21 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

21 Ekim günlük burç yorumunuz

Bugün Ay, Neptün ve Kiron arasında Balık burcunda ilerliyor. Merkür de Akrep burcunda görünüm içinde yer aldığından su elementinde yoğunluk yaşanıyor. Acının, hüzne ve hüznün neşeye evrildiği, karşıt duyguların eş zamanlı yaşandığı bir gündeyiz. Kendimizi adadığımız ilişkilerin, işlerin veya ideallerin geçerliliği zihni kurcalarken, hayaller ve gerçekler çatışabilir. Hüznün yoğunluğu yorucu olabilir. Kendimizi yönsüz bir enerjinin içinde hissedebiliriz. Öze dönmeyi, bedenin bilgeliğininden açığa çıkan yüksek hazları anlamayı sağlayan enerjiler mevcut. Bundan faydalanmak için dua ve meditasyon, spiritüel konularda çalışmalar, huzurlu, dostane ve içten sohbet imkanları yaratmak, anıları yad etmek faydalı olabilir.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Gümüş gri

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

K: Gün boyu karar almaktan kaçınmanız önemli. Yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Dedikodudan ve enerjinizi düşüren insanlardan zarar görebilirsiniz. Günü dinlenip okuyarak geçirmekte fayda var.

 

Boğa: Size huzur veren, ortak idealleri paylaştığınız insanlarla bir arada olabilirsiniz. Yardım faaliyetleri sizi meşgul edebilir. İlişkilerde hassas olabilirsiniz, başkalarının duygularını da anlamaya çalışın.

 

İkizler: Gün boyu aklınız karışık olabilir. Hayallerinizle günün gerçekleri uyuşmayabilir. Yoğun enerji sağlıklı düşünüp karar almanıza engel olacağı için, sosyal ihtiyaçları giderip yalnız kalmaya gayret edin.

 

Yengeç: Uzaktaki akrabalarınızla temas edebilirsiniz. Bir süredir beklenen sağlık haberleri gelebilir. Görsel sanatlar gün boyu sizi hoş tutar. Hayal kurmak, yazı yazmak için koşullar uygun. Sağlığınıza dikakt edin gün boyu kısa yürüyüşler iyi gelir.

 

Aslan: Zihninizi şifalandırmak için elverişli enerjiler var. Gün boyu devam eden yönsüzlük öze dönüp kendinizle meşgul olma imkanı veriyor. Bir arada olduğunuz insanlarla karşılıklı duygularda yoğunluk, koşulsuz sevilmenin hazzı sizi memnun edecektir.

 

Başak: İlişkilerde geçmişin yaralarını iyileştirmek için uygun koşullar var. Birikmiş yakıcı duyguları açığa çıkarmak size iyi gelir. İletişim arzunuz yoğunlaşırken duygularınızı anlayan insanlarla bir arada olmakta fayda var.

 

Terazi: Bugün huzur ve sessizlik arzunuz yüksek. Günü yanlız geçirmek, bedenin bilgeliğini ve hazlarını açığa çıkaran dengeyi sağlamak için koşullar uygun. İç huzurunun iyileştiren, dinginlik sağlayan, zihninizi rahatlatan en önemli unsur olduğunu unutmayın.

 

Akrep: Dipte yatan sebeplerini hatırlamadığınız derin duygular açığa çıkarken huzur arzunuz artacaktır. Çelişkiler, yanılsamalar, yönsüzlük duyguları gün boyu yoğun olabilir. Kendinize özen gösterin. Bedeninizle ilgilenin.

 

Yay: Ailenizle vakit geçirme arzunuz artabilir. Geçmişten gelen kırgınlıkları onarmak için koşullar uygun. Neşe ve hüznü peş peşe tetikleyecek olaylar yaşanabilir, anılar hatırlanabilir. Gün boyu arzularınıza yoğunlaşıp, olumlu niyetleri tekrarlamak size iyi gelecektir.

 

Oğlak: İçsel gücünüz düşük. Olayları yönlendirip, idare etme çabanız sonuçsuz kalacaktır. Yoğun enerji kafa karışıklığı ve yönsüzlük hissinizi artırabilir. Öze dönüp bireysel hedeflerinizi gözden geçirin. Günü sevdiklerinizle huzurlu geçirmek için imkanlar yaratın.

 

Kova: Yaşam amacınızı sorgulatan, karşıt duyguları yoğun olarak yaşayacağınız bir gündesiniz. Entellektüel faaliyetler için enerjiler verimli değil. Görsel etkinlikler gün boyu süren yönsüzlük duygunuzu aşmayı sağlar.

 

Balık: Arzularınızı gerçekleştireceğiniz güçlü enerjiler mevcut. Sezgilerin yoğunlaşmasından kaynaklanan derin kaygılar olabilir. Bilge ve insani vasıflarınızı öne çıkaran tutumlar gün boyu önem kazanıyor.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön