Balık burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova'dan yıllık burç yorumunuz

2016'da Balık burcunu neler bekliyor?

Sevgili Balıklar,

2016’da  kariyer ve iş temalarına odaklanacaksınız. Amaçlarınızı yeniden planlayacak ve kariyerinize en iyi şekilde hizmet edecek şekilde hayata geçireceksiniz. Bu dönemde disiplinli, istikrarlı ve kararlı bilgilerle yolunuzda ilerlerseniz, kariyerinizde gerçek başarılara ulaşabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan ve sorumluluklar üstlenmekten kaçınmamalısınız. Zira yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli olabilir.

 

Bu kadar yıl çalıştınız ve artık çalıştığınızın karşılığını somut bir şekilde almak istiyor olabilirsiniz. Evet, bunların hepsi gerçekleşecek; ama belirli noktalarda takıldığınızda, bir takım zorluklar yaşadığınızda pes edip kabuğunuza çekilmemelisiniz.

 

Bu sene evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak sevgili Balıklar. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Hayatınızı bir partnerle deneyimlemek isteyeceksiniz. Bu fırsatların ve şansların öyle pat diye karşınıza çıkacağını sanmayın. Çalışarak, sabrederek, çevrenizdeki insanların size sunacağı alternatifler ve desteklerle yolunuzda ilerleyecek ve büyüyeceksiniz.

 

İş/Para/Kariyer

Bu sene ortaklaşa yapılacak her tür işte hayat sizi destekliyor. Önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz. Bir yandan da Satürn’ün sizin karşınıza getireceği kariyer ve iş sorumlulukları zaman zaman sizi zorlasa bile, çevrenizden ve etrafınızdaki insanlardan alacağınız destekle bu zorlukların üstesinden gelme şansınız da yüksek. Yılın 2. yarısı 09 Eylül’den sonra ortaklaşa parasal konularda oldukça şanslı bir döneme giriş yapacaksınız. Bir kredi veya borcun altına girebilir ve maddi olanaklarınızı arttırabilirsiniz. Bu yıl kredi almak istiyorsanız yılın 2. yarısı, 09 Eylül’den sonra yapmanız faydanıza olabilir.

 

2016 yılında dikkat etmeniz gereken tarihler yok değil. Özellikle kariyer evinizde 17 Nisan’da gerilemesine başlayan Mars, bazı girişimlerinizin sonuçsuz kalmasına, ertelenmesine veya fos çıkmasına neden olabilir. 27 Mayıs’a kadar önemli girişimlerden kaçınmalı ve bu dönemi kariyeriniz için strateji oluşturma dönemi olarak görmelisiniz. 27 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında da seyahat, eğitim, ticaret, medya, hukuk alanlarınızda dikkatli adımlar atmak sizi zorluklardan koruyabilir.

 

Kariyerinizde sizi zorlayacak, kendiniz ve yapacaklarınız konusunda kafanızın karışık olacağı tarihler 18 Haziran - 10 Eylül tarihleri. Bu tarih ve civarı birkaç gün boyunca çok önemli kararlardan kaçının.

 

Yine 27 Şubat- 10 Mart tarihleri arasında doğmuş bir balıksanız, bu yıl erkek figürleriyle, babanız, eşiniz, partneriniz veya  ortağınızla bazı sorunlara açık olacaksınız. Bu dönemde siz de sorumluluklarınızdan kaçabilir ve bazı iş ilişkilerinizde bitişler yaşayabilirsiniz.

 

Aşk/ Evlilik/ İlişkiler

Bu sene Jüpiter’den aldığınız etkilerle aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde kendinizi büyütecek, hayatınızdaki insanlardan yana razı olacak veya bu konularda yeni insanlarla aşka ve ilişkilere adım atacaksınız. İkili ilişkiler ve evlilik alanınızın yöneticisi Merkür gerilemelerinde ilişkilerinize gereğinden fazla ilgi göstermelisiniz. Özellikle 30 Ağustos- 22 Eylül tarihlerindeki Merkür gerilemesi sizi  özel hayatınızda etkileyebilir.

 

01 Eylül’de oluşan Güneş tutulması sizin ikili ilişkiler alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarihten sonra ilişkilerinizle ilgili önemli adımlar devreye girebilir. Özellikle ortaklıklar ve ilişkilerinizde 23 Mart- 26 Mayıs tarihlerinde dikkatli olmalısınız. Bu tarihler  ve civarı birkaç gün boyunca ilişkinizde sıkıntılar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yine eşinizin veya partnerinizin ailesiyle olan bağlarda veya sağlıkla ilgili konularda bazı sorunlar karşınıza gelebilir. Yine Satürn bu yıl sizi ailevi konularda da test edebilir. Bir aile büyüğünüzün sağlığıyla, derdiyle uğraşmak öne çıkabilir.

 

Sağlık

27 Şubat- 10 Mart tarihleri ve bu tarihler aralığında doğmuş bir balıksanız bu yıl sağlığınızda ve çevrenizdeki erkeklerin sağlığında bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle spor yaparken, yürüyüşlerde ve dış ortamlarda kendinizi çok zorlamamaya özen gösterin. Hayatın sizi sıkıştırdığı ve zorladığı zamanlarda duygusal olarak çöküşler oluşabilir, bu dönemlerde kendinizi çok bırakmamak ve rutin egzersiz porgramına dahil olmak sizi her türlü ruhsal ve fiziksel hastalıklardan koruyabilir. Biraz daha planlı ve hareketli olmalısınız sevgili balıklar, neptün kişisel evinizde sizi rahat bırakmasa bile, zihinsel, ruhsal hastalıklardan korunmak için biraz daha gayret göstermelisiniz.

 

Eğitim

Bu sene göz önünde bulunacağınız konular ve olaylar sizin için önemli olacak. Kariyerinizi şekillendirmek adına bir yandan derslerinize odaklanırken, bir yandan da sosyal sorumluluk projeleri, yardımlaşma işlerinin üzerine eğilebilir, toplumla ilgili konularda daha fazla faal olmak isteyebilirsiniz. Tek başınıza derslere çalışmak istemeyecek, daha çok arkadaşlarınızla ortak çalışmalar içinde olmayı tercih edeceksiniz.

 

27 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasındaki dönemde akademik konularda, üniversite çalışmalarında, sınavlarınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Mars’ın eğitim alanlarınızda geriliyor olması bazı sorunları karşınıza getirebilir. Yine okul çevresinden gerek erkek eğitmenlerle, gerekse erkek arkadaşlarınızla bir takım sıkıntı ve sorunlara dikkat edin. Bu dönemde tepki vermek yerine savunmada kalmak daha önemli olmalı.

 

Eğitim hayatlarına üniversitede veya yurtdışı eğitim konularında devam etmek isteyen genç Balıklar, 09 Mart - 16 eylül deki tutulmaların hayatlarını ve gelecek kararlarını daha da hareketlendirdiğini görebilirler. 18 Haziran - 10 Eylül tarihlerinde yapabilecekleriniz, yetenekleriniz ve istekleriniz konusunda kafanız karışık olabilir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön