Aralık ayı Aslan burcu yorumu

Aralık ayına iş yaşamınızda güçlü bir şekilde hareket ederek başlarken, beraber iş yaptığınız insanlar üzerinde de etkili olacaksınız sevgili Aslanlar...

Aralık ayı Aslan burcu yorumu

1 Aralık'ta iş alanlarınızda etkili ve güçlü bir şekilde hareket edebilirsiniz. Yine de baskıcı ve yönlendirici tavırlardan kaçınmanız gerekebilir, beraber iş yaptığınız insanlar bu tutkuyla ve arzuyla hareket eden yapınızı anlamakta zorlanabilirler.

 

2-3 Aralık günleri, sanat ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sahiplenici olmamaya özen gösterin. Harcamalarınız artabilir. Parasal konularda hırslı olacak ve sevdiklerinizin sizinle aynı şekilde düşünmesini ve davranmasını isteyeceksiniz.

 

4 Aralık ise, çocuklarınız ve sevdiğiniz insanla anlaşmasını ve uyuşmasını iyi becereceksiniz. Geçmiş konu ve olaylara kafanızda çözümler üretebilirsiniz. Yabancı ortamlar ve yerlerde bulunmak bu hafta sonu size iyi gelebilir.

 

10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak ve sizin sosyal çevre alanlarınızı, arkadaşlık ilişkilerinizi, aşk hayatınızı etkileyecek. Kadersel alanınız ve kişisel alanlarınızda bu tutulmadan nasibini alacak. Olası senaryolara gelince, sosyal ortamlardaki oluşumlar, aşk hayatınızda problemlere neden olabilir. Katılmak zorunda olacağınız bir davet veya organizasyon aşkınıza, çocuğunuza veya özel yaşantınıza gereken enerjiyi ve ilgiyi gösterememenize sebep olabilir. Sosyal ilişkilerinizle özel hayatınızı dengeye oturtmakta zorlanabilir ya da yeni edineceğiniz çevre ve arkadaşlıkları, sevdiğiniz insan onaylamayabilir. Yine bu süreç içerisinde yeni arkadaşlar edinebilir veya bazılarını hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Yine aşk hayatınızdaki sonlanmalar, size yeni çevre ve ortamların kapılarını aralayabilir. Ortaklaşa maddi konularda arkadaşlarınızla bir takım sorunlar yaşayabilir veya tahminlerinizde yanılabilirsiniz.

 

14 Aralık'ta Merkür düzeliyor. Aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkinizde aktiviteler, sportif faaliyetlerde, yaratıcılık ve sanatla ilgili işlerinizde oluşan yanlış anlaşılmalar ve sorunlar artık geride kalmaya başlayacak. Geçmiş dönemden karşınıza çıkanlarla işlerinizi ve duygusal hesaplaşmalarınızı tamamlamanız 1 Ocak'a kadar sürebilir.

 

18 Aralık'ta yakın çevrenizdeki iş ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir işin ertelenmesi, olmaması gibi alacağınız haberler sizi fazla üzmesin.

 

20 Aralık'ta Venüs Kova burcuna geçecek. İlişkilerinizde özgür davranmayı istemeye başlayacaksınız. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde farklı ve kendinize has ilişki yönteminiz, sevdiğiniz insanla güzel bağlar oluşmasına neden olacak. Her tür ilişkinizi güzelleştireceğiniz bir süreç içindesiniz sevgili Aslanlar… Yine çok fazla baskı yaratmadan evlilikle ilgili kararlar alınabilir. Nişan, düğün, dernek işlerinizi bu üç hafta içinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

22 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçecek. Kimliğinizi bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili Aslanlar, çok çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız. O yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

 

24 Aralık'ta oluşan yeni ay, sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası yeni işe veya projeye başlama, iş değiştirme ve sağlığınızla ilgili önemli kararlar alma gibi etkiler yüksek olabilir. Beklenmedik seyahatler işinizi zorlaştırabilir.

 

26 Aralık'ta Jüpiter düzelmeye başlayacak. İş ve kariyer alanlarınızda yaşanan gecikmeler ve ertelenmeler artık geride kalmaya başlayacak.

 

31 Aralık yılbaşı günü, yabancı ortam ve yerlerde olmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla parasal tartışmalara girmemeye çalışın. Harcamalarınız fazla olabilir. Mutlu yıllar…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  25 Aralık 2014 Perşembe 09:41

  guzel ins ole olur

  Cevapla
 •  
  25 Aralık 2014 Perşembe 09:40

  guzel ins ole olur

  Cevapla

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön