21 - 27 Ocak 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

21 - 27 Ocak haftası nasıl geçecek?

Haftaya Ay tutulması ile başlıyoruz. Pazartesi 8.15'de başlayan tam tutulma aslan burcunda gerçekleşiyor. Gün doğumuna eşlik ettiği için ruhsal astrolojide iyi şans ve bolluk getirdiğine inanılır. Tam Ay tutulması oluşu sebebiyle etkisi yoğun olacak.   Bu tutulmada özdeğer ve güven duygularına vurgu var. Dogmatik, muhafazakar tutumlar açığa çıkarken, aşırı hassas olabiliriz. Son 6 aydır birikmiş olan duygular açığa çıkarken, başkalarının düşüncelerine aşırı önem veren ve bu sebeple kendini kurban olarak algılayan insani tutumlarımızı sorgulayacağımız olaylar yaşanabilir. İlişkiler,ev ve ailede önemli olaylar gelişebilir.  

 

Güneş kova burcuna ilerledi. 24 Ocak’ta Merkür kovada. Hedef odaklı tutumlar, öncü, ilerici fikirlerde artış olacaktır.

 

22 Ocakta Merkür Güney Ay düğümü tam kavuşumda. Sırlar açığa çıkarken, ifadeler sertleşebilir. Geçmişten gelen anlaşmalar gündem olabilir. Ticari faaliyetlerde aksaklık, yanlış bilgilenme olası.

 

22 Ocakta Jupiter Venüs tam kavuşumda. Bilgimizi iki farklı bakış açısıyla veya farkındalık seviyesinden genişletmek için imkanlarımız olabilir. Venüs ve Jüpiter kavuşumu diplomasiye duyulan ihtiyacı artıracaktır. Yaratıcı, sosyal ve insani çabalarda artış olabilir. İlişkilerde hoşgörüde aşırıya kaçmamak faydalı olur.   Bu hafta tutulmanın etkisiyle yoğun duygular açığa çıkarken duyarlılığa ve gerçekçi bir bakış açısına ihtiyacımız var. İlişkilerde beklentinin yüksek tutulması sakıncalı olur. Uluslararası konular, işbirliği gerektiren durumlarda gelişmeler olabilir. Emlak, araç alım satımda hareket yaşanabilir.  

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön