Kimsenin yardımına ihtiyacım yok!

Lindsay Lohan’in 2009 yılına ait vergi borçlarını ödeyen Charlie Sheen, güzel oyuncuya yeniden ekonomik açıdan yardımcı olmak için kesenin ağzını açtı.

Kimsenin yardımına ihtiyacım yok!

Lindsay Lohan’in 2009 yılına ait vergi borçlarını ödeyen Charlie Sheen, güzel oyuncuya yeniden ekonomik açıdan yardımcı olmak için kesenin ağzını açtı. Sheen’in yardımını kabul etmeyen Lohan, “Benim kimseye ihtiyacım yok” dedi.

 

Bu kez kabul etmedi

Skandallarla dolu hayatıyla gündemden hiç düşmeyen Lindsay Lohan,dengesiz ruh hali sebebiyle hiç bir film setinde istenmemesi nedeniyle ekonomik kriz de! Meslek taşı Charlie Sheen, yüklü miktarda vergi borcu olan güzel oyuncuya yar dımcı olmak için harekete geçti. 2009 yılına ait vergi borçlarını Sheen’ in kendi sine verdiği 100 bin dolarlık çek sayesinde kapatan Lohan, bu kez Sheen’in yar dım teklifini reddetti.

 

Adımı ağzına almasın

 Charlıe Sheen’ in kendisinin velisi gibi davranmasından ve girdiği her ortamda kendisine verdiği maddi desteği gündeme getirmesinden sıkıldığını belirten Lo han, “Kimse benim kurtarıcım değil. Yardıma ihtiyacım yok, kendi kendime ayakta kalmayı başarabilirim” dedi. 2010 yılı 140.203, 2011 yılı içinse 56.718 dolar vergi borcu olan ve bu borcun altından nasıl tek başına kalkacağı merak edilen Lohan, “Tek istediğim Charlie’ nin çenesini kapaması. Artık adımı  ağzına almasın” diye konuştu.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön