10 Kasım 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

10 Kasım günlük burç yorumunuz

Bugün Ay, Yay burcunda ilerlerken yaptığı görünümlerle yaralar tazelenip, görünür olabilir. Deneyimlerin, yaşanmışlıkların anıldığı, tarihi konulara atıflar var. Kabul ve hoşgörü arayışı gelişirken, konfor alanlarımızı sorgulayabiliriz. Yenilenme arzularımız artarken, sosyal ihtiyaçlar yoğun olacaktır. Gün boyu tatminsizlik yüzünden sürekli faaliyet arayışında olan kavgacı güdülerimizle, araştırma ve yenilenme arzusu taşıyan vasıflarımız çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Açık sarı

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

K: Sosyal ve aktif bir günsesiniz. Seyahat imkanlarını değerlendirip geziyorsanız hız yapmamaya dikkat edin. Gün boyu hızlı öğrenme, uygulama ve geliştirme imkanlarınız olacaktır. Gün boyu sert söylemlerden kaçının.

 

Boğa: Bugün duyguları uçlarda ve yoğun yaşayacaksınız, sizin için makbul olan başkasını zorlayabilir. Gün boyu tarihi konularla meşgul olabilir, anıları yad edebilirsiniz. Yaratıcı fikirler akşam saatlerinde gelebilir.

 

İkizler: Başkalarının fikirlerinin etkisinde kalabilirsiniz. Gün boyu onaylanma arzunuz yüksek olabilir. Yetersizlik duygusuna kapılmadan, kendinizi ifade ederek rahatlamaya çalışın. Öğleden sonra sabır gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz.

 

Yengeç: Kararlarınız yüzünden eleştirilebilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken sert söylemlerden kaçının. Sevdiğiniz işlerle meşgul olursanız gün verimli geçer. Gün boyu kendi anılarıyla etrafı yoran ölçüsüz insanlardan kaçının.

 

Aslan: Bugün eğlence seven, ortak zevkleri paylaştığınız insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Gün boyu sosyal konularla uğraşırken, manen tatmin olma arzunuz da artabilir. Yeni yerler keşfetmek sizi daha çok besler.

 

Başak: Gün boyu yenilenme arzunuz yüksek. Yeni fikirler, aileden gelen önerileri değerlendirebilirsiniz. Güvensiz ve savunmacı davranmayın, yeni fikirler denemek için fırsatlar yaratın.

 

Terazi: Bugün insanları memnun etmeye çalışmayın. Yeni yerler keşfetmek, kısa seyahatler için koşullar elverişli. Bireysel arzulara odaklanırsanız daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

Akrep: Gün boyu faaliyet halinde olabilirsiniz. Yaşam enerjinizi yüksek. Zihniniz sürekli gelecek planları ile meşgul olabilir anda kalmak önemli. Teknolojik fuarlar, etkinliklere gidebilir alışverişler yapabilirsiniz.

 

Yay: Gün boyu özgürlük ihityacınız yüksek ancak ev aile konuları sizi meşgul edebilir. Uzun vadede negatif tesirleri olacak dedikodulardan, aile meselelerinden uzak durun. Özgürleştirici aktiviteler, açık hava etkinlikleri sizi hoş tutar, zihin beden dengesi sağlar.

 

Oğlak: Gün boyu enerjiniz yüksek ancak duygusal iniş çıkışlar olabilir. Yakın çevreye dair sorumluluk almamakta fayda var. Riskli yatırımlardan, harcamalardan kaçının. Kendinizi ifade ederken sert söylemlerden kaçının, kalıcı kırgınlık yaşanabilir.

 

Kova: Bir süredir görmezden geldiğiniz problemler çatışmalara yol açabilir. Sosyal çevrede planlanan etkinlikler engellere takılabilir. Romantik konularda gelişmeler, geçmiş ilişkilerin onarılması söz konusu olabilir.

 

Balık: Sabah saatlerinde telaşınız olabilir. Kendinize çok yüklenmeden sade bir hazırlıkla güne başlamak faydalı olur. Değer duygunuzu artıracak olaylar gelişebilir. Gün boyu ölçüsüz insanlardan kaçınmak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön