2 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

2 Aralık günlük burç yorumunuz

Bugün Ay Boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz uyarılıyor. Boğa burcu astrolojide boyun, boğaz, ses telleri, damak (tat alma), bademcikleri temsileder. Bu yüzden sağlığımızda üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde bizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, göz önünde olacağınız ortamlarda, düşüncelerinizden ve ifade şeklinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İş konuları fazlasıyla gündeminizde, sakin durmak sizi kurtarabilir. Dış ortamlarda iletişimi sağlam tutun.

 

Boğa Burcu: Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Yapmanız gereken işlerinizde çabuk tepkiler verebilirsiniz. Parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gereken bir dönem içindesiniz.

 

İkizler Burcu: Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan iletişiminizi bu dönemde sağlam tutmaya çalışın.

 

Yengeç Burcu: Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Sosyal çevrenizden alacağınız güçle bu aralar karşınıza çıkacak olaylara karşı daha anlayışla yaklaşabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Değişik ve farklı olan her şey daha çok ilginizi çekebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

 

Başak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Değişik ve farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Yine riskli işleriniz varsa anlık kararlardan kaçının, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Kazalara ce sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz ve parasal konular gündeminize yerleşebilir. Biraz gevşemeye ihtiyacınız var.

 

Yay Burcu: Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmazlıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız, yalnız tamamlanması gereken işlerinizi atlamayın.

 

Oğlak Burcu: Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Hayatın kontrolü elinizde değil ve siz de kontrolü başkaları üzerinde sağlamak isteyebilirsiniz.

 

Kova Burcu: İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Sıkılganlıklarınızı çevrenize çok yansıtmayın. Aile hayatınızda parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Gerek evinizde, gerekse özel alanlarınızda hassaslıklar oluşabilir.

 

Balık Burcu: Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde, alışverişlerinizde bugün dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insanlara ifadenizde daha net olmaya çalışın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön