29 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün neler olacak?

Bugün gelecek planlarımızda düşündüklerimizi ve konuştuklarımızı rahatlıkla uygulayabiliriz. Hayatın istediklerimizi karşımıza getirdiğini görebiliriz. Bir yandan da yemeye ve içmeye olan meyilimiz artabilir. Gün içinde bize keyif veren konu ve olaylara odaklanabilir, bütçemizi gözden geçirmek için kendimize vakit ayırabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Kararlı ve ekonomik iş bağlantılarıyla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Maddi konularda harekete geçmek için önsezilerinizi iyi kullanın. Fikirleriniz ve konuşmalarınız gelecek planlarınız adına desteklenecek. Maddi konularda abartıdan uzak durmalısınız.

 

Boğa Burcu: Özel hayatınız veya ortaklı işlerinizdeki adımlarınız çevrenizden alacağınız yardımlarla güzelleşebilir yalnız bazı konularda ısrarcı ve inatçı davranmamalısınız. Ailenize veya yuvanıza maddi konularda güzel yatırımlarda bulunabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün iş alanlarınızda atacağınız adımlar sizi mutlu edebilir. Özel hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizle olan iletişiminiz öne çıkabilir. Hayatınızda olup biten bir sürü şeyi bugün farklı gözlerle görecek, daha net algılayacaksınız.

 

Yengeç Burcu: Seyahat planlarınızda herşey istediğiniz gibi akabilir. Bir yandan da iş alanlarınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz istediklerinizi karşınıza getirebilir. Sosyal çevrenizde oldukça popüler bir dönem içindesiniz, sosyalliğiniz artabilir.

 

Aslan Burcu: Ev ve aile hayatınızda koşturmalarınız ve bu alanda alışverişleriniz size heyecan verirken, hobilerinizde ve size keyif veren işlerde hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda tepkilerinizi bugün iyi kontrol edin.

 

Başak Burcu: Kişisel girişimlerinizde, sevdiğiniz insanın desteğini hissedebilirsiniz. Ailenizle olan konuşmalarınız, yuvanızla ilgili düşünceleriniz ve planlarınız tıkır tıkır işleyebilir ve karşınıza gelebilir. Dış ortamlarda kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

 

Terazi Burcu: Maddi konularda yaratıcı, keyifli etkiler altındasınız, harekete geçmek istediğiniz konularda şartlar sizi destekliyor. Girişimleriniz ve iletişimsel işlerinizde plan ve düşüncelerinizi uygulayacağınız, sosyal çevrenizden istediğiniz destekleri alacaksınız.

 

Akrep Burcu: Kişisel girişimlerinizde hayat size göz kırparken özel yaşantınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Maddi konularda düşünceleriniz ve planlarınız destekleniyor.

 

Yay Burcu: Geri planda durduğunuz işlerinizde ahenkli ve rahat akan enerjinizle bir sürü işinizi halledebilirsiniz. Geleceğiniz adına kurduğunuz düşler, planlar ve konuşmaların istediğiniz koşullarla karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yapılması gerekenleri halledin.

 

Oğlak Burcu: Çevreniz, iş şartlarınız genişlerken hayalgücünüzü iyi kullanacak, işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratabileceksiniz. Planlarınız ve kurduğunuz düşler bugün karşınıza gelebilir. Bu yüzden olumlu olanların üzerinde durmalısınız.

 

Kova Burcu: Kariyer koşturmalarınızın karşılığını yılın bu son günlerinde istediğiniz gibi alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde oluşturduğunuz planlar, konuşmalar tıkır tıkır işleyebilir ve yapacağınız işlerde sizi popüler kılabilir. Sevdiğiniz insandan da destekleriniz olacak.

 

Balık Burcu: Bugün gelecek planlarınız istediğiniz gibi çalışacak. Önemli girişimlerinizde ve konuşmalarda desteklendiğinizi göreceksiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli adımlarınız karşınıza gelebilir. İstediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön