Yengeç Burcu Kasım ayı burç yorumu

Yeni aya aşk hayatınız, çocuğunuzla ilgili konular, yaratıcılık alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler

Yengeç Burcu Kasım ayı burç yorumu

Yeni aya aşk hayatınız, çocuğunuzla ilgili konular, yaratıcılık alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler...Geçtiğimiz ay aşk hayatınız oldukça aktif bir süreçteydi. Aşk olgusuyla uğraşmasanız bile, çocuklarınızın hayatı ya da yaratıcılık alanlarınızdaki işleriniz öncelik kazanmış olabilir. Bu alanlarda yoğun duygularla hareket etmeyi seviyorsunuz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insan üzerinde kurduğunuz baskılar, zaman zaman ilişkinizde bir takım sorunlar yaşamanıza neden olmuş olabilir. İşte bu derine inen duygularınız, aybaşında sevdiğiniz insana yüklediğiniz anlamlar yüzünden sizi zorlayabilir. İlişkinize yeteri kadar gerçekçilikle yaklaştıysanız, herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ama ufacık bir görmezden gelme ve kendinizi kandırma etkileriniz varsa, sorunlar muhakkak su üstüne çıkabilir. Borsada yatırım yapanlar 1 Kasım'a dikkat etmeliler.

 

2 Kasım itibarıyla iletişiminiz ve ilişkileriniz, yapmanız gerekenlere ve iş alanlarınıza kaymaya başlıyor. Yapılması gerekenler, tamamlanması için uğraşılacak görevler, sağlık alanlarınız bu tarih sonrası aktif olacak. İş alanlarınızda rahat ve özgür taraflarınızla hareket edecek, zaman zaman ateşli yapınızı ortaya koyacaksınız. İş arayanlar için iş başvurularında bulunacakları bir dönem olacak. Alışkanlıklarınızı düzene sokmanız gerekebilir.

 

08 Kasım parasal konularda kesinlikle önemli kararlardan uzak durmalı ve adımlar atmamalısınız. Önemli bir alışveriş yapmayın ve sevdiğiniz insanın ihtiyacı olsa bile bu birkaç gün para yardımında bulunmayın ya da başkalarından borç almamaya çalışın.

 

10 Kasım'da oluşan dolunay, sizin sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde ve özel hayatınızda oluşacak. Sosyal çevrenizde bulunmanız gereken yerler, katılacağınız davetler veya ortamlar, aşk hayatınızdaki zamandan çalmanıza neden olabilir. Bu da ilişkilerinizde hassas birkaç günü hayatınıza taşıyabilir.

 

11 Kasım'da enerjinizi yakın çevre alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde aşırı eleştirel ve duygusuz yanlarınız bazen tartışmalar yaratabilir. Herşeye bu kadar bilimsel ve herşeyi ben hallederim tavıryla yaklaşmamaya çalışın. Yine satış, reklam, medya, pazarlamaya veya iletişime dayalı işlerinizde enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız.

 

16 Kasım’ı yakın çevre alanlarınızda ve iletişime dayalı işlerinizde, kendi arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden veya dahil olduğunuz gruplardan yardım göreceğiniz, keyifli bir gün olarak yaşayacaksınız. Oldukça şanslı bir gün.

 

21 Kasım'da aşk hayatınızda ay başında yaşadıklarınızın bir tekrarı yeniden gündeme gelebilir. Kendinizi aşk hayatınızda birçok konuda kandırmaya meyilli olacaksınız.

 

22 Kasım iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz ve ortaya koyacağınız bir gün olacak.

 

25 Kasım'da Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür gerilerken önemli anlaşmalardan ve imzalardan uzak durmak gerekir. Sizin de iş alanlarınızda gerileyeceği için bu tarih sonrası 3 hafta yeni bir iş başvurusunda bulunmayın, işe başlamayın ve imza atmayın lütfen. Yine iş alanlarınızda oluşan güneş tutulması, eski ve yarım kalmış bir işi ayağınıza getirebilir. Bu tarih sonrası yakın çevrenizle bazı zorlanmalarınız olsa bile işiniz veya sağlığınızla ilgili yeni kararlar veya olaylar yaşayacaksınız.

 

26 Kasım'da özel hayatınızda, kalabalık yerlerde tartışmamaya veya sinirli olmamaya özen gösterin. İlişkinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir.

 

27 Kasım'da ise gerek iş alanlarınızda, gerekse özel hayatınızda dengeyi daha rahat tutturacak gibi gözüküyorsunuz. Birkaç gün öncesi yükselen tansiyonu indirmek ve sevdiğinizle arkadaş grupları arasında bulunarak, ilişkinizi rahatlatmak için harekete geçebilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön