Yengeç erkeğine neden aşık olmalıyız?

Temmuz sonu Ağustos başı gibi doğan yengeç erkeklerinin aşık olunası özelliklerini sıraladık…

Yengeç erkeğine aşık olmak için 5 neden

Yengeç erkeği naziktir

İnsanları kırmak, yıpratmak yengeç erkeğinin aklına gelen en son şeydir. Hatta bazen o kadar nazik olurlar ki sırf karşılarındaki kişi kırılmasın diye kendileri kırılırlar. Hayatlarına giren kadınlar onların bu nezaketine hayran olur.

 

Yengeç erkeği ağırbaşlıdır

Hayatınıza giren yengeç erkeğini izlerken bir anda ona saygı duymaya başladığınızı fark edersiniz. Hareketleri aşırıdan çok uzak ve mağrurdur. Böylece ağırbaşlı olmaları sizin onların çevresinde pervane olmanızı sağlar.

 

 

Yengeç erkeği keyiflidir

Keyfine düşkün bir burç olan yengeç burcu mensupları, sizin de keyfinizi düşünür. Beraberken nelerden keyif alabileceğinizi az çok kestirebildiği için onunla zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

 

Yengeç erkeğinin gönlü zengindir

Para onlar için sadece sevdiklerini mutlu etmek için bir araçtır. Daha çok para kazanma hırsları da kendilerinden değil çevrelerindeki kişilere yardım etme isteğinden gelir. Maddi yardımın yanında manevi olarak da yardıma koşmaya bayılırlar. Böylece kadınların sırtlarını yaslayabileceği bir erkek olarak gönülleri fethederler.

 

Yengeç erkeği yeniliklere açıktır

Hayatınızı monotonluktan kurtarır, yeni şeyler denemeye bayılır. Her gün yeni bir planla karşınıza çıkar ve size sadece kendinizi mutluluğa bırakmak kalır. Yeniliğe açık olmaları yatak hayatınızı da oldukça olumlu bir şekilde etkileyecektir.

 

 

 

Ünlülerin gerçek yaşları ve burçları
+86
Hangi ünlü kaç yaşında? Cevabı haberimizde. Çağla Şıkel – 02.01.1979 - Oğlak Burcu

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön