15 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

15 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, Oğlak burcunda ilerlerken Satürn ile görünüm yaparak; sorumlulukları ve kuralları vurguluyor. Venüs'ün Merkür ile yaptığı görünüm ile gün boyu ilişkiler ve sohbet önem kazanırken, zaman yöneticisi Satürn sınırlarımızı hatırlatacaktır. Neşeli, sevecen ve dost canlısı insani vasıflarımızla, karamsar, ötekileştiren ilkel güdülerimizin çatışma halinde olacağı bugünü, güdüleri dönüştürerek geçirmek önemli. Gün boyu ithalat ihracat, lojistik ve sanayi konularında hareketler, ilgili alanların teknik ve hukuki konularında düzenlemeler söz konusu olabilir.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Siyah, pastel pembe

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Olayların seyrini kontrol etmek isteyen Koçlar için bugün akışta olmak önemli. Otorite konumunda olan insanlarla çatışmalar, karşılıklı restleşmeler olası. Gün boyu kurallar sizi kısıtlasa da, tartışmalardan kaçının. Kariyer alanında kalıcı değişimler olabilir.

 

Boğa: Risk almayı sevmeyen Boğalar bügün temkin önemli. Sorunlar düşündüğünüzden daha basit sebeplere dayanıyor. Dünya görüşünüze dair eleştiriler sizi sıkmasın. Hukuki konular, yüksek öğrenim, yurt dışı konularında geçmişten gelen haberler, kısıtlanmalar olası.

 

İkizler: Hızlı ve pratik olmayı seven İkizler bugün akılcı davranıp risk almamakta fayda var. Geçmişten gelen eksikler, ertelenmiş işlerde sizi yoran ve zorlayan koşullar olabilir. Otorite ile sorun yaşayabilirsiniz.

 

Yengeç: Sahiplendiği insanlara sonsuz şevkati olan Yengeçler ilişkiler konusunda gün boyu zorlanabilirsiniz. Aşk, çocuklar, kabiliyetler konularında yenilenmeler söz konusu olurken, yeni eğitimler, kişisel gelişim konuları ilginizi çekebilir.

 

Aslan: Gururlu ve dost canlısı Aslanlar bugün tamamlanmamış, geçmişten gelen işler gündeminizde. Yaşam alanınızı düzenleme arzunuz yüksek. Mevcut eşyayı kullanarak yapmakta fayda var. Gün boyu emir komuta zinciri sizi sıkabilir. Sağlığa dikkat edin.

 

Başak: Çalışkan ve neşeli Başaklar günü iyi planlamakta fayda var. Bugün aşk, çocuklar, yaratıcılık konularında gelişmeler olabilir. Zaman yönetimi önemli. Çabuk algılayıp ifade edebileceğiniz pratik bir gündesiniz. Yarım kalan eğitimler gündem olabilir.

 

Terazi: Uyum ve denge seven Teraziler ev ve aile konuları sizi meşgul edebilir. Sevdikleriniz için verici davrandığınız dönemlerin, ertelenmiş masrafları söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi sergileme arzunuz yüksek ancak koşullar kısıtlayıcı.

 

Akrep: Gücünü sezgilerinden alan Akrepler iletişimin önemli olduğu bir gündesiniz. Kendizi ifade etme arzunuz yüksek. Merak ve şüpheyle etrafı gözlemdesiniz. Sosyal alanda katılımcı olmanız önemli. Sizi sınırlayan, ilerlemenize engel olan hedefleri gözden geçirebilirsiniz.

 

Yay: En yükseğe ulaşmayı arzulayan Yaylar bugün bilinçaltı çok aktif. Kendi dağınızın yükseği hedefiniz olmalı. Başkalarının gizleriyle meşgul olursanız sizinki açığa çıkabilir. Finans konularında güvenli liman arayışınız sonuç vermeyecektir. Çalışıp üreteceksiniz.

 

Oğlak: Maddenin değerini bilen Oğlaklar kendinizi ifade etme arzunuzla bilinçaltı sınırlarınız çatışacaktır. Düşüncelerinizi paylaşma arzunuz yüksek. Hazırlık aşamasında olan önemli projeler söz konusu olabilir. Finansal konularda vesvese yaparak günü harcamayın.

 

Kova: Kaşif Kovalar proje üretmek için uygun zaman. Kaynaklarınızı verimli kullanıp iyi ifade ederseniz sonuç alabilirsiniz. Kendinizi hayattan izole ederseniz bilinçaltınızda kaygılı ve karamsar düşünceler çok aktif olur. Uyku sorunu olabilir. Günü verimli geçirmek için sosyal olmak önemli.

 

Balık: Ruhsal konulara mereklı Balıklar siz kendi dünyanızla meşgul olurken geçtiğimiz hafta ertelediğiniz günlük işler önünüze düşebilir. Arkadaşlarınız konuların hatırlatıcısı olabilir. Sorumluklar sizi sıkabilir ancak rutinleri sürdürmek önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön