Ocak ayı Aslan burcu yorumu

Daha çok iş alanlarınız aktif olacağı bir ay sizleri bekliyor sevgili Aslanlar...

Ocak ayı Aslan burcu yorumu

Ocak ayında daha çok iş alanlarınız aktif olacak. İş hayatınızda düzenlenmesi gerekenler, disiplin altına alınması lazım gelenler bu ay içerisinde gözden geçirilebilir.

 

8 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçecek ve 2 hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, dikkatli, ihtiyatlı ve disiplinli olmak şartıyla, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz.Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Cilt, eklem yerleri, romatizma, deri  hastalıklarına dikkat edin. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır.

 

13 Ocak bu türden işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün olabilir.

 

14 Ocak ve sonrası aşk hayatınızda tutkularınız devreye girmeye başlayacak. Sevdiğiniz insan için aşk hayatınızda fedakarlıklarınız ön plana çıkabilir.

 

20 Ocak'ta yakın çevrenizde iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde bir takım zorluklarla karşılaşmanız mümkün. Bir işinizin bozulması ya da destek gördüğünüz insanların kendini çekmesi gibi durumlara karşı hazırlıklı olun.

 

21 Ocak ve sonrası bir ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Yine yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, halkla ilişkiler konuları gündeminizde yer alabilir. Taşınmak ve yer değiştirmek istiyorsanız bu ay bu isteğinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yine bu dönem ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girmeye başlıyor. Grupsal çalışmalar, ortaklarınızla yapılacak her tür işleriniz için 23 Ocak'taki yeni ayı beklemeniz yerinde olabilir.

 

24 Ocak'ta  para evinizde gerileyecek olan Mars, parasal işlerinizde ve anlaşmalarınızda birtakım zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir. 14 Nisan'a kadar önemli parasal atılımlardan, ödemelerden veya pahalı bir eşya almaktan, takas etmekten kaçının.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön