan da çok para harcamanıza neden olabilir. Çok takılmayın.

 

Oğlak Burcu: Evinizde veya ailenizle oldukça hareketli ve çabuk kararlar vereceğiniz birgün geçirebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızda baskıyı karşı tarafa fazlasıyla hissettireceksiniz. Planlarınızdan ve yapmak istediklerinizden sevdiğiniz insana da bahsetmelisiniz.

 

Kova Burcu: Bugün ağırlıklı olarak iletişiminiz artacak ve yakın çevrenizle değişik planları devreye sokabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeye çalışmalı ve işlerinizi organzie etmelisiniz. Sosyal ortamlardaki işleriniz bugün düşündüğünüzden uzun sürebilir.

 

Balık Burcu: Kendinize ayıracağınız bir bütçe anlık alışveriş kaçamaklarını gündeme getirebilir. Hala maddi konularda kendinizi güvende hissetmiyorsunuz olsun, dış çevrelerde, iş alanlarınızda kendinizi ve yapacaklarınızı göstereceksiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön