Gonca Vuslateri: Aşkı aşkla yaşayın

Yetenekli oyuncu Gonca Vuslateri, Yalan Dünya’nın Vasfiye Teyze’si rolünden hızla uzaklaşıyor. Görüntü olarak da, fikren de...

Gonca Vuslateri: Aşkı aşkla yaşayın

Erkek life style sitesi ceyms.com için kamera karşısına geçen Gonca Vuslateri alışkanlıklarını, gençliğin bitişini ve aşkı anlattı. “Gençliğin bittiği, ufak ufak orta yaşa ilerlediğim, haklı olarak daha kompleksli bir dönemdeyim. Mesela eskiden karakter ön plandaydı benim için, daha iyi bir insan olayım vs. Şimdi ise sadece çok çalışmaya, kıymetli işlerde yer almaya önem veriyorum.” 

 

2014 kapalı hava gibiydi

“2015’e hemen girmek istedim. 2014 biraz panikli, yer yer depresif, adeta kapalı hava gibi geçti benim için. Her anını anılarla doldurduğum bir yıl olamadı maalesef. Zaten nasıl geçti hiç de anlamadım, uyuyarak girmiştim yeni yıla, belki de ondandır!” 

 

Yeni hayatımda çok çalışmak var

“Gençliğin bittiği, ufak ufak orta yaşa ilerlediğim, haklı olarak daha kompleksli bir dönemdeyim. Mesela eskiden karakter ön plandaydı benim için, daha iyi bir insan olayım vs. Şimdi ise sadece çok çalışmaya, kıymetli işlerde yer almaya önem veriyorum. Şu sıralar 30 yaşıma dakikalar kalmış gibiyim. 27’ye kadar var olan enerji gidiyor, 28 bomboş ve yavan geçiyor, sonrasında temizlenerek yavaş yavaş 30’ları bekliyorsun.” 

 

Asilik bana yakışıyor

“Gotik tarzı çok seviyorum. Bu anlamda en beğendiğim yer Hırvatistan, oraya gittiğimde alışverişte adeta kendimi kaybetmiştim. Modada Hakan Öztürk, Hakan Akkaya, Ezra&Tuba, Özlem Kaya, Tuvana Büyükçınar, Özlem Süer’e tek kelimeyle hastayım. Asilik bana yakıştığı için biraz oradan yırtıyorum sanırım yoksa bakma, kendimle ilgili çok şey denemek istiyorum!” 

 

Kütüphanemi karıştırmasınlar

“Evime gelen insanın kütüphanemi karıştırmasına sinir olurum. Ben onları kendimce düzenliyorum, numaralandırıyorum, notlar alıyorum; dolayısıyla karışmaları hiç hoşuma gitmiyor. Sen bana hangisine bakmak istediğini söyle, ben sana çıkarıp vereyim, neden karıştırıyorsun ki... Bir de her yurtdışı seyahatimde mutlaka o ülkenin dilinde bir masal kitabı alırım kendime, kitaplar benim için çok önemlidir.” 

 

Kaldırın ayaklarınızı, paspas zamanı

“Her gün üç kez paspas yaparım, evde kim olursa olsun “Kaldırın ayaklarınızı, ben bir paspas yapacağım” derim. Evime gelenler bu anlamda hiç mutlu olmazlar. Sanırım bu, Başak burcunun getirdiği bir özellik. Kot pantolon almaktan tut, araba almak istemeye kadar her anımı yazdığım, kendimi eleştirmekten hiç çekinmediğim bir günlüğüm ve başucumda duran, rüyalarımı yazdığım bir defterim vardır.” 

 

Aşkı aşkla yaşayın

“Âşık olduğumu hiç anlamam, sonradan anlarım. Dünyanın en güzel şeyi. İnsanlar bir kere âşık oldum deyip dünyaya kapanmasın bence, her şeyi olduğu gibi aşkı da aşkla yaşasınlar. İnsanlık ve kendim için bir dileğim varsa, o da herkesin aşkı yaşaması ama şöyle de bir şey var: Bence en mühimi, insanın kendini sevmesi. Düşünsene, çocukluktan bu yana, birinin bizi sevmesini bizim onu sevmemizden daha üstün tutuyoruz ve buna aşk diyoruz. Kendiyle vakit geçirmekten mutlu olan bir insan hayatına rahatlıkla birini alabilir ve o gittiği zaman da onu çok güzel uğurlayabilir.” 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön