12 Kasım 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

12 Kasım günlük burç yorumunuz

Ay Oğlak burcunda ilerlerken Satürn ve Pluto arasına sıkışmış durumda. Travmatik duyguları açığa çıkaran zorlu koşullar söz konu. Özgürleşme, koşulların dışına çıkma arzuları gün boyunca aktif ancak sınırların farkına varmayı hatırlatan olaylar yaşanabilir. Otorite ile çatışmalar olabilir. Bilinmeyeni ortaya çıkarma güdülerimiz artarken, derin ve detaylı araştırmalar için koşullar elverişli. Gün boyu doğruluk ve adalet düşkünü vasıflarımızla, üstünlük kompleksi olan öneriye kapalı güdülerimiz çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Siyah

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

KOÇ: Hayatınızda otorite olan insanlar tarafından anlaşılamayabilir, sorun yaşayabilirsiniz. Olayları derinlemesine incelemek size fayda sağlar. Benmerkezci tavırlardan kaçınıp işe odaklanın.

 

BOĞA: İdeallerinizi dönüştürecek olaylar söz konusu olabilir. Önemli kişilerden danışmanlık alabilirsiniz. Gün boyu kendinizi baskı altında ve yorgun hissedebilirsiniz. Bir süredir beklenen haberler gelebilir.

 

İKİZLER: Gün boyu anlaşılmayı ve onaylanmayı bekleyebilirsiniz. Pesimist fikirler, duygusal dalgalanmalar olası. Hızlı kararlar alıp uygulamak gerekirse biraz hesaplı davranın.

 

YENGEÇ: Yakın çevreden onay alma ihityacınız yüksek. Bugün bazı olaylar sizi yorabilir, üzerinizde baskı kurabilir. İçe kapanmak yerine, duygularınızı ifade edin.

 

ASLAN: Günlük işlerde ani gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi sıkışmış ve baskılanmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Gün boyu uyum gerektiren olaylar yaşanabilir.

 

BAŞAK: Daha iyisini yaratma ve düzenleme arzunuz yüksek. Sevdiklerinizle ilgili işler, düzen gerektiren konular söz konusu. Gün boyu sağlık konularında meşguliyetler söz konusu. Ertelenmiş sorunlar gündem olabilir.

 

TERAZİ: Bir süredir aradığınız huzuru bulamıyor olabilirsiniz. Tedirginlik ve huzursuzluk sizi yorabilir. Ertelenmiş sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Halsiz ve yorgun hissedebilirsiniz, bedensel faaliyet önemli.

 

AKREP: Finansal konularda hedefleriniz yenilenebilir. Kararlarınız yakın çevreniz tarafından desteklenmeyebilir. Şüpheyle olayların üstüne gidip, kendinizi ve etrafı zorlamayın. Gün boyu dengeyi korumak önemli.

 

YAY: Bugün yenilenen imkanlar, bir süredir beklenen haberler gelebilir. Gün boyu maddi ve manevi değerler arasında ikilemde kalabilirsiniz. Yenilenme ile birlikte yeni fikirler ve sorumluluklar gelişebilir. Derinleşmek ve dengeyi korumak önemli.

 

OĞLAK: Baskıcı tutumlarınızla etrafı yorabilirsiniz. Daha iyisine ulaşma ve kendinizi gösterme arzunuz yüksek. Kendinize uyguladığınız içsel baskı sağlık sorunlarına yol açabilir. Gün boyu rahatlamak için kısa molalar verin.

 

KOVA: Bilinçaltınız pesimist fikirleri açığa çıkarırken, tedirgin ve yorgun hissedebilirsiniz. Özgürleşme ve koşulların dışına çıkma arzunuz yüksek. Geçmişin yükü sizi yordukça denge sağlamanız güçleşecektir. Günü sakin geçirmek önemli.

 

BALIK: Sosyal hayatınızda bir süredir devam yanlızlaşma iyice belirgin olabilir. Sizin için önemli olan konularda fikir çatışmaları yaşayabilir, kendinizi sağlıklı ifade edemeyebilirsiniz. Resmi işler söz konusu ise sabretmek gerekebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön