28 Mart 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Öğleden sonra Ay boşlukta!

Bugün sabah saatlerinde daha esnek, rahat, sevgidolu enerjilerle hareket ederken Ay, öğleden sonra akşam saatlerine kadar boşlukta olacak. Önemli işleri başlatmak yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşmeliyiz. Bugün karşılaşacağımız bazı engeller, sıkıntı ve sorunlar karşısında olaylara daha esnek bakmaya çalışalım. Akşam saatleri itibarıyla eleştiri mekanizması devrede olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Hobilerinizin ve size keyif verecek işlerinizin üzerine eğilebilir, günlük planlarınızda eğlenceli yönlerinizle hareket edebilirsiniz. Hayata esnek ve rahat bakacaksınız. Öğlede sonraysa yapılması gereken günlük işlerinizi hızlandıracaksınız.

 

Boğa Burcu: Alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çabuk çekse bile kendi iç dengenizi korumayı başaracak, ortak hareket etmeniz gereken konularda duygularınızı öne çıkartacaksınız. Akşam saatlerinde daha eğlenceli işlerle, spor veya hobilerinizle uğraşabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Önemli insanlardan, arkadaş ve çevrenizden aradığınız desteği bulamamış olsanız bile yapacağınız görüşmelerle kendinizi iyi ve haklı hissedeceksiniz. Bu kadar sosyallikten sonra akşam saatlerinde aile hayatınıza ilginizi yönlendirebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Kariyer ve iş hayatınızda özel hayatınızdan kaynaklı olarak sorunlara açıksınız yine de olayları farklı bir gözle değerlendirmeyi başarırsanız bugünü en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Yakın çevrenzdeki insanlardan fikir almak işinize yarayabilir.

 

Aslan Burcu: Sevdiğiniz insanlardan alacağınız güzel etkileşimlerle kendi planlarınızı bugün rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. İş ve sağlıkla ilgili sıkıntı ve sorunlarınızı kafanıza takmamak, yolunuzda ilerlemek istiyorsunuz ve bunu bugün yapacaksınız.

 

Başak Burcu: Yapmanız gereken her tür işin sorumluluğunu aldınız, bugün yapabileceklerinizin ötesinde kendi planlarınıza ve isteklerinize odaklanabilirsiniz. Size sıkıntı veren olayları sadece kendinize odaklanarak aşmaya çalışmalısınız.

 

Terazi Burcu: Özel hayatınızda sevdiğinizle birbirinizi anlamakta, çevrenize gülücükler saçmakta zorlansanız bile, arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekler yüzünüzü güldürebilir yine de kendi içinizde olan biteni gözlemlemeye daha çok ihtiyacınız var.

 

Akrep Burcu: Bir sürü alana yayılmış olabilir ve önemli işlerinizin sorumluluklarıyla uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda akşam saatlerinde yapacağınız güzel planlar kafanızı rahatlatabilir. Kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışmalısınız.

 

Yay Burcu: Hayatı oldukça keyifli algılayacağınız bugün önünüzdeki tek engel parasal sorunlara odaklanmanız. Bu da aşılmayacak bir şey değil. Akşam saatlerinde daha sosyal ve faal olmak isteyebilir, kendinizi dış ortamlara atabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Parasal konularda güzel desteklerinizin olması aile hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları daha rahat üzerinizden atmanıza neden olacak. Olayları kafanızda çok büyütmeyin, akşam saatleri itibarıyla dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki isnanlara karşı bir duvar örebilir ve onlara uzak davranabilirsiniz. Bunun sebebi şu an daha fazla kendinize vakit ayırmak isteyişiniz olabilir. Bunu uygun bir dille anlattığınızda herkesin anlayışlı olacağından emin olun.

 

Balık Burcu: İş hayatınızda esnek ve rahat olduğunuz müddetçe tamamlanması gereken işleriniz daha hızlı ilerliyor. İşlerinizi bitirdikten sonra özel ilişkilerinize ve sevdiklerinize vakit ayıracaksınız. Arkadaşlarınızla sorun yaşarsanız sevdiğiniz insanın buzları erittiğini görebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön