25 Ağustos 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, Terazi’de!

Ay, Terazi’de. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Denge unsuru Terazilerin hayatında önemli olduğundan vücuda giren gıdalarla, vücuttan çıkan gıdaların dengede olması gerekir. Medikal Astroloji’de Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bu organlarımızı bugünlerde çok yormamaya çalışalım. İkili ilişkiler ön planda olacağından, ilişkilerimizi geliştirmek ve konuşmak için uygun günler.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Geleceğe yönelik planlarınızda daha rahat ve etkili kararlar ve sorumluluklar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özel hayatınızda duygularınızın yükselmesiyle keyfiniz yerine gelebilir. Tadını çıkarın.

 

Boğa Burcu: Satürn'ün düzelmesiyle beraber ortak parasal konularda zorlandığınız sorumluluklarınızla daha kolay başedebileceksiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde sıkılganlıklara ve sorunlara dikkat edin.

 

İkizler Burcu: Satürn’ün düzelmesiyle beraber özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde üstlendiğiniz sorumluluklarınızı daha rahat algılayacaksınız. Zorlandığınız konular daha rahat akabilir. Keyfe yönelik aktiviteler hızlanıyor.

 

Yengeç Burcu: İş ve hizmet alanlarınızda, ortak işlerinizde, eşinizin sağlığıyla ilgili konularda yaşadığınız bazı sıkıntı ve sorunları üzerinizden atmaya başlayacaksınız. Aile hayatınızda huzuru, keyfi tadacağınız birgün.

 

Aslan Burcu: Aşk hayatınızda, kreatif işlerinizde daha organize ve sistemli bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Parasal olarak daha önceden konuşulmuş bir konu veya teklif karşınıza gelebilir. İletişiminiz bu aralar yüksek.

 

Başak Burcu: Satürn’ün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar geride kalmaya başlayacak. Maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilir, doğru adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Satürn düzeliyor. İletişimsel işlerinizde veya yakın çevrenizi işin içine alacak girişimlerinizde daha planlı ve organize olacağınız bir döneme gireceksiniz. Farkettiğiniz sorunların üzerine gitmek için doğru zaman.

 

Akrep Burcu: Satürn düzeliyor. Parasal işlerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sıkışmaları geride bırakacaksınız. Bu alanlarda daha organize ve sorumlu bir şekilde ilerleyeceksiniz. Bugün yalnız kalmak size iyi gelebilir.

 

Yay Burcu: Hayatınızla ilgili almak istediğiniz önemli kararlarınızın daha rahat işlediğini görebilirsiniz. Sosyal ortamlarda keyfiniz yüksek akarken, kuracağınız ilişkilerin hayati kararlarınızı kalıcı bir noktaya çektiğini görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Yönetici gezegeniniz Satürn düzeliyor. Kadersel alanda size çıkarttığı zor durumları, farkettiğiniz konuları uygulamak ve değiştirmek için önemli bir döneme gireceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde keyfiniz yerinde olabilir.

 

Kova Burcu: Sosyal çevre alanlarınızda yaşadığınız bazı sıkışmaların geride kaldığını görebilir, organizasyona yönelik işlerinizde sorumluluklarınızı bilerek hareket edebilirsiniz. Değişik yerlerde keyfiniz yüksek olacak.

 

Balık burcu: Satürn’ün düzelmesiyle beraber kariyer ve iş alanlarınızda birkaç aydan beri yaşanan sıkıntı ve sorunlar kolay çözülmeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde keyifli etkiler altındasınız. Sorunların üzerine eğilebilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön