10 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün ve yarın akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda dolaşıyor. Bize keyif veren konu ve olayları ön plana çıkartabilir, hayattan alacağımız keyfi artırmak isteyebiliriz. Alışveriş yapmak, para harcamak konusunda cömert davranacağız. Ay, Aslan burcundayken organizasyon yeteneğimiz artabilir. Duygularımızı gösterişli bir şekilde karşı tarafa aktarmak isteyebiliriz. Kibirli ve gururlu davranışlardan kaçınmak yerinde olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün girişimci ve hareketli yönlerinizle çevrenizdeki insanları etkileyebilir, istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Maddi harcamalarınız, başkalarının parasal işlerine bağlı olmanız kafanıza göre planlar yapmanıza engel olabilir. Sevdiğiniz insandan istediğiniz cesareti alacaksınız.

 

Boğa Burcu: Aile hayatınızda bugün etrafınızı organize edebilir, sevdiklerinize karşı sıcak ve cömert olabilirsiniz. Yapılması gerekenler gün içinde kolay hallolurken, akşam saatlerinde özel ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızla iş yapacaksanız bugün dikkatli olun.

 

İkizler Burcu: İletişiminizi güçlü ve etkili tutacağınız bugün yakın çevrenizdeki insanlara karşı cömert olabilirsiniz. İlginin merkezinde olmayı seveceksiniz. İş yaptığınız insanlarla öğleden sonra anlaşmazlıklara dikkat edin. İş hayatınızdaki bazı belirsizlikler hayata keyifle bakmanızı engelleyebilir. Çok da dert etmeyin.

 

Yengeç Burcu: Maddi konularda bugün kendinizi ve yapacaklarınızı ortaya koyacaksınız. Parasal konularda güvende olmak isteyebilirsiniz ama keyfinize yapacağınız harcamalar akşam saatlerinde sizi gerebilir. Dış koşulların ailevi konularda sizi aldatmasına izin vermemeye çalışın. Gerilimlerinizi kontrol edin.

 

Aslan Burcu: Kendinizi ön plana çıkartmak ve ilginin merkezinde olmak isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız kısa vadeli programlar günü hızlı geçirmenize neden olurken, elektronik ortamlarda yapacağınız alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Duygularınız bugün mantığınızla çakışabilir.

 

Başak Burcu: Kendinize ve ruhunuza yönelmeniz gereken bugün gösterişli ve görkemli işleri geri plana atabilirsiniz. Bu da iletişim gerektiren işlerinizde bazı sorunlara yol açabilir. Her şeyin reklam olduğunu bildiğiniz bu döngüde kendi işlerinizi iyi pazarlamalısınız. Özel ilişkilerinizde parasal streslerinize bugün dikkat edin.

 

Terazi Burcu: Arkadaş ortamlarınızda biraz daha kendinizi ön plana çıkartmaya ihtiyacınız var. Hareketliliğiniz ve yeni alacağınız kararlarla bugün bunu gerçekleştirebilirsiniz. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanların üzerinizde kuracağı baskılarla doğru kararlar almakta zorlanabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Kariyer ve iş alanlarınızda güçlü ve organize yönlerinizi bugün ortaya çıkartmalısınız. Enerjiniz buna izin vermese bile, içsel gücünüzü ve sezgilerinizi kullanarak istediğiniz başarıyı sağlamanız mümkün. Kendinize vakit ayırmak ve işlerinizin üzerine eğilmek arasında gitgelleriniz yüksek olabilir.

 

Yay Burcu: Daha az tanıdığınız çevrelerde ve insanların yanında kendi kimliğinizi ve cömert yönlerinizi ortaya çıkaracaksınız. Bu aralar birçok işi yapmakta zorlanıyorsunuz ama bugün önemli işlerinizi kolaylıkla halledecek gücü kendinizde bulacaksınız. Arkadaşlarınıza vereceğiniz sözlerde onları kandırmayın.

 

Oğlak Burcu: Ortak parasal işlerinizde organizasyonu ele almanız ve bazı işleri sizin halletmeniz gerekebilir. Sosyal ortamlarınızın hareketliliği para harcamalarınızı tetikliyor. Yakın çevrenizde temas halinde olduğunuz insanlar kariyer girişimlerinizde sizi yanıltabilir. Kendi yolunuzun doğruluğundan şaşmayın.

 

Kova Burcu: Bu aralar sevdiğinizin ve sevdiklerinizin size ihtiyacı olabilir. Onlara daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor. İş ve kariyer koşturmalarınız, hayatı paylaştığınız insanlarla gerilimlere neden olsa bile siz bugün en çok dış ortamlarda parasal işlerinize ve alışverişe dikkat edin. İlk aklınıza gelen doğru olacak.

 

Balık Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda kendinizi şımartmaya ve biraz daha öne çıkmaya ihtiyacınız olabilir. Seyahat etmek, değişik yerler görme isteğiniz bu aralar tavan yapmış olsa bile, iş koşullarınız bugün keyfinizden çalabilir. Kararsızlıklarınız bu cuma harcamalarınız ve yatırımlarınızı etkileyecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön