23 Haziran 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün Ay, İkizler burcunda olacak. İletişimimiz artıyor. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir gün. Yalnız Ay kapandığından önemli adımlardan ve başlangıçlardan sakınmalıyız. Yeni adımlar için yarın oluşacak yeniay sonrasını kullanmamız yerinde olabilir. 

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün, konuşmalarınızda aradığınız desteği bulmanız zor olabilir. Çok çabuk demoralize olabilirsiniz. Kendinizi yukarıya taşımayı öğrenmelisiniz.

 

Boğa Burcu: İhtiyaçlarınızı karşılayacak planlar doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor. Önemli adımlardan kaçının. Duygusal iniş çıkışlar sizi zorlayabilir.

 

İkizler Burcu: Ön planda olmanız gereken bir gün olacak. Hızlı davranmanız ufak tefek duygusal çöküş- lere neden olabilir. Kalabalık ortamlarda kafanız karışabilir.

 

Yengeç Burcu: Koşturmalarınız yerini daha az enerjiye bırakacak. Yaşadığınız olayları bilinçaltı süzgecinden geçirin. Böylece kafa karışıklı- ğından kurtulmuş olacaksınız.

 

Aslan Burcu: Geleceğe yönelik görüşmeler içinde olabilir, yapmak istediklerinize dair planlar oluşturabilirsiniz. Daha sakin ve oturaklı hareket etmeye ihtiyacınız var.

 

Başak Burcu: Sizi destekleyenlerden alaca- ğınız güç sayesinde birçok işi başarabilecek durumdasınız. Önemli konuşmalar ve davetler gündeminizde olacak.

 

Terazi Burcu: Meraklı ve iletişime açık yanlarınızla son derece aktif bir gün geçireceksiniz. Yeni tanışacağınız kişilerle ilişkilerinizde net ve açık olmak işinize yarayabilir.

 

Akrep Burcu: Para harcamalarınız yükselebilir. Olayları derinlemesine araştırmayı seveceğiniz bir gün olacak. Aşk hayatınızda duygusal olarak kafanız biraz karışık olabilir.

 

Yay Burcu: Sevdiğiniz insanla ortak hareket edebilir ve keyfinizi yükseltebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında beraber alacağınız kararlar çok etkili olacak.

 

Oğlak Burcu: Çalışma ortamınızın değişkenliği sizi zorluyor. Birden fazla konuyla uğraşmanız gerekebilir. Sevdiğiniz insanla konuşmalarınız size güç verecek.

 

Kova Burcu: Bugün, aşk hayatınızda veya çocuğunuzu ilgilendiren konularda keyifle hareket edeceksiniz. İş alanlarınızda kafanız belli bir yere takılı olabilir.

 

Balık Burcu: Ailenizle ilgili programlarda birden fazla seçeneğiniz var. Aile hayatınızda tembel tavırlar sergileyeceksiniz. Aşk hayatı- nızda alınganlıklardan kaçının.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön