Ocak ayı İkizler burcu yorumu

Ocak ayına para ile ilgili konuların gündeminizde olmasıyla başlıyorsunuz sevgili İkizler...

Ocak ayı İkizler burcu yorumu

Yeniyıla 9 Ocak'ta sizin para evinizde oluşacak dolunayla giriş yapacaksınız. Bu birkaç gün parayla ilgili konular daha fazla gündeminizde olacak.

 

8 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor, 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak.Yine cinsellik, ölüm, ruhani ve mistik konular hakkında konuşmak ve araştırma yapmak size ilginç gelebilir.Yaşamı biraz ciddi yönleriyle sorgulayabilirsiniz.

 

14 Ocak ve sonrası iş ilişkilerinizi güzelleştireceğiniz ve bu ilişkilerden fayda sağlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

 

15 Ocak'ta beklenmedik yerlerden alacağınız gizli destekle, önemli bir işinizi halledebilirsiniz.

 

19-20 Ocak'taki çocuklar veya aşk hayatınızdaki oluşumlar sizi duygusal anlamda zorlayabilir. Ödemeleriniz arasında dengeyi oturtmakta zorlanabilir, aşk, eğlence ve çocuklarınızla ilgili konularda anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Yine onay almak istediğiniz insanlardan beklediğiniz karşılık gelmeyebilir.

 

21 Ocak ve bir ay boyunca seyahatler, yabancı ortaklı işler, medya ve ticaret alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Yapılacak iş seyahatleri ve görüşmeleri bir sonraki dönemde karşınıza çıkacak fırsatlara sizi hazırlayabilir. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

 

24 Ocak'ta gerilemeye başlayacak olan mars sizin iş ve hizmet alanlarınızın yönetici gezegeni olduğundan 14 Nisan'a kadar yeni işlerinizde, projelerinizde harekete geçerken dikkatli adımlar atmalısınız. Bazı noktalarda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Aşk evinizde dolaşan Mars sizi eviniz ve aileniz konusunda da aşırı eleştirel yapabilir. Enerjinizi aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde ortaya koymakta bir parça da olsa zorlanabilirsiniz. Bu dönem olan olayları gözden geçirmeli, eğer sevdiğiniz insanla tartışmalar yaşadıysanız nerede ne kadar  eleştirel davrandığınızı anlamalısınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön