16 Temmuz günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

16 Temmuz günlük burç yorumunuz

Bu Pazar sabah saatlerinde daha konuşkan, daha mantıklı ve iş bitirici olabiliriz. Keyif yaptığımız konularda abartı ve çoşku ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde kendi iç dengemizi kurmak kolay olmayacak. Mantığımız ve duygularımız arasında bocalamalarımız artabilir. Gece saatlerinde sinirli tepkilerden uzak duralım.

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bu Pazar kendi istekleriniz ve aile ortamlarınız arasında duygusal gitgeller oluşabilir. Mantığınızı ve duygularınızı dengelemeniz önemli olacak. Yapacağınız işlerinizi istekli ve rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Gün içinde ortak parasal konularda daha mantıklı ve ekonomik davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim halinde olacağınız insanlarla aranızda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir, tepkilerinizi iyi kontrol edin.

 

İkizler Burcu: Ortak yapılacak planlarda bugün sorumlulukla ve istekle hareket edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilir, iş hayatınızdaki konuları konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınız ve mantığınız arasında köprü kurmalısınız.

 

Yengeç Burcu: Bu Pazar göz önünde olacağınız yerlerde mantığınız öne çıkabilir. Yapmanız gereken işlerinizi sorumluluklarınızı tamamlayabilirsiniz. Akşam ve gece saatlerinde istekleriniz arasındaki gitgelleri iyi dengeleyin.

 

Aslan Burcu: Sevdiğiniz ve çocuğunuzla dış ortamlarda vakit geçirmek, onlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir. İlerleyen saatlerde yalnız kalmak, dinlenmek ve ortamlarda bulunmak arasında gidip gelebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Ortak parasal konular önem kazanırken, bulunacağınız ortamlarda parasal konularda gitgelleriniz olabilir. Etrafınızda hızlı olup biten olayları bugün farklı gözlerle görebilir, hayatı anlamlandırmaya çalışabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bu Pazar sevdiğiniz insanın istekleri ve kendi istekleriniz arasında kalabilirsiniz. Sabah saatlerinde iyimserlik ve çoşku ön planda olurken akşam saatlerinde gerginliklere dikkat etmelisiniz.

 

Akrep Burcu: Günlük hayatınızda hızlı ve sorumlulukla ilerleyeceksiniz. Öğleden sonra, akşam saatlerinde gerginlikleriniz artabilir. Başkaları için yapmanız gerekenleri kafanızda büyütebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Keyifli, hızlı gelişmelerin yaşanacağı bugün sizi zorlayan ruh halinizden çıkmanız çok önemli, hayata daha umut ve keyifle yaklaşmalısınız. Değişik ortamlardaki konuşmalar hoşunuza gidecek. Gece saatlerinde gerilime dikkat.

 

Oğlak Burcu: Aile hayatınızda eviniz için yapmanız gereken işlerinizi sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Mantığınız ve duygularınız arasındaki bocalamaları dengeye oturtun.

 

Kova Burcu: Bu Pazar, kısa vadeli planlar sizi heyecanlandırabilir ama yapmanız gereken işleriniz akşam saatlerinde sizi zorlayacak. Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar olayları rahat çözümlemenize neden olabilir.

 

Balık Burcu: Sevdiğinizi ve çocuğunuzu bazen gereksiz zorluyorsunuz. Bu Pazar yapacağınız işlerinizi hallettikten sonra keyfinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Akşam saatlerinde gerilimlere dikkat edin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön