27 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Koç burcunda dolaşıyor

Bugün Ay, Koç burcunda dolaşıyor; Cesur, girişimci, sabırsız, kararsız yönlerimiz ortaya çıkabilir. Tartışmalar gereksiz bir biçimde büyüyebilir. İşlerimiz istediğimiz gibi yolunda gitmezse kaprisli, inatçı davranabiliriz. Beklenmedik davranışlarla kazaları hayatımıza çekmemeye çalışalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Kafanıza buyruk ve özgür tavırlarla hareket etmeyi sevecek, başkalarını düşünmeyeceksiniz. Hareketlerinizle hem bir arada olacağınız insanları hem de özel yaşantınızdaki kişiyi hayrete düşürebilirsiniz. Önemli kararlar ve konuşmalar sizi heyecanlandırabilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, isteksizliğiniz fazla olabilir. Konuları kafanızda büyütmeye meyilli olacaksınız. Ortaklaşa para konularını gözden geçirmeli, düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. Hayatınızın düzgün bir plana ihtiyacı olabilir.

 

İkizler Burcu: Arkadaş ortamlarınızda içinizden geldiği gibi ve farklı davranmak etrafınızdakileri şaşırtabilir. Sosyalliğiniz arttığı için para harcamalarınızda artabilir. Özel ilişkilerinizde bugün sevdiğiniz insanın düşüncelerine önem verebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün, göz önünde olacağınız ortamlarda ve kalabalık yerlerde sıradışı ve değişik davranışlar sergileyebilirsiniz. Hızlı atılacak adımlar keyfinizi yerine getirecek. İş alanlarınızda güzel planlarınız var ve bunları uygulamaya koymalısınız.

 

Aslan Burcu: Seyahat veya eğitim alanlarınızda duygusal olarak sabırsız etkiler altında olabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanları özellikle şaşırtmanız mümkün. Eğlenceli yönlerinizi daha çok sergilemeli, keyfinizi arttıracak planlar içine girmelisiniz.

 

Başak Burcu: Bugün, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik bir şekilde davranabilirsiniz. Harcamalarınız, ailenizdeki insanlarla vardığınız fikir birlikleri doğrultusunda olabilir. Önemli planlara ve uygulamalara ihtiyacınız var gibi görünüyor.

 

Terazi Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insan duygusal iniş çıkışlarıyla sizi şaşırtabilir. Aile hayatınızda bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ve özel yaşantınız arasında kuracağınız iletişimle işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Birçok konuda farklı ve değişik davranabilirsiniz. Ani davranış değişikliği, yakın çevre iletişiminizde sorunlara neden olabilir. Maddi konularda bugün yapılması gerekenleri rahat halledeceksiniz, yakın çevrenizin yüklerini omzunuzda hissedebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Eğlence alanlarınızda ve aşk hayatınızda farklı davranışlar ortaya çıkabilir veya siz öyle davranabilirsiniz. Aklınıza estiği gibi yaşamak istiyorsunuz, kendinizi kısıtlamayın. Maddi konularda ekonomik veya kısıtlı hareket edebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Aile ortamlarınızda farklı ve değişik davranma isteğiniz ön planda olacak. Planlarınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu aralar davranışlarınızı gözden geçirmeli, hayatınız için planlar yapmalısınız. Hayat sizi buna zorlayabilir.

 

Kova Burcu: Yakın çevrenizde oldukça hareketli ve değişik birgün olabilir. Her şeyden çabuk sıkılma etkiniz olacak. Bu da arkadaşlarınızla değişik ve farklı planlar yapmanıza neden olabilir. Bu dönemde hayatı geldiği gibi yaşamalı, karşı koymamalısınız.

 

Balık Burcu: Gün içinde parasal konularda farklı ve ani davranışlar sergileyebilirsiniz. Biraz düşüncesizce hareket etmeye meyilli olacaksınız. İş alanlarınızdaki fikirlerinizi net bir şekilde uygulamaya koymanız yapmanız gereken işlerinizi kolaylaştırabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön