Modada yeni sezonun en iyi 10’unu oluşturan olmazsa olmaz parçaları

Sonbahar-kış sezonunda yepyeni trendler ve hit parçalar sezonun ana hatlarını oluşturuyor. İşte yeni sezonun top 10’unu oluşturan olmazsa olmaz parçalar.

Modada yeni sezonun en iyi 10’unu oluşturan olmazsa olmaz parçaları

 

Sonbahar - Kış sezonunda yepyeni trendler ve hit parçalar sezonun ana hatlarını oluşturuyor. Maskülen ya da feminen, etnik ya da klasik, minimal ya da ihtişamlı... İşte yeni sezonun top 10’unu oluşturan olmazsa olmaz parçalar. 

 

Şapka

Klasik bir fedora veya 70’leri hatırlatan geniş kenarlı şapkalarla bir anda günün retro görünümüne kavuşmak mümkün. Lanvin’den Gucci’ye pek çok defilede karşımıza çıkan şapkalar, yılın en iddialı aksesuvarlarından. 


 

Oxford ayakkabılar

Bu kış önümüzde iki zıt seçenek var: Hanım hanımcık veya erkeksi görünüm. Eğer seçiminiz ikincisinden yanaysa sadece bir çift oxford ayakkabıyla bile görünümünüzü güncelleyebilirsiniz. 


 

 

Pelerin

Bu sezon paltolar tüm defilelerde son birkaç senedir olmadığı kadar ön plandaydı. Özellikle canlı renklerde olanları bize soğuk kış günleri bir an önce gelsin dedirtti. Paltolara alternatif olarak rengârenk pelerin ve pançoları da gardırobunuza ekleyip sarıp sarmalanma zamanı nihayet geldi. 


 

Smokin takım

Hâlâ gardırobunuzda yoksa edinmek için bundan daha iyi bir fırsat yok! İster siyah, ister beyaz, ister kadife, ister