En yakın arkadaşımdan mı hoşlanıyor?

Aşk, gerçeklerle birleştiğinde sizi acıtabilir. Sizi sevdiğini mi düşünmüştünüz? Sizden değil en yakın arkadaşınızdan hoşlandığını anlamak sizin için yeterince ağır olabilir.

En yakın arkadaşımdan mı hoşlanıyor?

Biriyle birliktesiniz ve aslında ilgilendiği kişi siz değilsiniz. Siz, onun ilgilendiği kişiye yaklaşmak için kullandığı bir basamak olabilirsiniz. Aşağıdaki 9 maddede onun aslında sizden mi yoksa en yakın arkadaşınızdan mı hoşlandığını öğrenebilirsiniz!

 

Her plana onu da dahil ediyor

Onunla her buluşmanızda, mutlaka yanınızda en yakın arkadaşınız da oluyor mu? Üzgünüz ama bu ondan hoşlandığının en açık belirtilerinden biridir.

 

Onu arıyor

Sizi arıyor fakat kız arkadaşınızla buluştuğunuzda aslında onu daha çok aradığını ve daha çok konuştuğunu mu farkettiniz? İyi niyetli düşünen siz, bunun amacının sizin hakkınızda bilgi almak olduğunu düşünmek isteyebilirsiniz. Fakat bir de şöyle düşünün, insan ilgilendiği insanın daha çok sesini duymak istemez mi?

 

Onu görmek için son dakika planları yapıyor

Bir erkek, bir kadından hoşlandığında, sürekli belirli programlar dahilinde konuşmak zorunda değildir. Sizden habersiz gerçekleşen son dakika buluşmaları kesinlikle ondan hoşlandığının kanıtlarından biridir.

 

Onun hakkında konuşuyor

Konu dedikoduya geldiğinde, erkekler bu işi kadınlardan çok daha iyi yapabilirler. Bundan bahsetmekten hoşlanmasalar da bir kız hakkında çok fazla konuşuyorsa şüphelenebilirsiniz. Hoşlandığınız adam, en yakın arkadaşınız hakkında fazlaca konuşuyor, onu dilinden düşürmüyorsa, tehlike çanları çalıyor demektir.

 

 

Sürekli ona dokunuyor

Erkekler, kadınlara dokunmaktan fazlasıyla hoşlanırlar. Bu çok doğaldır. Kollarını omuzlarına atarlar, saçına hatta yüzlerine dokunurlar. Hoşlandığınız adam da bu durum fazlasıyla var mı?

 

Hediye sayısındaki artış

İlişki sırasında birbirine küçük hediyeler almak gayet doğaldır. En yakın arkadaşınızın kucağı fazlasıyla küçük süprizlerle mi dolup taşıyor?

 

Onu tanımak amaçlı sorular

Bir erkeğin, bir kadından hoşlandığını söylemesi oldukça zordur. Eğer anlamlı ve derin sorular soruyorsa, bu da bir erkeğin bir kadından hoşlandığının en açık işaretlerinden biridir.

 

Mesajlaşıyorlar

Mesajlaşmak çok büyük olay değil mi? Siz arkadaşlarınıza ne kadar da bir mesaj gönderiyorsunuz? O, size ne kadar gönderiyor ve kız arkadaşınıza ne kadar mesaj atıyor?

 

Ona  verdiği tüm sözleri tutuyor

Erkekleri bilirsiniz, verdikleri sözleri tutmakta o kadar zorlanırlarki. Bu onlara dünyanın en külfetli işi gibi gelir. Sürekli ertelerler. Fakat iş ilgilenmeye ve hoşlanmaya geldiğinde bir erkeğin hiçbir zaman bu kadar sadık olduğuna tanık olamazsınız. Sürekli verdiği sözleri tutması, üzgünüz ama ona değer verdiğini gösterir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  26 Temmuz 2018 Perşembe 00:35

  bu kesinlikle yanliş birşey eyer öyle olsaydi o zaman herkes derdi bu bana aşk

  Cevapla
 •  
  22 Haziran 2016 Çarşamba 23:45

  Onu kesinlikle sevmiyorr o bana asik zaten bn agladigimda aglamana dayananiyorum deistii "AŞK"!!!!!

  Cevapla

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön