Oğlak burcu erkeğine aşık olmak için 6 neden

Aralık sonu Ocak başı doğan bu kış burcu erkeklerine neden aşık olduğunuzu merak ediyorsanız oldukça güçlü sebepleriniz olduğunu göreceksiniz.

Oğlak burcu erkeğine aşık olmak için 6 neden

Oğlak burcu erkeği sabırlıdır

Oğlak burcu erkeği oldukça sabırlıdır. Yaşanılan sorunlara karşı çözüm odaklı davranır ve konunun kapanması için acele etmez. Eğer o an konuşmak istemiyorsanız sizi konuşmak için yormaz, darlamaz, uygun bir anı bekler.

 

Oğlak burcu erkeği cömerttir

Eğer bir oğlak burcuyla flört ediyorsanız hediyelere, küçük sürprizlere doyamaz; en güzel restoranlardan, çok romantik yemeklerden başınızı kaldıramazsınız. Sevdiği kadın için hiçbir masraftan kaçınmaz, üçün beşin hesabını yapmaz.

 

 

Oğlak burcu erkeği duygularını kolayca ifade eder

Bir oğlak burcu sevdiyse tam sever, sildiyse bir kalemde… Duygularını ifade etmekten çekinmez. Seviyorsa gider konuşur, soğuduysa küçük oyunlara girip hayatı zindan etme açık yüreklilikle söyler.

 

Oğlak burcu erkeği inisiyatif alır

Her buluşmada nereye gidelim, ne yapalım diye sizi zorlamaz, sorarsa da kibarlık etmek için sorar. Sizinle nasıl vakit geçireceğini, sizi nasıl mutlu edeceğini, sizinle nasıl vakit geçireceğini çok iyi bilir. İnisiyatif alır sizi zor kararlarla yormaz.

 

 

Oğlak burcu erkeği iyi bir yol arkadaşıdır

Bir oğlak burcuyla beraberseniz tatillerin tadını sizden daha iyi çıkaran yoktur. Bir yol arkadaşından beklediğiniz her şey oğlak burcunda mevcuttur. Her duruma karşı hazırlıklı, aksiliklerden fırsatlar yaratan, sorunlara akılcı çözümler getiren biriyle yola çıkmaktan kim korkar ki?

 

Oğlak burcu erkeği nettir

Kızınca neden kızdığını, üzüldüyse neden üzüldüğünü açıkça ifade eder. Size imalarda bulunup, sizden onu anlamanızı beklemez. Kendisini net bir şekilde ifade eder siz de onu rahatça anlayabilirsiniz. Böylece ilişkide yanlış anlaşılmalar yaşamaz, gereksiz tartışmalar ortadan kalkmış olur.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 7077

 • Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?
  Son kullanma tarihleri ne zaman bitiyor?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 2251

 • Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...
  Nazlı Çevik Azazi'den kısa bir masal...

  Süresi : İzlenme : 1726

 • Neden limonlu su içmeliyiz?
  Neden limonlu su içmeliyiz?

  Süresi : İzlenme : 26016

 • Prematüre nedir?
  Prematüre nedir?

  Süresi : 01:30 İzlenme : 5935

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön