Ocak ayı Koç burcu yorumu

İş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir ay sileri bekliyor sevgili Koçlar...

Ocak ayı Koç burcu yorumu

Ocak ayı iş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir ay olacak. İş yapmaktan, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Ocak başında gücünüzü ve yapabileceklerinizi ortaya koymak sizin için önemli olacak.

 

08 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçecek ve iletişimimizde dikkatli, geleneksel ve tutucu yönlerimizi ortaya çıkaracak. Sizin kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi disiplininizle ifade edecek, sorunlar karşısında kalıcı çözümler arayacaksınız.Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Olaylara ve iş hayatınıza yaklaşımınız dikkatli ve ihtiyatlı olacak.

 

7-8 Ocak ve civarı günler yabancı ortaklı işleriniz, medya, ticaret, seyahat ve eğitime dayalı işlerinizde güzel etkiler altında olacaksınız.

 

Özellikle her tür görüşme ve konuşmalarınızı 9 Ocak sonrasına denk getirmeye özen gösterin.

 

19 Ocak- 20 Ocak  civarı ortaklı işlerinizde bir takım sorunlar  ve bozulmalar oluşabilir. Etkili olacak Güneş-Satürn karesi, eşiniz veya ortaklı işlerinizde bir takım sorunlara ve problemlere neden olabilir. Bu kadar keyifli bir dönem içinde belki de bugün kendinizi yalnız hissedebilir, kimsenin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.

 

21 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için daha fazla çalışabilir, çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın yaşadıkları ve hayatı da sizin için önemli olacak. Bu dönem içinde yeni çevreler edinmek ve yeni insanlarla tanışmak için olumlu etkiler altındasınız.

 

24 Ocak'ta iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak olan  sizin yöneticiniz Mars, var olan işlerinizde ve hizmet koşullarınızda bir takım zorlanmaları birkaç ay boyunca hayatınıza taşıyabilir. Yaptığınız işleri ve bu alanda yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem içerisinde olacaksınız. Hayat size biraz yavaşlamış görülebilir. Hızlı, cesur ve atak bir burç olduğunuzdan dolayı, ağır hareket etmek, temkinli davranmak ilk başta doğanıza aykırı gelebilir. Bunun sonucunda da istemediğiniz kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. 14 Nisan'a kadar sürecek olan bu dönemde biraz daha olayları alttan almalı, dikkatli ve özenli davranmalı ve paniğe kapılmamalısınız.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön