Şubat ayı Yay burcu yorumu

Şubat başı Neptün'ün aile evinize girmesiyle beraber kişisel hayatınızda, ev ve aile hayatınızda önemli değişimler, çözülmeler veya dağılmalarla karşılaşabilirsiniz sevgili Yaylar...

Şubat ayı Yay burcu yorumu

Şubat başı Neptün'ün aile evinize girmesiyle beraber kişisel hayatınızda, ev ve aile hayatınızda önemli değişimler, çözülmeler veya dağılmalarla karşılaşabilirsiniz. Psikolojik değişimlere yer vereceğiniz bir dönemin içinde olacaksınız. İç dünyanızda birtakım değişiklikler fark edebilirsiniz. Özelllikle spiritüel konulara, ruhsal konulara ihtiyacınız ve bu alanlara merakınız artabilir. Ayrıca bu alanlarda da çeşitli deneyimlerle de karşılaşabilirsiniz.

 

Ev hayatınıza çok düşkün değilseniz veya birkaç yıldır düşkün değilmiş gibi davranıyorsanız bu transit süresince evinizin nasıl olması gerektiğine dair kafanızda çeşitli ideal formlar oluşturabilirsiniz ve evinizi istediğiniz hâle getirmek için de çalışmalar gündeme gelebilir. Özellikle kafanızda yaratacağınız ideal ev kavramını çok fazla kafanızda büyütmemeye ve gerçek dünyadan uzaklaşmamaya çalışın. Çünkü Neptün biraz bu alanlarınızı tetikleyebilir. Tabi bu iyi tarafları bir de zorlayıcı etkilerine bakacak olursak bir yandan da Neptün'ün evinizde dolaşıyor olması birtakım karşıklık ve zorluklara neden olabilir. Kendinizi daha az güvende ve daha az kontollü hissedebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde birtakım zorluklar görülebilir. Belki de yanınıza taşınan bir ailenin önemli sorumluluklarını da taşıyabilirsiniz. Ama yine de ev ve aile olaylarında Neptün'den alacağınız güzel etkilerle artistik yanlarınızı ve özellikle de yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkarmak mümkün olacak.

 

7 Şubat itibariyle Satürn gerilemeye başlayacak. Satürn sizin para evinizin yöneticisi olduğundan, parasal konularda bazı geri çekilmeler söz konusu olabilir. Bu dönemden sonra parayla ilgili her türlü işinizi dikkatle yapmanız gerekecek ve özellikle paraya bağlantılı işleriniz veya paraya dayalı birtakım işler düşünüyorsanız bu işlerin pek de beklediğiniz gibi ilerlemediğini fark edebilirsiniz. Bu alanda yapmanız gereken tek şey ayağınızı sağlam kazığa bağlamanız, bu yüzden de eğer dikkatli ve temkinli hareket ederseniz bu dönemi rahat atlatırsınız.

 

8 Şubat ve 9 Şubat borsada yatırım yapanlar için oldukça uygun bir dönem olacak. Yine parasal kazançlar 8 ve 9 Şubat'ta sizi mutlu edebilir. 8 Şubat'ta Venüs Koç burcuna geçecek ve 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak Venüs Yay burcunda lider ve baskın yönlerinizi ortaya çıkartacağından, ilişkilerinizde zorlanmalar ve bağımsızlık ön plana çıkabilir. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin.

 

14 Şubat'ta Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Aileniz konusunda kendinizi feda etmemeye ve gereksiz iyiliklerde bulunmamaya dikkat edin.

 

19 Şubat itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Bu konularla ilgili başlangıçlarınızı ve yeni kararlarınızı 22 Şubat ve sonrası yapmaya özen gösterin.

 

23 Şubat'ta iş alanınızdaki bazı olayların aile hayatınızda sizi sinirli kılmasına izin vermemelisiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3538

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9362

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5893

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön