16 Ocak 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Jüpiter - Plüton olumlu açısı bizi nasıl etkileyecek?

Bugün gökyüzünde gerçekleşen Jüpiter - Plüton olumlu açısıyla şansımızı etkin ve güçlü bir şekilde kullanabiliriz. Hayatımıza yön vermememiz gereken konularda destekleniyoruz. Farkındalığımız, değişim ve dönüşüm gücümüz yüksek çalışacak. Etrafımıza vereceğimz bilgilerle hem onların hayatına hem de kendi hayatımıza ışık tutabiliriz. Şansımız yükseliyor.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: İş alanlarınızda güçlü ve etkili ortak parasal işleriniz üzerine eğileceksiniz. Çevrenizdeki insanlara bu alanlarda yol gösterebilir, amaç ve emellerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Önemli işleriniz varsa yarın oluşacak Yeniay'ı bekleyin.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınızdaki, ikili ilişkilerinizdeki şanslı oluşumlarla hayat yönünüzü, gelecek adımlarınızı iyi yönlendireceksiniz. Danışmanlık yapıyorsanız insanlara göstereceğiniz adımlar hem onların hayatını hem de sizin hayatınızı zenginleştirebilir.

 

İkizler Burcu: Bugün iş hayatınızdaki şanslarınızı, karşınıza gelecek olan seçeneklerinizi parasal yönden iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. İnsanlara göstereceğiniz yollar, yordamlar onlar üzerindeki gücünüzü artırabilir. Tamamlanması gereken işlerinizi halledin.

 

Yengeç Burcu: Bugün özel hayatınızda ve ilişkilerinizde sevdiğiniz insanın hayatında yeni açılımlar sağlayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde dengeyi sağlayacağınız, güçlü adımlarla yolunuzda ilerleyeceğiniz ve büyüyeceğiniz bir dönem içindesiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda güçlü ve etkili yöntemlerinizi oluşturabilir, çevrenizdeki insanlara yapılması gerekenler konusunda yol gösterebilirsiniz. Gücünüzü kullanacağınız bir dönem içindesiniz.

 

Başak Burcu: Bugün iletişimsel alanda elde edeceğiniz şansları, aşk hayatınızda etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Dilinizi iyi kullanacak, aşkta, eğlencede veya çocuğunuzla ilgili konularda otoritenizi konuşturacaksınız. Üzerinizdeki değişimleri farkedin.

 

Terazi Burcu: Aile hayatınızda güçlü ve dönüştürücü etkinizi maddi konularla destekleyeceğiniz bir dönem. Parasal kazançlarınız ailenizin sizi dinlemesine, sizin söylediklerinizi uygulamasına neden olabilir. Sevdikleriniz üzerinde güçlü etkiler bırakacaksınız.

 

Akrep Burcu: Gün içinde etrafınızda olup biten olaylara yaklaşımınızla çevrenizin gözü sizin ve söyleyeceklerinizin üzerinde olabilir. Sosyal iletişimde insanları etkilemeyi başaracak, gücünüzü önemli işlerinizde göstereceksiniz. Kendinizin farkına varacaksınız.

 

Yay Burcu: Maneviyatınızın güçlü olması, hayata farklı bakış açınız elde ettikleriniz konusunda sizi destekleyecek. Siz kendinize inandıkça, etrafınızdaki insanları da etkileyecek, düşündüklerinizi onlara aktarmaktan çekinmeyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu: Güçlü ve otoriter yapınızla sosyal çevrenizde dinlenilen ve aranılan insan siz olabilirsiniz. Gelecek planlarınız hızlanırken hayatın amacını keşfetmiş ve nasıl davranmanız gerektiğini biliyor olacaksınız. Etrafa bırakacağınız izlenimler oldukça başarılı.

 

Kova Burcu: Kariyer ve iş alanlarınızda gizli destekler görecek, size zor gibi görünen olayların istediğiniz gibi çözüldüğünü göreceksiniz. Bu aralar kendinizle uğraşmanız en çok iş alanlarınızda işinize yarayacak. Her şeyin farkındasınız.

 

Balık Burcu: Bugün seyahat, eğitim ve gelecek planlarınızda çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olurken, hayat amacınızı yaptığınız işe akıtabilirsiniz. İş alanlarınızda neyi nasıl yapacağınızı biliyorsunuz ve düşündükleriniz karşınıza gelebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön