11 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

11 Kasım burç yorumunuz

Bu Cumartesi ve önümüzdeki hafta boyunca gökyüzünde devreye giren Satürn - Uranüs olumlu açısıyla yapılandırmak istediğimiz değişiklikleri hayatımıza katabiliriz. Eski ve yeni olanı birleştirebilir, değişim ihtiyacımızı giderebilir, uzun vadeli ve disiplinli işler peşine düşebiliriz. Hayatımızı yeniden yapılandırmak adına bu olumlu etkilerden faydalanalım.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde başkalarının üzerinizde kuracağı tesirlere dikkat edin. Bugün ve önünüzdeki hafta boyunca hayatınızdaki değişimleri, kalıcı noktalara taşımanın dinginliği içinde olabilirsiniz.Gece saatlerinde midenize fazla yüklenmeyin.

 

Boğa Burcu: Bu Cumartesi hayatın sizi değiştirdiği noktaları, sorumlu bir şekilde ele alabilir, davranışlarınızı gözden geçirebilir ve istediğiniz değişimleri hayatınızda kullanabilirsiniz. Hayatı algılama şekliniz oldukça geniş ve siz istediğiniz şartları rahatlıkla yaratabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bu birkaç gün boyunca özel hayatınızda öğrendiğiniz, gördüğünüz, yaşadığınız ve üstlendiğiniz sorumluluklarınızı düzenli bir şekilde değiştirebilir ve bu alanlarda aradığınız istikrarı sağlayabilirsiniz. Gece saatlerinde evinizde olmak size mutluluk verebilir.

 

Yengeç Burcu: Bu Cumartesi ve önünüzdeki hafta boyunca iş hayatınızdaki değişimleri, kalıcı bir forma sokabilirsiniz. Yapılması ve değişmesi gerekenleri doğru görecek ve büyük çıkmazlara girmeden istediğiniz değişimleri hayatınıza geçireceksiniz. Pazar gününün planlarını gece saatlerinde yapabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Önünüzdeki 1 hafta boyunca sanatsal veya kreatif işlerinizde, aşk hayatınızda, gelecek planlarınızda kalıcı değişimlere kapınızı açabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirdiğiniz bu zamanda değişmesi gerekenleri göreceksiniz. Gece saatlerinde kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Bu Cumartesi itibarıyla önünüzdeki dönemde aile hayatınızın sorumlulukları ve parasal konularında olumlu adımlar atılabilir. Ailenizin parasal sorunlarına kalıcı ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız zorlanmaları gece saatlerinde üzerinizden atacaksınız.

 

Terazi Burcu: Önünüzdeki dönem içinde özel hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde değişmesi gerekenleri fark edebilir ve değişimleri istikrarla ve disiplinle gerçekleştirebilirsiniz. Olayları gözden geçirmek için geri planda durma isteğiniz gece saatlerinde devrede olacak. Kafanızı dinleyeceksiniz.

 

Akrep Burcu: Cumartesi günü ve önünüzdeki 1 hafta boyunca iş alanlarınızdaki parasal durumunuz veya sağlığınızla ilgili konulara yatıracağınız paranızla ilgili olarak kalıcı ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız sizi rahat bırakmayabilir, hareketli bir hafta sonuna hazır olun.

 

Yay Burcu: Cumartesi günü ve önünüzdeki dönemde özel yaşantınızda değişmesi gerekenleri hayatınıza etkili bir şekilde sokabilirsiniz. Sabırla ve istikrarla ilerlemek size çok şey kazandırabilir. Gezmekten, dolaşmaktan keyif alacağınız bugün sevdiğiniz insanın ailesine vakit ayırmak öne çıkabilir.

 

Oğlak Burcu: Cumartesi ve gelecek olan haftada aile hayatınızdaki değişimleri, olayları farklı gözlerle sabırla ve itinayla karşılayabilir ve gerekenleri yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. Değişik ve farklı olan her şey ilginizi çekebilir. Bir de tam anlamıyla kendinizi hayatın akışına bırakabilseniz, her şey çok daha iyi olacak.

 

Kova Burcu: Bugün ve gelecek olan haftada  sosyal çevre ilişkilerinizde, iletişimsel işlerinizde neler yapmanız gerektiğini bilecek, doğru bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. Değişimleri hayatınıza sokmak kolay olabilir. Sır saklamayı seven biri olarak gece saatlerinde dostlarınıza sırdaşlık yapabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Cumartesi günü ve önünüzdeki dönemde kariyer ve iş sorumluluklarınızda, maddi kazançlarınızda değişmesi gerekenleri göz önünde bulunduracak ve buna göre davranacaksınız. İş hayatınızdaki değişimleri istikrarla, sabırla karşılayabilirsiniz. Özel hayatınızda eleştiri dozunu düşük tutun.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön