Mart ayı burç yorumu

Mart ayında burçların başına neler gelecek?

Mart ayında burçları neler bekliyor?

Kova: 
Ocak 20/Şubat 18

Yeni ay sayesinde bu ay hem aşk hayatı cıvıl cıvıl hale geliyor hem de seks hayatı. 25 Şubat itibariyle başlaması muhtemel ilişkilerde, sonraki ayın ortalarına doğru birden ciddileşme görülmesi mümkün, o yüzden oyunu baştan kurallarına göre oynamakta fayda var, haberiniz olsun!

 

Balık: 
Şubat 19/Mart 20

Venüs ve Merkür gezegenlerinin burcunuzda gezinmesinden dolayı bu ay biraz aşka susamış vaziyette geçecek sizin için. Ancak eğer yalnızsanız, yanlış tercihler yapmanız için de makul bir zaman olabilir, aman dikkat! Partner seçerken kurallarınız olduğunu ve ideal partnerinizde olması gereken özellikleri unutmayın!

 

 

Koç: 
Mart 21/Nisan 19

Venüs’ün burcun üzerinden transit geçişi yeni flörtlere, yeni kaçamaklara fırsatlar yaratabilir. Koç burcu kadınları bu ay hem daha çekici, hem de daha aktif görünüyorlar. Mart 12 civarında ise eski bir kalp hırsızının kapı arasından yeniden bakışına şahit olacaksınız gibi. Dikkatli olmak lazım, geçmişi şöyle bir hatırlamaktan zarar gelmez!

 

 

Boğa: 
Nisan 20/Mayıs 20

Neptün’e göre bu ay sosyal hayatınızda inanılmaz bir hızlanma mevcut, her ne kadar kalp yaraları hala kaşınıyor olsa da, bu sosyallik ve çekim gücü yaraların kapanmasına da faydalı olacak. Aşk hayatındaki çalkantılı durumlar yerini sakin ve ılımlı bir havaya bırakıyor diyemeyiz, entrikalar da dedikodular da kaldığı yerden devam ama entrikaların yön değiştirmesi, bazı dikkatli gözlerden kaçmayacak.

 

İkizler: Mayıs 21/Haziran 20


Beşinci evinizdeki Jüpiter aşık olmanızı istiyor! Hem de öyle aşık ki, hem hızlı hem de sert bir aşk bu! Ama acaba siz böyle sert bir giriştense daha mı sıcak, daha mı tatlı bir şeyler arıyorsunuz? Belki işler sizin istediğinizden ya da umduğunuzdan daha hızlı gelişebilir ama bunun  kötü bir şey olduğunu da iddia edemiyoruz. Belki de hızlı mı iyi, yavaş mı iyi diye düşünmek, sorumluluk almak ve karar verip yönetmek sırası size gelmiştir? Fena da değil hani!

 

 

HANGİ BURÇ NASIL MUTLU OLUR? Karşınızdakini mutlu etmek istiy... BURÇLARA GÖRE SEKS Sekste en ateşli burç hangisi? B...

 

Yengeç: Haziran 21/Temmuz 22

Uranüs yavaştan Balık burcuna doğru giderken Akrep burcunda da birileriyle tanışıp güzel temaslar kurma, hatta temasların biraz daha yakınlaşmalara dönme ihtimali artıyor da artıyor. Belki, bir iş gezisi ya da kültür gezisi bu yakınlaşmanın yolunu yapacak olan şey de olabilir, dikkatli olalım. Yalnız şunu unutmayalım ki, güzel ilişki, güzel birleşme ancak size saygı duyan ve önceliklerinizi önemseyen kişilerle mümkün olur. Bizden söylemesi!

 

Aslan: Temmuz 23/Ağustos 22 


Aslanlar için bu ay adeta duygusal olarak yıkılıyor diyebiliriz. Evet, bu yıkılmanın iyi anlamda mı kötü anlamda mı olduğuna Aslanların tavrı karar verecek ancak Mart ayının biraz daha pozitif bir ay olmasını da engelleyemeyecek. Zira, bu ay biraz daha dengeli ve mutlu bir aşk hayatı beklese de sizi, yine de partnerinizle yapacağınız uzun ve makul konuşmalar, ihtiyaçlarınızı açıkça dile getirmeniz, ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Konuşmaktan kaçmayın!

 

 

Burcunuza göre nasıl bir hayata ihtiyacınız var?
+13
Herkes, hayattan belirli şeyler ister ve herkes, mümkün olduğunca mutlu olabilmek adına, işlerin belirli bir yolda ilerlemelerine ihtiyaç duyar. En çok para ve en büyük ev ile en iyi işe ihtiyaç duymak kadar karmaşık bir şey değildir bu. Çok daha basittir. Özünde saygıya ve Zodyak burçlarımıza göre en uygun olduğumuz ilişki türlerine bağlıdır. Eğer kendinizle mutlu olabilmek için ne tür bir hayat yaşamanız gerektiğini merak ediyorsanız, her burç hazırladığımız bu maddelere göz atın. Kendinizi ihtiyacınız olan hayatın içerisinde bulursanız, bundan sonra rahatsınız demektir.

 

 

 

 

Başak: Ağustos 23/Eylül 22

Yedinci evinize Venüs’ün arz-ı endam eylemesiyle birlikte bu ay yaşayacağınız her şey bulutların üzerinde, her şey bir romantik. Yalnızlar, toplaşın, bu ay adaylar, aday adayları yağmur gibi yağıyorlar. Evliler, sevgilisi olanlar, bu ay mucize gibi hediyeler, sürprizler, jestler… Bu ay her şey hem daha bir yakın, hem daha bir cazip, haberiniz ola!

 

Terazi: Eylül 23/Ekim 22

Aslan’ın tam ayı sağ olsun, bu ay biraz yeni şeyler denemeye açık, biraz daha cüretkar, biraz daha cazibeliyiz. Unutmayınız, siz kendinizi ne kadar cazibeli, ne kadar davetkar hissederseniz, karşınızdaki da sizi aynen öyle görür. Karmaşık işlerden uzak durun, bu aralar o size iyi gelmez. Mart ayı, sakin geçmesi gereken bir ay, yoksa kendinizi tehlikeli durumlardan çekip çıkaramayabilirsiniz.

 

 

 

Akrep: Ekim 23/Kasım 21

Neptün yüzünden bu ay aşkı yanlış yerlerde arıyoruz. Ama biraz salim düşünelim, şöyle bir derin nefes alalım, doğru yerlere doğru yönelmeye çalışalım, yoksa sonuçlar hiç beklendiği gibi gelmeyecek. Yeni aşk ihtimalleri yok mu, var! Ama işte, kendini kaybetmeden, önünü görmek en güzeli.

 

Yay: Kasım 22/Aralık 21

Mars, Venüs, Jüpiter, hepsi bir olmuşlar bu ay hem yatak odanızı hem aşk hayatınızı baştan aşağı değiştirmeye geliyorlar. Her şey beklendiği gibi giderse bu ay aşık olduğunuz kişi birden bire bir en yakın arkadaşa dönüşüyor. Aman diyelim, bu ay fiziksel görüntüye de hafiften dikkat edelim, biraz yeniliklere açık olalım, böylelikle tecrübeler de hatrı sayılır ölçüde hatırlanacak şeyler olarak kalsın.

 

 

 

Oğlak: Aralık 22/Ocak 19

Mars burcunuza doğru hareket ediyor bu da demek oluyor ki kariyerinizle ilgili bazı değişiklikler olacak. Kariyere odaklandığınız bu şahane bahar günlerinde, hiç canınız çekmese bile acaba duygularınızı ve kalbinizi görmezden gelmeseniz mi? Ama üzülmeyin, Satürn’ün Mart’ın ortalarına doğru evinize girmesiyle birlikte, aşkın yakınlaşmaların önemli olduğunu hatırlayacaksınız.

 

 

Kaynak: bust.com

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön