10 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

10 Aralık günlük burç yorumunuz

Pazar günü özel hayatımızda görmezden gelmek isteyeceğimiz, bir anlamda kendimizi kandıracağımız etkiler etrafımızda olacak. Parasal konularda, harcamalarımızda gerçekçi olalım, özel ilişkilerimizde aldanmalar, yanılgılar artabilir. Diğer yandan olayları kavrama yeteneğimiz artacağından, hafta içinde sorun yaşadığımız konularla başetmek Uranüs’ten alacağımız olumlu açılarla bizi rahatlatabilir. Bilgimiz, idrakımız, farkındalığımız artıyor.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Enerji alanlarınız değişiyor. Ortak parasal konularda mücadele ve uğraşlarınız devrede olabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda ve ilişkilerinizde gerçekçi olun, hayalkırıklıkları veya insanları gözünüzde büyütme gibi etkiler sizi zorlayabilir.

 

Boğa Burcu: Sevdiğiniz insanı yakın markaja alabilirsiniz bu da mücadeleleri karşınıza getirebilir. Ortak parasal konularda bugün  fazla açılmayın, arkadaş ortamlarınızda bir proje veya paraya dayalı işleriniz varsa bu alanlarda bazı ilişki sorunlarına karşı dikkatli olun.

 

İkizler Burcu: Bir arada çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı daha anlayışla yaklaşmayı ihmal etmeyin. Bu pazar özel ilişkilerinizde kolay etkilenmeler altında olacak, bazı hayalkırıklarıyla yüzleşeceksiniz,  olaylara geniş açıdan bakmayı denemelisiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün programınızdaki belirsizlikler günlük hayatınızın akışında sorunlara neden olabilir, seyahat halindeyseniz bu etkilere dikkat edin. Yine uzak çevrenizden alacağınız bazı haberler kendinizi sorgulamanıza neden olabilir.

 

Aslan Burcu: Hafta sonu eğlence, keyif ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir. Alışveriş yapacaksanız beklentinizin altında sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konuşmaların sizi yanıltmasına izin vermeyin.

 

Başak Burcu: Tartışmalara ve inatlaşmalara dikkat edin. Aile ilişkilerinizde ve bağlantılarınızda gerçekçi olun. Kolay aldanmaya açıksınız. Karşı tarafı gözünüzde gereksiz yere yüceltmemeli, oluşacak olaylara karşı net yaklaşımlar sergilemelisiniz.

 

Terazi Burcu: Maddi konularda mücadeleci bir sürece gireceksiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde, iletişimsel konularda bazı hayalkırıklıkları ortaya çıkabilir. Günlük işlerinizi iyi organize etmeye bakmalısınız. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

 

Akrep Burcu: Geride kaldığınız günlerin acısını çıkartmak istercesine hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. Yapacaklarınız adına hayat sizi destekleyecek. Aşk hayatınızda sahip olduklarınıza odaklanabilir, bazı sorunlara ve hayalkırıklıklarına açık olabilirsiniz.

 

Yay Burcu: Kendinize dönük olmanız, gelecek planlarınızı gözden geçirmeniz özel ilişkilerinizi zorlayabilir. Bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Aile hayatınızda bazı ilişkileriniz üzerinizde sorun veya hayalkırıklığı yaratabilir.

 

Oğlak Burcu: Aktiviteler, davetler, takım çalışmalarınızda enerjinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde bazı ilişkilerinizi gözünüzde büyütmeyin, değerinden fazlasını karşı tarafa yüklemeyin, hayalkırıklıkları oluşabilir.

 

Kova Burcu: konularla, iş ve kariyerinizle ilgili koşturmalarınız ve uğraşılarınız artabilir. Kontrollü ve sağlam ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bugün bazı arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz üzerinizde sıkıntı ve hayalkırıklığı yaratabilir. Herkese değeri kadar vermeyi öğrenmeniz gerekebilir.

 

Balık Burcu:Yurt dışı seyahatleriniz veya işlerinizde enerjinizi daha rahat kullanabilirsiniz. Bu alanlarda mücadeleleriniz olsa bile, şanslarınız ve fırsatlarınız da olacak. Bugün iş ilişkileriniz, toplum önü bağlantılarınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön