Şubat ayı Başak burcu yorumu

Şubat başı evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda hareket etmeye başlayacak olan Neptün, var olan uzun süreli ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir sevgili Başaklar...

Şubat ayı Başak burcu yorumu

Şubat başı evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda hareket etmeye başlayacak olan Neptün, var olan uzun süreli ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeler, dağılmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir sevgili Başaklar... İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bu dönem dikkatli adımlar atmalı, yanlış yönlendirilmelerden ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısınız. Size anlatılan her şeye kolay inanacak görünüyorsunuz. İlişkilerinizde açığa çıkmamış ve gizlenmiş sorunlar bu süreçte ortaya çıkabilir. Eğer evli değilseniz, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınızdaki bir insanın bakımını üstlenebilir, ona yardım edebilirsiniz. Özellikle ortaklaşa iş kuracak ve yapacak olan bu süreçte çok dikkatli olmalılar. Yine hukuk ve davalar konusunda zorlanmalar oluşabilir.

 

7 Şubat ve sonrası birkaç ay aşk hayatınızda kendinize has tarzınızla hareket edebilir veya bu alandaki gelişmelerde bir takım yavaşlamalar kaydedebilirsiniz. Yine bugün bir dolunay oluşacak, beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Yine arkadaşlarınızın hayatında da önemli olaylar yaşanabilir ve sizde olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

8 Şubat itibarıyla, Venüs Koç burcuna geçecek. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştireceksiniz.Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. Özel hayatınızdaysa, tutkularınıza sarılarak içgüdüsel ve baskın davranabilirsiniz.

 

10 şubatta ortaklaşa para alanlarınızda gelirlerinizde bir artış söz konusu olacak.

 

Şubat ayı genel olarak ortaklı işleriniz varsa kafanızı daha çok bu alanlarda çalıştıracağınız bir ay olabilir. Yine hukuki bir dava , işyeri değiştirme, taşınma gibi etkilerinizi 22 Şubat ve sonrası yapmaya çalışın.

 

14 Şubat'ı romantik etkileşimlerle geçirecek burçlardan bir tanesi sizsiniz sevgili Başaklar… Güzel bir teklif, ilişkinize dair öneriler, 14 Şubat haftası ayaklarınızı yerden kesebilir.

 

16-18 Şubat tarihleri aşk hayatınız ve evlilik ilişkileriniz açısından olumlu günler. Özel hayatınızdaki karar ve başlangıçlarınızı 22 Şubat sonrası vermeye özen gösterin.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  28 Ocak 2016 Perşembe 21:43

  Benim hsystım neden kötü.. Bende başağım

  Cevapla
 •  
  03 Şubat 2017 Cuma 10:59

  bende bir başağım ve sana kabus dolu hayatımı anlatsam kendi derdine sevinirsin inan. beterin beteri var unutma

 •  
  07 Ocak 2015 Çarşamba 14:34

  ıyi

  Cevapla

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön