Bir David Beckham portresi: Hem cimri hem kılıbık…

“David’i yağmur ormanlarındaki çocuklardan, Melbourne’deki dişçi asistanlarına, Mumbai’daki taksi şoförlerine kadar herkes tanıyor.

 Bir David Beckham portresi: Hem cimri hem kılıbık…

Onunla aynı odaya girince bütün dünyanın ilgisi adeta orada toplanıyor ve okyanus basıncı gibi bu hissedilebiliyor.” Sanmayın ki bu sözler bana ait. Elle’in İngiliz baskısında onunla röportaj yapan Alice Wignall’ın David Beckham tanımlaması bu cümleler.

 

Derginin ilk kez bir erkeği kapak yapması çok yazıldı çizildi. “Kapak iyi hoş da dış görünüşe aldanma, röportajın içeriğinde ne var” dedim kendi kendime. Modern çağın mülakatçısı olduk ya...

 

Bütün şaşaalı görüntüsünün altında aslında kendi deyimiyle son derece sıkıcı bir hayatı var David’in. Sabah saat 7’ye çeyrek kala ‘kalk borusu’ ile yataktan fırlıyor mutfağa koşuyor ve dört çocuğunun kahvaltısını bizzat kendi hazırlıyor.

 

7’yi çeyrek geçe veletler kahvaltıya başlıyorlar. Bu arada kendisi her biri farklı şey yemeyi tercih eden ufaklıklardan arta kalan üç beş lokmayı atıştırıyor ve oğulları Romeo ve Cruz’u okula bırakıyor, oradan doğru antrenmana...

 

Akşamüzeri yine çocukları okuldan alış ve eve dönüş. İşte muhteşem Beckham’ın sıradan bir günü.

 

Geçenlerde cep telefonunu tuvalete düşürmüş Beckham. Hani bizim lokantalarda tuzluğun içine nemi alır diye birkaç pirinç tanesi atarlar ya, David de bunu duymuş olsa gerek suyu çeksin diye telefonunu içi pirinç dolu bir kavanozun içine koymuş, bir haftadır bekliyormuş.

 

Karısına 150 bin dolarlık üzeri pırlanta dolu Hermes çantayı gözünü kırpmadan hediye eden adamın kendine yeni bir cep telefonu almamasındaki çelişki beni şaşırttı doğrusu.

 

“Oğlum David Los Angeles’ta yok mu bizdeki gibi kampanyalar. Alıver bir telefon hattıyla birlikte” diyesim var da abi sallıyor mu acaba?

 

Karısından söz açılmışken... Röportajda David’in iki sözünden biri Victoria... Onunla çok gurur duyduğunu söylüyor. “Ayrı ülkelerde bile olsak her gün konuşuruz” diyor söyleşiyi yapan Wignall’a. Bu arada yanındaki asistanı onu uyarıyor hemen: “Ne her günü, beş dakikada bir arıyor.” Utanarak durumu kabul eden David mi çok kılıbık, yoksa Victoria mı çok cadaloz anlayamadım doğrusu.

 

Bir de küçük kızı Harper’a çok düşkün ünlü futbolcu. Büyüyünce onu erkeklerden korumak için bir plan yapmış bile. Harper’ı ünlü masal kahramanı Rapunzel gibi bir kuleye kilitleyecekmiş. Ama kız annesine benzerse, bunlara hiç gerek yok. Baksanıza sahaların kaplanı David’i süt dökmüş kediye çevirmiş Victoria.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön