Kadınlar erkeklere laf atarsa!

Kadınlar bu sözleri söylese, acaba erkekler ne yapar?

Bu lafları kadınlar erkeklere söyleseydi...

1. Of kalçalara bak! 

Bir masa hayal edin, kadın kadına oturmuşlar, gelen geçen erkeklere bakıp, yüksek sesle laf atıyorlar. Fakat hayır: Kadınlar sıkı, biçimli erkek kalçasına hem bakmayı hem dokunmayı sever, ama onu ağızlarına sakız yapmazlar.


2. Kokusu geldi!

Konu İtalyan erkeklerden açıldı diyelim. “Kokusu geldi valla...” dese bir kadın, nasıl bir hava eser ortamda? Rus kadınlardan konu açılınca aynısını söyleyen erkek ne yapar?

 

 


3. Alacaksın bunu, yatıracaksın...

Seksi kadın gören erkek bu lafı ederken hayal edemeyebilir belki, ama seksi bir erkek görünce kadının da aklından benzeri geçer.


4. Hişt nerde yaptın o kasları!

Kol kasları, karın kasları, bacak kasları... Kadınlar kas sever ve gerçekten kasları kuvvetli bir erkek görünce o kasları nerede yaptığını merak eder.

 

 

 


5. Maşallah

Uzun boylu, yağ oranı düşük kas oranı yüksek, bakımlı, eli yüzü temiz, gözleri manalı bakan vb vb vb erkek görünce kadın da “maşallah” der aslında, ama kimseye duyurmadan.

 

6. Kim bilir ne hazineler var o pantolonun altında

Bir kadının elbisesine, eteğine, bluzuna, pantolonuna bakıp bedenine dair fantezi üreten erkek, bir kadından bu sözü duysa gözleri nasıl bakar?

 

 


7. Rüyamda erkekler beni terletmiş

Terleyerek uyanan ve yanındaki kadına “Rüyamda kızlar beni terletmiş heh heh heh” diyen erkek, bu cümleyi kendisi duysa ne hayal eder? Evet ya, arada kadınlar da rüyalarında başka erkekleri görür! 


8. Çok yakışıklı, hemen beraber olmak isteyeceğin cinsten!

Bir kadının ne kadar cazibeli olduğunu anlatmak için kendi hormonlarından destek alan erkeğe bunun tersinin de mümkün olduğunu anlatmak için bu söz kullanılabilir. 

 

Bunları yapıyorsa kaçın!
+16
Yere tüküren adam! Doğanın bir parçası olan bizlerin asfaltla kapladığımız yere tükürmememiz gerektiğini, en basit mantıkla asfaltın tükürüğü emmeyeceğini ona en gıcık sesinizle tane tane anlatın. Anlamıyorsa nefes israfı yapmayın. O adamdan hiçbir şey olmaz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön