İlk gördüğün hayvana göre nasıl birisin?

Rahatlayın, bilinçaltınıza güvenin, görüntüye bakın ve ilk önce fark ettiğiniz sembolü hatırlayın. Bakalım sen hangi hayvanı göreceksin?

İlk gördüğün hayvana göre nasıl birisin?

Kedi

İlk olarak kediyi gördüyseniz eğer çalışma haftanıza başlama isteğinizin azaldığı ve tatil için özlem duyduğunuz bir dönemdesiniz demektir. İş gününün sonunda hemen eve gelmek, rahat bir koltukta oturmak, en sevdiğiniz kitabı okumak ya da en sevdiğiniz programı izlemek için sabırsızlanıyorsunuz. Tam bir keyif insanısınız. 

 

Köpek

İlk olarak köpek dikkatinizi çektiyse ortaya çıkan herhangi bir sorunu çözmeye her zaman hazırsınız. Dövüş ruhu iyi bir şeydir. Ancak işi tek başına çözüp çözemeyeceğinizi görmek için sakin bir şekilde düşünmeye çalışın. Sonuçta, etrafınızdaki insanlar planlarını değiştirebilir. Dikkatli olmalısınız. Ayrıca dostlarınıza da oldukça değer veren birisiniz.

 

Aslan

İlk bakışta aslanı gördüyseniz dayanılmazsınız! Sizde insanları çeken bir şey var ve bu şey de saygı ve hayranlık bir yandan da kıskançlığa sebep olabilir. Onları kesinlikle yargılamayın siz de bazen kibirli davranıyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmeye çalışın.

 

At

Şu anda, bir şey sizi kısıtlıyor ve özgürlüğünüzü sınırlıyor. Belki de patronunuza “Tatil! Bir tatil istiyorum! diye haykırmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Ama şimdi sakin olmanız ve dayanıklılığınızı göstermeniz gerekiyor. At gibi güçlü ve asil bir ruha sahipsiniz.

 

Kuğu

İlk bakışta kuğuyu gördüyseniz tam bir aşk insanısınız! Siz doğaya, insanlara ve hayata hemen hemen her şeye aşık bir kişisiniz. Çevrenizdeki her şeyin harika olmasının sebebi de bu! Sakinlik ve rahatlık sizin mottonuz. Kendinizi rahat ve güvende hissettiğiniz her ortam sizin için ilham kaynağı.

 

Penguen

Eğer bu fotoğrafta ilk dikkatinizi çeken hayvan penguense fotoğrafa tekrar bakmanızı öneriyoruz... Çünkü burada penguen yok. Hala görüyor musun? O halde hayal gücünün oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz... Yaratıcılık senin hayatında en önemli yeri kaplıyor. Senarist olacak kadar farklı bir zekaya sahipsin.

 

Altıncı hissiniz hangisi? Kabul edin ya da etmeyin, açıklaması bazen zor olsa da önseziler var. Muhtemelen sizin de bir altıncı hissiniz var.
1. Sizce çocuklar kimden eğitim almalı?
2. Haberleri nereden takip ediyorsunuz?
3. Kumaş olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
4. Aklınızdan geçen bir şeyin gerçekleştiği olur mu?
5. Başkaları size nasıl görünüyor?
6. En son ne zaman “Ben bunu daha önce yaşamıştım” hissine kapıldınız?
7. Taşınıyorsunuz, evi boşalttınız. Hangisini yaparsınız?
8. Kendinizi en iyi hissettiğiniz yer:
9. Bir arkadaşınızı aklınızdan geçirdiğinizde, o arkadaşınız sizi arar.
10. Nerede yaşamayı tercih edersiniz?

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön