Erkekler bu soruları sormaya çekiniyor!

Erkekler, her zaman alet kutusundaki en keskin alet değildir özellikle de konu kadınlarsa...

Erkekler bu soruları sormaya çekiniyor!

Erkeklerin sormaya çekindiği sorular var! Neler mi?

 

Soru

Neden bu kadar çok ayakkabınız var?


Cevap

Ayakkabılar çok çekici, kalorisi olmayan şekerler gibi. Özellikle bazıları bizi olduğumuzdan daha seksi, uzun ve güçlü hissettiriyor. Yaşadığımız dram ne olursa olsun – stres, kilo almak, ayrılık- ayakkabılar her zaman uyar, uymazsa da bir numara büyüğünü almak utanç verici olmayacaktır. Dolaplarımızın bizim kadar karmaşık olduğundan bahsetmemize gerek var mı bilmiyoruz, işte bu sebeple fazla seçenek olması her zaman daha iyi. O kot pantolonu sadece botlarla değil, yüksek topuklarla da giyebiliriz. Kumaş pantolonun altına farklı renklerde babetler muhteşem olur. Geçenlerde aldığım ve ayağımı sıkan sandaletleri çok seviyorum, bir numara büyüğünü de mi alsam? Ne yani beyler, hep aynı şeye mi bağımlılık duymamızı tercih edersiniz?

 

Soru

Karım arkadaşları ile bizim seks hayatımızdan konuşuyor. Kadınlar bunu nasıl yapıyor?


Cevap

Temel olarak, kadınlar arkadaşları ile konuşarak yaşar. Derdini anlatmak, tavsiye almak ya da sadece konuşmak için konuşmak;  biz sözlü deneyimlerimiz sayesinde varız. Erkekler problemlerini bira içerek seyrettikleri futbol maçının karşısında unutabilir ve bu bizim için problem değil. İşler böyle yürüyor…

 

Soru

 

Vampirler? Gerçekten mi?


Cevap

Vampirler nihai "kötü çocuklar" dır. Kadınlar vampirleri değiştirmek ve kendilerine ait olmalarını sağlamak için ister, tabii muhteşem gücünü bizi eğlendirmek ve sevişmek için kullanmasında ya da bir virtüöz gibi piyano çalmaya devam etmesinde sakınca yok. Bayanlar için uzun süreli bir rehabilitasyon projesinden daha çekici bir şey yoktur. Bir de kan emme meselesi var ki aslında seks için kullanılan edebi bir metafordur: Vampirler bir kadın kollarında kendinden geçene kadar kanını emer. Vampir romanlarının arkasında yatan gerçek, kadınların seks hikayesi okuduğunu itiraf etmeden seks hikayesi okuyabilmelerini sağlamasıdır. Kadınlar aynı zamanda hem maceraperest hem iffetlidir ve vampirler en derin fantezilerimizi yaşamamıza izin verir.


 Soru

 

Destekli sutyen olduğunu bilmediğimizi mi sanıyorsunuz?


Cevap

Destekli sutyen giymemizin sebepleri var: birincisi, kalın olmaları, böylece flaş patladığında bile içimizin gözükmesi endişesi yaşamıyoruz. İkincisi indirimdeler; mal varlığımızı olması gereken yere koymamızı sağlıyorlar. Siz erkekler, her zaman vitrin alışverişi yaparsınız. Eğer onları dükkanın önünde tutarsak, para harcayacağınızı biliyoruz. Sutyenlerin çıkarılacağı zaman geldiğinde ise alıcının pişmanlık duyması için biraz geç oluyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön