Game of Thrones devam dizisi geliyor!

Dünyayı kasıp kavuran dizi Game of Thrones'un devam projesi için beklenen onay geldi.

Game of Thrones devam dizisi geliyor!

2019 yılında yayınlanması planlanan Game of Thrones dizisinin 8. yani final sezonu, 6 bölüm olacak. Ekranlara veda edecek dizinin hayranlarını sevindirecek haber geldi. Dizinin devam projesi için beklenen onay geldi.

 

JON SNOW PELERİNİ NASIL YAPILIR? Dünyaca ünlü marka Game of Thron... GAME OF THRONES OYUNCULARININ GENÇLİK HALLERİ Son yılların en gözde dizisi 7. ...

 

Variety'de yer alan habere göre, ismi henüz belli olmayan devam dizisinin senaryosunu Jane Goldman ve George R. R. Martin beraber kaleme alacak. Game of Thrones'tan binlere yıl öncesinde Kahramanlar Çağı'nda geçecek olan dizi Westeros'un dehşet verici sırları, ak gezenlerin kökenine inecek. Dizinin yürütücü yapımcılığını Goldman, Martin, Vince Gerardis ve Daniel Zelman üstleniyor. HBO ayrıca beş farklı Game of Thrones devam dizisi üzerinde daha çalışıyor. Diğer projelerde Max Borenstein, Brian Helgeland, Carly Wray ve Bryan Cogman isimleri geçiyor.

 

Yeni proje ile ilgili kadro ve tarih henüz belirsizliğini korusa da orijinal diziden oyuncuların bulunmayacağı belirtiliyor.

 

İlk ve son sezonlarıyla Game of Thrones oyuncuları
+12
Jon Snow

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön