Aralık ayı Oğlak burcu yorumu

Aralık ayına kendi hayatınıza ve kendi isteklerinize karşı güçlü duygularla hareket ederek başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar...

Aralık ayı Oğlak burcu yorumu

Aralık başı kendi hayatınıza ve kendi isteklerinize karşı güçlü duygularla hareket edeceksiniz. Oldukça bencil olacağınız bu perşembe, sadece kendi istekleriniz ve arzularınız sizin için önemli olacak. Çevrenizdeki insanları baskıyla ve yoğun istekle maniple etmeye meraklı olabilirsiniz. Hayatınızdaki insanın bu birkaç gün boyunca sizi anlaması zorlaşabilir.

 

2-3 Aralık günleri, dış çevreyle ve yabancılarla olan işlerinizde hırslı bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. Uzun yolculuklarda veya seyahat halindeyken, sabırsız yapınızla kazalara davetiye çıkarmamaya çalışın. Çünkü kolay öfkelenmelere açık olacaksınız.

 

4 Aralık'ta mantığınız çalışacak ve yaşadıklarınızı geçmişle karşılaştırma gibi etkileriniz yüksek olabilir.

 

10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak. İşte bu tutulma, İkizler burcunda olacak ve sizin, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Yine özel hayatınız ve ortaklaşa para alanlarınızda bu tutulmadan etkilenecek. Neler olabilir bir göz attığımızda... Özellikle iş alanlarınızda beklenmedik olay ve sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir projeniz varsa, bu proje nihayete erebilir veya sıkıştırmalarla son halini alabilir. Enerjinizin düşük olması veya karamsar düşünce yapınız sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Yine yaratıcılığa dair bir işiniz varsa artık görünür hale gelmeye başlayabilir ve bu alanda somut bir takım şeyler elde edebilirsiniz. Tam da tutulmanın olacağı gün, yapacağınız planlar tutmayabilir. Özellikle yabancı ortamlarda hızlı, tepkili kararlar vermekten ve ani hareketlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. Uzak çevrenizde beklenmedik olaylar oluşabilir. 14 Aralık'ta Merkür kadersel alanınızda düzelmeye başlıyor. Geçmiş konu ve olaylara fazlasıyla odaklı olduğunuzdan, artık bu tarih sonrası iyice rahatlayacak ve şu ana kanalize olabileceksiniz. Hala hiçbir konuda harekete geçmemeniz gerekiyor. Bu nedenle önemli kararlar için ay başını bekleyin lütfen..

 

18 Aralık'ta iş alanlarınızda bazı sorunlar, özel hayatınızı etkileyebilir. Göz önünde olacağınız yerlerde ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

 

20 Aralık'ta Venüs kova burcuna geçecek ve sizin para evinizde dolaşmaya başlayacak. Paraya dayalı ilişkilerinizde tutmaktan ve hesap yapmaktan, çok daha özgür ve rahat bir politika izlemeye başlayabilirsiniz. Üç hafta boyunca parasal gelirlerinizdeki artış sizi sevindirebilir. Teknolojik konular, bilim, fen, keşif, bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, bu etkiyi olumlu bir biçimde hissedeceksiniz. Paraya tutumunuz ne kadar özgür ve rahat olursa, o kadar daha fazlası gelecek sevgili Oğlaklar, o yüzden biraz rahatlamanızda ve para konularını kendinize dert etmemenizde fayda var.

 

22 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak,dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

 

24 Aralık'ta oluşan yeni ay, sizin kişisel evinizde oluşuyor. Önemli girişimleriniz ve atılımlarınız için bu tarihten sonra harekete geçebilirsiniz. Ev ve aile hayatınızdaki değişimler bu kararlarınızı etkileyebilir.

 

26 Aralık'ta aşk, eğlence ve çocuk evinizde gerileyen Jüpiter düzelmeye başlıyor. Bu alanlarda yaşadığınız terslikleri geride bırakmaya başlıyorsunuz.

 

31 Aralık yılbaşı günü, ev ve aile hayatınızda farklı değişik bir gece geçirebilirsiniz. Daha çok ev ortamlarını tercih edebilirsiniz. Seyahatteyseniz, bulunacağınız ortamlarda beklenmedik iletişimlere ve sinirli tavırlara karşı dikkatli olun.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön