9 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Jüpiter açısı sizi nasıl etkileyecek?

Bugün gökyüzünde oluşan Güneş - Jüpiter açısıyla karşımıza gelecek olan işlerde ve fırsatlarda kendimizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedebiliriz. Durum ve koşulları abartmadan ilerlemeli, değişik konulara ve şansla biraz gerçekçi bir şekilde yaklaşmalıyız. O zaman istediklerimizi gerçekleştirmememiz için hiçbir sebep olmayacak.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün parasal alanlarda işinizi sağlama alarak çok abartmadan ilerlemek önemli olsun. Karşınıza değişik fırsatlar gelebilir, çoşkuyla ilerlerken yapabileceklerinizi, yapamayacaklarınızı iyice gözden geçirin. İsteksiz olduğunuz konuları yenmenin yolunu bulmalısınız.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınızda, ortaklı atılacak adımlarda karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir, ilişkinizde kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda durum ve koşulları çok fazla abartmamaya çalışmalısınız.

 

İkizler Burcu: Bu aralar her ne kadar girişimlerinizde geri planda dursanız bile, karşınıza gelecek seçenekler ve fırsatlar hoşunuza gidebilir. Neler yapacağınızı veya yapamayacağınızı iyice düşünerek hareket edin. Bazı ipuçlarını değerlendireceksiniz.

 

Yengeç Burcu: Sosyal çevre ortamlarınızda karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. Yaratıcılığa veya kreatif alanlara dayalı işlerinizde yeni kapılar açılabilir. Bu fırsatlarda, abartıya ve çok fazla çoşkuya kapılarak değil, her şeyi etraflıca düşünerek ilerlemelisiniz. Özel hayatınızda da şanslı olacaksınız.

 

Aslan Burcu: Karşınıza işinizde önemli seçenekler ve fırsatlar gelebilir ve bu fırsatlar aile hayatınıza olumlu yansıyabilir. Yine anne veya babanızın hayatında da şanslı açılımlarla karşılaşacaksınız. Bu aralar şansınıza ve yapacaklarınıza güvenmelisiniz.

 

Başak Burcu: Bugün karşınıza gelecek işler ve girişim fırsatları yüzünüzü güldürebilir. Kafanızda oluşturduğunuz işlerin değişik bir türünün karşınıza geldiğini görebilir, düşüncelerinizde çoşkuyla ilerleyebilirsiniz. Daha sağlam bilgilerle ilerlemeye çalışın.

 

Terazi Burcu: Bugün elinize geçecek fırsatlarda parasal konularda güzel açılımlarınız olacak ama bu açılımları gerçekçi yollara ele almalı, karşınıza çıkacak fırsatlarda abartılı yönlerle hareket etmemelisiniz. Bugün günlük işlerinizi toparlayın.

 

Akrep Burcu: Özel ilişkilerinizde sevdiğiniz insanın karşısına gelen seçenekler sizi çok mutlu edebilir veya beraber bir işe kalkışabilir, ilişkinizde ne kadar şanslı olduğunuzu görebilirsiniz ama tüm bunlar abartmadığınız ve bir şey olmaz yaklaşımına geçmediğiniz müddetçe oluşabilir.

 

Yay Burcu: Karşınıza değişik fırsatlı bir iş, hizmet karşınıza gelebilir. Ya da işlerinizde abartılı bir iyimserlikle olayları üstlenebilirsiniz. Aşırı iyimserlik ve çoşku size hata yaptırmasın en çok buna dikkat edin, daha net koşullar oluşturun.

 

Oğlak Burcu: Güzel ve keyifli etkileriniz devereye girecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan göreceğiniz şanslarla iş ve özel hayatınızda yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Aşırı iyimserlik hata yaptırabilir, olayları hep kontrol ederek yolunuzda ilerleyin.

 

Kova Burcu: Bugün hayat size özel fırsatlar sunabilir. Kariyerinizdeki güzel gelişmeler aile hayatınıza yansıyacak. Değişik şansların ve fırsatların abartmadan, üstüne düşerek ele alınması iyi olabilir. Kendinizi kuvvetli hissedeceksiniz.

 

Balık Burcu: Bugün şansınız çok yüksek. Değişik ve farklı fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu fırsatlara vereceğiniz tepkiler önem kazanıyor. Çok fazla gaza gelmeden abartmadan atılacak adımlarla bu şansları realiteye geçirebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön