26 Haziran 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova günlük burcunuzu yorumladı.

Mars geriliyor!

26 Haziran salı günü Mars, Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Planetler geri hareketlerinde güçsüzdürler ve astrolojide temsil ettikleri niteliklerin etkisiz veya yanlış bir şekilde ortaya konmasına sebep olurlar. Geri hareket eden transit planetler, içinde bulundukları evlerin olaylarıyla ilgili tersliklere, zorluklara ve yanlışlıklara işaret ederler.

 

Transit Mars hangi alanınızda geri gidiyorsa ve haritanızda hangi alanı yönetiyorsa o alanda zorluklar, yanlışlıklar ve sıkıntılar baş gösterebilir veya daha önceden çözülmemiş meseleler çözüme kavuşmak adına gündeme gelebilir.

 

Mars yaşamsal mücadele ve enerji alanımızla, cinsellikle ilişkilidir. Mars savaşmaktır, haritamızda Mars neredeyse, en fazla mücadeleyi ve savaşı bu alanlarımızda verdiğimizi görürüz. Burçlar dünyasında Kova burcu; devrimleri, icatları, bilimi, bilim adamlarını, uzay bilimlerini, teknolojiyi, bilgisayar, mekanik, teknik aletler, ofis ekipmanları, elektrik, elektronik, sivil grupları, astrolojiyi, dostlukları, arkadaşlıkları, hayvan ve insan haklarını, liberal düşünceyi, demokrasiyi, toplumu ilgilendiren her tür idealizmi, hümanizmi temsil eder. Yani Mars’ın Kova burcundaki gerileme hareketi bu alanlardaki konularda geriye dönüşler, sıkıntılar, sorunlar ve engelleri karşımıza getirebilir. Toplumsal olarak özgürleşmede, liberalleşmede sıkıntılar yaşanabilir. Toplantılar, buluşmalar, takım çalışmalarında, sosyal çevre görüşmelerinde, arkadaşlık ilişkileri ve internet bağlantılarında problemler artabilir.

 

Mars’ın bu geri gidiş sürecinde kendisiyle beraber 5 gezegen daha geriliyor. Jüpiter, Satürn, Neptün, Plüton ve bunlara Mars’ın katılmasıyla beraber önümüzdeki dönemlerde her şeyi daha fazla içselleştirmeye çalışacağımız bir dönem içine gireceğiz. Hem toplumsal konularda, hem de yaşamımızı ilgilendirecek konularda bir yavaşlama, ağırlaşma, mücadelenin artması, bir şeyi tekrar tekrar yapma, daha fazla uğraşma gibi etkiler devrede olacak.

 

Mars gerilerken enerji yanlış çalışır, içe döner. Kızgınlık, öfke, şiddet, kişisel defans, manipülasyon, tacizler bu dönemde ortaya çıkabilir. Kendimize kızgın olduğumuz ve suçlu hissettiğimiz konularda bu durumu başkalarına yansıtabiliriz. Zor bir deneyim olduğu için bu dönemde idare etmeli, hayatımızı ve kendimizi kontrol etmeyi öğrenmeliyiz. Bu dönem içerisinde bir mücadele başlatan kaybeder. Yeni bir proje, girişim, büyük bir aşk, tartışma, hukuki bir dava veya uluslararası bir savaş enerji doğru çalışmadığı için başlatılmaz.

 

Mars gezegeni geri hareket ederken harekete geçmeden önce dikkatlice düşünmeliyiz. Güçlü duygularla harekete geçme isteğimizin ne kadar doğru ve gerçekçi adımlara dayandığını görmeli, sonrasında harekete geçmeliyiz. Girişimlerimizin engellendiğine, ağırlaştığına ve istediğimiz gibi gitmediğine şahit olabiliriz.

 

En iyisi bu süreçte eski konuları gözden geçirmeli, projelerimiz varsa onları yeniden yapılandırmalı, harekete geçmeden önce daha dikkatli ve sabırlı olmalıyız. Geçmişten insanlarla, arkadaşlarla bir araya gelebilir, bu mars gerilemesini hayatımızı yeniden düzenlemek için kullanabiliriz. Yine pillerimizi şarj etmek ve biraz dinlenmek işimize yarayabilir.

 

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumunuz

 

Koç Burcu: Mars, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda geriliyecek. Bu gerileme ağustosun ortasına kadar sizi arkadaşlık ilişkilerinizde, takım çalışmalarında, organizasyona dayalı işlerde zorlayabilir. Bu dönemde birden fazla işle uğraşıyorsanız hayat üzerinize gelebilir.

 

Boğa Burcu: Kariyer alanınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, bu alanlarınızda bazı sıkıntıları karşınıza getirebilir. Bazı kayıplarla karşılaşabilir, iş hayatınızda erkeklerle olan işlerinizde sorunlarla uğraşabilirsiniz. 13 Ağustosa kadar kariyerinizde büyük adımlardan, ilerlemelerden kaçının.

 

İkizler Burcu: Seyahat, yabancılarla girişilecek olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, ticaret, hukuk, medya alanlarınızda bazı girişim sıkıntılarına ve sorunlarına açık olabilirsiniz. 13 Ağustosa kadar bu alanlarda girişilecek yeni işlerinizde enerjiniz doğru çalışmayabilir, büyük girişimlerden kaçının.

 

Yengeç Burcu: Mars ortaklı para hanenizde, parasal konularda bir takım zorlanmaları ve sıkıntıları karşınıza getirebilir. Miras işlerinizde, nafaka konularında, kredi kullanımında zorlanabilirsiniz. Bu döngüde ağustosun ortalarına kadar önemli bir borcun altına girmemelisiniz.

 

Aslan Burcu: Mars sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerileyecek. Eşinizin hayatında bazı sorunlar oluşabilir, evliliğinizde de bazı gerilimlere ve sıkıntılara açık olacaksınız. Bu dönemde yeni bir anlaşma yapmamalı, taşınmamalı ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.

 

Başak Burcu: İş, hizmet alanlarınızda gerileyen Mars iş alanlarınızda enerjinizde sıkıntı ve problemler yaşatabilir. Beraber çalıştığınız insanların enerjilerinde, yanınızda çalıştırdığınız insanların hayatında sorunlara açıksınız. Bu dönemde yeni bir iş girişiminde, başlangıcında bulunmayın.

 

Terazi Burcu: Mars gerilemesi aşk alanlarınızı ve özel hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Yarım kalmış eski aşklarınız bu dönemde karşınıza gelebilir. Önemli bir sanatsal projenizde sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Riskli adımlardan kaçının.

 

Akrep Burcu: Ev ve aile alanlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Geri gitmeye başlayan Mars, ailenizle bazı sürtüşmeleri ve sıkıntıları ortaya koyabilir. Aile hayatınızdaki erkeklerin hayatındaki sorunlar daha görünür olabilir ve onlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

 

Yay Burcu: Bugün itibarıyla Mars iletişim alanlarınızda, yakın çevre konularında geriliyor. Satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim, network, ulaşım, teknoloji alanlarında ağustos ortasına kadar sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Büyük harcamalardan, riskli işlerden, girişimlerden kaçının.

 

Oğlak Burcu: Ağustos ortasına kadar Mars maddi konularda sıkıntı ve sorunlar yaşatabilir. Para harcamalarınız yüksek olabilir veya bu dönemde başlattığınız işlerden istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Yeni bir ticari oluşumu, maddi bir işi, yatırımı başlatmayın. Harcamalarınıza dikkat edin.

 

Kova Burcu: Girişimleriniz, önemli adımlarınız için Ağustos ayının ortalarına kadar önemli adımlar atmamalısınız. İletişimsel işlerinizde, yakın çevrenizde beraber hareket ettiğiniz insanlarla bu dönem enerjiniz tutmayabilir. Enerjinizi ve sağlığınızı bu dönemde koruyun.

 

Balık Burcu: Mars sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanacağınız gibi, yurtdışı işlerinizde, parasal konularda da beklenmedik olaylar oluşabilir. Ağustos ortasına kadar önemli girişimlerden ve adımlardan uzak durun. Arkanızdan dönen olaylar moralinizi bozabilir.

 

Bugün doğanlar...

Bugün doğduysanız; sezgi gücü yüksek, duygusal, anlayışlı ama biraz sinirli bir insansınız. Aşırı duygusallığınız özel yaşantınızda problemlere neden olabilir. Arkadaşlarınız sizi seviyorlar ama hiçbir zaman ilişkilerinizde yeteri kadar tatmin olmuyorsunuz. Bu sene, hayatınızı ve yapacaklarınızı tekrar tekrar gözden geçireceksiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön